2024m. April 24d. 22:22:21

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 1

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Vėžliai
 Spausdinti temą
vezliai vandens
Mantedz
Na aš kiek žiejau foto tai jie raudonausiai, ant galvos sonų yra raudonos dėmes. Pirkti jie Turkijoj ir atvežti su fūra pas mane Smile
Tik parašiau kad nevalgo, o jau žiūriu kad taršo maista, išalke buvo Grin patys susirado sausumoj, lervu dziovintu buvau pridejes.
p.s. čia ne pirmas mano vėžlys, prieš kokius 7 metus auginau sausumos vėžly, atvešta iš bulgarijos, tas tai buvo didelis, gal apie 25cm Smile
Redagavo Mantedz 2011-10-29 13:27
 
paurok89
Tau sekasi, kad iš sausumos ima pas mane tai jau žino, kad vandenį gaus, o sausumoj nors ir žuvis guli Grin
 
parpelis
Kas kiek laiko keičiat vandenį vėžliui?
Pas mane dabar apie 100l vandens, filtras jbl e900, ir vienas vėžlys 12 cm ilgio kiautu.
pripylus švaraus vandens jau po 2savaičių pakeičiu vandenį dalinai, prasiurbęs nuosėdas. o dar po 2 viską išvalau ir praplaunu filtrą. ar neatrodo per dažnai? vanduo jau nelabai gražus lieka, ir kvapas atsiranda.
beje, kaskart praplaunant filtro kempines, reikia kokiom spec priemonėm užpildyt? ir dar, nežinau ar teisingai valau visą akvariumą, išsemiu visus akmenukus (dolomitas, apie 3-5mm) apie puskibirį, ir mazgoju juos po kranu. gal užtektų tik prasiurbt nuosėdas ir viskas?
 
paurok89
Manau ganėtinai dažnai plauni, bet jai negaila vandens ir laiko tai puiku. O kuo tu jį maitini ? Jei tuo sausu maistu tai greitai užsiteršia akva aš pvz. maitinu svirpliais ir man niekada beveik nepablogėja vanduo aišku su laiku pas mane irgi pageltonuoja tai ir išplaunu Smile
 
parpelis
šiuo metu maitinu vėžlių pašaru, t.y. granulėmis. pritrupina nemažai.. buvau pripratinęs šert krevetem, tai smarkiai teko pavargt kol pradėjo valgyt pašarą, iš krevečių galvoju vitaminų pradės trūkt kokių nors Smile
o gerai darau kad į filtrą jokių priedų nededu? kai pirkau filtrą, davė kokių tai skysčių pripilt filtran, bet negi pilt kas kartą kai praplaunu? filtras susideda iš kempinių, tik apatinė dalis keramika. bet pagrinde užsiteršia man tik pati viršutinė kempinė, visos kitos beveik švarios. taip turi būt?
 
paurok89
Jeigu kempinė ta juoda, tai ją reikia keisti kaip plauni, nes išplovus ją išplauni ten kažkokias anglis ar ką(nežinau ką ten). Ir tipo jinai nebesulaiko ar kažką panašaus. O šiaip ji ir turi išsipurvinti, nes ji sulaiko visus tuos š*d*s vėžlių. O dėl skysčių dabar tiksliai nepasakysių, bet jeigu vėžliam nekenkia tai jau geriau nepagailėt ir įpilti Smile
 
Wormboy
Siulyciau keist grunta nes vezliui jis per smulkus ir gali jo prisivalgyti. kokio dydzio akvariumas? kokie tie skysciai kur dave perkant filtra? vandeni as keiciu kas savaite nusiurbdamas grunta, filtra taip pat plaunu kas savaite. i vandeni pagal rekomendacijas pilu aquatan kad vandeni padarytu "geresni". kempiniu keist nereikia uztenka praplaut. kad virsutine kempine nuzsiterstu siulyciau ant jos dar det plona sluoksni vatos ir ja keist kas kelios dienos priklausomai nuo to kaip greit ji uzsitersia.
Redagavo Wormboy 2012-03-01 18:24
Acanthoscurria geniculata L10
Brachypelma boehmei L10
2x Trachemys scripta troostii
Eublepharis macularius
 
paurok89
Wormboy tą juodą reikia keisti Smile
 
shtulas
Čia, manau, yra vienas teisingas atsakymas: vandenį keist reikia tada, kada reikia. Pvz. būna, kad keičiu kas savaite visą vandenį, būna kas dvi (priklausomai kuo šeriu). Nėra tokių dalykų kaip per dažnai, reikia ir keiti. Dėl grunto sutinku, aš asmeniškai, pilčiau stambesnį. Ir pavojus mažesnis, kad vėžlys prisivalgys akmenukų ir valyt lengviau.
 
Wormboy
paurok89 nei zuvim o ypac vezliam nesu keites po kiekvieno valymo anglies kempines. cia biski pasakysiu is zuvu augintojo puses bet ir vezliam sitas tinka. kempines reikia keist mazdaug kas 6 men (zalia, melyna, juoda ar dar kokia kitokia), be to ju visu is kart keist vienu metu negalima nes akvariume panaikinama per didelis kiekis geruju bakteriju, todel jos patartina keist 2 savaiciu intervalu. MANO NUOMONE vezliam kempiniu galima ir viskai nekeist nes jiem nera taip smarkiai svarbu gerosios bakterijos jiem svarbiausiai mechaninis valymas o tai puikiai atlieka tiek sena tiek nauja kempine. bet tai tera MANO NUOMONE. o del vandens keitimo sutinku su sthulu keist tada kada reikia todel ir parasiau AS KEICIU. be to kad dar maziau vanduo terstusi galima vezlius maitint atskirame inde taip akvoj nenuses maisto atliekos. bet mano mazyliui nepatiko kad ji maitinu ne "namie" tai jis neesdavo tame bliude, gal jum pasiseks geriau.
Redagavo Wormboy 2012-03-01 19:11
Acanthoscurria geniculata L10
Brachypelma boehmei L10
2x Trachemys scripta troostii
Eublepharis macularius
 
shtulas
Vėžlį reik nuo pat mažens pratint atskiroj vietoj valgyt. Maniškiams, nei vienam, nei kitam tas nepatiko nei nuo mažens, nei dabar kai jau ūgtelėjo Smile
 
parpelis
Wormboy parašė:
Siulyciau keist grunta nes vezliui jis per smulkus ir gali jo prisivalgyti. kokio dydzio akvariumas? kokie tie skysciai kur dave perkant filtra? vandeni as keiciu kas savaite nusiurbdamas grunta, filtra taip pat plaunu kas savaite. i vandeni pagal rekomendacijas pilu aquatan kad vandeni padarytu "geresni". kempiniu keist nereikia uztenka praplaut. kad virsutine kempine nuzsiterstu siulyciau ant jos dar det plona sluoksni vatos ir ja keist kas kelios dienos priklausomai nuo to kaip greit ji uzsitersia.


kokia frakcija grunto geriausia?
akvariumas dabar 1000*400*400 (neplnas vandens), bet ne už kalnų bus 1000*800*(aukštis nenuspręstas)
skysčiai kur davė, tai ir buvo tos bakterijos, reikalingos paleist filtrą į darbą, kaip man aiškino pardavėja.

ir dar klausiėlis. ar veiks filtras jei pastatyčiau jį virš akvariumo? Bus daromas toks baldas, tai nežinau kur filtrą geriau kišt, apačion ar viršun, apačioj aišku patogiau, bet viršuj biškį geriau Smile
 
shtulas
Kuom geriau viršuj? Kad filtrui mažiau apkrovos bus vandenį filtruojant?
Aš saviškiams grunto išvis nepilsiu. Dėsiu daug stambesnių akmenų, maždaug 4x4 - 5x5 cm. ar dar didesnių, nes su gruntu tai užsiknisimas kai vėžliai šitaip teršia akvariumą.
P.S. Filtro instrukcijoj ar ant dėžutės ar ant pačio filtro turi būti nurodyta koks gali būt aukščiausias vandens stulpas, taip, kad pagal tuos parametrus ir spręsk ar tavo norimoj vietoj filtras normaliai veiks.
 
Loona
Wormboy parašė:
Siulyciau keist grunta nes vezliui jis per smulkus ir gali jo prisivalgyti. kokio dydzio akvariumas? kokie tie skysciai kur dave perkant filtra? vandeni as keiciu kas savaite nusiurbdamas grunta, filtra taip pat plaunu kas savaite. i vandeni pagal rekomendacijas pilu aquatan kad vandeni padarytu "geresni". kempiniu keist nereikia uztenka praplaut. kad virsutine kempine nuzsiterstu siulyciau ant jos dar det plona sluoksni vatos ir ja keist kas kelios dienos priklausomai nuo to kaip greit ji uzsitersia.


Pas mane panaši patirtis. Kai turėjau vežliukę į filtrą kaip viršutinę kempinę dėjau sinteponą. Jis gerai sulaiko nešvarumus, lengvai plaunasi, puikiai praleidžia vandienį ir pigiai kainuoja.
 
parpelis
pasidalinkit patirtim iš ko pas jus vėžliui salą padaryta.
vandens aukšis bus apie 0,5m, nenoriu pusė akvariumo pridėt akmenų dėl salos. galvoju suklijuot vėžliui kokį namelį iš "Finnfoam" putplasčio ir aptepčiau jį kokiu glaistu kur tarp vonios plytelių glaistomas yra. tokiu būdu ir spalvą pasirinkčiau. mano vėžlys mėgsta trintis apie dabartinį plastmasinį - molinį "namelį" padarytą iš plasmasės ir didelio vazono. o jei suklijuosiu ir putplasčio, tai bijau kad prasitrins iki putplasčio ir nebebus gražaus vaizdo..
vien tik priklijuotas stiklas vietoj salelės irgi nelabai gražiai atrodo..
kaip pas jus vėžliai gyvena? Smile
norisi kad grazu būtų, patogu vėžliui ir patogu valyt.
 
Loona
Pas mane kažkada seniai seniai vežliui buvo padaryta salelė, kuri buvo tvirtinama iš viršaus. Padaryta buvo iš tinklo ir tokių būdų salelė netrukdė vandieniui cirkuliuotis. O ir vežlis negalėjo jos sudraskyti. Buvo labai patogu tvarkytis. Tik tiek kad neatrodė labai natūraliai. Bet tuo metu man buvo svarbiau patogumas.

[img]http://images41.fotki.com/v209/photos/8/838702/3153544/vezlyssuanciuku-vi.jpg[/img] is not a valid Image.
 
shtulas
Jami gabalą putplasčio (geriausiai kuo smulkesnis ir ne tas baltas, o geltonas visiškai smulkutis), susiklijuoji iš jo kubą tokio dydžio, kokios maždaug nori salos. Kadangi pas tave bus daug vandens, tai bus ir kubas nemažas. Išpjauni viduj skylę, ten įmontuoji 2-3 plytas (žiūrėt reik pagal kubo dydį, kad neiškeltų jo keliamoji galia į viršų tų plytų ir, kad vėžlys nesugebėtų lengvai stumdyt po akvariumą jos), tada tuo pačiu putplasčiu iš apačios užklijuoji skylę, kad plytų nesimatytų. Turim didelį, sunkų kvadratinį daiktą. O iš jo jau gali susiformuot kokią nori salą. Ar tai bus uola ar akmens imitacija ir pnš. Susiformavęs salą, bėgi į dailininkų parduotuvę pirkt netoksiškų vandeniui atsparių dažų (geriausiai pigmentas), kuriuos sumaišai su vandeniui atspariu cementu arba glaistu skirtu baseinams ir teplioji sau salą. Žaidimo gana nemažai, bet gali pasidaryt belenkokį grožį Smile
 
agniezkiukas
taip isejo kad gavome vezliuka is jo ankstesnio gyvenimo zinau kad ji priziurejo labai blogai pas mus jis jau 5 dienos dziaugiuosi kad pradejo valgyti bet seip labai daug miega ir nerima kelia jo odos lupmasi ir pora vietu lyr odos itrukimai.veisles tikslios nzn bet is to ka radau internete sprendiu kad tai vandeninis vezliukas kuriu kilmes salis amerika nes turi 5 nagucius ir apacia geltona su juodomis dememis.
 
shtulas
Čia pasigirt norėjot ar kažkokio klausimo paklaust?
 
agniezkiukas
noriu suzinoti ar normalu kad jis tiek daug miega ir kad jam lupasi oda ar tai zenklas kad jis serga ,ar reikia ji vesti pas veterinara
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8298
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36252721 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma