|
isdziuvusi pitono oda
|
| makis |
parašyta 2008-08-13 12:37
|

Narys
Pranešimai: 209
Įstojo: 2007/09/25 14:04
|
Sorry Andreli, kad atsakysiu vietoj tavęs, bet kadangi tai visiem matoma, tai parodysiu žmogui . To Antonijo: matai Andrelio žinutę? O po žinute yra brūkšnys, po brūkšnio surašyti jo gyvūnai. Bet tau turbūt vistiek nepavyks pamatyti, tad cituoju:
Gyvatės:
1. Python molurus bivittatus
2. Pantherophis guttatus
Driežai:
1. Eublepharis macularius
Vorai:
1. Brachypelma emilia
2. Brachypelma albopilosum
3. Lasiodora parahybana
4. Nhandu chromatus
Tarakonai:
1. Gromphadorhina portentosa
Redagavo makis 2008-08-13 12:42
|
| |
|
|
| GiX |
parašyta 2008-08-13 15:13
|

Narys
Pranešimai: 507
Įstojo: 2006/04/04 10:48
|
Būtų malonu iš Jūsų pusės, jei pasakytumėtė savo pitono lotyniška pavadinimą. |
| |
|
|
| Antonijo |
parašyta 2008-08-13 18:13
|

Narys
Pranešimai: 9
Įstojo: 2008/08/11 15:39
|
python molurus bivittatus albino |
| |
|
|
| Richardas |
parašyta 2008-08-13 23:49
|

Narys
Pranešimai: 1062
Įstojo: 2007/02/16 22:07
|
python molurus bivittatus albino neriasi tapat dažnai kaip ir ne albino.Augdamas .Reikia sunerimti jaigu tai vyksta per dažnai.
Redagavo Richardas 2008-08-14 00:20
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
|
| |
|
|
| Antonijo |
parašyta 2008-08-14 00:20
|

Narys
Pranešimai: 9
Įstojo: 2008/08/11 15:39
|
siaip kai nupirkau jo spalva buvo riski, praejo savaite kaskur jo oda pasidare isblukusi isap: |
| |
|
|
| Richardas |
parašyta 2008-08-14 00:57
|

Narys
Pranešimai: 1062
Įstojo: 2007/02/16 22:07
|
Antonijo parašė:
siaip kai nupirkau jo spalva buvo riski, praejo savaite kaskur jo oda pasidare isblukusi  isap: Tai normalu gyvatė ruošiasi nertis.Nerimasis, naturalus ir labai svarbus gyvačių gyvenime .Su amžiumi dažnumas nerimosi mažėja,o intervalai tarp jų ilgėja.Gyvenimo pradžioje jie seka vienas po kito kas 3-4savaites.Tuo metu kai suaugusi gyvatė neriasi 2-3-4 kartus per metus.Yra žinoma visokiu nukripimu nuo šio taisyklės Pvz.rūšys,ipatingos klimato saligos pvz.aukštykalnės kur neriasi karta per metus.Bet tau tai neaktualu.Pirma pablanksta odos dangos.Veliau apsiblausia akys(tai vadinama melsvų akių periodu,trunka jaunoms 5-6d. suaugusioms gali testis net mėnesi).Po šito trumpalaikis akiu prašviesejimas 2-6 d.ir išsinerimas.
Redagavo Richardas 2008-08-14 01:23
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
|
| |
|
|
| Antonijo |
parašyta 2008-08-14 10:30
|

Narys
Pranešimai: 9
Įstojo: 2008/08/11 15:39
|
Norejau dar paklausti ar reikalinga jiems teriariume svesos lempa? nes vieni sako reikalinga, kiti , kad ne..... , kokia geriausia temperatura ir dregme turi buti?
:aciu: |
| |
|
|
| AndriusN |
parašyta 2008-08-14 10:31
|

Narys
Pranešimai: 1487
Įstojo: 2006/03/21 18:11
|
Kas kiek laiko gyvatė nersis labai priklauso ir nuo maitinimo. Jei jaunam pitonui duosi tiek žiurkiukų kiek jam telpa, tai nertis gali ir kas pora savaičių. Aišku, jis ir augs nenormaliai greitai. Geriausia tokių gyvačių labai dažnai ir po daug nemaitint.
Dėl lempų, tai pas mano molurus'ą ji yra, bet jos nenaudoju beveik. Lempa liumiscensinė.
Drėgmė turėtų būt gan aukšta 80-90 proc. Bet geriausia įdėt indas su vandeniu ir karts nuo karto dar papurkšt terariumas.
Temperatūra 28 - 32 laipsniai. Asmeniškai pas mane taip ir yra, bent jau šiltąjame kampe. Vėsiajame kampe kambario temperatūra.
Redagavo AndriusN 2008-08-14 10:36
"Šalta!" (P. Coelho)
|
| |
|
|
| ezhiukas_ruke |
parašyta 2008-08-14 10:51
|

Narys
Pranešimai: 235
Įstojo: 2006/06/01 22:37
|
Antonijo parašė:
Norejau dar paklausti ar reikalinga jiems teriariume svesos lempa? nes vieni sako reikalinga, kiti , kad ne..... , kokia geriausia temperatura ir dregme turi buti?
:aciu:
Žiūriu nieks iš "senių" nebesiūlo pasiskaityti patiems Pasidavėt?
www.audiopulsas.lt
0.0.1 Epicrates angulifer
0.0.1 Acrantophis dumerili
0.0.1 Elaphe Teaniura Friesei
0.1.0 Boa Constrictor
1.0.0 Melopsittacus undulatus
0.0.1 Pandinus imperator
0.0.X Tenebrio molitor
|
| |
|
|
| Vygis |
parašyta 2008-08-14 11:31
|

Narys
Pranešimai: 314
Įstojo: 2006/08/30 14:29
|
ezhiukas_ruke parašė:
Antonijo parašė:
Norejau dar paklausti ar reikalinga jiems teriariume svesos lempa? nes vieni sako reikalinga, kiti , kad ne..... , kokia geriausia temperatura ir dregme turi buti?
:aciu:
Žiūriu nieks iš "senių" nebesiūlo pasiskaityti patiems  Pasidavėt?
Pasiduot nė nereikėjo Iš karto su savo klausimais nukautavo :laugh: |
| |
|
|
| Antonijo |
parašyta 2008-08-14 12:05
|

Narys
Pranešimai: 9
Įstojo: 2008/08/11 15:39
|
man reikejo isitikint kad viska darau teisingai :aciu: |
| |
|