2019m. November 15d. 11:48:51

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA

Naujausia foto
Musė
Musė
2018/06/17 01:29

Atsitiktinė foto

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 2

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 7,907
· Naujausias narys: iridutuvuha

Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Žalčiai
 Spausdinti temą
Netradicinė inkubacija
Richardas
Loona parašė:
Sveikinimai Smile
O kaip akvariumas laikosi po visų šių išdaigų? Kai žuvys/augalai?
Augalū neauginu.Akvariumas su afrikos ciklidais .Tai gana patvarios žuvys 31' pakėlė du menesius ir :nezin: visi sveiki gyviCool
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras

Richardas
Sadas-Inga parašė:
Na ideja bet ,jei kam naudinga tai akvoje gerai inkubuoti daugelio ropliu kiausinius .
Pasidarai (susiklijuoji prie akvos sonu lentineles is perforuotos (skyletos ) nerudijancio plieno skardos apie 1-5 cm nuo vandens pavirsiaus cia priklausomai nuo dregmes kuri reikalinga kiausinem, pridedi i ja vermikulito ir sudedi kiausinius ,pries ritantis paimi pedkelne aptrauki taip kad jaunikliai nenuskestu ir viskas
p.s reik ziureti temperatura
p.p.s ta pati su skarda galit daryti pakabinama ant sonu jei negali reguliuoti temperaturos tada su tais kiausineis ir stumdai tai toliau tai arciau prie lempos kad butu palaikoma reikalinga temperatura.
Na vienu zodziu jei supratot ka noriu pasakyti ,tai gerai jei nesupratot tai irgi gerai :alus::alus::alus::alus:
Kažka suvėlei,privėlei,nesupratom, bet irgi geraiGrin:alus:
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras

herpetologas
vermikulitas deja nuo pelesio ivairiu grybeliu ir bakteriju apsaugo tik dalinai
su egzotika idomiau

Richardas
herpetologas parašė:
vermikulitas deja nuo pelesio ivairiu grybeliu ir bakteriju apsaugo tik dalinai
Dalinai tinka Grin Dar nemačiau pelėsio ant vermakulito.

neo
ar imanoma jog siuo metu laiku mano kukuruzo patele nesioja kiausinius nes patinas pamirses maitintis tapo ypatingai judrus, herpetologe sake jog po dietos patinas nori poruotis. o ir patele kotais tapo gerokai storesne...Frown

Vobleris
neo parašė:
ar imanoma jog siuo metu laiku mano kukuruzo patele nesioja kiausinius nes patinas pamirses maitintis tapo ypatingai judrus, herpetologe sake jog po dietos patinas nori poruotis. o ir patele kotais tapo gerokai storesne...Frown

Pilnai gali būt Wink :yes: teraiume gi ne žiema Grin jai patelė nesimaitina ir tapo gerokai storesnė tep ir bus kolega Wink
Redagavo Vobleris 2008-11-21 10:48
s5.rimg.info/8bbd60b820f4a5ecc77e2b592834b28b.gif www.cosgan.de/images/smilie/tiere/c050.gif

www.egzotika.info
neo
patele eda, patinas needa...maitinu prievarta kolkas...patele sustambejo itartinai todel ir pagalvojau kad sulaukt kiausiniu galiu...

vic
Mano kukuruzine patele pries gera menesi padejo dvylika kiausiniu,bet ziniu trukumas juos prazudeAngry Kai ji buvo su kiausiniais iki nerimosi ede kaip pamisus,bet po nerimosi isvis neede kol padejo kiausinius,po to dar karta issinere ir vel jos neimanoma prisertGrinTaip,kad tavoji pilnai gali but nescia.Ir isanksto pradek dometis kaip inkubuot kiausinius,kad nebutu kaip man.SEKMES:alus:

neo
Vic, o ka padarei netaip?

vic
is npradziu dariau kaip,rase Ricardas tik ne akvariume laikiau,o spec dezeje su visa reikiama iranga.Bet man pasirode,kad kiausiniai per daug susitrauke ir as juos idejau i vandeni iki puses ir tai buvo mano didzioji klaidaAngry nes po to jie pradejo smirdeti.ir teko juos ismesti.Po to suzinojau,kad vandenyje zuva gyvaciokai.Kiek reikia dregmes inkubatoriuje ikim siol nezinau ir kiek i vermikulita ikast kiausinius( iki puses ar daugiau)nezinau.Aplamai apie kiausiniu inkubavima nieko neismanau.

neo
Va ka raso amerikosai:
I incubate Corn snake eggs in a plastic container half filled with vermiculite in an amount equal to the volume of the egg clutch. (1½ - 2½ cups of vermiculite). The vermiculite is moistened with filtered water, so that when firmly squeezed, water just drips from it.
A Hovabator incubator set to maintain a temperature of 80 - 83 degrees F. is used to incubate the eggs. At these temperatures the eggs will being to hatch in 50 to 65 days.

Richardas
nieko jau tokio sudėtingo -sušlapini vemakulita (taip kad paspaudus vanduo iš jo nebebėgtu)paguldai kiaušinius ir tiek(gali apkast lig pusės kiaušinio).Ir palaikai vermakulito drėgnumą (tik vermikulitą drėkinti su švirkštu nes jam džiuvant dumba kiaušiniai).Užjaučiu kad nesigavoSad man viskas gavosi paprastame akvariume:naivGrinabar auginu jaunykliusSmile.Giveni ir mokaisi,NELIUDĖK kitą kart PAVYKS:alus:
Redagavo Richardas 2008-11-22 12:45

neo
Richardas parašė:
nieko jau tokio sudėtingo -sušlapini vemakulita (taip kad paspaudus vanduo iš jo nebebėgtu)paguldai kiaušinius ir tiek(gali apkast lig pusės kiaušinio).Ir palaikai vermakulito drėgnumą (tik vermikulitą drėkinti su švirkštu nes jam džiuvant dumba kiaušiniai).Užjaučiu kad nesigavoSad man viskas gavosi paprastame akvariume:naivGrinabar auginu jaunykliusSmile.Giveni ir mokaisi,NELIUDĖK kitą kart PAVYKS:alus:

ka turejai omenyje sakydamas "drekinti su svirkstu"?
Black Mexican King Snake CB13
California Banded King Snake CB11
Desert King Snake CB 11
Bull Snake CB15
False Water Cobra CB15

AugisZ
Manau ta, kad su švirkstu nebus "netyčia per daug priliejau' todėl su juo kaip ir užtikrinčiau Smile

Richardas
taip,iduri į vermakulitą kiek toliau nuo kaušiniužų ir prileidi vandenuko.kuris vermakulite pasiskirsto,kiaušiniai nebedumba,išsitiesina.

vic
Richardai,o kai tau sudejo kiausinius jie buvo i viena kruva sukibe?Ir ar juos reikia viena nuo kito atplest?Kaip turi atrodyt normalus kiausiniai,jie gali but kazkiek idube ar vermikulite jie graziai tiesus buna.Nes maniskiai atrode kaip sulankstyti plastmasiniai teniso kamuoliukai

Richardas
būna sukibe:yes:reikia atsargiai (nevartant) perdėti ant vermakulito.jeigu idube kaip teniso kamoliukai-negeraiSad.jaigu tik nedaug tai gave drėgno vemakulito atsitiesina ir nieko blogo.bet jeigu daug ir ilgai taiGrinead:
Redagavo Richardas 2008-11-22 17:24

vic
O kas atsitinka jeigu apverti kiausinius?Frown

Richardas
geras klausimasGrinaš kažkaip tikiu herpetologais:conf: o jie sako kad vartyti nevalia.O kodėl :nezin:ne tai neGrin
Redagavo Richardas 2008-11-22 17:37

vic
O i ka tavo zalte sudejo kiausinius?as buvau idejes plastmasine dezute su skyle viename gale ir idengiau storoka medziagos gabala gerai sudrekines.Bet kai pamaciau kiausinius jie pliki gulejo viename gale,o ji pati visa medziaga buvo po saves pasikisusi.Tikriausiai todel kiausiniai ir idubo.Jie ten nepastebeti galejo isbuti neilgiau kaip nuo ryto iki vakaro,nes ryte nebuvo,o vakare juos radau idubusius

Peršokti į forumą:

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis

Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.

Shoutbox
You must login to post a message.

2019-11-05 20:04
sveiki, kas turit peliu ir siuncet i kitus miestus, reiktu 25-30g (40vnt) su kaina i pm aciu

2019-11-03 23:34
Galiu drąsiai Smile

2019-10-29 10:16
Gal kas P. Murinus siblingą parduot turit ir netingit atsiųst į Dubajų? Smile

2019-10-28 16:41
Turėtu veikti, bet gal yra kokia klaidelė Smile

2019-10-20 16:38
foto pateikimas neveikia?

2019-10-01 15:27
Nupirkčiau 30 zofobusų Kaune.

2019-09-30 23:38
Andriau, neišduok paslapčių, sakyk, labai negerai Grin Tuoj vėl visi pradės čia lankytis ir trukdyt rimtį Grin

2019-09-30 21:14
Gerai. Grin

2019-09-30 11:15
Sveiki. Kas naujo? kaip laikotės jūs ar jūsų gyvūnėliai. Wink

2019-09-20 03:02
Gal kas nors turi pardavime idomesnio morpho skiauteretaji gekona? PM

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

Jau yra:
Narių: 8061
Naujienų: 703
Straipsnių: 191
Nuotraukų: 7801
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232