2026m. June 12d. 20:39:44

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 3

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Žalčiai
 Spausdinti temą
Žalčio elgesys
ezhiukas_ruke
Problemėlė tokia:
Naujai įsigytas 6 mėn. žaltys buvo romus kaip ėriukas (leisdavosi imamas ant rankų ir t.t.) na bet kaitik sušėriau pirmąjį, (gyvą) peliuko jauniklį situacija pasikeitė. Artinantis žaltys pyksta, uodega daužo į žemę, kerta, bando kąsti, stojasi piestu Shock Maitinu ne terrariume, šiluma 28 laipsnai, naktį 20, apetitas geras, vanduo šviežias kasdien... Kame problema? Kodėl staiga jis pasikeitė? Frown
www.audiopulsas.lt

0.0.1 Epicrates angulifer
0.0.1 Acrantophis dumerili
0.0.1 Elaphe Teaniura Friesei
0.1.0 Boa Constrictor
1.0.0 Melopsittacus undulatus
0.0.1 Pandinus imperator
0.0.X Tenebrio molitor
 
Ravenous
gal užgavai kaip ar erzinai?
Gal ruošias nertis ir jautrus pasidarė... net nežinau
You are who you eat... Eat me.
 
http://www.egzotika.info
ezhiukas_ruke
oi ne ka tu Cool as su juo svelniai... del nerimosi irgi nzn akys dar skaidrios zvynai vaivorykstem spindi... net nzn kas ir daryt Grinisap: kol mazas gerai o kai paaugs neduok dieve taip puls.
p.s. kai einu pro terra seka akim, galva sukioja ir toks vaizdas kad prarys :geek:
Redagavo ezhiukas_ruke 2006-07-05 21:49
www.audiopulsas.lt

0.0.1 Epicrates angulifer
0.0.1 Acrantophis dumerili
0.0.1 Elaphe Teaniura Friesei
0.1.0 Boa Constrictor
1.0.0 Melopsittacus undulatus
0.0.1 Pandinus imperator
0.0.X Tenebrio molitor
 
Linius
ką tik skaičiau, S.Gliaudžio knygoj, kad Šiaulių ir Kelmės rajone ir dieną su žiburiu negalima rast, kam iš savo patirties pritariu, o jei ir pavyko pagaut, geriau paleist atgal ir augint egzotiškus Wink
...nusišypsok, jei skauda labai...
 
Pao
Neri013 parašė:
Apie kokius žalčius kalba eina?

Juk aiskiai parasyta kad apie Elaphe guttata , siulyciau atidziau skaityti zinutes ir nariu autopasisakymus po jomis.
Draugų draugai man nedraugai, nes jie man nedraugai...
 
www.egzotika.info
Vygis
:read: Pao nepyk bet nevisi diena mato...( kartais nepaziuri zemyn ) :laugh:
 
Tadas
Pao, o kurioje vietoje AIŠKIAI ir suprantamai parašyta, kad kalba eina apie pastarąjį žaltį? Manau, kad galėtum trint savo postą, o mandagiausia būtų dar ir atsiprašyti, kadangi nei pavadinime, nei tekste parašyta nėra.
Tai, kas yra paraše - na brolyt, vargu bau ar galima pagal tai spręst, apie ką tema, juolab, kad niekas parašo keitimo logų netikrina, o tai reiškia, kad pakeitus parašą jis pasikeičia ir visuose ankstesniuose postuose. :tdown:
C'est la vie.


Pao parašė:
Juk aiskiai parasyta kad apie Elaphe guttata , siulyciau atidziau skaityti zinutes ir nariu autopasisakymus po jomis.

Rašykit meilu.
 
www.god.lt
Vygis
Tadai nu tikrau Pao nesuklydo taip rasydamas pazek po visu tekstu yra 1 sakinys po juo ir yra: 0.0.1 Elaphe guttata
 
Tadas
Be abejo, bet pakeitus tą parašą į kažką kito, ten nebelieka to užrašo, o aš jau minėjau, kad po logus niekas nesiknisa ir neregistruoja, kad koks vartotojas keitė savo parašą, tad pagal parašą vargu ar teisinga spręsti apie diskusijas temoje, juolab, kad ne visi žino visas rūšis lotyniškai.
Rašykit meilu.
 
www.god.lt
Vygis
del lotynisko uzraso gi nesunku BET KO paklaust manau dauguma zn ir nepatinges ats. Pfft
 
Tadas
IMHO, čia kaip tik to ir buvo klausiama.
Dėde dėde, aš žinau, kas sugedo...
Neri013 parašė:
Apie kokius žalčius kalba eina?

Rašykit meilu.
 
www.god.lt
Emilijus
kaip lotyniskai kukuruzinis zaltys?:read:
 
evalduxx
Pantherophis Guttatus
 
Mariezas
Elaphe guttata
 
evalduxx
Mariezas klysti, nes pervadintas jau ganėtinai seniai, tad pamiršk jau šį pavadinimą.
 
unis
taip,ir man elaphe guttata(nors esu girdejes kad pervadintas).manau Jus abu teisus :conf:ne i temaGrinaznai yra uzsipuolami nariai,kiek pastebejau tai daro tie patys asmenys (neminesiu).tuo paciu noreciau atkreipti ir adminu demesi(taisikles ar patys skaitet?).tos pacios personos taip daznai ir protingai zeria patarimus,tik tam kad kazka parasyti.Be jokios abejones yra cia nusimananciu ne vienas(lenkiu savo zila galva),bet patarimais nesizarsto!labai tesingai ieskok forume:read:atleiskit,pratrukau...
Mokytis.Mokytis.Mokytis...
V.I.Leninas
 
Deleted_User
As turejau Brooks King gyvatele, tai tas pats suds buvo. Pakeiciau i pitona paskui. Kaip man pasakojo patyre zmones, tokios gyvates kai mazos agresyvios, nusiramina kai uzauga.
Kartais uzdengdavau terariuma ranksluosciu kad nusiramintu, nematyto jokiu judesiu ir t.t.
This user has been deleted!
 
http://basti2web.de
marius752
Tai va as turiu savo pirmaji augintini amuriuka. zinau kad jis turi nertis kai jam pabala akys.

tai va man cia pirmas jo nerimasis ir apskritai pirmasis aukintinio tokio kaip gyvate nerimasis.

zinau kad jis turi mirti vandeny pries nerentis. bet manojo elgesys pasikeite, jis jau 3 diena tuno pasislepes sleptuvej visiskoj tamsoj. buvau ji paemes is sleptuves pastebejau kad akys jau pabalusios.

man iskilo klausimas kada po akiu pabalimo jis turi eiti i vandeni?

vandens indelis yra terariume bet jis i ji kol kas neina. jis pats susipras kai jam reikes?

cia jo pirmas nerimasis naujam terariume. vandens indeli netgi turiu uzdenges.

kas turit patirties gal galis pakomentuot? :help:
 
AndriusN
Nebutinai jis turi tam vandeny mirkt. Jei reikės, jis pamirks tam vandeny.
Ir pasistenk ten jo jau taip neliest labai. Smile
"Šalta!" (P. Coelho)
 
Neonfan
Maniškis elaphe schrenkii igi prieš nėrimasį slepiasi slėptuvėje , galbūt naktį į vandenį lenda :nezin: bet neriasi puikiai ir greitai , išnaros vientisos ...
http://public.fotki.com/Neonfan/augintiniai/

Elaphe schrenki
Brachypelma albopilosum
Pandinus Imperator
Peliukai (maistui)

Skype - Neonfan
E-mail - Neonfanas@hotmail.com

Žodis vegetaras indėniškai reiškia blogas medžiotojas Smile
 
http://public.fotki.com/Neonfan/augintiniai/
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2026-03-23 12:11
Sugalvojau po 14os metu vel isigyti vora.. kur geriausiai ieskoti? kokia facebook grupe labiausiai tinkama?

2026-03-22 19:26
Tai ne. Grin

2026-03-19 12:07
Ir egzotika nepritaikyta telefonui. Dabar visi į telefonus sulindę. ????

2026-03-01 13:16
Pats Ravenous tik prieš metus buvo prisijungęs. Grin

2026-03-01 13:13
Facebook neturėtų būti konkurentai, čia info sistematiškai ir paprastai randama, Facebook belenkiek scrollinimo... Frown

2026-02-22 18:49
Gal Gramostola Pulchra parduodat?

2026-02-09 20:22
Sunku su faceboke konkuruoti Smile

2026-02-08 21:29
Seni geri laikai. Turėjau ir augintinių ir saitas buvo gyvas

2025-05-30 12:38
Forumas mires, chatas ciut gyvas

2025-05-27 08:22
O forumas gyvas ?

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 10069
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39604
 
 
  
  40812799 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma