2024m. April 20d. 13:45:27

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 2

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
Dionaea muscipula
Iveta
griniux parašė:
sveiki, aš irgi planuoju ateinančia savaite nusipirkti šį įdomu augaliuką Smile Šią temą visą perskaičiau gal 3 kartus, bet taip pat kaip Ivetai yra klausimų, jei nusipirksiu dabar, kur man ją dėti? Jai reikia temperatūros 5-10 laipsnių, kiek suprantu, vandens įpilti į lėkštutę po vazonu? Ir visą parą jai reikia šviesos?????

Ištaisytos klaidos, prašome pasitikrinti prieš rašydami.


Rašo,kad reikia šviesos,bet manau ne visą parą Wink aš laikau ant palangės ir tiek Grin vėsu, šviesos gauna,tai nežinau,išgyvens ar ne Grin nu dar nevysta,žiurėsim Grin sėkmės auginant Cool:alus:
 
griniux
o žiūrėk, kaip ten su tuo vandeniu? Į lėkštutę įpyli vandens ir viskas? arba kiti sako į lėkštutę įdedi akmenų užpili vandens ir ant akmenų pastatai vazoną, o tas vanduo su akmenimis ar turi apsemti vazoną ?
Redagavo donatas_s 2009-02-07 10:25
 
Iveta
griniux parašė:
o žiūrėk, kaip ten su tuo vandeniu? Į lėkštutę įpyli vandens ir viskas? arba kiti sako į lėkštutę įdedi akmenų užpili vandens ir ant akmenų pastatai vazoną, o tas vanduo su akmenimis ar turi apsemti vazoną ?


Nu pas mane jos žemė dabar drėgna yra,tai aš vis pažiūriu.o šiaip tai įpilu i lėkštutę truputi vandens ir viskas... galima ir ant akmenukų dėti Wink Nu, matai, jai reikalinga pastovi drėgmė, tai dėlto. Paieškok dar googlej info,ten galima rast labai daug :read: :alus:
 
griniux
nepatikesi, bet niekur nerandu kur nusipirkti si augaliuka Frown gal kas patartu? o gal dabartiniu laiku nelabai rasiu pirkti? reikia laukti pavasario, kol atsives visi? as is Panevezio
 
marsas
Taip gali būti, kad žiema tikrai nerasi. Nėbent kokiame Kaune ar Vilniuje. Ir kažin ar pavasarį gausi. vasara 100%
 
http://ardarkrize.lt
Gamtininkas
Sveiki, gal kas galetu atsakyti i mano klausimus?
Vakar nusipirkau Dionaea muscipula augala, parduotuvej pasirinkimo nebuvo, paemiau toki nugeibusi ir susiciaupusi, ar labai blogai kad jis visiskai neissizioja?
Parneses namo pastaciau ji vesioje vietoje ir apsvieciau su lempa, ar gerai as darau?
 
Iveta
griniux parašė:
nepatikesi, bet niekur nerandu kur nusipirkti si augaliuka Frown gal kas patartu? o gal dabartiniu laiku nelabai rasiu pirkti? reikia laukti pavasario, kol atsives visi? as is Panevezio



Aš Ermitaže pirkau Smile ir dar mačiau yra jų Wink kad labai mažytės tik tos gėlikės Smile nieko,turėtų užaugti,jei išgyvens pas mane :read::yes:
 
Iveta
Gamtininkas parašė:
Sveiki, gal kas galetu atsakyti i mano klausimus?
Vakar nusipirkau Dionaea muscipula augala, parduotuvej pasirinkimo nebuvo, paemiau toki nugeibusi ir susiciaupusi, ar labai blogai kad jis visiskai neissizioja?
Parneses namo pastaciau ji vesioje vietoje ir apsvieciau su lempa, ar gerai as darau?


Išsižios nebijok Grin aš laikau nelabai vėsiai..ant palangės..gauna šviesos.. o po lempa nežinau.gal gerai..tik nepamiršk laikyt drėgnai,nes pelkių gyventojas jis Grin o šiaip tai pati žinok pirmą kartą auginu tokį augalą,tad dar nesu "specė" Grin stebėk ją,žiurėk kaip "jaučias" Winksekmės auginant :alus:
 
Gamtininkas
aciu :yes:
 
Gamtininkas
Gal jau galima ja persodint ir pradet sildyt?
 
griniux
o kaip isauginti is seklu? Frown Grin nusipirkau seklu, kartu atsiunte ir sekloms skirto grunto.....:shy: o db klausimelis, kas galit padet, kaip auginti is seklos???? visada po vazonuy lekstuteje yra vandens, vazonas uzdengtas su plevele....gal ka blogai darau? o gal ko nedadarau?parasykit, padekit :help:
 
Pina_Colada
Auginu ir aš šitą grožį, bet visai neseniai pradėjo juoduoti lapai. Gal kas žinote kokios gali būti priežastys?
 
Aerangis
Pina_Colada, senos letenos dažniausiai pajuoduoja, nes pasensta.
griniux, sėkloms reikalinga stratifikacija, jei tau atsiųstos sėklos stratifikuotos, turėtų išdygt dviejų mėnesių laiko tarpe, jei ne , tada jas reikia stratifikuoti (porą mėnesiu palaikyti vėsiai apie +4C temperatūroje)
 
griniux
tai va neuzilgo laukia manau persodinimas musu augaliuku...pavasario gale vasaros pradzioje tai reikia padaryti....man labai idomu kaip persodinti? nes pas mane jau tie spastai auga vienas ant kito, ar juos reikia plesyt? ir koks gruntas turetyu buti siam augaliukui??? man reikalinga 100% atakymas us maziausiomis detalemis...:help:
 
ropliuke
sveiki! esu naujokė ir su google.com pagalba aptikau šį forumą. kiek matau seniai nieks daugiau čia nerašė Grin , bet nežinau kieno galėčiau dar paklausti apie šį augaliuką. turiu jį neseniai ir jau vieni spąstai išaugę ant kitų. norėčiau jį padauginti. pagal informaciją, kurią skaičiau, buvo parašyta, kad dauginti galima lapeliais. norėčiau sužinoti viską išsamiau. ar geriau didesnį lapelį nugnybti ar mažesnį? ar reikia būtinai nuo pat pat apačios jį nugnybti? ir t.t. Frown
 
patricia-kaas
as laistau is apacios padejau ant palanges visos gaudykles uzsiverusios visos kazka pagavo mokejau 12 lt :geras: dar auginu saulasare is parduotuves klp ermitazo dar is pelkes parsiveziau Grin
 
donatas_s
Už tokį dalyką, kad parsivežei saulašarę iš pelkės yra neatleistina. Neduok dieve dar tą retesnę rūšį išrovei. Už tokius dalykus baudžiama.
+37060481407
 
http://www.egzotika.info
rhcp
Šiandien pražydo mano augaliukas :yes: gal dar kam žydi? Kaip reiktų toliau elgtis su tuo žiedu?:nezin:
 
svaled
Jau ir nužydėjo pas mus Smile su žiedu nieko nedarėm,
 
arta97
o , gyvunams pvz:sunims nekenkia dionaea
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8291
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36248564 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma