2026m. June 13d. 00:32:23

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 2

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Pitonai
 Spausdinti temą
Jaunas tigrinis pitonas
GiX
donatas1 parašė:
:labas:koks gali buti amzius jei "pitas" 80cm ilgio,storis atrodo normalus?Grinisap:


Viskas priklauso nuo suteiktų jam sąlygų, maitinimo. Dažniausiai tokio amžius iki metų.
 
www.scorpions.lt
Kaaarolis
Tai kaip Gix sakė viskas priklauso nuo salygų, bet jau 80 cm panašiai būna pusė metų pitonas.
 
Richardas
Būna ir neužaugu.Matęs ne vieną atveji kai du-tris metrai ir metras ropliai kurie išsiritę iš vienos vados (broliai ar seserys)bet skiriasi neitykėtinaiFrown Būtent LAIKIMO SALIGOS tai - šėrimas koks,kaip,kuo,kiek ir parametrai temperatūra-jos svyravimas,ventiliacija,drėgmė:conf:
Redagavo Richardas 2009-02-02 17:11
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Mariezas
Dar vienas dalykas yra skirtingų lyčių-skirtingai auga,aišku tigriukam tiek daug neįtakoja,bet įtakos turi.
 
garsas
Smile aš saviški pirkau 1.5 mėn. kaip apsiprato namuose pamatavau buvo 78cm. dabar sunku pasakyti, nematavau senokai o ir nenoriu matuoti, nes taip ramiau miegu Smile
dabar jam du su puse metų, ilgesnis už mane Smile
Redagavo garsas 2009-02-03 19:56
 
arroyo
as manau kad siu pitonu is vis nereiketu auginti nes kai jie uzauga buna problemu
 
AndriusN
arroyo parašė:
as manau kad siu pitonu is vis nereiketu auginti nes kai jie uzauga buna problemu


Pagal tave, tai iš viso nieko nereiktų augint. Grin
 
neo
yra gyvaciu, kurioms nereikia uzaugti jog butu problemu Grin
 
arroyo
ne tik manau kad tigriniai pitonai yra per dideli auginimui o seip pats uz savaites esu uzsisakes python regius GrinGrin:conf:
 
AndriusN
Per didelių nebūna, yra tik per mažai vietos namuose.
 
arroyo
gal tavo tiesaGrin
 
paulina
Norejau paklausti siandien pas savo tigrini pastebejau kelis labai mazycius vabaliukus,kas tai galetu buti ir kaip juos isnaikinti?
Daug visokio gerio Smile
 
rimga321
turbut erkutes
 
UnTrigeX
Aha ir as aptikau kelis tokius juodus vabaliukus vaiksiojancius ant pitoniuko kuno , o erkutes baltos kiek maciau ... Cia kazkokie kitoki padariukai ...
Redagavo UnTrigeX 2010-08-12 22:59
 
paulina
galvojau is pradziu,kad gali but nuo terariumo,bet pas mane svarus ant toletinio popieriaus laikau tai net neisivaizduoju kas gali but...
Daug visokio gerio Smile
 
rimga321
Toletinio poperiaus parazitai Grin
 
paulina
kurgi neGrin
Daug visokio gerio Smile
 
rimga321
Tai ne galvojai, kaip manai kodel labai mažai žmonių laiko gyvius ant toeltinio poperiaus, o gi todėl, kad bijo toletinio poperiaus parazitų Grin
 
paulina
nenusisnekek Grin
Daug visokio gerio Smile
 
Egluz
Erkutes ten. Gyvena po pitono odos zvyneliais ir ten siurbia krauja taip alindamos is leto gyvuna(tai priklauso nuo parazitu kolionijos dydzio). Tokius parazitus dazniausiai turi laisveje sugautys egzotai. Erkutes tampa matomos kai prisisiurbia kraujo, tada tampa juodos, kai kolonija isauga nuo kiausineliu gausos gali buti pakile zvyneliai, berbraukus per oda vatos tamponeliu galima ant jos aptikti siu gyviu. Naikinimas ju ilgas, nes is karto ju neisnaikinsi, kadangi veikiami tik issirite gyviai. Pats paprasciausias naikinimo budas maudant pitona silpnose kalio permanganato tirpalo vonelese, taip nudeginama ju oda ir gyviai zusta. Dar yra naudojanciu aliejus, jis ir pan veikia, taciau jis nelabai koks sprendimas, daznai kai ju nedaug buna gyvuno augintojas jas tiesiog nurenka ir sunaikina nuo augintinio kuno taip pat buna pirkti tam ir ivairiu preparatu, kuriu veikimo principas dazniausiai buna toks: padaryti kankinamojo organizma nudingu kankintojams. Nepykit del stiliaus ir rasybos kl.
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2026-03-23 12:11
Sugalvojau po 14os metu vel isigyti vora.. kur geriausiai ieskoti? kokia facebook grupe labiausiai tinkama?

2026-03-22 19:26
Tai ne. Grin

2026-03-19 12:07
Ir egzotika nepritaikyta telefonui. Dabar visi į telefonus sulindę. ????

2026-03-01 13:16
Pats Ravenous tik prieš metus buvo prisijungęs. Grin

2026-03-01 13:13
Facebook neturėtų būti konkurentai, čia info sistematiškai ir paprastai randama, Facebook belenkiek scrollinimo... Frown

2026-02-22 18:49
Gal Gramostola Pulchra parduodat?

2026-02-09 20:22
Sunku su faceboke konkuruoti Smile

2026-02-08 21:29
Seni geri laikai. Turėjau ir augintinių ir saitas buvo gyvas

2025-05-30 12:38
Forumas mires, chatas ciut gyvas

2025-05-27 08:22
O forumas gyvas ?

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 10069
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39604
 
 
  
  40813359 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma