|
Jaunas tigrinis pitonas
|
| GiX |
parašyta 2009-02-02 12:17
|

Narys
Pranešimai: 507
Įstojo: 2006/04/04 10:48
|
donatas1 parašė:
:labas:koks gali buti amzius jei "pitas" 80cm ilgio,storis atrodo normalus?  isap:
Viskas priklauso nuo suteiktų jam sąlygų, maitinimo. Dažniausiai tokio amžius iki metų. |
| |
|
|
| Kaaarolis |
parašyta 2009-02-02 13:07
|

Narys
Pranešimai: 146
Įstojo: 2007/04/06 17:40
|
Tai kaip Gix sakė viskas priklauso nuo salygų, bet jau 80 cm panašiai būna pusė metų pitonas. |
| |
|
|
| Richardas |
parašyta 2009-02-02 15:41
|

Narys
Pranešimai: 1062
Įstojo: 2007/02/16 22:07
|
Būna ir neužaugu.Matęs ne vieną atveji kai du-tris metrai ir metras ropliai kurie išsiritę iš vienos vados (broliai ar seserys)bet skiriasi neitykėtinai Būtent LAIKIMO SALIGOS tai - šėrimas koks,kaip,kuo,kiek ir parametrai temperatūra-jos svyravimas,ventiliacija,drėgmė:conf:
Redagavo Richardas 2009-02-02 17:11
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
|
| |
|
|
| Mariezas |
parašyta 2009-02-02 16:14
|

Narys
Pranešimai: 449
Įstojo: 2006/08/04 20:25
|
Dar vienas dalykas yra skirtingų lyčių-skirtingai auga,aišku tigriukam tiek daug neįtakoja,bet įtakos turi. |
| |
|
|
| garsas |
parašyta 2009-02-03 19:54
|

Narys
Pranešimai: 166
Įstojo: 2006/10/21 23:13
|
aš saviški pirkau 1.5 mėn. kaip apsiprato namuose pamatavau buvo 78cm. dabar sunku pasakyti, nematavau senokai o ir nenoriu matuoti, nes taip ramiau miegu 
dabar jam du su puse metų, ilgesnis už mane
Redagavo garsas 2009-02-03 19:56
|
| |
|
|
| arroyo |
parašyta 2010-04-11 12:47
|

Narys
Pranešimai: 38
Įstojo: 2010/03/27 21:29
|
as manau kad siu pitonu is vis nereiketu auginti nes kai jie uzauga buna problemu |
| |
|
|
| AndriusN |
parašyta 2010-04-11 12:53
|

Narys
Pranešimai: 1487
Įstojo: 2006/03/21 18:11
|
arroyo parašė:
as manau kad siu pitonu is vis nereiketu auginti nes kai jie uzauga buna problemu
Pagal tave, tai iš viso nieko nereiktų augint.  |
| |
|
|
| neo |
parašyta 2010-04-11 16:10
|

Narys
Pranešimai: 494
Įstojo: 2007/05/20 13:15
|
yra gyvaciu, kurioms nereikia uzaugti jog butu problemu  |
| |
|
|
| arroyo |
parašyta 2010-04-11 21:58
|

Narys
Pranešimai: 38
Įstojo: 2010/03/27 21:29
|
ne tik manau kad tigriniai pitonai yra per dideli auginimui o seip pats uz savaites esu uzsisakes python regius  :conf: |
| |
|
|
| AndriusN |
parašyta 2010-04-11 22:11
|

Narys
Pranešimai: 1487
Įstojo: 2006/03/21 18:11
|
Per didelių nebūna, yra tik per mažai vietos namuose. |
| |
|
|
| arroyo |
parašyta 2010-04-12 20:57
|

Narys
Pranešimai: 38
Įstojo: 2010/03/27 21:29
|
gal tavo tiesa |
| |
|
|
| paulina |
parašyta 2010-08-12 22:32
|

Narys
Pranešimai: 117
Įstojo: 2009/04/21 11:04
|
Norejau paklausti siandien pas savo tigrini pastebejau kelis labai mazycius vabaliukus,kas tai galetu buti ir kaip juos isnaikinti?
Daug visokio gerio 
|
| |
|
|
| rimga321 |
parašyta 2010-08-12 22:49
|

Narys
Pranešimai: 179
Įstojo: 2009/11/26 17:05
|
turbut erkutes |
| |
|
|
| UnTrigeX |
parašyta 2010-08-12 22:51
|

Narys
Pranešimai: 23
Įstojo: 2010/06/24 14:42
|
Aha ir as aptikau kelis tokius juodus vabaliukus vaiksiojancius ant pitoniuko kuno , o erkutes baltos kiek maciau ... Cia kazkokie kitoki padariukai ...
Redagavo UnTrigeX 2010-08-12 22:59
|
| |
|
|
| paulina |
parašyta 2010-08-12 22:54
|

Narys
Pranešimai: 117
Įstojo: 2009/04/21 11:04
|
galvojau is pradziu,kad gali but nuo terariumo,bet pas mane svarus ant toletinio popieriaus laikau tai net neisivaizduoju kas gali but...
Daug visokio gerio 
|
| |
|
|
| rimga321 |
parašyta 2010-08-12 23:00
|

Narys
Pranešimai: 179
Įstojo: 2009/11/26 17:05
|
Toletinio poperiaus parazitai  |
| |
|
|
| paulina |
parašyta 2010-08-12 23:02
|

Narys
Pranešimai: 117
Įstojo: 2009/04/21 11:04
|
kurgi ne
Daug visokio gerio 
|
| |
|
|
| rimga321 |
parašyta 2010-08-12 23:06
|

Narys
Pranešimai: 179
Įstojo: 2009/11/26 17:05
|
Tai ne galvojai, kaip manai kodel labai mažai žmonių laiko gyvius ant toeltinio poperiaus, o gi todėl, kad bijo toletinio poperiaus parazitų  |
| |
|
|
| paulina |
parašyta 2010-08-12 23:12
|

Narys
Pranešimai: 117
Įstojo: 2009/04/21 11:04
|
nenusisnekek
Daug visokio gerio 
|
| |
|
|
| Egluz |
parašyta 2010-08-13 00:19
|

Narys
Pranešimai: 37
Įstojo: 2008/06/21 15:57
|
Erkutes ten. Gyvena po pitono odos zvyneliais ir ten siurbia krauja taip alindamos is leto gyvuna(tai priklauso nuo parazitu kolionijos dydzio). Tokius parazitus dazniausiai turi laisveje sugautys egzotai. Erkutes tampa matomos kai prisisiurbia kraujo, tada tampa juodos, kai kolonija isauga nuo kiausineliu gausos gali buti pakile zvyneliai, berbraukus per oda vatos tamponeliu galima ant jos aptikti siu gyviu. Naikinimas ju ilgas, nes is karto ju neisnaikinsi, kadangi veikiami tik issirite gyviai. Pats paprasciausias naikinimo budas maudant pitona silpnose kalio permanganato tirpalo vonelese, taip nudeginama ju oda ir gyviai zusta. Dar yra naudojanciu aliejus, jis ir pan veikia, taciau jis nelabai koks sprendimas, daznai kai ju nedaug buna gyvuno augintojas jas tiesiog nurenka ir sunaikina nuo augintinio kuno taip pat buna pirkti tam ir ivairiu preparatu, kuriu veikimo principas dazniausiai buna toks: padaryti kankinamojo organizma nudingu kankintojams. Nepykit del stiliaus ir rasybos kl. |
| |
|