2019m. November 15d. 11:50:20

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA

Naujausia foto
Musė
Musė
2018/06/17 01:29

Atsitiktinė foto

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 4

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 7,907
· Naujausias narys: iridutuvuha

Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Žalčiai
 Spausdinti temą
Netradicinė inkubacija
Richardas
Galiu jau pasidalinti patirtimi kaip perinau P.Gutata. Akvariume su žūvytėmis .1.Į salotų indelį pridėjau drėgno vermakulito (taip drėgno kad spaudžiant nevarvėtu). 2.Padėjau jį plaukioti (kaip laivelį) į akvariumą, temperatūrą pakėliau akvariume iki 31'C. 3 Padėjau atsargiai kiaušinius, (vermakulito lyg pusės kiaušinių).4 Drėkinau aplink juos vermakulitą (kas antra diena) daugiau nei du mėn.Bet antro mėnesio viduryje, imoviau tą salotų indelį į moterišką kojinę (kad išsiritę gyvačiukai nepaskestu akvariume).Dabar jau drėkinau vermakulitą kiaurai kojinę (su švirkštu) 5.ŠIANDIENA IŠSIRITO PIRMIEJI ,,KUKURŪZNIKAI'':hap:
Richardas prisegti paveiksliukai:
25772_ixmwlrswyr.jpg

Redagavo Richardas 2008-09-03 17:11
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras

Niekshas
tipo temperatūrą laikei 31 F? tai cia jeineklystu yra kaž kasapie 0 C Grin suklydai gal..

Richardas
Niekshas parašė:
tipo temperatūrą laikei 31 F? tai cia jeineklystu yra kaž kasapie 0 C Grin suklydai gal..
Tiesa vanduo 31' bet pačiame indelyje idėjau termometra kuris visada rodė apie 30' .Ačiu Niekshas už pastaba, dėl to F suklydau:naiv:Grin
Redagavo Richardas 2008-09-03 17:11
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras

Mantas
dideliausi sveikinimai :thumb: Smile :alus: :alus:
Redagavo Mantas 2008-09-03 16:50
Gamta - vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas. (J.V.Gėtė)

Richardas
Manau kad taip galima inkubuoti dauguma kiaušinių(kuriems rekia panašių parametrų.Ir galima apsieiti be spec inkubo:conf:

guitar
nesugalvočiau taip, bet respects už išmanymą, manau dar priklauso viskas nuo akvariumo, nes pas mane akvariume lempos gaunasi prie pat vandens, ten netilptų net indelis nuo salotų... :tdown:

AugisZ
Hm.. grazus kukuruzai, lyg ir "nominat" ar kaskaip panasaus vadinas tokios spalvos morphai Smile
Na as tai bandysiu pasidaryt irgi toki kaip sakoma namu salygom inkubatoriu Smile
Bet gera ideja :clap: :thumb:

Vygis
Sveikinam Richardai Wink

neo
Sveikinu...
Black Mexican King Snake CB13
California Banded King Snake CB11
Desert King Snake CB 11
Bull Snake CB15
False Water Cobra CB15

Vobleris
Jo ir as prisidedu :thumb: man deja nepavyko :nezin: o cia mat akvariume :geras:
s5.rimg.info/8bbd60b820f4a5ecc77e2b592834b28b.gif www.cosgan.de/images/smilie/tiere/c050.gif

www.egzotika.info
Richardas
guitar parašė:
nesugalvočiau taip, bet respects už išmanymą, manau dar priklauso viskas nuo akvariumo, nes pas mane akvariume lempos gaunasi prie pat vandens, ten netilptų net indelis nuo salotų... :tdown:
Mano lempos irgi prie pat(standart).Tiesiog pamiršau paminėti kad reikia sumažinti vandens lygį.Tiek kad tilptu turimas indelis.Ir dar :conf: Jokiu budu nejungti šviesos ! (nes man taip žuvo keli kiaušiniai,sugleboGrinead:.).Pakanka to, kad šyla vanduo,po dangčiu aukšta drėgmė(bet būtina kas antra diena drėkinti vermakulita)
Redagavo Richardas 2008-09-03 22:16

Ravenous
sveikinimai :clap:
You are who you eat... Eat me.

http://www.egzotika.info
Richardas
Ačiu:aciu:

Loona
Sveikinimai Smile
O kaip akvariumas laikosi po visų šių išdaigų? Kai žuvys/augalai?

trochanter
Super! Sveikinu! Esu girdėjas, kad kai kurie augintojai gyvalazdžių kiaušinėlius panašiai perina. Vadinasi tinka ir ropliams :thumb:

polllas
didziausi sveikinimai!

-
Sadas-Inga
Na ideja bet ,jei kam naudinga tai akvoje gerai inkubuoti daugelio ropliu kiausinius .
Pasidarai (susiklijuoji prie akvos sonu lentineles is perforuotos (skyletos ) nerudijancio plieno skardos apie 1-5 cm nuo vandens pavirsiaus cia priklausomai nuo dregmes kuri reikalinga kiausinem, pridedi i ja vermikulito ir sudedi kiausinius ,pries ritantis paimi pedkelne aptrauki taip kad jaunikliai nenuskestu ir viskas
p.s reik ziureti temperatura
p.p.s ta pati su skarda galit daryti pakabinama ant sonu jei negali reguliuoti temperaturos tada su tais kiausineis ir stumdai tai toliau tai arciau prie lempos kad butu palaikoma reikalinga temperatura.
Na vienu zodziu jei supratot ka noriu pasakyti ,tai gerai jei nesupratot tai irgi gerai :alus::alus::alus::alus:
Erudicija - žinojimas apie viską po truputį ir apie truputį – viską, sugebėjimas suprasti žmones, mokėjimas paprastai ir logiškai išaiškinti sudėtingus dalykus.
satan.lt

herpetologas
tokis budas sakyciau daugoka nenumatytos rizikos,kas antra diena drekint vermikulito tikrai nereiketu tikrai nereiketu-dideja pelesiu gresme,uzdara erdve su kuo mazesniu kisimusi i ja(tik reikalui esant t.y pasalinant sugedusius kiausinius,butina tinkamai paruost vermikulita ir pacia inkubavimo dezute is anksto taip kad per visa inkubacijos laikotarpi papildomai jo padrekint praktiskai netektuSmile31 sakyciau ziauriai patiniska temperatura
su egzotika idomiau

AugisZ
o vat man patinu ir truksta mano fermoje :yes: nes kiek pastebejas, tai vien mergos pas visus, na bent pas dauguma Smile
Redagavo AugisZ 2008-09-04 17:28

Richardas
herpetologas parašė:
tokis budas sakyciau daugoka nenumatytos rizikos,kas antra diena drekint vermikulito tikrai nereiketu tikrai nereiketu-dideja pelesiu gresme,uzdara erdve su kuo mazesniu kisimusi i ja(tik reikalui esant t.y pasalinant sugedusius kiausinius,butina tinkamai paruost vermikulita ir pacia inkubavimo dezute is anksto taip kad per visa inkubacijos laikotarpi papildomai jo padrekint praktiskai netektuSmile31 sakyciau ziauriai patiniska temperatura
Taigi buitinė stuacija Saliau. Stoviu su kiaušiniais rankoje,dairausi,ką darytiFrown . Ir sugalvojau:kvail: kad akvariume yra termoreguliatorius,po dangčiu yra drėgmė -ir viskas gavosi:hap:.Dėl tos ,,patiniškos'' temperatūros tai čia tik vaduo 31' (nes taip nustačiau termoreguliatorių,itardamas kad indelyje tiek nebus).Taip ir buvo-indelije su kiaušiniais tai termometras visada rodė 28-30.Taip kad vargu ar patinai:nezin: Nes ir ritosi skirtingu laiku,vienas dar pupso neišsirites:nezin:.Drėkinti reikėjo, nes šildimas iš apačios labai garina vermakulita ir kiaušiniai dumba.Laiku tai pastebėjau, ir padrėkinau.Kaip mat išsitiesino.Nors keli ir žuvoGrinead: Bet, jie dėl aplaidžiai ijungtos šviesos (kuri padino temperatūra).Pelėsio rizika:nezin:vermakulitas tuo ir pasižymi kad pelėsis jame nelabai atsirada.Būdas šis ,manau nėra tobulas (žinoma geriau spec. inkubatorius).Bet givi faktai.....
Redagavo Richardas 2008-09-04 19:23

Peršokti į forumą:

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis

Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.

Shoutbox
You must login to post a message.

2019-11-05 20:04
sveiki, kas turit peliu ir siuncet i kitus miestus, reiktu 25-30g (40vnt) su kaina i pm aciu

2019-11-03 23:34
Galiu drąsiai Smile

2019-10-29 10:16
Gal kas P. Murinus siblingą parduot turit ir netingit atsiųst į Dubajų? Smile

2019-10-28 16:41
Turėtu veikti, bet gal yra kokia klaidelė Smile

2019-10-20 16:38
foto pateikimas neveikia?

2019-10-01 15:27
Nupirkčiau 30 zofobusų Kaune.

2019-09-30 23:38
Andriau, neišduok paslapčių, sakyk, labai negerai Grin Tuoj vėl visi pradės čia lankytis ir trukdyt rimtį Grin

2019-09-30 21:14
Gerai. Grin

2019-09-30 11:15
Sveiki. Kas naujo? kaip laikotės jūs ar jūsų gyvūnėliai. Wink

2019-09-20 03:02
Gal kas nors turi pardavime idomesnio morpho skiauteretaji gekona? PM

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

Jau yra:
Narių: 8061
Naujienų: 703
Straipsnių: 191
Nuotraukų: 7801
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232