2024m. April 20d. 14:06:28

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 2

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
maža drėgmė ir temperatūra! help!
lowerpro
tokios bėdos mane ištiko, sutvarkiau teriuką, paklojau šildymo kabelį ir žiūriu, kad visko permažai. Angry temperatūra šiltame kampe apie 25, o šaltame apie 21. drėgmė apie 50. nežinau ką daryti... :help:
laikysiu lampropeltis triangulum sinaloae.
 
Neonaz
šiaip gali nupirkti šildomąjį akmenį, sinaloja gales pasirinkti kur geriau jai... O del dregmės šstatyk kokį indą su sandeniu, drgmė nuo šilumos garuos... dar ir grunta kaikur apipuršk.
Brachypelma albopilosum
Brachypelma smithi
Elaphe taeniura friesei
www.streetracing.by/forum/images/smiles/spider.gif
 
GiX
Neonaz parašė:
šiaip gali nupirkti šildomąjį akmenį, sinaloja gales pasirinkti kur geriau jai... O del dregmės šstatyk kokį indą su sandeniu, drgmė nuo šilumos garuos... dar ir grunta kaikur apipuršk.


Gyvatėms šildomas akmuo nenaudojamas.
 
www.scorpions.lt
GiX
lowerpro parašė:
tokios bėdos mane ištiko, sutvarkiau teriuką, paklojau šildymo kabelį ir žiūriu, kad visko permažai. Angry temperatūra šiltame kampe apie 25, o šaltame apie 21. drėgmė apie 50. nežinau ką daryti... :help:
laikysiu lampropeltis triangulum sinaloae.


Šildomą kabelį suvyniok visą po puse terariumo, o ne per visą. Mažink toje vietoje ir substrato sluoksnį. Jei nepadės - pakabink lempą ir problemos kaip nebūtą.:yes:
 
www.scorpions.lt
lowerpro
pas mane substratas smelis kolkas..tai ten kur siltas kampas, tai jis labai siltas..nzn, nenoreciau numarint Sad
 
lowerpro
Šildomą kabelį suvyniok visą po puse terariumo, o ne per visą. Mažink toje vietoje ir substrato sluoksnį. Jei nepadės - pakabink lempą ir problemos kaip nebūtą.:yes:[/quote]

gix, as taip ir padariau kabelis po puse tero, o kabo maza melyna lempute ir dienos sviesos lempute...jos visada dega Smile
 
karlas
o dėgmiai kad pakiltų, tai dažniau puršk vandenį, ir istatyk kokį augalą... ir perstatyk terariuma į šiltesnę vietą (dėl šito pasiūlymo aš pats abejoju Grin )
 
Linius
na, aš savo sinalojai turiu indą su vandeniu įdėjęs, kada nori mirksta, kada nori ne, viskas čiki, o temperatūrą matuoju tiesiog ant grunto (pas mane keramzitas) paguldęs kelis termometriukus, mano galva, taip tiksliau rodo, nes jau bent kiek jį pakėlus nuo grunto temperatūra iškart mažesnė gaunasi, o gyvatė visgi irgi guli ant grunto Wink
...nusišypsok, jei skauda labai...
 
lowerpro
aha..reiks ir man ant grunto padet, o del augaleliu tai ju yra..as idejau foto savo tero, galita paziuret, ir indas su bandeniu yra Smile
 
lowerpro
gut..eisiu tvarka daryt Smile dekui visiem uz patarimus Grin prazuciau be sito forumiuko Grin
 
Sheepshegeris
Gix kodėl šildomas akmuo gyvatėms blogai? Visiems šaltakraujams manau labai geras daiktas nes ant jo niekada gyvūnas nesušals, ateis(atšliauž) kada reiks ir pasikaitins. Wink
[small]
Brachypelma smithi
Lasiodora parahybana
Grammastola rosea
 
lowerpro
bet kitas reikalas...nelabai ten vietos yra Sad
 
broodas
O lopwerpro manai jam drėgmės mažai? Pirma kart girdžiu kad gyvatėms labai daug drėgmės reikia, čia ne vorai Smile galbūt aš pats klystu, jei klystu
pataisykit... :read:
0.1 N. Chromatus
 
AndriusN
broodas parašė:
O lopwerpro manai jam drėgmės mažai? Pirma kart girdžiu kad gyvatėms labai daug drėgmės reikia, čia ne vorai Smile galbūt aš pats klystu, jei klystu
pataisykit... :read:

Klysti. Reikia ir gyvatėms drėgmės.
"Šalta!" (P. Coelho)
 
lowerpro
na as vadovaujuosi tokiom kaip ir taisyklem..yra man rodos straipsni pamineta temperature ir dregme reikalinga siai gyvatei Smile
 
lowerpro
na va, padejau termometriukus ant smelio ir rodo, kad siltas kampas 35 laispniai, o saltas apie 25. manau gerai bus Smile
 
Richardas
lowerpro parašė:
na va, padejau termometriukus ant smelio ir rodo, kad siltas kampas 35 laispniai, o saltas apie 25. manau gerai bus Smile
Nemki temperatūros matuoti.Ir visiems kvaršini galva.Vienas toks veikėjas taip nužudė ropli Grinead:ir vis man aiškino kad temperatūra normali buvo.Bet kai sužinojau kad matavo jis palubėje.O ropli iškepėSadVisada matuoti reikia realia ir konkrečia roplio buvimo vieta.:conf:Taipat kabelio dėjimo būdai ira ivairūs (kai per mažai temp.galima dėti ir i vidu.Akmuo gyvatei tinka (jį galima užkasti pavz. i grunta).Lampropelčiai ,dauguma gyvena sausesnėse vietovėse.Irenk drėgmės kamera ir galėesi tera laikyti ''sausa,,.:aciu:už dėmesi
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
lowerpro
tai jei realia ir konkrecia buvimo vieta, tai smelio siluma pamatuot manau pravartu :geek: o del dregmes tai yra daug sprendimo budu..reiks ta dregmes kamera pasidomet Smile atsiprasau jei ka erzinu su klausimais Grinisap: ir dekui visiem kurie padejo Smile
 
vasare
Gal galima būtų nuorodos į temą apie drėgmės didinimą,nes šita vienintelė tema, kurios pavadinime tai buvo minima. Auginu du kukurūzinukus, su siluma susitvarkiau, nusipirkau rėlę ir jau temperatūra pernelyg nešokinėja, bet dėl drėgmės abejoju,nes šaka sudžiūvo, net įskilo. Bliūdelis su vandeniu stovi, gyvačiukai po juo palenda,bet į patį vandenį lįsti nelenda, tai gal jiems drėmės pakanka...
Bruknė (šuo, kurtshar'as)
Pinke (žaltys, kukurūzinis)
 
Sonicas
Kad nekurt naujos temos čia paklausiu. Gal patarsit. Terariume nesilaiko drėgmė pas mane.Kokia to gali būt problema? Per didele ventiliacija? Temperatūra apie 26-28 laipsniu buna o drėgmė jei tarkim ryte sudrėkinu tai pakyla bet vakare jau bųna apie 60% ir mažesnė. Jei įpilu vandens ant durpiu tai kaip ir nelb keičiasi kas. Šildoma iš apčios ir iš šono.
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8291
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36248587 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma