2024m. April 16d. 09:22:16

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 3

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
Kaukole
Mamba
Sveiki,
Radau miske zverelio kaukole, noreciau ja panaudoti terariumo papuosimui, klausimas kaip ja dezinfekuoti, kad galeciau saugiai patalpint i terariuma. Aciu uz mintis.
P.S. kaukole jau svariai nuesta, belikes tik kaulas.
kaip gražu miške.......
 
polllas
sakas tai kiek zinau ir mikrobanginese kaskaip dezinfekuoja ir dar pamirsau kaip vadinasi viryklei toks yra tik pamirsau kaip vadinasi
 
-
Loona
Pavirti iš jos sriubą Wink Druskos irgi nepagailėt Pfft
 
Mantas
nekokia mintis rastų gyvūnų kaukoles liesti, ir tuo labiau dėt į terą... gal tas gyvūnas nudvėsė nuo pasiutligės, ar salmoneliozės??? :geek:
Gamta - vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas. (J.V.Gėtė)
 
AndriusN
Imi puodą, pili į jį vandens, po to pridedi druskos daug daug ir verdi. Kai jau užverda, įdedi tą kaukolę ir verdi ilgai ilgai. Pavirus dar kokiam kalio permanganate pamirkai, po to vėl paverdi vandeny be druskos. Na kaip ir būna paruošta kaukolė naudojimui. Daugiau neprimąstau kas galima būtų padaryt. :no:
"Šalta!" (P. Coelho)
 
GiX
Na, man asmeniškai tos kaukolės jokio grožio nesuteikia, banalu ir tiek, ypač, kai dedamos į terariumus, kurių gyventojai minimaliai pavojingi. Manau kobros ar kito smarkiai nuodingo gyvio terariume kaukolė kažkiek suteiktu šarmo.:read:
 
www.scorpions.lt
Mamba
GiX parašė:
Na, man asmeniškai tos kaukolės jokio grožio nesuteikia, banalu ir tiek, ypač, kai dedamos į terariumus, kurių gyventojai minimaliai pavojingi. Manau kobros ar kito smarkiai nuodingo gyvio terariume kaukolė kažkiek suteiktu šarmo.:read:


tai tik poziuris i dekoravima
kaip gražu miške.......
 
AndriusN
GiX parašė:
Na, man asmeniškai tos kaukolės jokio grožio nesuteikia, banalu ir tiek, ypač, kai dedamos į terariumus, kurių gyventojai minimaliai pavojingi. Manau kobros ar kito smarkiai nuodingo gyvio terariume kaukolė kažkiek suteiktu šarmo.:read:


Va va, jei jau kalbama apie kažkokį šarmą, tai man iškart mintyse toks vaizdelis susiformavo, kad gerai turėtų atrodyt A. australisae terariume ant smėlio pelės skeletas arba žiurkės kaukolė. :shy:

Beja, kažkur esu matęs, kad yra kažkokie vabaliukai, kurie nuo maitos nugraužia visą mėsą ir lieka tik švarūs kaulai. :thumb:
Reikėtų plačiau apie juos pasidomėt ir tada tokias "dekoracijas" namų sąlygom pasidaryt galima būtų. :yes:
"Šalta!" (P. Coelho)
 
GiX
Mamba parašė:
GiX parašė:
Na, man asmeniškai tos kaukolės jokio grožio nesuteikia, banalu ir tiek, ypač, kai dedamos į terariumus, kurių gyventojai minimaliai pavojingi. Manau kobros ar kito smarkiai nuodingo gyvio terariume kaukolė kažkiek suteiktu šarmo.:read:


tai tik poziuris i dekoravima


O koks kitas požiūris gali būti į kaukolę terariume? Grin Ji dar ir kitokias funkcijas pas Jus atlieka, gal gązdinimo? :read:
 
www.scorpions.lt
GiX
Andrelis parašė:
GiX parašė:
Na, man asmeniškai tos kaukolės jokio grožio nesuteikia, banalu ir tiek, ypač, kai dedamos į terariumus, kurių gyventojai minimaliai pavojingi. Manau kobros ar kito smarkiai nuodingo gyvio terariume kaukolė kažkiek suteiktu šarmo.:read:


Va va, jei jau kalbama apie kažkokį šarmą, tai man iškart mintyse toks vaizdelis susiformavo, kad gerai turėtų atrodyt A. australisae terariume ant smėlio pelės skeletas arba žiurkės kaukolė. :shy:

Beja, kažkur esu matęs, kad yra kažkokie vabaliukai, kurie nuo maitos nugraužia visą mėsą ir lieka tik švarūs kaulai. :thumb:
Reikėtų plačiau apie juos pasidomėt ir tada tokias "dekoracijas" namų sąlygom pasidaryt galima būtų. :yes:



Užmesk akį į šią nuorodą, gal atrasi kokių nors dar mylimų vabaliukų Wink

http://japanesebu...
 
www.scorpions.lt
Mamba
GiX parašė:
Mamba parašė:
GiX parašė:
Na, man asmeniškai tos kaukolės jokio grožio nesuteikia, banalu ir tiek, ypač, kai dedamos į terariumus, kurių gyventojai minimaliai pavojingi. Manau kobros ar kito smarkiai nuodingo gyvio terariume kaukolė kažkiek suteiktu šarmo.:read:


tai tik poziuris i dekoravima


O koks kitas požiūris gali būti į kaukolę terariume? Grin Ji dar ir kitokias funkcijas pas Jus atlieka, gal gązdinimo? :read:


as turejau omeny, vieniem grazu, kitiem ne.
kaip gražu miške.......
 
GiX
Mamba parašė:
GiX parašė:
Mamba parašė:
GiX parašė:
Na, man asmeniškai tos kaukolės jokio grožio nesuteikia, banalu ir tiek, ypač, kai dedamos į terariumus, kurių gyventojai minimaliai pavojingi. Manau kobros ar kito smarkiai nuodingo gyvio terariume kaukolė kažkiek suteiktu šarmo.:read:


tai tik poziuris i dekoravima


O koks kitas požiūris gali būti į kaukolę terariume? Grin Ji dar ir kitokias funkcijas pas Jus atlieka, gal gązdinimo? :read:


as turejau omeny, vieniem grazu, kitiem ne.


Taip ir taip aišku, visi gi neturi vienodo skonio :laugh:. Juk pabrėžiau, "mano nuomonė" ir vistiek suprantat savaip.

Jei dėsi tai kalbant apie temą, išvirink ją vandenyje arba kišk į orkaitę ir ilgai palaikyk aukštoje temperatūroje.
Redagavo GiX 2008-06-21 12:53
 
www.scorpions.lt
Richardas
Dėl vabaliukųGrin Tai radę kaukolę, užkaskite į skruzdelyną(vengiant infekcijos- nelietus plika ranka).Vėliau tiks chloro tirpalas ( išmirkimui ir nubalinimui).Galutinis tai tėsiog gerai nuplauti.Nemoralizuosiu :no:,bet pritariu kai kurių narių išsakytai nuomonei.Kaukolė nebanaliai atrodo tik pavojingesnių gyvūnų fone
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Iewka
Na, o man gražu. Didelis voras ant vidutinio dydžio kaukolės, kokios 20x10x20:geras: O apie nuodus... Nemanau. Tik man kaukolė žiūrisi tik pas tarantulus (Jau normalaus dydžio, apsiplaukavusius normaliai) ir pas gyvates. Tik pas gyvates didelės turėtų būti. (Man- gyvatės ne prie širdies, bet vorai- jėga:hapSmile Grin
Redagavo donatas_s 2009-01-22 19:06
Grammostola rosea,
Brachypelma albopinosum
 
jamella
O gal? Del "efekto" galima ir zmogaus dekoratyvine :]

http://www.flickr.com/photos/serpenttongue/478132662/in/pool-29986810@N00/
Auto Brain Format
 
MrL0MK3
turiu dvi tikras zmogaus ir ~4 ivairiu gyvunu, bet kazkaip gaila i dregme det:nezin:
 
jamella
MrL0MK3 parašė:
turiu dvi tikras zmogaus ir ~4 ivairiu gyvunu, bet kazkaip gaila i dregme det:nezin:


Dvi tikras zmogaus? gal kapinesi dirbi? o beje, kur galima butu isigyti butaforiniu zmogaus kaukoliu? gal kas uzmatet kur netycia?
Auto Brain Format
 
MrL0MK3
jamella parašė:
MrL0MK3 parašė:
turiu dvi tikras zmogaus ir ~4 ivairiu gyvunu, bet kazkaip gaila i dregme det:nezin:


Dvi tikras zmogaus? gal kapinesi dirbi? o beje, kur galima butu isigyti butaforiniu zmogaus kaukoliu? gal kas uzmatet kur netycia?


tiesiog artimieji archeologai Wink reikia foto proof? Grin man dar visai grazu kaip buna medkej netikros kaukoles, maketai mokymuisi Wink
 
jamella
MrL0MK3 parašė:
jamella parašė:
MrL0MK3 parašė:
turiu dvi tikras zmogaus ir ~4 ivairiu gyvunu, bet kazkaip gaila i dregme det:nezin:


Dvi tikras zmogaus? gal kapinesi dirbi? o beje, kur galima butu isigyti butaforiniu zmogaus kaukoliu? gal kas uzmatet kur netycia?


tiesiog artimieji archeologai Wink reikia foto proof? Grin man dar visai grazu kaip buna medkej netikros kaukoles, maketai mokymuisi Wink


na, tikesiu tavo zodziu - pasiseke tau su artimaisiais Grin
Auto Brain Format
 
MrL0MK3
na del viso pikto, kad nebutu "nusisneki"Grin
MrL0MK3 prisegti paveiksliukai:
biciuliai.jpg
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8281
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36241960 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma