2024m. April 19d. 12:38:46

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 2

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
Sarracenia hybride
Ravenous
Štai kokia gražuolė jau puikuojasi ant mano stalo Wink

Aprašymas trijų sakinių:
Šis pelkinis augalas mėgsta daug šviesos. Padėkite vazonėlį į lėkštelę su daug vandens. Žiemą laikyti vėsioje bet drėgnoje patalpoje.

Pasistojo klausimėliai:
1. Ar palikti man ją pirktiniame vazonėlyje ar iš karto persodinėti?

2. Jei persodinėti, tai į kokią žemę, nes dabar atrodo, kad ji paprasčiausioje durpėje?

3. Mėgsta šviesą, tai jei laikysiu balkone... Šiandien jame buvo +36C tai greičiausiai iškeps... Kur laikyti ją?

4. Ar tręšti, kas kiek laiko ir kuom?

5. Kada ir kaip jai duoti tų musių Grin? Ar iš vis jų duoti?
Ravenous prisegti paveiksliukai:
Sarracenia[68].jpg

You are who you eat... Eat me.
 
http://www.egzotika.info
Pao
Tai va.... laikiau tokia pernai. Zodziu, balkone gyveno ir bujojo! Siaip tresti siu augalu (gyvaedziu) jokiu budu nereikia. Jei laiks nuo laiko imesi maziti farso gabaliuka i asoteli, bus gerai, nors siaip nera tai butina. Persodinti tik i nederlinga zeme (nors as nesodinau, nes nezinojau praporciju kaip ja reikia padaryti), tai kol kas tiek....
Draugų draugai man nedraugai, nes jie man nedraugai...
 
www.egzotika.info
Sandra
Turėjau ir aš tokią..augo puikiai kol ėmė ir numirėSmile)
įmesdavau retkarčiais musių lervų į ąsotėlius.
 
Pao
Jau pasirodė pirmosios pavasarinės Sarracenia sp. parduotuvėse. Gražūs augaliukai, tačiau pas mane žiemos neištveria Sad
Draugų draugai man nedraugai, nes jie man nedraugai...
 
www.egzotika.info
Ravenous
aha, maniškė irgi nusprogo... Sad
You are who you eat... Eat me.
 
http://www.egzotika.info
akvilina
Galima paklausti kur pirkai ir kiek kainavo? Nes aš irgi auginau ir man įdomu, nes Klaipėdoje tai jie brangusGrin
Redagavo akvilina 2008-01-19 15:12
 
Mantas
as irgi tokia auginau , bet asoteliai buvo i apacia nusvire, irgi ziema, gruodzio vidury pradejo puti asoteliu dugnas kol prakiuso ir vanduo is ju pradejo begt (pardavejas sake kad visa laika juose turi buti vandens) nupuvo jie nuvyto ir pats augalas uzsilenke ir pasaka baikta.... :no:
Gamta - vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas. (J.V.Gėtė)
 
Kzkas
Saracėnijoms persodinti tinka kiminų ir durpių mišinys su trupučiu smėlio.
 
Richardas
Man visi tie vabzdėdžiai irgi nusprogo:nezin:nežinom mes kažkoSad
Redagavo Richardas 2008-03-11 02:55
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Olivija
remix as parašė:
as irgi tokia auginau , bet asoteliai buvo i apacia nusvire, irgi ziema, gruodzio vidury pradejo puti asoteliu dugnas kol prakiuso ir vanduo is ju pradejo begt (pardavejas sake kad visa laika juose turi buti vandens) nupuvo jie nuvyto ir pats augalas uzsilenke ir pasaka baikta.... :no:


nereikia/negalima pilti vandens į "triūbas". Ypač žiemą.
Ar augs saracėnijos lietuviškoj pelkėj ?
 
Mantas
Olivija parašė:
remix as parašė:
as irgi tokia auginau , bet asoteliai buvo i apacia nusvire, irgi ziema, gruodzio vidury pradejo puti asoteliu dugnas kol prakiuso ir vanduo is ju pradejo begt (pardavejas sake kad visa laika juose turi buti vandens) nupuvo jie nuvyto ir pats augalas uzsilenke ir pasaka baikta.... :no:


nereikia/negalima pilti vandens į "triūbas". Ypač žiemą.


tai kažką pardavėjos sustūmė, nes sakė kad negali būt tušti, ir liepė pilt į juos vandenį Shock Angry Angry
Gamta - vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas. (J.V.Gėtė)
 
donatas_s
Ten reikia dažnai mažiau tu pardavėjų augalų klausyt.
+37060481407
 
http://www.egzotika.info
Mantas
pasimokiau, kad pardavėjais/omis negalima pasitikėt :tdown:
Gamta - vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas. (J.V.Gėtė)
 
Olivija
Saracėnijas auginu 3 metai - nesu nėkart pylus vandens į "ąsočius".
Vasarą stovi lauke, kepa maksimalioj saulėj visąlaik kojas į vandenį įmerkusios.
Žiemoja įstiklintam balkone. S.purpurea hibridai atlaikė -15, jautresnės pernykštę šiltą žiemą gavo vos -5 / bet čia jau minimumas/.

Vasarojam maždaug taip - fotkė telefoninė, tai jau dėl kokybės nesmerkit :shy::shy::shy:

[img]http://keep4u.ru/imgs/s/080828/ca/cafab6ee8c777ca523.jpg[/img] is not a valid Image.
Ar augs saracėnijos lietuviškoj pelkėj ?
 
Mantas
gražios saracinėjos.. :thumb: tik kad su jomis daug vargo, žiemojimas, ir pan.. nepalaistei ar neapipurškiai dienos ir jau vysta... yra kokių nelepių rūšių?
Gamta - vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas. (J.V.Gėtė)
 
Olivija
hmmm:no: paimi gilesnį padėklą, pripili vandens - vasarą tiek, kad apsemtų apatinį 1/3-1/4 vazono aukščio. Netgi ypatingai karštom dienom tiek vandens per parą netgi lauke nesugeriama/neišgaruoja. Praktiškai vandenį papildai porąsyk per savaitę. Kad vandens lygis padėkle svyruoja - normalu - pelkėj natūraliai šis procesas irgi vyksta. Purkšt nepurškiu niekada. Vasarą gauna tikro lietaus, liūčių, krušos, perkūnijos - pagal lietuviško klimato subtilumus.
Kai persikrausto į balkoną laistomos distiliuotu ar virintu vandeniu / neturiu galimybės pasirinkt lietaus ar upės/ežero vandens/.
Kai temperatūra /vidutinė paros/ krenta iki +10+12, vandens lygis padėkle krenta iki 0,5-1,0 cm, jei vakare pastebiu, kad padėkle neliko vandens, tai papildau jį tik ryte. Kai temperatūra krenta iki +/-0 ir žemiau, padėkle vandens nebelaikau, tik substratui neleidžiu išdžiūti, padrėkindama kokį kartą per savaitę.

Jei laikysi saracėniją visą laik kambary, reiktų pasirinkt šiltamėgę kokią, pvz. S.Psittacina.
Jei tavo Saracėnija gyventų drėgnam terariume su kokiom varlėm :geek::geek: tai drėgmės lygis puikiausia turėtų ją tenkint. Tik reikia prisimint, kad saracėnijoms reikia ryškaus apšvietimo, kad atsiskleistų jų spalvinė gama.
Minėtoji S.psittacina turi smarkiai užsirietusius ir beveik gulinčius ant substrato ąsočius, į kuriuos ropliams mažai rizikos patekti, nebent jie būtų "urviniai"Shock

Pavasariniai žiedai

[img]http://keep4u.ru/imgs/s/080418/17/1708499563e31e67f6.jpg[/img] is not a valid Image.

[img]http://keep4u.ru/imgs/s/080418/37/3786aedb45142d3524.jpg[/img] is not a valid Image.

[img]http://keep4u.ru/imgs/s/080418/6c/6cfafa798fc2a24b0d.jpg[/img] is not a valid Image.
Redagavo Olivija 2008-08-28 12:08
Ar augs saracėnijos lietuviškoj pelkėj ?
 
Mantas
na va, taip būna kai gauni dovanų augalą apie kurį nieko nežinai + pardavėjos "padeda" jį numarint... gal kadanors įsigysiu vėl kokį asotenį ...
Gamta - vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas. (J.V.Gėtė)
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8290
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36246274 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma