2024m. April 20d. 15:26:40

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 3

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
Lotosas
Silmaren
Iš grupioko gavau lotoso sėklytę. Jis pats bandė augint kelis kartus: daigelis išdygdavo, bet lapai neišsiskleisdavo ir augalas nunykdavo... Viskas pagal taisykles bandyta daryt, bet kažkodėl nepasisekdavo. Aš turiu tik vieną bandymą, tai nenoriu klyst :} Gal kam pavyko išaugint? Pasidalinkit įspūdžiais :shy:
 
Chelsiukas
Tu vandeninio lotuso(Nelumbo) sėklą turi? Jei taip,tai girdėjau, kad jas reik laikyt šiltam vandeny, kasdien atnaujint vandenį ir po ~ 4d. turetų išlyst daigas. Dar sako, kad prieš laikymą vandeny, pavirsių sėklos įpjauna :read: O kai daigas yra jau gal kokių 2cm +- sodina : kibire(Ar kokiam kitam gan dideliam inde) reik pripilt gal 5-6cm sluoksnį dumblo/žemės ir pripilt vandens,galima ir iki pat viršaus. Tada šitą indą palieka nusistovėt, o tą daigelį pasodina, stiebu i virsų. Tie daigeliai kurie išlenda, jie išlindus vandeniu i orą išleidžia lapus. Norėčiau ir aš pabandyt lotusą užaugint :yes: .

Sėkmės.
 
Silmaren
Oho, ačiū Wink Bandysiu, pranešiu, jei kas išaugs Smile O sėklytė tai iš Amsterdamo. Nežinau, ar Lietuvoj būna, bet info tai apie juos nedaug...
 
yovi
Tai kogero toks ten ir Lotosas, jei iš Amsterdamo sėklytė Grin
Išaugs augaliukas su iškarpytais lapais Grin
 
Silmaren
Grin ant pakelio lotosas nupaišytas buvo........Cool Nebent muitininkams suklaidint. Žiūrėsim, kas išdygs. Jei išdygs.....
 
Chelsiukas
Išdygt, tai turėtų išdygt :thumb: , tik saugokis chloruoto vandens. Labai idomu kas gausis, nes internete matos, gan pigios šios sėklos - 10 sėklų ~15-20 Lt :jeee:
 
Silmaren
Tai jau chloruotas vanduo visiems baubas - ir orchidėjoms, ir žuvelėms ir bet kam kitam Grinead: Grupioko klaida, matyt, buvo ta, kad jis niekur nepasodino to daigelio, o paliko plaukiot sau bliūde... O ar galima jį vasarą į baseinėlį lauke perkelt?
 
Chelsiukas
Vasarą bus gerai, žiema - nepavydžiu jam... Labai mažai šansų, kad išgyvens žiemą, juk ten, kur jie natūraliai auga : Indija, Kinija ir pan. nebūna tokios šaltos žiemos kaip pas mus... Bet gali bandyt, gal būsi pirmoji LT auginanti Lotusą natūraliomis sąlygomis visus metus. :thumb: :jeee:
 
Silmaren
Grin Taigi net lelijų šakniagumbius žmonės žiemai namo parsineša. Tik dėl vasaros klausiau. Beje, jei aš jam akvariuminio pogrunčio į vazona įdėčiau....?
 
Chelsiukas
Nelabai suprantu, kuo jis būtų naudingas Frown ,vistiek tokio kaip po drenažo nebus, nebent esant substrato trūkumui, bet poto, persodinant gali kilt problemų, augalo šaknys gali apsivynioti ta pogruntį... Jei gali, paaiškink plačiau Smile
 
Silmaren
Na pogruntis akvariuminiams augalams skirtas, reikalingu medžiagų turi. Šiaip smulkus toks, bet jie įauga i tas granules ir suvalgo laikui bėgant Smile Nežinau, ar labai čia naudinga būtų, tai ir klausiu. Nelabai patirties su vandens augalais turiu :nezin:
 
Chelsiukas
Turbūt dėk, nes sako, kad reikia patreštos žemės, kiti tai daro organinėmis trąšomis... Be to, prieš merkdama sėklą nepamiršk nors vieno šono įpjauti iki baltumos, bet atsargiai :conf: Taip augalas gauna vandens, mat labai storas kiautas to riešuto :jeee:

Šitam pavyzdį su dilde daryti įpjovimai -
[img]http://www.wuvie.net/lotusseeds.jpg[/img] is not a valid Image.

Be to nepamiršk, kad jie paprastai tokio dyžio užauga ir tik tada lapus leidžia... Taigi reikia, kad nors 90procentų stiebo būtų po vandeniu, kitaip - gali nudžiūti. [img]http://www.victoria-adventure.org/lotus_images/seeds/sprout_day7.jpg[/img] is not a valid Image.
 
Silmaren
:aciu: Labai padėjai :yes: As vos galiuka kiauto įrėžiau, nes jis siaubingai kietas... Tai su dilde pabandysiu tada.
 
Arcciss
Augalas gražus ir naudingas, senovės egiptiečiai naudojo kaip afrodiziaką sustiprinantį pojučius. Išgerta žiedų arbata sukelia nedidelę euforiją, didelėmis dozėmis net nestiprias haliucinacijas:conf: Smile

http://www.bluelotus-export.com/index.php?lay=show&ac=article&Id=346983
Čia šioks toks saitas paie jo auginimą (anglų kalba).
 
Silmaren
Kad, velnias, nedygsta pas mane Angry iš naujo bandyt teks - pasirodo, savybės vertos pastangų Grin:evil:
Redagavo Silmaren 2008-04-07 20:14
 
Arcciss
O tu ta vieta pradildinai? Nes tarkim kaip a6 supratau, tai pradildinus apa2ia ar vir68n4l3, jisai jau nei6dygs...
 
Silmaren
Hm. Na gal ir ne... Bet man sakė, kad adata pradurt uztenka. Gal ir tikrai nereikėjo viršūnėlės liest. Matyt teks kartoti.
 
karlas
Šovė man viena įdėja. Ar tiktų lotosą augint akvariume, skirtame tik augalams?
 
Chelsiukas
Jokiais būdais negalima liest tiek viršūnės, tiek apačios. Reikia nudildyti šoną ir labai atsargiai, baltymo neliesti, tik kiautą...
 
Chelsiukas
karlas -> Tiktų, tik reikėtų atitinkamo aukščio akvariumo :jeee:
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8291
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36248718 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma