2024m. May 19d. 02:20:59

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 1

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Žalčiai
 Spausdinti temą
Paprastasis zaltys (natrix natrix)
Vladas
marius752 parašė:
galima paklaust mielų augintojų.

jūs auginate visokius pitonus, gyvates, žalčius, vorus, kuriuos perkate iš žmonių.
o tie žmonės ne visi yra veisėjai. ir ne visi gyviai būna išveisti nelaisvėje. o jei jau išveisti tai jų tėvai ar seneliai vistiek buvo sugauti nelaisvėje. tai kodėl taip smerkiami žmonės kurie pasigauna natrix natrix? aišku butu gerai kad kazkoks žmogus pasigautu 2 ir pradėtu veisti nelaisvėje, ir mes galėtumėm iš jo nusipirkti.

aš neskatinu gaudyti žalčių. jei visi taip darys tai jie išnyks. bet nesakau kad žmogų reiktu užmėtyti akmenimis jei jis namie augina natrix natrix. nes toks auginimas gali atvesi iki nelaisvėje veisiamu natrixu karta. kai nelaisvėje išveisti pasirodytų rinkoje, ju mažiau btu gaudoma gamtoj.

mano nuomonė


Tiesiog vietiniais ropliais dažniausiai domisi pradedantysys roplių augintojai, nes mano, kad juos auginti yra papraščiau už "pietinius" roplius, nors yra visiškai priešingai. Kadangi jiems yra būtinas žiemos įmigas, kurį sunkiai sugeba sudaryti pradentieji roplių augintojai dėl šios priežasties jie pas juos dažniausiai miršta. Beto daugelys mano, kad jei roplys pagautas lauke jam nereikia šildymo, driežams UV lempos ir kt.
Redagavo Vladas 2007-11-02 14:58
Sunkumuose visada slypi galimybės.
Albertas Einšteinas
 
Linius
vat prieš kokį mėnesį ir man skambino žmogus, sakė kasdami kažkokį kanalą pagavo žalčiuką, klausė ką daryt, sako duodam pelę neėda... Tai ir patariau kuo greičiau paleist, nes vistiek neišlaikys, padėkojo žmogus, sako labai pagelbėjai, taip ir padarysiu. :naiv:
...nusišypsok, jei skauda labai...
 
Mantas
o šie žalčiai minta kiaušiniais (praryja o paskui sutraiško) ? ir ar žiemojimas būtinas, nes jei maisto yra o ir šiluma ir salygos sudarytos tai gal nebūtina? kokia jūsų nuomonė?
Gamta - vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas. (J.V.Gėtė)
 
zygis
o kur daugesia galima rasti zalciu?
kokiosia vietose jie gyvena, vilniuj kas buvot rade?ShockFrownFrown
 
donatas_s
O kam tau jau reikia žinoti kur jų rasti. Tikiuosi nežadi gaudyti ir auginti namuose?
+37060481407
 
http://www.egzotika.info
broodas
Daugiausia žalčių būna netoli vandens telkinių... Į miškus neik nes angių pagausi :laugh:
0.1 N. Chromatus
 
karlas
zygi, kam tau to žalčio? pasidomėk ir nusipirk normalę gyvatę, ir nežaisk tokių vaikiškų žaidimų...
 
AndriusN
broodas parašė:
Į miškus neik nes angių pagausi :laugh:

Nebūtinai. Wink
Pvz., aš dar nė kart miške angies nemačiau...pievoj visus kartus. Wink
"Šalta!" (P. Coelho)
 
Mantas
o tai ką, negalima žalčių augint? tik nepradėkit plūstis... gaudyt nežadu Smile žinau vietą kurioje jų daugybe ir nemažai ten jų yra ,
Gamta - vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas. (J.V.Gėtė)
 
zygis
aj bet kitos nuodingos dar ykas:laugh::laugh:
 
AndriusN
remix as parašė:
o tai ką, negalima žalčių augint? tik nepradėkit plūstis... gaudyt nežadu Smile žinau vietą kurioje jų daugybe ir nemažai ten jų yra ,

Negalima. Angry
Kas per noras augint LIETUVIŠKUS roplius. Tipo oi oi oi kaip jiem geriau namuose. Bull shit.
"Šalta!" (P. Coelho)
 
Mantas
tik paklausiau, net nesiruošiu jų gaudyt Angry
Gamta - vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas. (J.V.Gėtė)
 
donatas_s
Auginti geltonskruosčio žalčio ( natrix natrix ) niekas nedraudžia, jei jis yra išvestas nelaisvėje, o ne pagautas gamtoje. Tie kurie gaudo juos gamtoje ir tempia į savo terariumus bausti reikia, kaip ir tą debilą ( neturiu kitų žodžių tokiam apibūdinti ), kuris prisigaudė paprastosios angies vaistams. Ot gerai, kad dar įgėlė jam.
+37060481407
 
http://www.egzotika.info
Mantas
dar nežinau nei vieno iš lietuvos kuris veistu natrix ... o natrix tik pafotkint norėčiau.. Smile jei kas žinot kas veisia natrix natrix parašykit, nes gamtoje jų auginimui negaudysiu Smile
Gamta - vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas. (J.V.Gėtė)
 
broodas
Tai pafotkinimui gamtoj susirask nuotraukose gražesnis bus nei kokiam terariume :yes:
0.1 N. Chromatus
 
Heksogenas
Kažin ar Žemaitijoj dažnas natrix nartix, nes vasarą praleidu žvejodamas ten kur žmogų sunkiai sutiks ir nė karto dar neteko matyti jokio roplio išskyrus driežus.:nezin:
 
diiego
Heksogenas parašė:
Kažin ar Žemaitijoj dažnas natrix nartix, nes vasarą praleidu žvejodamas ten kur žmogų sunkiai sutiks ir nė karto dar neteko matyti jokio roplio išskyrus driežus.:nezin:



aš irgi taip manau, nes kiek po mišku braidžiojau, prie minijos slampinėjau, nieko kito neradau apart vikriojo driežo.
 
Heksogenas
Na vieną sykį spangoliaudamas mačiau kažkokią 10-20cm ilgio gyvačiukę, pirmą sykį gyvenime, tai nesupratau kas ten buvo kiti sako gluodenas bet nevėriju, jis sako bjauresnis atrodo.Grin Šiaip žinau kur vietiniai sak oten turi būti, bet kiek grybauju tai nesu matęs, o ten dažnai grybauju, seniau būdavo tai tikrai daug.... O dabar baba.:nezin:
 
Mantas
ne ten ieškot, reikia durpynuose ieškot
Gamta - vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas. (J.V.Gėtė)
 
Ega
:naiv: na taip ,soduose geriau paieskokit,arti misko :read:.Kaimynas sia vasara nudobe,galvojo kad gyvate ,ilindo malkinej tamsoje,diedukas vos infarkto negavo,gaila nemaciau,bet itariu zalciokas buvo :nezin:. Na o as kaimynu sode leisgyvi mazyli radau,itariu (natrix) kokiu 15-20 cm. Gal pauksciai uztase,nzn :nezin:,idejau i plastikine tara,vandens idejau,musiu (nes mazas) nzn ar istems?:no:.
amūro žaltys
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8347
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39615
 
 
  
  36291012 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma