2024m. March 29d. 01:19:48

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 3

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,002
· Naujausias narys: Kestutis
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Driežai
 Spausdinti temą
Chameleonai - žaliems
Richardas
Visi Chamai vienišiai žiaurūs (stresuoja net matydami atvaizda savo).Poruojami ira tik laikinai sudėjus.Jai patelė nepuola gintis ,o nusisuka pajuoduoja ir neša muila tai poravimas ivyksta:thumb:.Priešingu atveju arši kova ir reikia išskirti:tdown:.
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Pythonica
Niu, žodžiu baika čia pas jus, grynai iš istorijos "pamačiau įsimylėjau ir laikiau batu dėžutėje...", be komentaru...bent pameluotum kad padovanojo or smth...

Bet kuriuo atveju, tai kad jis kvėpuoja per burna gali būti ne tik dehidratacijos priežastis...(dehidrataciju butu tada, jei nėra terariume tekančio vandens šaltinio, kokio fontanėlio ar pan., nes jei nėra tai tada išvis nėr apie ką kalbėti), gali būti kvėpavimo takų problemos. Beto, turi infra lempa, o kaip dėl uv ir vitaminų??? be šito ilgiausiai 4 mėnesius , max puse metų pratemps tavo "įsimylėtasis". Taip kad jei šitų daiktų neturi tai jau gali bėgti į reriz fauna, ir pirkti, ten bent jau žino ką daro...ir patars ne beleką, ir padės dar. maitinti turi po 3-4 svirplius i diena manau, gal ir daugiau, duok įvairesnį maistą, tarkim zoofobusus. temperatūra diena turėtu būti 25-30, nakti apie 23-25 būtų idealu. Ir laaaaabai drėgna, labai.
Tai kad jis kvėpuoja išsižiojęs, tai yra blogai, išvis siūlyčiau vežti pas P.Rima į Kauna...
Little angel with a hammer...
http://public.fotki.com/Pythonica/
 
Richardas
Pithonica ar laikei chameleonu?Itariu kad lygini su iguana.Jemeno šalmagalviai gyvena itin sausomis salygomis.Jemene labai mažai lyja.Todėl šie chameleonai vieni is nedaugelio kurių tero daug drėkinti nereikia .Ir tie nedaugelis kurie išmoksta gerti iš talpų.Manau lempa jau pakeitė ir nėra ta burna praverta.
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
chame
nu, gerbiamieji, prigąsdinot čia mane... Sad

Lempos nebekaitinu, bet visitiek chamis išsižiojęs sėdi Sad Ką daryt??
UV lempa, jau rašiau anksčiau, pas mane yra.
termometro dar neturiu,reguliuojamos lempos irgi dar ne, bet rasiu kas padarys, ieškau.
Gal iš jūsų kas galėtumėt? Skolinga nelikčiau :help:
Pas kokį vetą man nešti savąjį Vilniuje, jei ką??

Ir baikit karksėti, ką.... Nu kam man meluoti: net nenutuokiau, kad viskas čia taip sudėtinga.. Nu bet ką - rūpinuosi kaip moku, kiek galiu, ir gal net viskas bus gerai... (?)

Dėl tekančio vandens. Jam tikrai nėr dehidratacijos, nes tekančio vandent turi sočiai :alus:
 
chame
VITAMINAI. kokie??? Gi jis neėda nieko nejudančio...
 
chame
Ir dar. Jis tikrai ėda kopūstus! Atsipūtęs ėda. Kiekvieną dieną. Nejuokauju... :nezin:
 
shrnz
(Pythonica), taip laikiau Richardai, ir žinau savo klaidas, dabar jau jų nepadaryčiau.
Vitaminai-nueik i reriz fauna ir pasakyk kad turi jemenuka ir kad reikia vitaminu šiam gyviui, dar ir mineralų pajamk kartu...apibarstai svirplius ar kitką ką jam maitini, žodžiu sakau, pasikalbėk su pardavėjom, tau patars Smile
0.0.1 Acanthoscurria Geniculata
0.0.1 Avicularia Avicularia
0.0.3 Avicularia Versicolor
1.0.4 Brachypelma Albopilosum
0.0.1 Brachypelma Boehmei
0.0.1 Brachypelma Epicureanum
0.1.0 Brachypelma Smithi
0.0.2 Brachypelma Vagans
0.0.2 Chilobrachys Discolus
1.0.2 Grammostola Rosea
0.0.1 Haplopelma Lividum
0.0.1 Lasiodora Parahybana
0.0.1 Poecilotheria Regalis
0.0.1 Psalmopoeus Cambridgei
0.0.1 Psalmopoeus Irminia
0.1.0 Pterinochilus Murinus
1.0.0 Theraphosa Blondi
 
http://forumas.tik.lt
chame
shrnz parašė:
(Pythonica), taip laikiau Richardai, ir žinau savo klaidas, dabar jau jų nepadaryčiau.
Vitaminai-nueik i reriz fauna ir pasakyk kad turi jemenuka ir kad reikia vitaminu šiam gyviui, dar ir mineralų pajamk kartu...apibarstai svirplius ar kitką ką jam maitini, žodžiu sakau, pasikalbėk su pardavėjom, tau patars Smile


ačiū. atsiprašau, kad klausinėju, bet kur tą parduotuvę ir gėrybinius pardavėjus rasti?:aciu:

o Tavasis Jamenas buvo? Mirė irgi? Sad Vaje... o kas jam nutiko? Kokios dažniausios augintojų klaidos auginant chamius?

Klausiu ne tik dėl savęs. Esu tikra, dar daug žioplių nusipirks chamių, net nežinodami ką perka..
 
Richardas
Tai tokios tos ir ira pagrindinės dažnos klaidos.Dauguma jų(kitos daugelis rūšių) negeria iš dubenėlių(dehidracija) Temperatūra netinkama(šalta,karšta) UV nebuvimas(tai saulės vaikasCool.)Ventiliacijos stoka(priduses oras,deguonės trūkumas),netinkama mityba(neivairi,nera vitaminu,mineralu-kalcio trūkumas(pasekmės išsekimas,kaulų deformacija,išretėjimas.......),Išneša kaikurie ant saulės ir palieka be šešėlio(pasekoje užmušė-iškepe),Laikimas grupe(gilus stresas,perstojimas maitintis tada mirtis)Stresas dėl laikitojo niurkimo Sadpasekmės tokios pat Grinead:.)..........Ir dar daug nenuspėjamų laikytojo veiksmų
Redagavo Richardas 2008-02-07 00:02
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
ezhiukas_ruke
[img]http://www.reriz.lt/userpic/zemelapis.png[/img] is not a valid Image. va čia reriz
www.audiopulsas.lt

0.0.1 Epicrates angulifer
0.0.1 Acrantophis dumerili
0.0.1 Elaphe Teaniura Friesei
0.1.0 Boa Constrictor
1.0.0 Melopsittacus undulatus
0.0.1 Pandinus imperator
0.0.X Tenebrio molitor
 
chame
Richardai, Tu - Dievas. Jeibogu!
Vadinasi:
neniurkyti jo??? O tai kaip su prijaukinimu??? Nes jei koki1 savaitėlę nepaimu, Ponulis pradeda šnypšti...
UV įjungiu ryte išeidama į darbą ir išjungiu, kai einam miegoti. Gerai taip jam?
Ar reikia kokią slėptuvė padaryti? Tere dabar raitytų šakų daug ir tos nelaimingos tulpės Cool
Kas kiek valyti terą? Kaip ir minėjau, ans nemažas
 
Richardas
chame parašė:
Richardai, Tu - Dievas. Jeibogu!
Vadinasi:
neniurkyti jo??? O tai kaip su prijaukinimu??? Nes jei koki1 savaitėlę nepaimu, Ponulis pradeda šnypšti...
UV įjungiu ryte išeidama į darbą ir išjungiu, kai einam miegoti. Gerai taip jam?
Ar reikia kokią slėptuvė padaryti? Tere dabar raitytų šakų daug ir tos nelaimingos tulpės Cool
Kas kiek valyti terą? Kaip ir minėjau, ans nemažas
Tik nereikia taip:naiv: Tas gyvūnas man rūpi Frown O taves as nepažystu:nezin: Už ta niurkima dabar tai gausiAngry Nei žuveliu akvariume mes neniurkomeGrinead:nei orchideju negniaužome.....tt ira gyvūnai kuriais rekia gėrėtis vizualiai:conf: Bereikalo parašei dabar bars ir kiti:trenk: Uv geriau pastatik ant rėlės (tai toks prietaisas kuris pats ijungia ir išjungia)jų ira bet kurioje didesnėje elektro parduotuvėje kaina nuo 13 iki 50 Lt.Isikiša i rozete ir nustatomas 30 min .taip jis kas ryt gaus doze .Tau nesirūpinantWink
Redagavo Richardas 2008-02-07 00:25
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
shrnz
(Pythonica) Šiaip dėl to niurkymo tai aš nžn, bet dėmesio jiems irgi reikia, maniškis bent jau ateidavo prie stiklo ir žiopsodavo ką veikiu, nors paimtas truputi šnypšdavo, bet poto normaliai jau viskas būdavo Smile man rodos problema tame, kad galėjai jį jau serganti įsigyti ,nemalonu pripažinti, bet Terra superka pigiausius-ligotus gyvūnus Grinisap: todėl galėjai gauti jau pasmerktą gyvį...man ypač patiko vaizdas kai kokie 8 jemenukai sėdėjo nedideliame paukščių narvelyje su paprasta dienine lempa...net be vandens man rodos...žodžiu galėjai pati aisq iš tų klaidų kažka rimto padaryti, bet gali būti, kad ir gavai jau sergantį gyvį, tada jau rimta. Rimtai patarčiau vežti į Kauną. Maniškis mirė, nes per vėlai susizgrybau, kad kažką negerai darau, nuvežiau, o kitą diena jis jau mirė... Sad jei chameleono akys nepatamsėjusios (oda apie akis), tai gal ir nėra jau pabaiga, dar spėsi jam padėti, tik rimtai patariu - nelauk, jei matai kad gyvūnas serga, geriau gydyk jau dabar :yes: (Į Kauną, tai poniai Rimai, jei reiks kontaktų rašyk AŽ(Pythonicai, nes iš čia rašau tiesiog tingėdama persiregistruot..), arba tiesiog susirask jos tel forume, turi būti kiek pamenu)
0.0.1 Acanthoscurria Geniculata
0.0.1 Avicularia Avicularia
0.0.3 Avicularia Versicolor
1.0.4 Brachypelma Albopilosum
0.0.1 Brachypelma Boehmei
0.0.1 Brachypelma Epicureanum
0.1.0 Brachypelma Smithi
0.0.2 Brachypelma Vagans
0.0.2 Chilobrachys Discolus
1.0.2 Grammostola Rosea
0.0.1 Haplopelma Lividum
0.0.1 Lasiodora Parahybana
0.0.1 Poecilotheria Regalis
0.0.1 Psalmopoeus Cambridgei
0.0.1 Psalmopoeus Irminia
0.1.0 Pterinochilus Murinus
1.0.0 Theraphosa Blondi
 
http://forumas.tik.lt
Nauris
Richardai čia ne į temą bet ar yra toksai prietaisiukas pas mus LT rinkoj kur pagal temperatūrą padėtų reguliuot šildomo kabelio įsijungimą ir pašildymą iki tam tikros temp ir po to kad vėl išsijungų pats jis...Frown
GERAS DAIKTAS BŪTŲ..elektrikam lengviau tie kažką susimontuot manyčiau galėtų, bet kaip pats elektroj nė bum bum tai...Grin:laugh::trenk::svilp:
1.0.0 Brachypelma annitha
1.0.0 Brachypelma auratum
0.2.0 Brachypelma boehmei
1.1.0 Brachypelma emilia
0.1.0 Brachypelma epicureanum
0.1.0 Brachypelma schroederi
0.0.X Brachypelma smithi
0.0.1 Chilobrachys dyscolus blue
0.0.1 Chilobrachys fimbriatus
1.1.0 Cyriocosmus elegans
0.0.1 Cyriopagopus sp. Sumatran Tiger
0.0.1 Cyriopagopus shiodetei
0.0.1 Ceratogyrus marshalli
0.0.1 Gramostola pulchipres
0.0.4 Homoeomma sp. Peru II
0.0.10 Idiothele mira
0.0.5 Monocentropus balfouri
0.0.4 Oligoxystre diamantinensis
0.0.1 Pamphobeteus ultramarinus
0.0.1 Poecilotheria metallica
0.0.1 Poecilotheria miranda
0.0.2 Poecilotheria ornata
0.0.1 Poecilotheria rufilata
0.0.1 Theraphosa stirmi
0.0.2 Xenesthis immanis
0.0.1 Xenesthis sp. blue
1.2.0 Heterometrus spinfer
0.0.1 Heterometrus laoticus
0.0.1 Scolopendra hardwickei
0.0.1 Scolopendra dehaani cherry red
X.X.X Gromphadorhina portentosa
 
Richardas
aš irgi ne bumbum elektro technikoje.Bet prietaisas tas Termostatas .Keisčiausia kad akva šildituvuose iraSmile. O prie tera termolaidų nepriklausoFrown.Ir atskirai pirkti retas(Vilniuje gal ira).Aš viena turiuGrin,(vokiška)...........To CHame. ar pamatavai kiek po lempa temperatūros?(kur chamelio sėdi).........PS.Žinau kiečiausia rusijos speca. ,,Chameleonu tėva'' tai Aleksandras Kiseliovas- http://www.chameleons.ru/va jaigu moki rusiškai ir su juo susisiektum :hap:Tai visus Lietuvoje galėtum pasiusti:evil:
Redagavo Richardas 2008-02-07 02:55
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
chame
Labas, bliamba, kaip gerai, kad Mildaster man jus parodė...

Dėl Terros. Taip, aš būtent iš to paukščių narvo juos ir pirkau. Durys varstėsi ir juos nuolat, stovinčius ant prekystalio, perpūsdavo šaltas oro gūsis. Vandens bėgančio tikrai jokio nebuvo, o sukišti jie ten kaip silkės statinėje buvo į tą mažą narvuką.

Aš durnė, dar nieko apie juos nežinojau - galvojau, kad čia nieko bloga, tipo, prasivėdina, mmmm draugauja krūvoj Grin
O nudegintų nuo lempos, tai ne vieną mačiau. Gaila gyvūnų.
Ir tie berniukai pardavėjai tikrai nėr blogi, faini (pirkdama chamį prabuvau pardėj pas juos daugiau nei valandą ir juodai užknisau vargšą pardavėją su savo klausinėjimais kaip prižiūrėti, ko reikia etc.) tik, manau, savininkų požiūris į savo biznį gan keistas.

Ričiardai, aš iš tos tarpinės kartos, tad rusų jau nebelabai. Ypač rašytinės. Deja Sad
O en irgi dar ne Sad Vienžo, gyva bėda ..

Lempa raudonoji. Kaip ir minėjau, mano teras nėra mažas, tai jis jau pats reguliuojasi kur jam stovėti. Gali sau leisti ir gan toli nuo lempos būti.

Šiaip, jis pas mane tikrai judrus, ėda kiek duosi, ir duodasi po terariumą visą dieną.

Kodėl chamiai taip juokingai , kaip balionai išsipučia? Ką tas reiškia? Smile
 
chame
dėl veto. Ar aš jį į Kauną bogindama dar labaiu nepakenksiu? gi kelionė netrumpa, kaip šildyti bėdulį reiks? Sad
Gal Vilniuje padorus egzotų vetas yra?
 
chame
.... chamis plėšo tulpių žiedus ir ėda! Kaip ir kopūstus.
iš Jūsų reakcijų supratau, kad tas jiems nebūdinga. Tai ką man daryti: nervuotis ir vežti į Kauną vetui ar didžiuotis, kad svekuolį chamį laikau ?Smile
pagarbiai,
Poniutė iš Kavno
 
Richardas
Vilniuje dėl vetu,patars vilniečiai.Isigyk termometra-Pliam (4 Litai)AngryNes nepraneši kokia temperatūra ten pas jį FrownNes jaigu jis vis isžiojesFrown ir ne dėl temperatūrosFrown Tai gal resperatorinis susirgimas Frown (prisikvepavo šalto oro,perpūtė)Bet tvirtini kad žvalus,gerai ėda,tai gal nereiks to veto(o tai dar peršaldysi ir stresas garantuotas).Juk supratai kad Ponuli turiGrin.Tik žinok isigijai viena atspariausiu Chamliu,dažnai veisiamų(bet ir jie ponuliai:help:.Dėl tu tulpiu ( tai duok ko nenuodingo pvz. salotu,kiaupienių,šalpusnių(tulpės nuodingos).Pučiasi-šnypščia Grin tai ginybinė reakcija (suprask neniurkomi jie)...Ps.Mildai pagarba.....ir dar, aš ne Ričiardas:aciu:
Redagavo Richardas 2008-02-08 01:22
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
shrnz
(Pythonica) Šiaip jemenukai kiek žinau iš kažko žalio (ne gyvulinės kilmės) ėda tik arbūzus, pajama ir gražiai atsikanda...jam vitaminų kažkokių žiauriai trūksta, jei taip elgiasi, nes tai nėra normalu, tikrai nėra...čia tas pats kas tigras pradėtu obuolius ėsti...arba labai alkanas arba jam žiauriai trūksta naudingų medžiagų...nžn kaip kitaip tai paaiškinti.
Dėl vežimo į Kauną...na jei su mašina veši, tai kur jis tau sušals, P.Rimai paskambink, ir pasakyk kas su juo negerai, o ji tau pasakys ką daryti-ar būtina vežti apžiūrėti ar ne. Ji geriau apie juos išmano nei mes visi kartu sudėję, laikė Jacksono chamą labai ilgą laiką, žodžiu, susisiek su ja ir išsakyk kas neramina, turėtų viskas išaiškėti poto Smile
0.0.1 Acanthoscurria Geniculata
0.0.1 Avicularia Avicularia
0.0.3 Avicularia Versicolor
1.0.4 Brachypelma Albopilosum
0.0.1 Brachypelma Boehmei
0.0.1 Brachypelma Epicureanum
0.1.0 Brachypelma Smithi
0.0.2 Brachypelma Vagans
0.0.2 Chilobrachys Discolus
1.0.2 Grammostola Rosea
0.0.1 Haplopelma Lividum
0.0.1 Lasiodora Parahybana
0.0.1 Poecilotheria Regalis
0.0.1 Psalmopoeus Cambridgei
0.0.1 Psalmopoeus Irminia
0.1.0 Pterinochilus Murinus
1.0.0 Theraphosa Blondi
 
http://forumas.tik.lt
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8240
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36149953 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma