2024m. April 29d. 21:46:40

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 3

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
Šildymo kontrolė
Richardas
minėjau kad IR lemputės perdega gana greitai.Kainuoja brangiaiFrown Turiu viena švediška kilimėli su reguliatoriumi itariu kad jis reguliuojamas būtent tokiu prietaisu.Dar tie šildimo dekiai irgi su kbeliais (viduje) turi panašius primitivius reguliatorius.Taip kad....
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
neo
Richardas parašė:
minėjau kad IR lemputės perdega gana greitai.Kainuoja brangiaiFrown Turiu viena švediška kilimėli su reguliatoriumi itariu kad jis reguliuojamas būtent tokiu prietaisu.Dar tie šildimo dekiai irgi su kbeliais (viduje) turi panašius primitivius reguliatorius.Taip kad....


na vistiek isprincipo tai lempute sviecianti siaura sviesos diapazona...anyway reguliatoriu kainas radau "senukuose". Principas ju pagristas tiristoriaus pagrindu...panasiai kaip ir dulkiu siurblio galios reguliavimas Smile apie toki valdyma as jau galvojau tik norisi kazko gudresnio :geek:
 
Richardas
Kam gudresnio Coolkam paprastesnioSmile.gudriau tai čia su sensoriais auto
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Sadas-Inga
Siaip tai as pagalvojau ir prisiminiau toki dalyka dar senais tarybiniais laikais mano mociute turejo toki sildymo kilimeli kuri naudojo savo nugarai sildyti ir jis buvo reguliuojamas ratuku.
Jeigu supratot apie ka as norejau pasakyti.
Siaip tai as pats pabandyciau ta ratuka bet gaila nenaudoju sildymo kabeliu ir kilimeliu
Erudicija - žinojimas apie viską po truputį ir apie truputį – viską, sugebėjimas suprasti žmones, mokėjimas paprastai ir logiškai išaiškinti sudėtingus dalykus.
satan.lt
 
Richardas
sadas parašė:
Siaip tai as pagalvojau ir prisiminiau toki dalyka dar senais tarybiniais laikais mano mociute turejo toki sildymo kilimeli kuri naudojo savo nugarai sildyti ir jis buvo reguliuojamas ratuku.
Jeigu supratot apie ka as norejau pasakyti.
Siaip tai as pats pabandyciau ta ratuka bet gaila nenaudoju sildymo kabeliu ir kilimeliu
Tais gūdžiais laikais kai zooparduotuvių Lt nelabai buvo(vėliau buvo parduotuvių bet jose nieko nebuvo).Tokiais prietaisais džiaugėmės:hap:.Dėdami juos po terariumais:yes:Ne viena toki esu išardes ir naudojau terariumų šildimui.Rekomenduoju ir dabar juos naudoti (tiem kas neturi pinigėlių orig. kabeliui)Nes pavaikščiojus po pigių rūbų parduotuves(paklausinėjus) tikrai rasite už koki 10 litukų.PS.Įspėju:conf:Gali pradegkti kilimėlis po teru.Ardant ipjovus laida, teks išmesti .
Redagavo Richardas 2008-04-19 22:30
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
herpetologas
dar gudesniais laikais ir paprastas el lemputes po skardiniais terariumu dugnais naudodavomSmile
su egzotika idomiau
 
gsp
kas elektronikoj gaudosi - paprasciausias budas deti termistoriu i tranzistoriaus baze ir su potenciometru susireguliuoti jautruma Wink prie kolektoriaus iskart kilimeli (jei galingas tranzas) arba rele kuri jungs kilimeli
 
www.gsp.projektas.lt
lowerpro
taip..gal visi pasikeikiam? nieko nesupratau is tos paskutines zinutes...
 
donatas_s
Na jei nieko nesupranti elektronikoje, tai ir nesuprasi. Juk dabar nieks nepradės dėstyti elektrotechnikos kursą.
+37060481407
 
http://www.egzotika.info
Richardas
Ir manau kad ne daug kas supras:laugh:.Aš pvz. moku čigoniškai galiu parašyti tai jus irgi nesuprasiteGrin.yra žmonių ir įvairų terminų moka pvz.laivybos,muzikos.(kad ir tiks į temą)-nepradėsi gi čia jūsų mokyti :laugh:
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Arcciss
Kurso nereikia schemutės užtekstu :yes: nors, pagrindų kažkokių, kas tranzistorius yra jo bazė emiteris ir kolektorius ir pan.
O kaip čigoniškai visa ta apie tranzistorius parašysi Richardai būtų idomu Grin vistiek elektrotechnikos žinių reikės, nebent versi Wink
 
neo
Va prasau http://ourworld.compuserve.com/homepages/Bill_Bowden/therm.gif schema super paprasta...o dirba tiksliai...paklaida yra 1laispnis...norint didinti tiksluma reikia didinti varza tarp 1 ir 7 kojeles... :conf:
 
audioDIY
Sveiki, na tas elektoninis aparatas iš rusiško saito tikrai „patrauklus". Žmonės įdėjo darbo ir laiko investavo.
Aš dariausi paprasčiausią termostatėlį, kad valdytų man terariumo silumą ir antras daviklis rodytų temperatūrą nešildomam gale, voro namelio viduje. kažką įspūdingesnio pasidaryti laiko maža, nes dabar turiu daryti dilominį. O darant komercinį aparatą galima pradžioje investuoti daug laiko ir pastangų programuojant procesorių ir tada daviklių nors ir 10 pajungti ir kanalu nors ir 8 valdyti. Galima pasidaryti net visos savaitės šildymo grafiką.

Dėl tų sukiojamų lempučių reguliatorių tai nesu ju ardęs, nieko negaliu papasakoti.
Seip kabelio galios sumažinimo paprasčiausias būdas yra pajungti dioda nuosekliai betkuriam ~220V laidui. Toks diodas nukirps kintamos srovės vieną pusperiodį ir galia patenkanti į kableį turėtų sumažėti. Tik dėl to, kad diodas pats turi varžą šiek tiek kais ir jis. Minusas, kad sumažinimo lygio neina reguliuoti. Pažangus metodas yra naudoti PWM (angl. Pulse Width Modulation) principą. Pavyzdys mūsų kalba http://www.elektr...me/80/185/
Redagavo audioDIY 2008-04-30 23:54
Kitas mano hobis http://www.audiodiy.lt
 
www.audiodiy.lt
neo
audioDIY parašė:
Sveiki, na tas elektoninis aparatas iš rusiško saito tikrai „patrauklus". Žmonės įdėjo darbo ir laiko investavo.
Aš dariausi paprasčiausią termostatėlį, kad valdytų man terariumo silumą ir antras daviklis rodytų temperatūrą nešildomam gale, voro namelio viduje. kažką įspūdingesnio pasidaryti laiko maža, nes dabar turiu daryti dilominį. O darant komercinį aparatą galima pradžioje investuoti daug laiko ir pastangų programuojant procesorių ir tada daviklių nors ir 10 pajungti ir kanalu nors ir 8 valdyti. Galima pasidaryti net visos savaitės šildymo grafiką.

Dėl tų sukiojamų lempučių reguliatorių tai nesu ju ardęs, nieko negaliu papasakoti.
Seip kabelio galios sumažinimo paprasčiausias būdas yra pajungti dioda nuosekliai betkuriam ~220V laidui. Toks diodas nukirps kintamos srovės vieną pusperiodį ir galia patenkanti į kableį turėtų sumažėti. Tik dėl to, kad diodas pats turi varžą šiek tiek kais ir jis. Minusas, kad sumažinimo lygio neina reguliuoti. Pažangus metodas yra naudoti PWM (angl. Pulse Width Modulation) principą. Pavyzdys mūsų kalba http://www.elektr...me/80/185/


kaip supratau mikroprocesoriai tavo "koziris" Smile
 
audioDIY
Padariau kitą termostatą Grin po kurio laiko, kai diplominis nebesuks galvos, sukelsiu pas save į puslapį schemas, brėžinius ir programą, kad galėtų norintys pasidaryti.
Apkrovą galima valdyti iki ~500W. Rėlė leidžia komutuoti ir 2kW, bet takeliai ant plokštės neatlaikytų.
Daviklių matuojama temperatūra 0 - 125C
Palaikoma temperatūra 0 - 100C
Temperatūra gali būti palaikoma tikslumu 0.1 - 9.9C bet reikia nepamiršti kad grunas šyla inertiškai ir kai jo paviršiuje temperatūra bus tokia, kad reikės išjungti termo kabelį tai prie dugno jau bus gerokai aukštesnė temperatūra ir po išjungimo dar grunto paviršius šils kol temperatūros išsilygins.
Jei temperatūra nukrenta žemiau 0C įsijungia šildymas ir ekrane rodoma „<0.0 C"
Jei sugenda T1 kuris yra naudojamas kabelio valdymui tai šildymas išjungiamas, kad neiškepti gyvūno ir vietoj temperatūros rodoma „---.- C"
Jei sugenda T2 daviklis tai šildymas valdomas toliau be sutrikimų ir vietoj temperatūros rodoma „---.- C"
Na gal užteks čia floodint forumą nors ir kokia dar gera nuotaika, kad aparatas veikia ir norisi viskuo dalintis. Va toks komplektas gaunasi kaip paveikslėlyje.
audioDIY prisegti paveiksliukai:
komplektas.jpg

Redagavo audioDIY 2008-05-09 02:06
Kitas mano hobis http://www.audiodiy.lt
 
www.audiodiy.lt
audioDIY
Paprastas ekranėlio vaizdas su šone esančiais tamsiais kvadratėliais reiškiančiais jog šildoma.
audioDIY prisegti paveiksliukai:
mainn.jpg

Kitas mano hobis http://www.audiodiy.lt
 
www.audiodiy.lt
audioDIY
Stai taip atrodo be tų kvadratėlių kai temperatūra pasiekia reikiamą ir nešildoma.
audioDIY prisegti paveiksliukai:
main.jpg

Redagavo audioDIY 2008-05-09 09:28
Kitas mano hobis http://www.audiodiy.lt
 
www.audiodiy.lt
audioDIY
Dar yra darbinis langas kur nustatoma junginėjimo riba. „Palaikyti" temperatūra yra ta kuria siekiame palaikyti šildomoje vietoja ir jei T1 nukris ziemiau šios reikšmės „kabelis" bus įjungtas. „Tikslumu" temperatūra pasako kiek pašilus reikia išjungti „kabelį". Pagal situaciją paveikslėlyje temperatūra bus išjugta kai T1 daviklio temperatūra pakils aukščiau 24,5C
audioDIY prisegti paveiksliukai:
nemain.jpg

Redagavo audioDIY 2008-05-09 09:30
Kitas mano hobis http://www.audiodiy.lt
 
www.audiodiy.lt
audioDIY
Jei daviklio laidas pažeidžiamas ar pats daviklis sugadinamas tai vietoj temperatūros rodomi brukšneliai.
audioDIY prisegti paveiksliukai:
bedaviklio.jpg

Redagavo audioDIY 2008-05-09 09:31
Kitas mano hobis http://www.audiodiy.lt
 
www.audiodiy.lt
neo
:clap: saunuolis...gaila as programint nemoku...
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8306
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36260541 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma