2024m. March 28d. 12:58:44

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 5

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,002
· Naujausias narys: Kestutis
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Maistas
 Spausdinti temą
Maistas mažiams
mildaster
Kokiu maistu šeriate savo visai mažiukus vorus? nuo vakar turiu du pyplius: parahybana ir smithi. besparniu drozofilų gaut nežinau kur, paprastas labai sunku gyvas sugauti ir patiekti jiems. Ravenous minėjo, kad paprastas muses tokio dydžio voriukai gali sukramtyti. Sandra dar pasiūlė uodo trūklio lervų.

gal yra dar kokio nors maistiako? nerimauju dėl mažiukų, nes jau tokie smulkūs, kad visai Frown
master of disaster
 
http://mildaster.wordpress.com
shrnz
o kame sunkumas pagauti paprastą drozofilą? padedi kokių vaisių supjaustytų ant palangės, jų ten priskrenda ir veisias po truputį, pasiimi kamštuką nuo mineralinio butelio, pabaigai drozofilas, link kokio lango, tada su kamštuku "užadarai" drozofilą tarp lango ir stiklo, pakiši po kamštuku pvz popieriaus; ypač gerai jei voras gyvena fotojuostos dėžutėj, tada tiesiog kamštuką padedi virš jos, nu tipo sutapatini, patrauki popierių ir staigiu judesiu sukeiti mineralinio kamštelį su fotojuostos dėžutės kamšteliu; toks tai mano būdas buvo šeriant drozofilomis +)
0.0.1 Acanthoscurria Geniculata
0.0.1 Avicularia Avicularia
0.0.3 Avicularia Versicolor
1.0.4 Brachypelma Albopilosum
0.0.1 Brachypelma Boehmei
0.0.1 Brachypelma Epicureanum
0.1.0 Brachypelma Smithi
0.0.2 Brachypelma Vagans
0.0.2 Chilobrachys Discolus
1.0.2 Grammostola Rosea
0.0.1 Haplopelma Lividum
0.0.1 Lasiodora Parahybana
0.0.1 Poecilotheria Regalis
0.0.1 Psalmopoeus Cambridgei
0.0.1 Psalmopoeus Irminia
0.1.0 Pterinochilus Murinus
1.0.0 Theraphosa Blondi
 
http://forumas.tik.lt
karolis007
uzsiveisk svirpliu.labai gerai.po to tuos ka tik issiritusiu ir seri.as tai taip darau.arba jei neturi svirpliuku tai museliu mazesniu pagaudyk.
 
lokys13
o kas tie drozofilai ar kaip ten jie? Frown
 
Forget_me_not
lokys13 parašė:
o kas tie drozofilai ar kaip ten jie? Frown


Vaisinės muselės.
 
Forget_me_not
shrnz parašė:
o kame sunkumas pagauti paprastą drozofilą? padedi kokių vaisių supjaustytų ant palangės, jų ten priskrenda ir veisias po truputį, pasiimi kamštuką nuo mineralinio butelio, pabaigai drozofilas, link kokio lango, tada su kamštuku "užadarai" drozofilą tarp lango ir stiklo, pakiši po kamštuku pvz popieriaus; ypač gerai jei voras gyvena fotojuostos dėžutėj, tada tiesiog kamštuką padedi virš jos, nu tipo sutapatini, patrauki popierių ir staigiu judesiu sukeiti mineralinio kamštelį su fotojuostos dėžutės kamšteliu; toks tai mano būdas buvo šeriant drozofilomis +)


Shock Kodėl tau neparašius straipsnio "Drozofilų gaudymo ypatumai" ar pan. ? Grin Grin Grin
 
lokys13
o kuom skiriasi tie "drozofilai" nuo paprastu musiu ? gal tai tos mazos musytes kurios ant uoboliu padeda savo kiausiniu ir is ju po keletos valandu (bent kiek as esu apstebejes, nes karta dariau eksperimenta su obuoliu tai man per 4-5h issirito gyvas galas museliuku) issirita mazos musytes? ir tos mazos musytes yra drozofilai?
 
Forget_me_not
Taip, čia ir yra drozofilos.
 
Ravenous
siūliau siūliau savo mažajam smičiukui drozdofilų, mažyčių vabaliukų, nieko neėdė...
Vakar įmečiau musę didesnę už patį smithi ir...
Šįryt musės rutuliukas dar buvo smičio burnoje, o jis pats vos ne trigubai didesnis nei buvo Wink :yes:
You are who you eat... Eat me.
 
http://www.egzotika.info
Forget_me_not
Taio jau ir aš seniai pastebėjau, kad musės - jų delikatesas Wink :yes:
 
mildaster
meginsiu rytoj musių pagaudyt, nes drozofilų neima nei smitis, nei parahybana. kažkodėl. Sad
master of disaster
 
http://mildaster.wordpress.com
Julius_Spiderling
O as pasiulyciau nueiti i pieva ir prisirinkyi visa puokste yvairiausiu museliu, zogu ir kitos gyvasties. As dabar jai neturiu mazo maisto duodu mazus ziogelius jie dabar kaip tik tokio dydzio , kad L1-2 voriukai lengvai juos suvalgo Smile
 
Forget_me_not
Ar tiesa, kad uodo truklio lervų vasarą negalima įsigyt Frown
 
Julius_Spiderling
Yra sudetingiau bet man atrodo jog galima, gal jau didesnese zukles parduottuvese bat ju buna ir vasra
 
Vladas
būna... tikrai būna +)
Sunkumuose visada slypi galimybės.
Albertas Einšteinas
 
Forget_me_not
Tai gerai Smile Bo man šiandien vienoj pardoj pareiškė, kad vasarą jų nebūna...:uhoh:
 
Sandra
Būna, Romadoj esu pirkusi jų vasarą
 
mildaster
pirkau savaitgalį uodo trūklio lervų Ukmergėje, žvejų parduotuvėje. jokių problemų. kai pasakiau, kad vilniuje aiškina, kad jų nėra, pardavėjas išpūtė akis.
smithi kemša kad net, o va del l.parahybanos man neramu. neima nei svirpliukų, nei trūklių :uhoh:
master of disaster
 
http://mildaster.wordpress.com
Vladas
beto kalvarijų turgelyje savaitgaliais akvariuminių žuvlių skyriuje pastoviai būna (arba ten pat žvejų skyriuje)...
Sunkumuose visada slypi galimybės.
Albertas Einšteinas
 
mildaster
tai va. keistuma nutiko (ar nenutiko) šiandien. mažutis L2 L.Cristata sau gyvuliavo gyvuliavo, šiandien patiekiau jam pusryčiams prakirptą musės lervą. Mačiau, kad jisai ją lyg ir griebė (o gal įklampojo tiesiog), nelabai sekiau. Po pusvalandžio pažiūrėjau - voras išsinėręs. :geek:

ar yra buvę kam nors, kad voras paėda ir išsineria? ar jis tiesiog galėjo pulti lervą, užropoti ant jos, pabūt ir tada išsinerti? :read:
master of disaster
 
http://mildaster.wordpress.com
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8236
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36147889 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma