2024m. April 29d. 22:53:13

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 2

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
Dėl terariumo gaminimo
Pandinusas
as pritariu neo nuomonei Smile

Atleiskite savo priešams, bet niekada, niekada užmirškite jų vardų. (John F. Kennedy)
 
Loona
Mano nuomone dalinti nieko čia neverta. Driežai kol maži atrodo, kad auga lėtai, bet po to pamatysi, kad jau nebetelpa. Bet keletą pasiūlymų dėl šito terariumo turiu:
* kaip matau iguana iki UVB lempos gali užlipti tik 45 -50 cm atstumu. Reikia, kad iki šildymosi vietos, kur iguana mėgsta būti būtų 25-30 cm.
* pakeisk lemputę į reflektorinę. Lubų šildyti nereikia, o ir iguanai bus aiškiau kur čia ta saulė šviečia.
* tikrai reikia daugiau ir aukštesnių šakų, lentynų, nes dabartinė terariumo erdvė tikrai neišnaudojama.
 
civillis
aiskuma, bus daromas antras aukstas, ir upgreidinamas iguanos terariumasSmile
tai kaip supratau, UVB lempa reiktu arciau ane? 30 cm mazdaug? na dabar ji apie 40cm.. bet va del saku as nesuprantu, kodel jis nelaipioja, buvau pridejes ir tokiu ir tokiu, ilgu ir trumpu, aukstai ir zemai.. tai pastebejau tik tiek, kad per savaite gal pora kartu praeina tom sakom, o seip turi savo vieta.. nebent, jei nebutu sildomo akmens, tada gal butu tai ten tai ten, bet dabar, kam jam sedet ant sakos jei jis gali ant silto akmens sildytisSmile
o ta lempute as deginu, daugiau del sviesos, nes UVB jos neskleidzia, o dienos apsiniaukusios pastovei.. planuoju ja keist i 15w iliumisensine dienos sviesos, o ta kaitrine isimt isvis. Galetum gal apsviest del tos reflektorines lemputes? kiek w, kokia ten paskirtis, ar normaliai sviesa skleidzia, kiek kainuotu ir kokia man labiausia tiktu?Smile is anksto :aciu: :aciu: :aciu:
Redagavo civillis 2009-11-17 22:08
http://www.youtube.com/watch?v=pPC1vkjWFUU

Red iguana
kukuruzas
 
neo
reflektorine lempa turi sviesa atspindinti padengima, kurio pagalba tiek sviesa tiek siluma yra koncentruota viena kryptimi. Del UVB Loona jau minejo jog gyvunas turi buti arciau jos...esu imetes nuoroda siame tinklapyje apie UVB lempas, paieskok skiltyje "naudinga". kas del bendros silumos, man vistiek atrodo, o paneigt tai galima ismatavus oro temperatura, jog silumos permazai todel driezas ir guli butent ant sildomo ankems, o ne kazkur ant sakos...padaryk ekperimenta, idek didele saka, reflektorine lempa svieciancia i saka ir isimk sildoma akmeni...manau ji tikrai gules ant sakos...del reflektorines lempos sunku pasakyt kokio galingumo jos reikia, mano didziajam terariume yra 60W. ekperimentu budu galima issiaiskinti kiokio galingumo reikia ir kiek reikia lempa atitraukti tuo vietos kur bus gyvunas.
 
Loona
civillis parašė:
aiskuma, bus daromas antras aukstas, ir upgreidinamas iguanos terariumasSmile
tai kaip supratau, UVB lempa reiktu arciau ane? 30 cm mazdaug? na dabar ji apie 40cm.. bet va del saku as nesuprantu, kodel jis nelaipioja, buvau pridejes ir tokiu ir tokiu, ilgu ir trumpu, aukstai ir zemai.. tai pastebejau tik tiek, kad per savaite gal pora kartu praeina tom sakom, o seip turi savo vieta.. nebent, jei nebutu sildomo akmens, tada gal butu tai ten tai ten, bet dabar, kam jam sedet ant sakos jei jis gali ant silto akmens sildytisSmile
o ta lempute as deginu, daugiau del sviesos, nes UVB jos neskleidzia, o dienos apsiniaukusios pastovei.. planuoju ja keist i 15w iliumisensine dienos sviesos, o ta kaitrine isimt isvis. Galetum gal apsviest del tos reflektorines lemputes? kiek w, kokia ten paskirtis, ar normaliai sviesa skleidzia, kiek kainuotu ir kokia man labiausia tiktu?Smile is anksto :aciu: :aciu: :aciu:


Nebūtinai lempą arčiau Smile gali ir lentyna būt arčiau lempos Smile Čia kaip patogiau ką judint.

Šakomis gali nelaipioti dėl to, kad jos nepatogios laipiojimui. Bandyk įvairius variantus. Šiaip jos mėgsta išsirinkti tašką kuo aukščiau ir kuo patogesnį. Jei nėra kur aukščiau lipti tai ir nelaipioja. Be to gali padaryti taip kad būtų keli keliai iki šildymo vietos tai ir pasilaipios daugiau.

Reflektorinė lemputė - tai ta pati kaitrinė tik turinti reflektorių iš viršutinės pusės.
[img]http://www.made-in-china.com/image/2f0j00LvJaKZtFADcUM/Reflector-Bulb-R63-.jpg[/img] is not a valid Image.
Šita netgi su difuziniu stiklu. Tokios mažiau akina gyvūnus. O veikimo principas paprastas - vietoj to kad skleistų šviesą į visas puses ji skleidžia ją tik į apačią siauresniu kampu. Taip galima sukurti šiltesnias, vėsesnias zonas terariume. Nešildyti lubų be reikalo. Ir naudoti mažiau w nei su paprasta kaitrine. O kaina apie 3 lt. Bet jei lempą naudoji apšvietimui o ne šildymui tai tada kaip ir pats rašei - geriau naudoti liuminiscensines pailgas lempas.
 
civillis
aa, sitos, galvojau gal kazkokios spec is zoo parduotuvesSmile as tokias jau 2 perdeginau, paskui isukau sita kuri foto, nes ju namie buvo, vonioj tokias naudojamSmile
na ka aciu uz patarimus :thumb:, reiks padaryt nauja didesne lentyna auksciau truputi, ir ateity pazaisti su sakomSmile
ir greitu metu konstruoti zalciokui busta
http://www.youtube.com/watch?v=pPC1vkjWFUU

Red iguana
kukuruzas
 
Loona
Jokios mistikos daugumos driežų terariumuose nėra Smile UV, šildymo lempos, termokabeliai, akmenys ir šiek tiek woodoo viso to suderinime Smile

O dėl šakų tai jų gali būti ir labai daug. Tiesiog svarbu, kad galėtum pats tvarkytis terariume ir dar iguana pralystų. Kuo jų daugiau - tuo didėja plotas, kuriuo gali laipioti iguana.
 
kitaniux
Spintų panaudojimas terariumams man patinka sutaupo vietos. Tik va reikia galvoti kai geriau padarius ventiliaciją, kad gyvatė nepabėgtų ir šildymą, bei kaip impregnuoti. Štai pradinė nuotrauka,
kitaniux prisegti paveiksliukai:
img_3708.jpg

Redagavo kitaniux 2011-09-27 19:36
Niekada nesakyk niekada.
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8306
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36260643 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma