2026m. June 12d. 23:35:36

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 3

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Pitonai
 Spausdinti temą
isdziuvusi pitono oda
makis
Sorry Andreli, kad atsakysiu vietoj tavęs, bet kadangi tai visiem matoma, tai parodysiu žmogui Smile. To Antonijo: matai Andrelio žinutę? O po žinute yra brūkšnys, po brūkšnio surašyti jo gyvūnai. Bet tau turbūt vistiek nepavyks pamatyti, tad cituoju:
Gyvatės:
1. Python molurus bivittatus
2. Pantherophis guttatus

Driežai:
1. Eublepharis macularius

Vorai:
1. Brachypelma emilia
2. Brachypelma albopilosum
3. Lasiodora parahybana
4. Nhandu chromatus

Tarakonai:
1. Gromphadorhina portentosa

Redagavo makis 2008-08-13 12:42
 
http://www.flickr.com/photos/_makis_/
GiX
Antonijo parašė:
kas nors pasakysit kas kiek laiko pitonai keicia savo odaFrownFrownFrown


Būtų malonu iš Jūsų pusės, jei pasakytumėtė savo pitono lotyniška pavadinimą.
 
www.scorpions.lt
Antonijo
python molurus bivittatus albino
 
Richardas
python molurus bivittatus albino neriasi tapat dažnai kaip ir ne albino.Augdamas .Reikia sunerimti jaigu tai vyksta per dažnai.
Redagavo Richardas 2008-08-14 00:20
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Antonijo
siaip kai nupirkau jo spalva buvo riski, praejo savaite kaskur jo oda pasidare isblukusi Grinisap:
 
Richardas
Antonijo parašė:
siaip kai nupirkau jo spalva buvo riski, praejo savaite kaskur jo oda pasidare isblukusi Grinisap:
Tai normalu gyvatė ruošiasi nertis.Nerimasis, naturalus ir labai svarbus gyvačių gyvenime .Su amžiumi dažnumas nerimosi mažėja,o intervalai tarp jų ilgėja.Gyvenimo pradžioje jie seka vienas po kito kas 3-4savaites.Tuo metu kai suaugusi gyvatė neriasi 2-3-4 kartus per metus.Yra žinoma visokiu nukripimu nuo šio taisyklės Pvz.rūšys,ipatingos klimato saligos pvz.aukštykalnės kur neriasi karta per metus.Bet tau tai neaktualu.Pirma pablanksta odos dangos.Veliau apsiblausia akys(tai vadinama melsvų akių periodu,trunka jaunoms 5-6d. suaugusioms gali testis net mėnesi).Po šito trumpalaikis akiu prašviesejimas 2-6 d.ir išsinerimas.
Redagavo Richardas 2008-08-14 01:23
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Antonijo
Norejau dar paklausti ar reikalinga jiems teriariume svesos lempa? nes vieni sako reikalinga, kiti , kad ne..... , kokia geriausia temperatura ir dregme turi buti?
:aciu:
 
AndriusN
Kas kiek laiko gyvatė nersis labai priklauso ir nuo maitinimo. Jei jaunam pitonui duosi tiek žiurkiukų kiek jam telpa, tai nertis gali ir kas pora savaičių. Aišku, jis ir augs nenormaliai greitai. Geriausia tokių gyvačių labai dažnai ir po daug nemaitint.

Dėl lempų, tai pas mano molurus'ą ji yra, bet jos nenaudoju beveik. Lempa liumiscensinė.
Drėgmė turėtų būt gan aukšta 80-90 proc. Bet geriausia įdėt indas su vandeniu ir karts nuo karto dar papurkšt terariumas.
Temperatūra 28 - 32 laipsniai. Asmeniškai pas mane taip ir yra, bent jau šiltąjame kampe. Vėsiajame kampe kambario temperatūra.
Redagavo AndriusN 2008-08-14 10:36
"Šalta!" (P. Coelho)
 
ezhiukas_ruke
Antonijo parašė:
Norejau dar paklausti ar reikalinga jiems teriariume svesos lempa? nes vieni sako reikalinga, kiti , kad ne..... , kokia geriausia temperatura ir dregme turi buti?
:aciu:


Žiūriu nieks iš "senių" nebesiūlo pasiskaityti patiems Grin Pasidavėt?
www.audiopulsas.lt

0.0.1 Epicrates angulifer
0.0.1 Acrantophis dumerili
0.0.1 Elaphe Teaniura Friesei
0.1.0 Boa Constrictor
1.0.0 Melopsittacus undulatus
0.0.1 Pandinus imperator
0.0.X Tenebrio molitor
 
Vygis
ezhiukas_ruke parašė:
Antonijo parašė:
Norejau dar paklausti ar reikalinga jiems teriariume svesos lempa? nes vieni sako reikalinga, kiti , kad ne..... , kokia geriausia temperatura ir dregme turi buti?
:aciu:


Žiūriu nieks iš "senių" nebesiūlo pasiskaityti patiems Grin Pasidavėt?


Pasiduot nė nereikėjo Shock Sad Iš karto su savo klausimais nukautavo :laugh:
 
Antonijo
man reikejo isitikint kad viska darau teisingaiPfft :aciu:
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2026-03-23 12:11
Sugalvojau po 14os metu vel isigyti vora.. kur geriausiai ieskoti? kokia facebook grupe labiausiai tinkama?

2026-03-22 19:26
Tai ne. Grin

2026-03-19 12:07
Ir egzotika nepritaikyta telefonui. Dabar visi į telefonus sulindę. ????

2026-03-01 13:16
Pats Ravenous tik prieš metus buvo prisijungęs. Grin

2026-03-01 13:13
Facebook neturėtų būti konkurentai, čia info sistematiškai ir paprastai randama, Facebook belenkiek scrollinimo... Frown

2026-02-22 18:49
Gal Gramostola Pulchra parduodat?

2026-02-09 20:22
Sunku su faceboke konkuruoti Smile

2026-02-08 21:29
Seni geri laikai. Turėjau ir augintinių ir saitas buvo gyvas

2025-05-30 12:38
Forumas mires, chatas ciut gyvas

2025-05-27 08:22
O forumas gyvas ?

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 10069
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39604
 
 
  
  40813189 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma