2024m. March 28d. 11:21:29

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 2

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,002
· Naujausias narys: Kestutis
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Skorpionai
 Spausdinti temą
SCORPIONS: A complete pet owner's manual
evalduxx
Na čia reikia ieškotis dėl knygų apie daug aprašymo, šiaip atlasai yra apie gyvates tačiau jų kaina didoka apie šimtas dolerių. O kainos yra juk prie kiekvienos knygos labai akyvazdžiai parašytos.
 
nelaimingixiukaz
as tai cia galvojau kad kaina ant knygos yra parasyta ir foto ideta tai ten ieskojau Grin o po to i tavo link iejau ir ten radau kainas ir pasirodo siuntimas brangesnis nei knyga Grin vat kazin ten vienos siuntimas tiek kainuoja ar kaip?
 
Kaaarolis
o kokia kaina knygos nr.1 apie skorpionus? nerandu?:read:
Ir kiek galima knygų siustis už 8 dolėrius, o Lietuvoje nera kokio ofiso ar ko, kad butų galima tokiu knygų gauti?
 
Vyper
Arba jeigu nebūtu Gix sunku tai jis galėtų nuskanuoti puslapius ir įmesti į egzotikos skiltį: siųstis.Wink Mano daug kam išeitų į naudą, nes nei pirkt, o ir apsišvies daugiau:yes:
 
evalduxx
Kaina kartais didėja siuntimo nuo knygų kiekio, tiksliai nežinau, tačiau tame puslapyje kur parašytos kainos yra viskas aprašyta. Lietuvoje tokio ofiso nėra, ir nebus.

To Vyperboy: manau tas skanavimas tai tikra nesamonė, knygos kainuoja vos keletą dolerių, tad manau kiekvienas galėtu įsigyti jeigu labai panorėtu, visgi reikia paremti tuos žmones kurie rašo knygas. Į naudą išeitu nusipirkti knygą.
 
Kaaarolis
Pritariu ealduxxx, nes kažkaip nežinau man tai bentjau no rėtusi savo atskiros knygos ir spalvotos ir viska.. Tik va siuntimas brangokas...Grinisap:
Na jei butu kokiom 5 knygom tai tada viskas ok... O niekas iš čia esančių nežinot kiek knygų galima siustis už 8 dolėrius...? Smile
Ir beja visus su Šv.Valentino diena..:shy::clap::thumb::alus:
Redagavo Kaaarolis 2008-02-14 11:05
 
k2
Ta antraja knyga mačiau ebay.co.uk o pirmosios dar būtu galima pasiieškoti ebay.de. Mano manymu geriau siustis iš D.Britanijos ar Vokietijos nei iš Amerikos.Nes iš Amerikos dažniausiai atsiranda problemu,tokiu kaip įvairus muitas ir pan.Dėl to gali tekti sumokėti dar šioki toki prieda prie kainos.Taipogi siuntimo laikas.Iš Anglijos daikta galima gauti per apytiksliai savaitę (nuo to laiko kai pardavėjas gauna jūsų pinigus) o iš Amerikos siuntimas gali užtrukti mėnesi ar net daugiau.Dėl to kad jie labai tikrina savo siuntinius,didelės eilės pašto poskiriuose ir panašiai.radau ebay ta pirmaja knyga,jos kaina 5,99 svarai,tačiau nenuroditas siuntimas į Lietuva (aš prisiregines tai man rodo ar siunčia į Lietuva) tada reiktu susitarti su pardavėju kad siustu.Antroji knyga kainuoja 5,25,siuntimas 4,75 svaro Wink Tikiuosi naudingo kažka pasakiau :laugh:
P.S. Greitu metu pats ruosiuosi įsigyti "Tarantula keepers guide" o tada ir šias knygas apie skorpionus.Taigi pranėšiu kiek tai man kaštavo ir per kiek laiko viska gavau Smile
Playing with bass!!!
 
evalduxx
Na, dėl ilgo laiko tai čia perdedi, priklauso kokiu paštu siunčia tiesiog, jeigu galima skorpionų siuntą gauti per dešimt dienų, ir visi jie sveiki būna, tai tikrai laiko tarpas nėra ilgas. Smile
 
k2
Na kiek teko girdėti tai nelabai ten skuba kažkas knygas ar panašius daiktus siusti Smile Beje kažkur mačiau nauja leidima šios knygos (ši rodos 2000,o kita 2008)
Playing with bass!!!
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8236
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36147523 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma