2024m. April 17d. 01:34:15

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 2

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Vėžliai
 Spausdinti temą
vezliai vandens
macado
gal galima butu kur nors Vilniuj toki daikta isigyt?
 
rimvis
gal kas parduodat tokiu vezliuku porele? arba muziuku gal kas turit?
 
Vobleris
Tai ,kad dabar nera problemų su vandens vėžliukais.Pilnos parduotuvės Wink pasižiūrėkit Kikos ir t.t ir http://www.skelbi...eptilijos/ Wink
Redagavo Vobleris 2010-10-23 21:05
 
www.egzotika.info
rimvis
kikok 75 lt
 
Vobleris
Yra ir pigiau.Dėl vitaminų ir papildų Vilniuje rasite šioje parduotuvėje http://www.stalma...ms.lt.html "AKVARIUMAI"
Šimulionio g. 5, LT-04330 Vilnius.
Vobleris prisegti paveiksliukai:
vez_1.jpg

Redagavo Vobleris 2010-10-23 22:20
 
www.egzotika.info
Vobleris
parpelis parašė:
Sveiki. gavau dovanų geltonpilvį vėžlį (3cm ilgio). ir noriu įsigyt įrangą jo terariumui. Terariumas mažytis kol kas (11x20x25 cm)
reikia šildymo ir lempos.
bet kai tokiam mažam terariumui, gal šilumos užtektų tik nuo lempos? bet tada reiks lempą visą parą degint? irgi šios toks diskomfortas.
kuris šildys terariumą vėžliukui efektyviau ir su kuriuo vėžliukas jausis laimingesnis?
1) http://www.petpro.lt/oxid.php/sid/da4694112e9bcb39a63eb69f5d62bbcc/cl/details/cnid/ 74f4b87f423a17e44.77354526/anid/f044d07f320397929.41856905/AQUAEL-EASYHEATER/

2) http://www.zoocentras.lt/resun-sildymo-akmuo-reptilijoms-5w-p-876.html
o gal antrojo negalima net į vandenį merkt?
akmenį paguldyčiau į terariumą skersai, atstotų ir salelę vėžliui.
pakomentuokit jei galima plačiau, nes esu visiškai žalias kaip vėžlys šiuo reikalu :tdown:
pagarbiai, Tomas.

Vobleris parašė:
Pirmas varijantas geras ir saugus.Nes šidytuvas ne stiklinis ir yra saugesnis vėžliukui kurie mėgsta "maltis".Antrasis varijantas žinoma ne.Jis pritaikytas naudoti ropliams, kurie gyvena sausumoje.,tai ne vandens šildymo prietaisas.

parpelis parašė:
Dėkui už konkretų atsakymą. Tik klausimų dar daugiau turėsiu, jeigu galima Wink
Tokia lempička tinka? http://www.zooplius.lt/pID/1690/Lempa-terariumui-Repty-Spot.html

ir dar klausimas apie vandens kiekį. Man sakė kad vandens pripilt tiek, kad tik pasinertų visas vėžliukas, t.y. kokie 2 cm. kitur skaitinėjau, kad vandens reikia kad galėtų ir panardyt jis. tai kiek geriausia jo pripilt, į 20cm aukščio terariumą? ir vandenį iš vietinio vandentiekio pilt galima jam? dabar kol kas tai perku geriamą vandenį. nes iš čiaupo labai kalkėtas vanduo, bijau kad gali kenkt.

Vobleris parašė:
Su vandeniu tai galima visaip.Jaigu yra salelė ir vėžliukas gali išlipti.Lempa reiktų naudoti 5% UVB pvz 'Exo terra" Repti Glo 5.0.Labai geras specializuotas puslapis apie vėžliukus yra http://cherepahi.ru/ pasinagrinėkite,pasiskaitykite daugiau paie jų laikymą.Sekmės.

parpelis parašė:
o dėl vandens švarumo? tinka vanduo iš paprasto čiaupo?

Vobleris parašė:
Aš naudoju paprasta vandenį.Yra specialūs preaparatai vandens kokybei gerinti.Reikia žiūrėti pagal situaciją koks yra vanduo.

Perkeltos žinutės iš parpelis temos -Vežlio terariumo (mažo) įrengimas ,kad nesikartotumėm su temomis.
 
www.egzotika.info
shtulas
Sveikučiai. Knisu literatūrą, bet jau akys paskaudo skaityt. Niekaip nerandu atsakymo, kokį vandenį geriausiai pilti raudonausiams? Ta prasme įrenginėjant (keičiant). Iš krano nemanau, kad tinka. Prašau Jūsų pagalbos šituo klausimu, nes tuoj apaksiu nuo PC. Ačiū.
 
Vobleris
Kodėl netinka , tinka žiūrint koks tas vanduo.Jie nėra jautrūs vandens kokybei.Beto yra preaparatų skirtų ,vandens kokybės pagerinimui pvz:http://www.exo-te...iotize.php.Jaigu esant nedideliam vėžliukui dar gali naudot vandenį iš "bambalių" tai užaugus i atitinkamo litražo akvariumą ,manau nepripirkinėsi.Beto nesenai buvo atlikti kaikurių "bambalinių" vandenų tyrimai ,kurie parodė .kad daugumos jų kokybė ne ką geresnė negu vandens "iš krano".
Redagavo Vobleris 2011-01-04 10:52
 
www.egzotika.info
THe Giedrius
As pilu is krano ir nieko,manau tai vezliui (raudonausiui) bus gerai... GrinGrin
Redagavo THe Giedrius 2011-01-04 18:32
 
steu
yra tam tikri rajonai, tarkime kaune, kur žmonės net negeria vandens iš krano.. bet daugelyje miestų ir jų rajonų vanduo kuo puikiausiai tinkamas.. kaip aš sakau pilk tokį vandenį kokį pats naudoji maistui.. jei iš krano pili ir verdi kavą arbatą sriubą ir t.t. tai puikiausiai tiks ir vėžliui.. ir tikrai geriau krano vanduo nei laikyti ilgai nepakeisto.. ;]

-
 
shtulas
Ačiū. Šiandien, pagaliau, pilnai paruošiau akvariumą naudojimui. Viskas įjungta, veikia, vanduo supiltas, žodžiu gražu žu žu Smile Rytoj laukia vėžliukų kelionė į naujus namus. :hap:
 
THe Giedrius
Kiek auginsi ? Ir kur pirksi ?
Redagavo THe Giedrius 2011-01-05 20:11
 
Vobleris
lemonas parašė:
as tai karta i savaite paleidziu savo vezli i kambari uzdaryta ir jis per diena ten palaksto, o vakare atgal namo.

Labai "PUIKUS" pavizdys.
 
www.egzotika.info
shtulas
Pradžiai nusipirkau du, berods geltonsnukius, nes pardavėja sakė, kad oficialioj parduotuvėj raudonausių negausiu, nes jie draudžiami Lietuvoj. Pirkau Reriz Faunoj po 50 Lt./vnt. Kol kas gyvena 100 litrų akvariume, kai paaugs, jau dabar ruošiamas 450 litrų akvariumas, tikiuosi užteks jiems. Vėžliukai gyvybingi nuo pat pirmos minutės atsivežimo. Ypač vienas - Naidželas, jau toks sportininkas, kad ką aš žinau... Ir valgo abu, tiesa vienas mažiau, bet svarbiausia valgo.

Klausimas. Ką Jūs nakčiai paliekat vėžliukams? Šildytuvą, filtrą, lempas?
Nelabai žinau kaip jiems naktį gyvent Sad
Dieną įjungiu UVB, paprastą lempas, filtrą. UVB įjungta nuo 08,00 iki 18,00h, po to iki 22,00-23,00h dega paprasta lemputė salelės apšildymui. Ar čia yra gerai? Pagelbėkit. Noriu, kad vėžliukai augtų sveiki.
 
parpelis
o aš dar paklaust noriu, kaip maitint vėžliuką šaldytu maistu. jei įmetu į terariumą į vandenį, tuomet po valgio, vandenį reikia keist nes švariai vistiek nesuvalgo..
 
THe Giedrius
Shtulai,reikia zinot kiek pas tave per nakti nukrenta temperatura,pas mane nedaug todel galiu drasiai palikt per nakti. Pirma palauk per nakti ir paziurek kiek nukris.Neturetu daug nukrist . Ryte ijunk UVB.


parpeli, as irgi maitinu saldytu maistu ir pas mane tai pat uzsitersia bet po to suvalgo ir vandeniui daug zalos nepadaro. gal tu maitink saldytu kelioms dienoms pries plovima o taip maitink sausu ir nebus dideles zalos...
 
shtulas
Pas mane per naktį turbūt nukristų iki kambario, t.y., 20 laipsnių temperatūros, todėl šildytuvą būtinai palieku. O kaip Jūs laikot įjungtą filtrą? Dieną, naktį, parą?

Reikės kažką galvot su maisto patiekimu jiems... Ant salelės galima patiekt ar būtina į vandenį dėti?
Pvz. tokios uodo trūklio lervos prikrenta į gruntą ir po to labai nešvarus vanduo lieka.
 
THe Giedrius
Tai vat todel ir reikia plauti karta per sav. nes labai apsitersia nuo maisto ,as viska atjungiu per nakti po to ryte viska ijungiu, vezliui zalos nera nes jis ant salos miega o kambari pas mus 28 laiipsniai :thumb: nukritu iki 20 laipsniu per nakti Grinisap: manau vezliui bus gerai :yes: Beto mano vezlys ir pietu miegelio danai biegaGrin
Redagavo THe Giedrius 2011-01-11 20:28
 
shtulas
Galvoju gal reikės išimt gruntą, ar bent dalį jo, kad būtų lengviau viską tvarkyt...
O va mano vienas vėžliukas miega ant salelės, o kitas, kažkodėl, vandenį naktį leidžia. Beje, anksčiau buvo atvirkštinė situacija.
Ir tas, kuris miega vandenį, dieną labai mažai ant salelės lipa. Buvau įdėjęs 40W lemputę, tai prišildydavo apie 38 laipsnius, o kai įdėjau 25W, prišildo apie 29-30 laipsnių, bet vienas vėžliukas išvis beveik neišlipa pasišildyt, o kitas daug mažiau išlipa. Reikės visokiausių watų lempėčkų prisipirkt ir taikyt kokius 32 laipsnius šilumai.
 
THe Giedrius
32 laisniu biski per daug uztektu 26-27, o jaigu bus vezliui salta lips ant salos ir syldisis,juk sala vezliui del silumos :trenk:
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8282
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36242849 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma