2022m. October 08d. 00:55:21

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA

Naujausia foto
Lissachatina reticulata
Lissachatina reticulata
2022/06/14 10:43

Atsitiktinė foto

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 3

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 7,976
· Naujausias narys: diegas

Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Driežai
 Spausdinti temą
Chameleonai - žaliems
Pumpuckelis
Sakykit, reikia info apie chameleonus. Norėtume įsigyti šį padarą. Kokio dydžio terariumo jam reiktų? Ar būtinas didelis? Prisiskaičiau čia, kaip nudegė Ponulis nuo lempos, kaip to išvengti? Kaip supratau, jiems reikalingas gyvas maistas, ar sudėtinga gauti tų svirplių ir visų kitų gyvių? Kokia temperatūra jiems palanki ir kokiomis sąlygomis ją išgauti tinkamą? Ačiū už info.

Mariezas
www.google.lt

Richardas
Pumpuckelis parašė:
Sakykit, reikia info apie chameleonus. Norėtume įsigyti šį padarą. Kokio dydžio terariumo jam reiktų? Ar būtinas didelis? Prisiskaičiau čia, kaip nudegė Ponulis nuo lempos, kaip to išvengti? Kaip supratau, jiems reikalingas gyvas maistas, ar sudėtinga gauti tų svirplių ir visų kitų gyvių? Kokia temperatūra jiems palanki ir kokiomis sąlygomis ją išgauti tinkamą? Ačiū už info.
Nenorint nusivilti ,nederėtu pradėti nuo chameleonų ir kitų medžiuose gyvenančiu roplių.:aciu:
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras

chame
o. labai gerai temą apie lupimąsi užvedėte. Kaip ten su tais lupimaisis yra? Kas kiek, kodėl ir t.t. jie lupasi? Maniškis tai tikrai gan dažnai tą daro ir gąsdina tuo vaikus - tie rėkdami man bėga pranešti, kad Ponuliui kažkas labai blogai - BALTUOJA Pfft bEt dabar kaip supratau, kad tas lupimasis yra netgi labai gerai. Kas kiek yra gerai? Ir velniam jiems viso to reikia?

Naujienos iš Ponulio rezidencijos: viskas gerai, maitinimas vyksta laisvosios rinkos principais: kiek pasigauna knibždančiame nuo svirplių tere ėdesio, tiek ir turi. Apetitu nesiskundžiam, visks ganėtinai gerai, ir, man atrodo, net nesiruošiam galvoti apie pranašautą mirtį :jeee:
pagarbiai,
Poniutė iš Kavno

AndriusN
chame parašė:
Ir velniam jiems viso to reikia?

Jie neriasi, nes auga.
Juk ir žmogus nenešioja per mažų rūbų. Grin
"Šalta!" (P. Coelho)

Richardas
chame parašė:
o. labai gerai temą apie lupimąsi užvedėte. Kaip ten su tais lupimaisis yra? Kas kiek, kodėl ir t.t. jie lupasi? Maniškis tai tikrai gan dažnai tą daro ir gąsdina tuo vaikus - tie rėkdami man bėga pranešti, kad Ponuliui kažkas labai blogai - BALTUOJA Pfft bEt dabar kaip supratau, kad tas lupimasis yra netgi labai gerai. Kas kiek yra gerai? Ir velniam jiems viso to reikia?

Naujienos iš Ponulio rezidencijos: viskas gerai, maitinimas vyksta laisvosios rinkos principais: kiek pasigauna knibždančiame nuo svirplių tere ėdesio, tiek ir turi. Apetitu nesiskundžiam, visks ganėtinai gerai, ir, man atrodo, net nesiruošiam galvoti apie pranašautą mirtį :jeee:
Mes irgi neriames,šeriames.Ar nepastebi kaip vonioje oda nueina,plaukai slenka.Blakstienos krenta.Tai kada gi tas baigsis:laugh:
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras

chame
ačiūpačiū, išmintingoji vyrija. Kažkaip panašiai ir galvojau..:naiv:

Bet tiesą pasakius, nesuprantu kuo jie jau taip sudėtingesni laikyti už kitus egzotus, kad taip nerekomenduojat.. :nezin: Man jis pakankamai padoriai tfu tfu tfu gyvena :naiv:
pagarbiai,
Poniutė iš Kavno

chame
:nezin:
Mariezas parašė:
www.google.lt

Mariezai, su va tokiais atsakymais Tamsta parodai, kad tas forumas nifiga nereikalingas... Kam keisti informacija, bendrauti, jei yra visagalis google?
Man tai tas pats, kaip žmogų nh*** pasiūsti toks Tamstos atsakymas :nezin:
Dėkoju visiems manęs su mano begale klausimų TEN nesiuntusiems. Labai padėjot :aciu:
pagarbiai,
Poniutė iš Kavno

Richardas
Čia dėl to kad gyvena -pabarškink i medi ,ir tris kartuis nusispjaukWink
Redagavo Richardas 2008-03-18 10:50

chame
:yes:barškinu, spajaudausi :yes:
pagarbiai,
Poniutė iš Kavno

Richardas
Man labai džiugu kad ponuliui gera.Pagarba kad juo rūpiniesi.:alus:........PS Svirplių nepalik tere .Jie gali išgraužti skyle ropliui kūne.pvz.nakti

chame
Richardas parašė:
Man labai džiugu kad ponuliui gera.Pagarba kad juo rūpiniesi.:alus:........PS Svirplių nepalik tere .Jie gali išgraužti skyle ropliui kūne.pvz.nakti

O dieve!!!ShockShock O siaubeShockShock Kaip taip gali būti? Vajeeee...Shock

O kirminai , tie zoofobusai, gali pakenkti Ponuliui?ShockSad
Bet ką tada daryti: Ponulis visada susitresuoja , kai atidarau terą ir įdedu svirplius, be to, yra visiškas flegma, tai tie svirpliai ir išsilaksto, pasislepia. Tai man juos išrankioti ir vėl atgal sukišti ?Shock
Vaje, na ir nugąsdinai, Richadai... Nu bet ...Shock tai kaip chamis gali to graužimo nepajusti?? Frown Ir velniam jiems ėsti tą chamį, jei maisto į valias turi? Frown ot sukos ties svirpliai, nu..Shock

Bet ačiū, Richardai :aciu: Ką aš be tamstos daryčiau..:hug:
pagarbiai,
Poniutė iš Kavno

Pumpuckelis
Žinau, kad nerekomenduojama, bet manau, jei surinkčiau visą reikiamą info, tai man galbūt pavyktų jį užauginti. Na šiandien bandysiu nueiti į vieną parduotuvę, ten turėtų būti bent keletas roplių, arba ne. Prieš keletą metų atsimenu, buvo :laugh: gal dar ką patinkantį užmatysiu Smile

Mariezas
chame parašė:
:nezin:
Mariezas parašė:
www.google.lt

Mariezai, su va tokiais atsakymais Tamsta parodai, kad tas forumas nifiga nereikalingas... Kam keisti informacija, bendrauti, jei yra visagalis google?
Man tai tas pats, kaip žmogų nh*** pasiūsti toks Tamstos atsakymas :nezin:
Dėkoju visiems manęs su mano begale klausimų TEN nesiuntusiems. Labai padėjot :aciu:

Tokius elementarius dalykus kaip temepratūra,terariumo dydį googlei reiktų nepatinget paieškot,nes tai užima minute,o po to ko jau neranda del to ir padeda forume.

Pumpuckelis
Mariezai, ačiū už informaciją, kaip naudotis google ir ko ten ieškoti. Žinok, tikrai neieškojau, per kabutes. Aš klausiu, ar lengva gauti jiems maisto, nes gyvenu Šiauliuose ir neteko dar matyti niekur, kad pardavinėtų tarkim svirplius. Ir įdomu, kaip tą temperatūrą padaryti tinkamą, nes kartą jau susimoviau su aksolotliu ir jis neišgyveno. Taip pat ir neradau informacijos, kaip apsaugoti juos no lempos, kad nenudegtų. Bet jei sunku atsakyti, ta ačiū ir už googlę Wink

Mariezas
Na Šiauliuose su maistu sunkiau,geriausia pačiam veistis.Pats ten gyvenu tai be gamtininkų stoties nelabai kur esu mates ,o ir gamtininkuose tik tarakonai.

Pumpuckelis
Pamenu vasarą pas mane buvo atropojęs svirplys, bet niekaip nesupratau kaip :laugh: tai paleidau į laisvę Smile

Richardas
chame parašė:
[quote]Richardas parašė:

Chame parašė: Odieve!!!ShockShock O siaubeShockShock Kaip taip gali būti? Vajeeee...Shock

O kirminai , tie zoofobusai, gali pakenkti Ponuliui?ShockSad
Bet ką tada daryti: Ponulis visada susitresuoja , kai atidarau terą ir įdedu svirplius, be to, yra visiškas flegma, tai tie svirpliai ir išsilaksto, pasislepia. Tai man juos išrankioti ir vėl atgal sukišti ?Shock
Vaje, na ir nugąsdinai, Richadai... Nu bet ...Shock tai kaip chamis gali to graužimo nepajusti?? Frown Ir velniam jiems ėsti tą chamį, jei maisto į valias turi? Frown-------------------------------------------------------------------------------- Esu mates kaip svirpliai išgraužia, net vabzdžiais mintančioje gyvatėje skyle.Taipat ir drieže ,skyle teko matyti.Kaip tai ivykstaFrownOgi užlipa ir graužia:evil:Kodėl jie taip daro (juk ira maisto):nezin:Turbūt mėsytės užsimano.Terariumistikoje daug pavizdžių ,kai auka tampa pavojinga savo priešui.(žiurkės,pelės............net banalūs zoofobusai-juodvabalio lervos labai rajos ir turi stipru graužimo aparata(gerai kad šakom nelaipioja).:laugh:Taip kad kaip rusai sako:Kas saugosi ta ir dievas saugoWink.Chameleonus šerti ira lengva šėryklu pagalba.
Redagavo Richardas 2008-03-19 02:19

chame
šėryklų???? Božečki, kas tas per daiktas.... :nezin: Teroj nieko panašaus nemačiau Frown

apie kirminus: nežinau kaip pas jus, bet mano tere tie kirminėliai ropščiasi ant šakų ir iki pat chamio nukeliauja, į patį viršų, po to dramatiškai krenta į jo geriamo vandens dubenį, o iš jo jau net manasis flegma Ponulis paskenduoliius išsižvejoja.

šakės. Viusada tokia rami ir patinkinta buvau, o dabar baisu dėl Ponulio. Vakar grįžusi apžiūrėjau atidžiai ar kokių skylių nėr pragraužtų. Ponulis, tiesą sakant, buvo baisiausia nepatenkintas - atprato būti rankinuku. Bet, ačiūdie, dar neturi skylių.
Taigi, achtung,achtung, kas tos šėryklos ir iš kur jų gauti? :aciu:
pagarbiai,
Poniutė iš Kavno

Richardas
kas tos šėryklos ir iš kur jų gauti? Grin Tai belekoks tau patogus indas iš kurio tas gėris neišlipa (todėl kad kraštai ištepti vazelinu,riebalais)Jame ir vitamininama.Iš to indo ponulis pats viska pasigaus (panašiai kaip žvejoja iš girdyklos)Taip kad tavo dizainas,pirmin...bus tvarka ir ramybė Grin

Peršokti į forumą:

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis

Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.

Shoutbox
You must login to post a message.

2022-08-29 14:02
Ieškau skorpionų nusipirkt. Gal kas turit "lyšnų"? Wink

2022-07-19 19:55
Nieko negavau. Grin

2022-07-03 03:05
Tavo deka, parašiau daugumai augintoju. Dabar turėtu kristi temperatūra, kai visi išjungs Grin

2022-07-01 09:38
Chebra, pas kažką paliktas šildymo kabelis įjungtas - iskjunkite, į lauką neįmanoma išeiti - per karšta.

2022-06-28 13:38
Kai išjungi visus kilimelius, ir kitą šildymą jauti kaip pinigai tauposi Grin

2022-06-28 13:38
· Nektyvuotų narių: 10 Einu tikrinti kas tokie Grin

2022-06-26 23:22
Nekaršta jums? Man tai taip šiltoka. Grin

2022-06-26 23:20
Tinka patarlė: Nespręsk apie knygą iš jos viršelio. Grin

2022-06-15 15:23
Jau tuos aktyvavau ir dar dabar du nauji. Tai sakyčiau nėra miręs tik taip atrodo Grin

2022-06-14 10:47
Stakta, rašo, jog dar du neaktyvuoti yra Grin

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

Jau yra:
Narių: 7976
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232