2024m. April 19d. 11:30:43

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 5

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Žalčiai
 Spausdinti temą
Paprastasis zaltys (natrix natrix)
fanaRiC
Linius parašė:
Jų Lietuvoj veisti nereikia, jiems tik nereikia trukdyti patiems veistis, patiems, gamtoj :geek:


parasyta su gilia mintim Grin Grin Grin Grin idomei skaitosi Grin :thumb:
2 x Brachypelma albopilisum
P. Irminia
B.boehmei
N.Chromatus
P. Ornata
_______________
E.Guttata Pfft
_______________
Green Iguana Smile
 
Ungis
Už Ukmergės g. Maximos (Vilnius) radau Natrix'ą. 70cm. na tikrai ne iš miško atšliaužė (per kilometrą tokio nėra). Kadangi iš anksčiau turėjau pasilikęs terariumą (nuo driežų), tai priglaudžiau. Po trijų dienų pradėjo ėsti svirplius ir yra pakankamai aktyvus. Kaip bebūtų, linkęs paauginti, juolab stengsiuos sukurti sąlygas (nors neaišku ar tik nelaisvėję gimęs). Miške pagauto nebūčiau tempęs namo. Šiam momentui, tik įdomu, ar peliuką jau galima duoti, o gal varliuką?
 
Vobleris
Iš mėnulio jis tikrai neatskrido Wink vadinas atšliaužė iš krumynų kaškokių pamiškių.Arba kaška atsitempė iš miško "pažaisti" ir pametė.Būtum padares dar geresni darbą jai būtum iškart jį nuvežes i atokesnį miškelį ir paleides Wink Dar nevėlu jį paleisti :yes: todėl siūlau taip ir padaryti.P.S jis minta varlėmis,bet ką daryti parašiau aukščiau BŪTINAI :aciu:
Redagavo Vobleris 2009-05-04 22:07
 
www.egzotika.info
donatas_s
Visiškai 100 proc. palaikau voblerio nuomonė, jo vieta gamtoje, ne terariume. Plius kai maitini svirpliais... Taip pat net neturi tinkamos įrangos ropliams laikyti...
 
http://www.egzotika.info
AndriusN
Sakyčiau, kad žalčius ne vien miške galima sutikt. Ar čia bobutės įkalė į galvą, kad tik miškuose gyvatės gyvena? Nesąmonė. Esu sutikęs žalčių ant kelio, kur aplink vien lygios pievos. Ir ką, dabar gi juk į namus nesitempsiu. Jei jau yra, tai reiškia, kad atšliaužė ir tiek. Pažiūri ir eini savo keliais, o nesitempi į namus. Sėkmės paleidžiant į gamtą. :yes:
"Šalta!" (P. Coelho)
 
Ungis
OK. Keli klausimai: Kur patarsit konkrečiai paleisti, kad nepasijaustų kosmose? Ir, kaip supratau, kukuruzinį labiau patartumėt laikyti, ar ne? Kur jį galima būtų įsigyti (įrengus tinkamai terariumą)? Ir kiek panašūs kainuoja? Laikyti panašų roplį išties noriu, nes jau turėjau žuvis, krabus, vėžius, vėžlius, tritonus, driežus, paukščius, triušius, šunis, kates ir vorus. Beliko gyvatė (žaltys). Smile
 
donatas_s
Patarčiau paleisti, miškelyje, kokioje pievelėje, su aukštesne žole, arba apskritai kaime kur nors. O apie kukuruzinį žaltį prašau diskutuoti kitoje temoje.
 
http://www.egzotika.info
Ungis
Nu ką, :aciu: už patarimą. Ir lai niekas nesmerkia manęs - ilgai nekankinau Grinisap: (manau tarp Pilaitės ir Karveliškių prie prūdų peivose bus kaip tik natrixui)
 
Ungis
Natrix Natrix laisvėje. Už Dvarčionių prie užankančio ežero paleidau. Kaip kulipka nėrė, vėliau sulėtino greitį ir dingo iš akių. Susidarė įspūdis, kad prie jo namų būčiau paleidęs Grin Likusius svirplius gal katinui suduosiu. Kartą jau ragavo... patiko :laugh: .
 
AndriusN
Sveikintinas poelgis. Malonu, kad nekilo betikslių ginčų ir nebuvo atsikalbinėjimų, tokių kaip "pas mane jam geriau", "labai noriu augint ir man dzin, kad jūs mane užsipuolėt, aš jį auginsiu". :thumb:
"Šalta!" (P. Coelho)
 
Ausraa
Keliatas faktu apie Natrix natrix : jie gali isgyventi iki 18 metu(mazdaug tiek kiek ir namuose auginami vezliai); senoveje pagoniu laikais geltonskruosciai zalciai simbolizavo namu zidinio sergetojus (geroji namu dvasia) ir net valgydavo kartu is vieno indelio su zmonemis Shock .
Kartais net as pati pasiilgstu pagonisku laiku, nes daugelis siuolaikiniu zmoniu yra tiesiog ziaurus siems zalciams. Vienas is pavizdziu: pamate Natrix natrix ji tycia sutraisko, o po to isivaizduoja esa jie didvyriai!!! Atrodo, zmogaus ziaurumui nera ribu... Sad
Ir aciu Dievui, Lietuvoje yra dar zmoniu, suvokianciu, kad reikia gerbti gyvaja gamta (tuo paciu ir Natrix natrix ).
šeriant gyvates iš lauko pagautais gyvūnais (o tas galioja VISIEMS lauko gyvūnams, pvz., sliekai, varliagyviai, driežai ir t.t.) yra vienas BET: gyvatė 100% užsikrės parazitinėmis kirmėlėmis (greičiausiai apvaliosiomis)

Iš egzotinių padarų auginu kol kas tik Testudo horsfieldii .

http://2g.lt/
 
esmeralda2005
:labas: aš turiu geltonskruostį žaltį ir norečiau sužinoti kokiomis mažomis žuvytemis juos galima maitinti (skaičiau enciklopedijoje, tik neparašita kokios)? šiuo metu maitinu varlytemis, bet norečiau paivairinti maista.
Ir dar, kur Vilniuje yra parduotuves kur parduodamos gyvates? :aciu:
 
neo
esmeralda2005 parašė:
:labas: aš turiu geltonskruostį žaltį ir norečiau sužinoti kokiomis mažomis žuvytemis juos galima maitinti (skaičiau enciklopedijoje, tik neparašita kokios)? šiuo metu maitinu varlytemis, bet norečiau paivairinti maista.
Ir dar, kur Vilniuje yra parduotuves kur parduodamos gyvates? :aciu:


Neisprusele ( norejau pavadint blogiau, bet susilaikiau) paleisk ji i laisve, kiek galima apie tai sakyt...neisgyvens jis pas tave!
False Water Cobra CB15 female + CB16 male
 
Mantas
nu nieko, tokiems iškart baudą įlupt gerą, tokią, kad atšoktų fantazija lietuviškus roplius gaudyt, ir kankint, namų sąlygose.
Gamta - vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas. (J.V.Gėtė)
 
White
Sveiki Gerb. Gyvačioku mylėtojai Papasakosiu aš jums kaip pas mane atsidūrė
Natrix Natrix: o gi tėvas kasė komposto krūva (slieku žvėjybai ieškojo) ir ka jūs manot iškasė ~1m žalty aš sužinojęs pasiknaisiojau toje krūvoje ir ''Akurat'' 6 Natrix Natrix kiaušiniai :hap: , Tačiau nekas jiems jau buvo sudžiuvę susitraukę tai aš pamaniau pabandysiu išgelbėt juos parsinešiau namo pastačiau prieš lempute drėgnu skudurėliu užklojau ir po savaites išsirito 6 Nuostabus Natrix Natrix :hap: :alus: :hap: :alus: :hap: :geras: Viena nusprendžiau priglausti savo Terariume o kitus 5 paleidau ten kur ir turėjo gimti: komposto krūvoje Grin :clap:
 
AndriusN
Reikėjo visus 6 paleist. Būtum daug gražiau pasielgęs, nei dabar pasielgei...
"Šalta!" (P. Coelho)
 
Mantas
nelaisvėje jie sunkiai išgyvena, o jei ir išgyvena tai trumpai.. gerai kad išgelbėjai, bet paleist reikėjo kokioje pamiškėje, kur žmonių mažai, dabar jie galėjo pas kokius kaimynus nuklysti, o kadangi žmonės pamatę tokį gyvi tik ir skuba jį užmušt :no: paleisk likusį žaltį, kur nors saugioje vietoje, nuo žmonių, nes jau vasara baigias, oras rudeniškėja po truputį, po mėnesio kito jie žiemot ruošis, turi susirast saugią vietą.. Smile
Gamta - vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas. (J.V.Gėtė)
 
neo
White parašė:
Sveiki Gerb. Gyvačioku mylėtojai Papasakosiu aš jums kaip pas mane atsidūrė
Natrix Natrix: o gi tėvas kasė komposto krūva (slieku žvėjybai ieškojo) ir ka jūs manot iškasė ~1m žalty aš sužinojęs pasiknaisiojau toje krūvoje ir ''Akurat'' 6 Natrix Natrix kiaušiniai :hap: , Tačiau nekas jiems jau buvo sudžiuvę susitraukę tai aš pamaniau pabandysiu išgelbėt juos parsinešiau namo pastačiau prieš lempute drėgnu skudurėliu užklojau ir po savaites išsirito 6 Nuostabus Natrix Natrix :hap: :alus: :hap: :alus: :hap: :geras: Viena nusprendžiau priglausti savo Terariume o kitus 5 paleidau ten kur ir turėjo gimti: komposto krūvoje Grin :clap:


sia graudzia istorija kazkur jau esu skaites...
False Water Cobra CB15 female + CB16 male
 
White
Gerb. Neo tikrai klysti Smile Beje visi kurie rūpinasi dėl jo saugumo nelaisvėje - nesirūpinkit aš tikrai myliu gyvūnus ir neketinu jo kankinti - atvirkščiai aš juo rūpinsiuosi ir stengsiuosi iš visų jėgų kad jam gyventi nebūtu kančia, Pasikliaukit manimi Wink o dėl kaimynu nepergyvenkit jie patys laiko Kukurūznika taip kad problemų nekils Smile dar karta Neo ši istorija man prieš 11 dienų nutiko taip kad negalėjai jos kitur girdėti. Taip pat turiu džiugių žinių komposto krūvoje mačiau ir ''Mamyte'' ir gyvačiokus tris :hug: Sveiki ir gyvi Smile jie ten neblogai įsikūrę nes visai netoliese (mūsų kieme) yra mažas baseinas su žuvimis, varlėmis ir t.t. :aciu:
P.S. pats auginau Mantodea arba kitaip Praying Mantis Smile ir Vėžly ir Kukurūznika (tiesa sakant, saugojau Pfft visa vasarą kol buvo išvykę šeimininkai Smile )
Redagavo White 2009-08-25 13:17
 
Mantas
net jei jį ir žadi augint, žiemojimas jiems būtinas, o ir nelaisvėje su "Dirbtiniu" žiemojimu, dažniausiai žūva.
Gamta - vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas. (J.V.Gėtė)
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8290
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36246178 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma