2024m. April 18d. 11:46:39

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 4

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
Dionaea muscipula
Kukutis
O aš taip vis dvejojau,kol paskui pusę metų reikėjo laukt kol atveš...Bet po to neteko gailėtis,kad pirkau.Auga puikiai,tikiuosi taip ir peržiemosWink
 
BadRobot
O čia va mano žvėriukas http://mano.zveri...izdelis.lt
kas skaitot rusiškai neblogas forumas , nes rašo žmogus kuris tuos augalus turi ir augina http://www.floric...ic375.html tik iškilo vienas klausimas . kiek matau ten jis turi dvi rūšys žemaūgius , kurie auga palei žemę ir kur lapai auga į viršų . ar tiesa kad tie žemaūgei tik dvimečiai ?
 
Kukutis
Man teko skaityti, kad vasarą tie lapeliai pakyla, o žiemą nusileidžia. O dėl augalų gyvavimo trukmės, kai yra matomi keli, o nebe vienas augimo centrai, vadinasi augalas paseno ir jį reik atskirt ir persodintiSmileTokios mano žinios, o dėl skirstymo į žemaūgius nežinauWink
 
Mantas
aš taip pat žadu įsigyt šį augalėlį, tad kilo keli klausimai:
1.Koks substratas tinkamas Dionaea muscipula ?
2. Galiu padaryti terariumą 20x20x20 , ar tinka augti jame (daugiau drėgmės būna, dažnai laistyt nereikia), gal kas naudojate terariumą?
3. Vienas žmogus prašė pasiteiraut ar tinka dzykai (musių lervos) šerti jomis augalą, ir kiek dažnai tai daryti? (jei reikia tai daryti)
3. Kokį maksimalų dydi pas jos pasiekia?
4. kokios žiemojimo sąlygos, ir kokia žiemojimo trukmė?
5. Į ką atsižvelgti perkant šį augalą?
6.Kada geriausiai jį persodinti?
7. Ar reikia trešti šį augalą? jei taip tai kokios tos trašos?
8. Temperatūra, ar kambario tinka? (19-20)?
9. Ar reikia saulės, ar gali prieblandoj būti?
10. Ar gali būti pamerkta į vandenį (jei vazone pasodinta , vazono lėkštutėj visą laik vanduo)?

11. Gal ko nepaminėjau, kokios dar sąlygos reikalingos?

gal nesupyksit kad tiek priklausiau, tiesiog noriu viską iki galo išsiaiškinti, ir paklausti Lietuvos augintojų, patirties Smile

:aciu:
Redagavo Mantas 2008-10-17 22:16
Gamta - vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas. (J.V.Gėtė)
 
akvilina
remix as parašė:
aš taip pat žadu įsigyt šį augalėlį, tad kilo keli klausimai:
1.Koks substratas tinkamas Dionaea muscipula ?
2. Galiu padaryti terariumą 20x20x20 , ar tinka augti jame (daugiau drėgmės būna, dažnai laistyt nereikia), gal kas naudojate terariumą?
3. Vienas žmogus prašė pasiteiraut ar tinka dzykai (musių lervos) šerti jomis augalą, ir kiek dažnai tai daryti? (jei reikia tai daryti)
3. Kokį maksimalų dydi pas jos pasiekia?
4. kokios žiemojimo sąlygos, ir kokia žiemojimo trukmė?
5. Į ką atsižvelgti perkant šį augalą?
6.Kada geriausiai jį persodinti?
7. Ar reikia trešti šį augalą? jei taip tai kokios tos trašos?
8. Temperatūra, ar kambario tinka? (19-20)?
9. Ar reikia saulės, ar gali prieblandoj būti?
10. Ar gali būti pamerkta į vandenį (jei vazone pasodinta , vazono lėkštutėj visą laik vanduo)?

11. Gal ko nepaminėjau, kokios dar sąlygos reikalingos?

gal nesupyksit kad tiek priklausiau, tiesiog noriu viską iki galo išsiaiškinti, ir paklausti Lietuvos augintojų, patirties Smile

:aciu:

1. Na visai neblogai mišinys 2/3 kiminų durpių(be trašų! durpių ph- 5,5, 6) ir smulkaus smėliuko
2. Terariumo daryt nepatariu, jei taip tai geriau koks akvariumas (nors aš pati jas auginu sustačius lovyje pripiltam 1,5- 2 cm. lietaus vandens, ir padarius uždangą iš plastiko)
3. Šerti apskritai nepatariu, nes nešeriant augalai užauga vešlesni, skrotelės didesnės, kartais del peršerimo nuvysta
4. Žiemojant temperatūra negali nukrist žemiau +5, sumažinama šviesa, dregmė taip pat. Žiemojimas prasideda jau dabar, baigiasi anksti pavasari
5. Pirk tą, kuriame yra daugiausiai daigų- galėsi persodinėt, beje nesirink apvytusio ir t.t..
6. Nereik jų dažnai persodinėtWink Šaknų pas juos ypač mažai, o šeip tai kaip ir visus augalus- pavasari
7. Jokiu budu netręšt- tai augalai augantis ypač nederlingam dirvožemyje. Todėl jie ir augina spąstus- kad gautų pakankamai organinių maisto medžiagų
8. Tinka, bet žinoma geriau jaučiasi ir tarpsta aukštesnėje temperatūroje
9. Vienas iš svarbiausiu priežiuros subtilybių- daug šviesos. Gali net lempą nupirkt
10. Kad nepradėtų pūt gali į indą kuriame laikysi gėlę prideliot akmenų ir ant jų pastatyti vazoną. vandens pripilt, kad nesiektų vazono- taip augalas gaus pakankamai dregmės ir nereikės taip dažnai purkšt.
 
Mantas
užmiršau paminėt, ar būtinas žiemojimas? o šiaip labai :aciu: už atsakymus...
Gamta - vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas. (J.V.Gėtė)
 
akvilina
remix as parašė:
užmiršau paminėt, ar būtinas žiemojimas? o šiaip labai :aciu: už atsakymus...

Na jei nežiemos tai trumpai tegyvens.. Mažas galima apgaut- persodinti ir jos pagalvos, kad jau praejo žiema:kvail: Na o jei sugalvosi taip padaryt- teks nusipirkt lempą, nes žiema joms truks šviesos..
 
Tim
Prisipazinkit, kur matet Vilniuje parduodama Dionaea? Ermitaze ir Seniuose (ukmerges gtv.) nera.. :nezin:
 
MaXTeR
pirkau Ermitaze uz 14.99 LT Wink. noriu paklaust po kiek laiko ta burna atsidaro?
Redagavo MaXTeR 2008-10-24 12:40
 
MaXTeR
dar pamirsau paklaust ja iskat rejk persodint?
 
marsas
Ne. Tikrai nepatariu dabar persodint. Palauk pavasario. Dabar ramybės laikotarpis gėlėms
 
http://ardarkrize.lt
MaXTeR
dar liko 1 klausimas: kai ta "burna" užsidaro. Po kiek laiko ji vėl atsiveria?
 
marsas
Kai suvirškina. O jei nieko neįdedi tai tada kai pajus kad ją apgavai :laugh:
 
http://ardarkrize.lt
MaXTeR
:aciu:
 
Tim
Taigi apsigyveno pas mane Dioneae. Šiuo metu įstiklintam balkone rengiasi žiemos miegui, tačiau pastebėjau, kad žemė aplink augalą pradėjo pelyt (drėgna ir vėsu). Kaip tą pelėsį iškrapštyt? Gal kas galėtų kokią priemonę rekomenduoti?
 
KaTiNyTe
As skaiciau kad ramybes laikotarpiu jas galima i saldytuva deti. Tai tikrai galima?
 
marsas
Taip skaiciau kad jas ziemai uzdaro i saldytuva. Joms tinka
 
http://ardarkrize.lt
akvilina
KaTiNyTe parašė:
As skaiciau kad ramybes laikotarpiu jas galima i saldytuva deti. Tai tikrai galima?

Ne. Garantuotai šakesGrin. Aš irgi tai skaičiau kažkokiam lietuviškam forume. Finalas- visiem kas taip darė nuvytoGrin. Gi šaldituve per žema truputi temperatūra ir saulės šviesos per parą 0.
 
donatas_s
Teoriškai augalui kuo vėsiau, tuo mažiau šviesos reikia, bet jau šaldytuve, tikrai nesamonė laikyt. Išeitis būtų manau labai gera, kai yra mediniai langai, atitverti plėvele, dalį lango ir ten laikyti, temperatūra žemesnė, o šviesos pakankamai. Bent jau kaktusams šis būdas labai tinka.
+37060481407
 
http://www.egzotika.info
KaTiNyTe
Perskaičiau anksčiau įdėtą agintojo iš Rusijos patarimus dėl auginimo, tai žiemojimui dėl šaldytuvo jis neprieštarauja. Pagrindinė priežastis dėl ko jos daugumai vysta šviesos trūkumas (jas žiemą reikia papildomai apšviesti).
Be to išmatavau temperatūrą stiklintam balkone ir šaldytuve- ir ten ir ten 10 *C Grin Žiemą balkone bus šalčiau, bet aš pati šį kartą su šaldytuvu neeksperimentuosiu...

PS O kas ten su kaktusais?... Jie irgi žiemoja?
Redagavo KaTiNyTe 2008-12-01 20:06
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8287
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36244651 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma