2024m. April 29d. 17:21:07

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 2

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Vėžliai
 Spausdinti temą
vezliai vandens
Deleted_User
Kas yra dikasGrinisap:
Pats maitinu saldytomis kirmelytemis,valgo nerealiai,laukia:hap:
Sauso kartais duodu,bet nelabai valgo...
This user has been deleted!
 
http://basti2web.de
berta
motilius ne dikas viena rasau kita galvoju et taip man buna...po velniais koki as vezliuka auginu o gal ten raudonausis....nezinau kokia informacija skaityt... prasaulabai prasau leiskit parasyt kad pasakytu koks jo pavadinimas tikslus...:aciu:Sad:aciu:
 
Deleted_User
Berta,raudonausiai turi raudonas demeles virsugalvyje,o graptemiai turi smailas nugaras(kaip kupros).Graziu rastu raizytas pilvas ir virsus.
This user has been deleted!
 
http://basti2web.de
berta
jo mano kupryte turi o sarvukas zalsvas.kunas dryzuotas...sarvas graziai raizytas...bet ar gali kainuoti apie 50lt mazas ar ne per mazai...per google jokios info nerandu....:aciu::aciu::aciu::aciu::aciu::yes:
 
Deleted_User
Gali:jeee:
This user has been deleted!
 
http://basti2web.de
berta
papasakok ka apie siuos zveris...:alus:
 
Raganiuxe
:help:
Sveiki, noreciau patarimo is zmogaus tikrai auginancio ar auginusio vandens vezliukus.. Taip nutiko, kad dabar turiu 4 vezliukus nedideliam akvariume. Matuojant ju kiauto dydi per pilva tai didziausias yra 10cm o maziausias kokie 4cm.. Didysis - geltonsnuke patele (bent taip manau) bando ikasti maziukams... Kartais ikanda vienam, kartais kitam.. Is pradziu kasdavo viena patinuka (manau geografinis vadinasi), dabar kanda mazyli (manau muskusinis vadinasi)..
Dvejoju ka daryti toliau.. Jie visai neseniai suleisti visi kartu, anksciau sitam akvariume gyveno tik didysis vezlius.
1. Ar gali buti, kad pakandzios ir nustos? Kokia tikimybe?
2. Ar gali stipriai suzeisti maziukus? Kol kas nepastebejau, kad ikandimas butu stiprus, bet dydzio skirtumas ryskus...
3. Ar isspresciau problema suleisdama juos i dideli akva? Gal dabar jiems cia per didele trintis? Dabar akvariume yra vandens apie 60l ir dvi sausumos, kur jie sildosi. Jei padetu didelis akvariumas, tai kiek litru jis turetu buti?
Is anksto :aciu:
Love to Love
 
jurgita.com
Pao
Rekomenduociau isigyti dar viena akvariuma ir suleisti bent jau panasaus dydzio vezlius (jau nekalbant apie rusis).

Nes maziesiems gali iskabinti ir akis!
Draugų draugai man nedraugai, nes jie man nedraugai...
 
www.egzotika.info
Vobleris
Kad apmirus tokia tema Angry mano vezliukui vandens bus renciami nauji namai :clap: greitu laiku Grin tai va galvoju kokiu ismatavimu cia daryt reikia vezliukas tiksl vezliuke jau ohooooooooooo kaip ir gera lekstute :svilp: augintojai paplepekim apie siuos augintinius :geek:
 
www.egzotika.info
vanilla
Sveiki Smile na as turiu 2 vandens vezliukus (trachemys scripta scripta), numanau, kad tai abi pateles- Lele ir Pou.
Tai vat planuoju savo vezliukems pirkti naujus namucius :hap: Tik norejau paklausti, kokia geriausia butu salele vezliukui?Frown Nes akvariuma planuoju pirkti nemazesni kaip 200 litru.
 
vanilla
aišku, ačiū :yes:
ir dar norėjau paklausti vandens vėžliukų augintojų kuo maitinat savajį vėžliuką? Ar duodat faršo, kokių daržovių ar kitų produktų?
:aciu:
 
Raganiuxe
Sveiki, kazkada cia ieskojau patarimo kaip sudeti savo keturis vezliukus, tai stai galiu pasidziaugti, kad viskas issisprende suleidus i 200l akva. Visi kartu plaukioja, niekas nieko neskriaudzia, o bailusis netgi nuo ranku valgyt pradejo, nors anksciau as jo net nematydavau Smile
Seriu farsu, vistienos file, visokiom lauko zolem, dziovintom krevetem, zuvim, aurkais, kopustais, matiliuka irgi megsta.. kartais taip pat dingsta viena kita akvariumo zuvyte Smile Kazkada net morku davem smulkiai pjaustytu, tai irgi valge.
Del farso papasakosiu kaip darau. Jei desi i bendra akvariuma tai labai vanduo susiriebalina ir paskui sunku suvalyt. Mano vezliai gave kasni visada neria kur nors gilyn ir budami sausumoj jo nenurija. Paimu koki bliudeli, i ji pasemiu akvariumo vandens ir idedu vezliuka kuri sersiu, duodu jam farsa ir kai pavalgo idedu atgal i akvariuma, imu kita vezli. Nesusiriebaluoja akvariumo vanduo.
Jei jau pabandei serti bendram akvariume ir plaukioja riebalai, tai juos galima surinkti su laikrasciu. Tiesiog uzmeti laikrascio lapa ant vandens pavirsiaus ir kai pradeda slapt isimi, daug vargo, bet kazkada ir taip srebiau riebalus nuo vandens pavirsiaus Smile Gal kiti turi idomesnes praktikos, mielai paskaityciau Smile
Love to Love
 
jurgita.com
Loona
Šiaip vežliukams gerai dar duoti jaučio širdies :yes:
 
vanilla
labai ačiū už patarimus Wink:yes:
girdėjau, kad vėžliukų kiautas būtų tvirtesnis, galima duoti kiaušinių lukštų :conf: . Ar kas bandėt?
 
spyglyx
:hap::hap::hap::hap::hap:šiandien nusipirkau Graptemys kohni - misisipės geografinį vėžlį:hap::hap::hap::hap::hap::hug:
labas
 
Silmaren
Na nupūsiu voratinklius nuo temos:
Draugės raudonausiai po dešimt metų pirmą kartą pakeitė būstą į erdvesnį. Baisiai dėl to apsidžiaugė ir tą džiaugsmą iškart puolė vienas kitam demonstruoti... Taigi man labai įdomu pasidarė, ar galima išaugint mažus vėžlyčius :shy:? Reik turbūt lėkštelę su smėliuku idėt? Kaip inkubuot kiaušinėlius? Sakė, kad sunku išaugint mažylius, bet man labai įdomu pabandyt..
 
Richardas
hmmm, nemėgstu blogų najienų bet ,be inkubatoriaus.vargu
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Silmaren
Na va. Aš ir nesitikėjau per daug Grinisap: vadinas, šeimos pagausėjimo nebus...
 
AivarasBakanas
įsigijau vandens vėžlį (raudonausį) jau paaugintą (kokių 15cm šarvas), bet iš karto krito į akis tai, kad jo šarvas toks nešvarus ar kaip čia pavadinti. jei jį pačiupinėji, tai jaučiasi toks tarsi slidus, "apgliaumijęs", kai plaukioja vandenyje matosi lyg ir kazkokios gleivės prilipusios prie šarvo ir prie kojyciu.
ar čia taip ir turi būti, ar čia blogai? reikia plauti? gal čia koks grybelis/liga?
(pirma kartą čiupinėju vėžlį, tai dar nieko nežinau apie jį...)

ir dar klausimas - ar reikia vandens vėžlį išimti iš akvariumo visai ir leisti jam palakstyti kur nors sausai? šiaip akvariume sala išlipimui ir nudžiuvimui yra (tik jis dar bijo naujos vietos ir nemačiau, kad būtų ant jos ilgiau negu 5 sekundes Smile ).
 
Monciukaz
Zinau kas parduoda... As is jo pirkau labai fainas vezliukas... :labas:
http://www.skelbiu.lt/3814443.html
PIRKAU PRIES TRIS DIENAS SAKE KAD DAR TURI...
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8306
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36260262 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma