2024m. March 28d. 21:51:19

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 6

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,002
· Naujausias narys: Kestutis
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Maistas
 Spausdinti temą
"Pakalcinti" milčiai
Mantas
Perskaičiau temą apie "vora bedanti", tai visdėlto neriantis heliceros nutrūksta kai voro organizme trūksta kalcio. Pagrindinis mano vorų maistas yra milčių lervos. Tai pagalvojau, gal nusipirk kokiu kalcio miltelių ir juos po truputį duoti milčiam, o tuos "pakalcintus" milčius duot vorui. Ką jūs manot? Nes nesinori, turėt vorą invalidą, ir noriu to išvenkt...
Redagavo Mantas 2008-03-11 20:01
Gamta - vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas. (J.V.Gėtė)
 
polllas
gal pabandyk uzdet tu milteliu ant tu milciu ir duot vorui
 
-
AivarasSt
nebespankit. duok vorui ivairu maista, palaikyk reikiama dregme ir temeratura ir viskas bus gerai.

o siaip tai kiek girdejau tai milciai nera pats tinkamiausias maistas. jie tinka tik is bedos.
 
shrnz
arba tiesiog šerk milčus daug kalcio turinčiu maistu; aš pvz zoofobusams ir papelijusio sūrio duodu, ir sėlenų, ko jiems aš tik neduodu, skutu bulves, morkas, burokus tiesiai į jų dėžę, visi graužtukai visokios mėsos kremzlės, pagedę produktai, nebaigta valgyt duona, bulka... viskas keliauja jiems; su milčiais manau tas pats tinka
0.0.1 Acanthoscurria Geniculata
0.0.1 Avicularia Avicularia
0.0.3 Avicularia Versicolor
1.0.4 Brachypelma Albopilosum
0.0.1 Brachypelma Boehmei
0.0.1 Brachypelma Epicureanum
0.1.0 Brachypelma Smithi
0.0.2 Brachypelma Vagans
0.0.2 Chilobrachys Discolus
1.0.2 Grammostola Rosea
0.0.1 Haplopelma Lividum
0.0.1 Lasiodora Parahybana
0.0.1 Poecilotheria Regalis
0.0.1 Psalmopoeus Cambridgei
0.0.1 Psalmopoeus Irminia
0.1.0 Pterinochilus Murinus
1.0.0 Theraphosa Blondi
 
http://forumas.tik.lt
Mariezas
Prieš šerimą duot kalcio geriausia, 6-12 valandų prieš patenkant vorui į skrandį.
 
Mantas
:aciu:
Gamta - vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas. (J.V.Gėtė)
 
Vladas
Jei žiūrėt iš roplių (driežų) pusės tai milčiai netinkamas driežams maistas, nes juose beveik nėra vitaminų ir pagal sudėtį fosforo yra žymiai daugiau negu kalcio, bet šią proporciją maitinant milčius daržovėmis galima pasukti šiektiek į teigiamą pusę. Beto teko skaityti apie vieną specialiai jiems daromą mišinį, atseit nuo kurio milčių maistinė vertė pagerėja vos ne 100%. Mišinys susideda iš varškės, sutarkotų morkų, laktako arba kalcio glicerofosfato, sumalto kiaušinių lukšto, vitaminų A ir E arba polivitamininių mišinių skirtų paukščiams ar ropliams. Šio mišinio galima pasidaryti daugiau ir laikyti jį šaldyklyje, o prireikus kiek reik atšaldyt. Tokiu mišiniu milčių lervos turi maitintis minimum savaitę. Nežinau kiek tai veiksminga ir naudinga, bet šio mišinio autoriai tvirtina, kad maitinamų tokiais pagardintais milčiais driežų reproduktyvumas, aktyvumas pagerėja taip pat ir iš išvaizdos jie tampa sodresnių, ryškesnių spalvų.
Sunkumuose visada slypi galimybės.
Albertas Einšteinas
 
Mantas
reikės pabandyt
Gamta - vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas. (J.V.Gėtė)
 
diiego
Niekshas parašė:

o siaip tai kiek girdejau tai milciai nera pats tinkamiausias maistas. jie tinka tik is bedos.


nenoriu skleisti erezijų, bet pagal šitą straipsnį http://www.egzoti...icle_id=37 sakoma, kad milčiai kai kuriose vietose pralenkia svirplius ir zoofobusus ir beveik visada lygiuojasi su jais maistingumo atžvilgiu, todėl manau milčiai nėra baisiai netinkamas maistas.
 
Mariezas
Bet kalcio ir fosforo santykis jei neklystu labai blogas,todel jie nera tinkamas maistas ,ir yra medžiagų kurios nepergeriausiai veikia maitinamo gyvūno organizmą.
 
Vladas
Taip, geras maistas yra tas kuriame daug kalcio ir mažai fosforo, o milčiuose viskas atvirkščiai, beto ir storas chitino sluoksnis kuris gan sunkiai virškinasi ir gali sukelti skrandžio įvairius uždegimus (bet čia jei apie driežus kalbama)
Sunkumuose visada slypi galimybės.
Albertas Einšteinas
 
Mantas
apie ką aš ir kalbu, vistiek voras išsiurbia
Gamta - vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas. (J.V.Gėtė)
 
diiego
pabandžiau šiandien milčių įmesti į sutrintą kiaušinio lukštą. bet ne į gabaliukus, o į iki miltelių sutrintą. jis ten pasirangė, truputį aplipo ir buvo suvalgytas.šitoks kalcinimo būdas sukelia kokį kitą skirtumą, nei milčių maitinimas kalciu praturtintu maistu ?
 
yovi
Aš asmeniškai tai ir pamaitinu ir pavolioju Wink Bent jau milčiai gal geriau pavolioti...
 
donatas_s
Jei pavoliotą mlčių ės voras, tai jis to kalcio negaus, nes juk jis susiurbia tik tai kas yra jo viduje, o odelę palieką.
+37060481407
 
http://www.egzotika.info
karlas
jop, o as tai savo milciams duodu maisto kuriame daug kalcio.
 
Mantas
donatas_s parašė:
Jei pavoliotą mlčių ės voras, tai jis to kalcio negaus, nes juk jis susiurbia tik tai kas yra jo viduje, o odelę palieką.


Va apie tą aš ir kalbu, apvoliojimas tinka ropliam, paukščiam, bet ne voram.
Gamta - vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas. (J.V.Gėtė)
 
diiego
o tai kodėl aš niekada neradau paliktos odelės ? negi užkasa- tinkamai palaidoja :kvail:

tai, remix ai, kokį kalcinimo būdą naudoji pats ar dar jokio ?
 
Mantas
na kartais palieka kokia kietą chitininę galvą, arba nepajėgia viso suėst, pasitaiko įvairiai... aš tai šeriu varške ir į ją įmaišau sutrintų kalcio tablečių 100 g / 1 tabletė
Gamta - vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas. (J.V.Gėtė)
 
Mariezas
remix as parašė:
donatas_s parašė:
Jei pavoliotą mlčių ės voras, tai jis to kalcio negaus, nes juk jis susiurbia tik tai kas yra jo viduje, o odelę palieką.


Va apie tą aš ir kalbu, apvoliojimas tinka ropliam, paukščiam, bet ne voram.


Tarkim duodant peliuką ,kiek teko stebet visas peliukas ištirpsta del nuodų,ir manau jei būtų užbarstyta kalcio,į tą pačią masę įsimaištų tas kalcis ir jį susiurbtų.
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8240
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36149220 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma