2024m. April 27d. 07:11:44

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 2

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
Dionaea muscipula
donatas_s
Tai tame ir esmė, kad šaldytuve nėra šviesos, nebent padarysi, kad pastoviai švies lempa, bet jos šviesos bus maža. O kaktusams, beveik visiems, kad žydėtu yra būtinas žiemojimas — ramybės perijodas.
+37060481407
 
http://www.egzotika.info
Sarta
zadu isigyti venus fly trap(dioneja) man reikia biski informacijos:


1. ar galima augala auginti kambaryje +15,+23 temperaturoje ?
2. kaip geriau maitinti augala ar vabzdziais ar vandeniu ?
3. ar tiesa kad galima matitinti musiu leirvomis ?
4. ar reikia specialiu zemiu auginant si augala vazone ?
5. kiek reikia duoti musiu vienam stiebeliui (burnai) per menesi ?
6. ar galima pradeti augala auginti nuo seklos dabar (ziema)
7. kiek jiems reikai sviesos ?


Aciu uz atsakymus :aciu:
Redagavo Sarta 2008-12-10 15:27
 
corsin
Sarta, kai kurie tavo klausymu atsakymai jau yra virsuje. O as taip pat ruosiuosi isigyti si augaleli ir norejau paklausti. Siuo metu jis jau ziemoja, tai ar galima ji butu laikyti tarkim ant stalo vazone, be jokiu lempu, ir kiek jam reikia dregmes siuo metu? Ar uztektu tik kasdien papurksti?
 
Sarta
kaip zinau tai purksti nelabai galima geriau vazona ideti i koki indeli o indeli ipilti sniego vandens . bentjau as taip dauk kur skaiciau
 
zygis
Šiandien padėjau savo dioneae muscipula laiptinėje , ten gan šalta, tai ir peržiemos ten ji
O tinka jei ten būti? Laistyti reikia, kas kiek laiko?
P.S Aš gyvenu ne daugiabutyje o nuosavam name, tai pas mane laiptinėje yra gan šalta...Wink
Redagavo donatas_s 2008-12-11 18:47
 
Aerangis
Zygi,jeigu jau vėsu,tai ir drėgmė laikosi gan ilgai.Savo saracėniją balkone palieju kartą per mėnesį,bet liejimas gal kiek per "riebiai" nuskambės.Palieju tik tiek,kad per skylutes neišbėgtų.Dionėjos laikymo sąlygos panašios,galima sakyti tokios pat,tik saracėnijos ne tokios jautrios.
Redagavo Aerangis 2008-12-20 19:08
 
Aistte
sveiki, as taip pat turiu si augala, bet jis visai neseniai buvo persodintas ir kaip skaiciau auksciau jam jau pavasaris,leidzia daigiukus.tik va beda,atrodo uzpuole ji kazkokia liga.neesu augalu zinove (cia vienas pirmuju mano 'augintintiniu' ) bet jo lapeliai juoduoja o nauji dar neissiskleide is krastu sutrukineje,lyg kazkas juos kramsnotu Frown any idea?
 
donatas_s
Tik spėčiau, jog per sausas oras augalui, dėl to džiūna lapai nuo kraštų.
+37060481407
 
http://www.egzotika.info
marsas
Taip. Per sausa jam jeigu juoduoje
 
http://ardarkrize.lt
akvilina
Aistte parašė:
sveiki, as taip pat turiu si augala, bet jis visai neseniai buvo persodintas ir kaip skaiciau auksciau jam jau pavasaris,leidzia daigiukus.tik va beda,atrodo uzpuole ji kazkokia liga.neesu augalu zinove (cia vienas pirmuju mano 'augintintiniu' ) bet jo lapeliai juoduoja o nauji dar neissiskleide is krastu sutrukineje,lyg kazkas juos kramsnotu Frown any idea?

Arba juoduot dar gali ir nuo perdidelės dregmės.. Kaip ten pas tave parametrai? Temperatūra/ dregmė/ apšvietimas/ kokiu vandeniu laistai?
 
Aistte
As jo nelaikau terariume, jis stovi ant stalo kur daugiausia sviesos ir tokiam inde su vandeniu ant akmenuku. Tai taip ir yra : temperatura kambario, apsvietimas optimaliausias namie,bet jam vis vien permazai gal? O vandeniu laistau distiliuotu ,pries tai tirpdziau sniega . Kai kurie lapeliai grazus, o kiti pajuodave, vienas kazkoks nuvalgytas. Vat del to nuvalgymo kazkaip neramu...
 
TautvyS
Aš pats auginu dioneae tai patarčiau pajuodavusius nutraukti iš pagrindų ir palikti kaip yra nes jie kaip ir užsikrečia pažiūrėk ar nebejuoduoja jei ne tai viskas gerai jei juoduoja rasyt... :conf:
...
 
akvilina
Aistte parašė:
As jo nelaikau terariume, jis stovi ant stalo kur daugiausia sviesos ir tokiam inde su vandeniu ant akmenuku. Tai taip ir yra : temperatura kambario, apsvietimas optimaliausias namie,bet jam vis vien permazai gal? O vandeniu laistau distiliuotu ,pries tai tirpdziau sniega . Kai kurie lapeliai grazus, o kiti pajuodave, vienas kazkoks nuvalgytas. Vat del to nuvalgymo kazkaip neramu...

Manau, kad tiesiog tavo augalas dabar žiemoja, taigi šiuo periodu lapeliai gali gerokai apvysti ir išstypti. Artėjant pavasariui augalas atsigaus. Jei lenda nauji lapeliai tai viskas gerai.
Na o kodėl nugraužti lapeliai tai net nežinau.. Gal kokių lapų griaužikų(vikšrų) atsirado, arba čia tavo augintinių darbas. Apžiurėk lapus, ar nera parazitų.
 
Aistte
Kazkaip skinti tuos pajuodavusius nelabai ranka kyla. O del nugrauzimo tai viska apziurejau, nieko neradau. Augintiniai irgi prie to neprisidejo. Tikiuosi kad tie nauji lapeliai neprades juoduoti :geek: Ir dabar truputeli pristabdziau laistyma,nes atrodo, kad zeme perslapia jam gali buti,gal del to taip ir pavargo..
 
akvilina
Aistte parašė:
Kazkaip skinti tuos pajuodavusius nelabai ranka kyla. O del nugrauzimo tai viska apziurejau, nieko neradau. Augintiniai irgi prie to neprisidejo. Tikiuosi kad tie nauji lapeliai neprades juoduoti :geek: Ir dabar truputeli pristabdziau laistyma,nes atrodo, kad zeme perslapia jam gali buti,gal del to taip ir pavargo..

Kirpk tu tuos džiuvėsius ir viskas. Grožio jie tikrai nesuteikia:geek:...
 
KaTiNyTe
Iki minusinės temperatūros laikiau dionaea stiklintam balkone, o dabar ten jai tikrai per šalta. Kambaryje per šilta. Kur pasiūlytumėt ją dėt? Frown
 
Iveta
Sveiki!Jungiuosi prie jusu susavo augintine.. Grin tiesa,ja nuspirkau vakar Smile tad dabar iskilo man toks klausimelis..kur man ja dabar deti..? :nezin: ar saltai ar kambary palikti..? parduotuvej tai juk siltai stovejo vistiek.. nu nezinau..padekit.:help:
:aciu:
 
GiX
Iveta parašė:
Sveiki!Jungiuosi prie jusu susavo augintine.. Grin tiesa,ja nuspirkau vakar Smile tad dabar iskilo man toks klausimelis..kur man ja dabar deti..? :nezin: ar saltai ar kambary palikti..? parduotuvej tai juk siltai stovejo vistiek.. nu nezinau..padekit.:help:
:aciu:


Tai paskaityk pirmą šią temą. Buvo apie tai kalbėta, o ir tema nėra didelė.
Redagavo GiX 2009-02-02 12:43
 
www.scorpions.lt
Iveta
GiX parašė:
Iveta parašė:
Sveiki!Jungiuosi prie jusu susavo augintine.. Grin tiesa,ja nuspirkau vakar Smile tad dabar iskilo man toks klausimelis..kur man ja dabar deti..? :nezin: ar saltai ar kambary palikti..? parduotuvej tai juk siltai stovejo vistiek.. nu nezinau..padekit.:help:
:aciu:


Tai paskaityk pirmą šią temą. Buvo apie tai kalbėta, o ir tema nėra didelė.


perskaiciau viska senai. aciu uz pastabas,bet man atrodo nesupratai ko as klausiu. as nezinau ka su ja daryt. ar det ja saltai ar palikt kaip yra.nes siaip gi jai miegas dabar. tik nenoriu kad numirtu. na tiek to,kaip nors. geros dienos.:read:
 
griniux
sveiki, aš irgi planuoju ateinančia savaite nusipirkti šį įdomu augaliuką Smile Šią temą visą perskaičiau gal 3 kartus, bet taip pat kaip Ivetai yra klausimų, jei nusipirksiu dabar, kur man ją dėti? Jai reikia temperatūros 5-10 laipsnių, kiek suprantu, vandens įpilti į lėkštutę po vazonu? Ir visą parą jai reikia šviesos?????

Ištaisytos klaidos, prašome pasitikrinti prieš rašydami.
Redagavo donatas_s 2009-02-06 16:22
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8303
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36255655 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma