2024m. April 20d. 02:50:22

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 1

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
Temperatūros žeminimas
aladnas
kazkajp mano terariumas uzkaito.. termometras rodo 32 nors worui reiki 25 nedaugiau ka daryt????FrownFrownFrown

Moderuota: pakeistas neinformatyvus temos pavadinimas.
Redagavo 2007-05-16 01:46
 
Forget_me_not
pas saviškį temperatūros nematuoju, bet, manau irgi panaši turėtų būt...:geek: Bet da gyvas +) Nieko čia tragiško, manau :uhoh:
Visa laimė, kad šildymo nepamiršau išjungt, bo jau turėčiau keptą vorą...Grin
 
AndriusN
Mano sildymas jau gal 2 savaites isjungtas o temperatura laikosi 24-26, aisku nakti nukrenta biski!
"Šalta!" (P. Coelho)
 
aladnas
nu nezinau kokie worai pas ju, bet mano rbustumui reikia 23-24.... ir parasyta kur skaiciau kad max 25...
 
lokys13
pas mano albopilosum temperatura iki 29-33 pakyla, tai as jau siandien kokius 3 kartus su saltu vandeniu purskiau , nes visas vanduo tiesiog isdziuvo Shockuch:
 
Pao
Padek tamsesneje vesesneje vietoje (sildytuva greiciausiai isjunges laikai?), laikas nuo laiko imesk po leduka terariuma.
Draugų draugai man nedraugai, nes jie man nedraugai...
 
www.egzotika.info
Julius_Spiderling
Tokia temperatura neiko baisaus, jok naturialiai gamtoje kur jie gyvena tikrai buna dienu tokiu kaip lietuvoje ir dar karsciau, tad nera ko nerimaauti, svarbu kad tiesioginiai spinduliai nepasiektu terariumo
 
Deleted_User
Julius_Spiderling parašė:
Tokia temperatura neiko baisaus, jok naturialiai gamtoje kur jie gyvena tikrai buna dienu tokiu kaip lietuvoje ir dar karsciau, tad nera ko nerimaauti, svarbu kad tiesioginiai spinduliai nepasiektu terariumo
Vorai pradeda kept 40-50 Co temp (baltymu agliutinacija ) -tokios temp. jiem prasideda negriztami procesai (cia 40-50 -voro viduje, ne aplinkoj). SORRY jei ka izeidziau, dievinu vorus. Cia tik bendra info, temos neuzdarykit. Taigi, 30-40 oC aplinkoj gali but.:yes:
This user has been deleted!
 
http://basti2web.de
DumBazz
pas mane haplopelma lividumas, vienur skaiciau kad reikalinga 30C temperatura, kitur 22C Frown Kuriuo saltiniu tiket?? :nezin: Nes beveik visur skirtingos laikymo temperaturos pateiktos...
 
http://www.flickr.com/photos/8661267@N07/
gsp
juk jau sakiau tiesiog laikyk kambario temperaturoje ne ant saules ir viskas bus ok Wink pas mane nedvesia o ir pas tave nedves juolab kad is manes gavai Wink
 
www.gsp.projektas.lt
evalduxx
hm, laikyti vorą kambario temperatūroje, kur kambaryje čiut biški virš 20C kažkaip manau nelabai tinka vorams, visgi jie gyvena kitokiomis sąlygomis.
 
DumBazz
Pas vora laikosi dabar 22.5 - 25C, manau normalu kaip ir...

beje, dekui uzu vora, gsp :thumb:
 
http://www.flickr.com/photos/8661267@N07/
AivarasSt
koki irengini irengiai?
 
lowerpro
pas mane panasi problema, pieninukes tere smelio temperatura siltame kampe pakyla iki 38 laipsniu Sad nzn kaip saldyt, ten jau dubenelis su vandeniu stovi ir vistiek nieko.. ka daryt?
 
Linius
gali tarp tero ir kabeliuko kažką pakišt, mažiau šildys, nors ir taip, nėr didelė bėda, juk gyvačiokas gali nušliaužt kur vėsiau. Wink
...nusišypsok, jei skauda labai...
 
lowerpro
hm...gal ir nieko..sleptuve vesesneme kampe, tai bedos gal ir nebus Smile
 
Richardas
Kokios problemos:nezin:.Mažiau kabelio po teru mažiau ir temperatūros.Per maža kabelio viso.Tada ji kišam i tero vidu,uždengiam stiklu (iškart temperatūros padaugėja).Lowerpro tai šauki šala(matuodamas neteisingai)GrinTai šauki kaisti:laugh:Negi taip sunku pamastyti:evil:
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
lowerpro
na, taip paciam kvailai atrodo, nes as pagal parasyta temperatura vadovaujuosi, ir kai oro temperatura matavau, tai buvo per zema. pasiklausiau patarimo ir liepe smelio temperatura matuot. kai pamatavau smelio, akys ant kaktos islipo, vos ne 40 laipsniu , kai turi but apie 30..tai kai neprityres...geriau pasiklausinejau, ir isitikinu, nei turiu keptos gyvatienos Smile jei paklausiu ,niek i galva gi neduos Grin Grin
 
Richardas
viena auksinė taisyklė:conf:Geriau vėsiau nei per karšta:conf:.............PS.Tinka ji visiem egzotam.Nes žemiau parametru ribos, pasekmės ateina ilgai,.O aukščiau AMEN būna greitaiGrinead:
Redagavo Richardas 2008-04-03 03:26
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
lowerpro
taip, sutinku, bet nemanau, kad gyvunas butu toks "bukas" ir nepasirinku jam tnkamos silumines vietos Smile atsliaus pasisildyt, paskui vel kur vesiau Smile vietos nemazai Smile
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8290
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36247549 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma