|
Thamnophis Sirtalis
|
| tutisk |
parašyta 2008-01-29 16:33
|

Narys
Pranešimai: 13
Įstojo: 2007/12/05 09:33
|
Sveiki, gal kas norėtų pasidalinti Thamnophis Sirtalis žalčių auginimo patirtimi..? Aš auginu jau gal kokį gerą mėnesį ir būtų įdomu išgirsti kokių įdomių faktų iš auginimo patirties apie šią rūšį.:shy:
tutisk prisegti paveiksliukai:
BRAZILIAN RAINBOW BOA
|
| |
|
|
| neo |
parašyta 2008-01-29 20:57
|

Narys
Pranešimai: 494
Įstojo: 2007/05/20 13:15
|
atrodo super...na apie sia rusi kazkaip mazai info... |
| |
|
|
| tutisk |
parašyta 2008-01-29 21:05
|

Narys
Pranešimai: 13
Įstojo: 2007/12/05 09:33
|
joa, nepalyginsi su tiek kiek yra aprasyta apie kokius nors kukuruzinukus...siaip ir per toki trumpa laika kiek laikau, pastebejau isskirtiniu bruozu budingu butent siai rusiai. Pvz maniske valgo kiekviena diena ir vis nepasisotina...Nors kitos gyvates per savaite peliuka praryja ir rami galva. Po to pries nerimasi kitos gyvates mazai eda, arba visa ineeda, o maniskei visiskai dzin, ar ji neriasi ar ne...Pasakysit kad as ja badu marinu, bet tikrai duodu tiek kiek man atrodo uztektinai, kiekviena diena po du naktinius sliekus, o kartais ir po 3-4.
BRAZILIAN RAINBOW BOA
|
| |
|
|
| Markizas Barabasas |
parašyta 2008-01-29 21:06
|

Narys
Pranešimai: 44
Įstojo: 2008/01/19 21:06
|
http://animaldiversity.ummz.umich.edu/site/accounts/information/Thamnophis_sirtalis.html Jai nemokėsi angliškai tai jau sakyk... per savaitgali išverščiau ir įdėčiau į straipsnius, bet aš tikiuosi, kad tu mokėsi angliškai ir man nereiks savęs versti tam darbui :hug:. Info čiau daugiau nei daug, tikrai nlb ką daugiau tau kas ir pasakys nebent iš savo patirties
Sry. jai parašiau ne į temą, man patinka kalbėti :]
|
| |
|
|
| tutisk |
parašyta 2008-01-30 10:37
|

Narys
Pranešimai: 13
Įstojo: 2007/12/05 09:33
|
Markizai, tai aš būtent ir noriu, kad žmonės pasakytų apie šią rūšį kanors iš sav patirties. O tam saite esu jau buves ir skaites. Ačiū tau. :clap: :thumb:
BRAZILIAN RAINBOW BOA
|
| |
|
|
| Markizas Barabasas |
parašyta 2008-01-30 15:02
|

Narys
Pranešimai: 44
Įstojo: 2008/01/19 21:06
|
A , na matai... nlb dažnai tokį slieką kaip tavo laiko ... dauguma aš kaip pastebiu kukurūzus ir laibauodegius, Vienas regis turi mėlinajį gražuoli, dar keletas amuriukų. Lyg ir fsio. Aš norėjau pirkti raištinę gyvatę irgi... Bet kažkaip sudvėjojau, pabijojau, kad bus lepi, o ir šjp... man ji gal kiek pertrumpa . Norėčiau tokios kūdos kai ji ir ilgos kaip taivanis, ot grožis būtu :geek:. Šendien jai niekas manes neišves iš doros kelio , tai paruošiu n.d. ir surasiu tau info apie ją. Visvien turbūt nlb ką veiksiu
Sry. jai parašiau ne į temą, man patinka kalbėti :]
|
| |
|
|
| Richardas |
parašyta 2008-01-30 15:22
|

Narys
Pranešimai: 1062
Įstojo: 2007/02/16 22:07
|
M.Barabasai tu net enutuoki ko liaudis laiko.Ipač tie kas retai čia pasilanko ar nesilanko išvis.Nuvyk kad ir i Vėžaičius(tiek ropliu net Kauno zoo neturi) tai ,,vsio''nebesakysi...:laugh:
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
|
| |
|
|
| tutisk |
parašyta 2008-01-30 15:38
|

Narys
Pranešimai: 13
Įstojo: 2007/12/05 09:33
|
As pastebejau, kad kiek cia yra nariu, tai as vienintelis laikau sia rusi, nebent kazkas neprasinesa ir nieko nesako :nezin:
Siaip tai labai noriu pienines gyvates, bet bijau kad namiskians bus dvigubas sokas, dar nelabai atsigauna, kad laikau gyvate namuose, bet kai maitinu tai sulekia visi ziureti kaip ir kas ten vyksta :hug:
BRAZILIAN RAINBOW BOA
|
| |
|
|
| Richardas |
parašyta 2008-01-30 16:04
|

Narys
Pranešimai: 1062
Įstojo: 2007/02/16 22:07
|
Tai šaunu turi tai ką mažai kas turi :thumb: Geriau pora surask:thumb:Va būsi kietas:hap:
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
|
| |
|
|
| Markizas Barabasas |
parašyta 2008-01-30 16:52
|

Narys
Pranešimai: 44
Įstojo: 2008/01/19 21:06
|
Richardai, aš manau, kad žmonės lietuvėlėje turi dar netokių gyvunėlių, bet tiesiog paminėjau, ką aptariamus ir minimus pastebėjau. O perskaičiau beveik viską apie žalčius čia . O dėl to, kad išsižiočiau pamatęs - tikiu. Yra manijakų yra, danų , galų gale yra milijonieriai, kurie išvis belekokius padarus augina . O man taip smalsu pasidarė.. paprastas žaltys sako, kad kiaušinius vagia, na kaip suprantu tai čia Matrica vagiliu dirba [natrix]. Bet kodėl tada kiti žalčiai nesimaitina tokiu maistu ? juk išesmės jų racijonas beveik visų vienodas . Čia tik tarpkitko...
P.s. idomu.. jie geria alų ? :alus:
Sry. jai parašiau ne į temą, man patinka kalbėti :]
|
| |
|
|
| Richardas |
parašyta 2008-01-30 17:16
|

Narys
Pranešimai: 1062
Įstojo: 2007/02/16 22:07
|
Sako .Bet tu nelabai tikek.Visokiū išimčių pasitaiko gyvačiu racijonose .Bet išimtis nėra taikoma visiems pvz.Natrix natrix taisyklė.Visien varlės pagrindinis jų maistas
Redagavo Richardas 2008-01-31 15:36
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
|
| |
|
|
| Markizas Barabasas |
parašyta 2008-01-30 17:45
|

Narys
Pranešimai: 44
Įstojo: 2008/01/19 21:06
|
Negalėtu tos gyvatės valgyti kaip katinai... vat jie tai atsigave viską šlamščia, saviškiui net pipirą kažkada sumaitinom... apžoras :hap:
Sry. jai parašiau ne į temą, man patinka kalbėti :]
|
| |
|
|
| tutisk |
parašyta 2008-01-31 10:30
|

Narys
Pranešimai: 13
Įstojo: 2007/12/05 09:33
|
butu gerai nupirkti priesingos lyties thamnophis, bet kad pats nezinau kokios lyties maniske... isap: ir nezinau kaip atskirti :nezin:
BRAZILIAN RAINBOW BOA
|
| |
|
|
| Mariezas |
parašyta 2008-01-31 12:38
|

Narys
Pranešimai: 449
Įstojo: 2006/08/04 20:25
|
Zonduot manau vienintelis būdas atskirt,nors apie jas nesidomejau,yra rūšių kur ir išoriškai skiriasi. |
| |
|
|
| Richardas |
parašyta 2008-01-31 15:42
|

Narys
Pranešimai: 1062
Įstojo: 2007/02/16 22:07
|
tutisk parašė:
butu gerai nupirkti priesingos lyties thamnophis, bet kad pats nezinau kokios lyties maniske...  isap: ir nezinau kaip atskirti :nezin: Ji reikia zonduoti :yes: tai gali atlikti patyres tame žmogus.Gaila kad tu Vilniuje .Čia padėtumėm greitai Čia pas mus specas Herpetologas.Gal nulėk pas Antana Slučka i Raguva.Vilniuja aš nežinau kas tai gali:nezin:
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
|
| |
|
|
| tutisk |
parašyta 2008-01-31 19:20
|

Narys
Pranešimai: 13
Įstojo: 2007/12/05 09:33
|
brrr...na kolkas palauksiu, nes tik nesenai pradejo prisileist mane, taip tai buvo lb baiksti, tai db po truputi jau rimsta...gal kai bus poreikis didelis tada gal ir nuvesiu...
BRAZILIAN RAINBOW BOA
|
| |
|
|
| Richardas |
parašyta 2008-01-31 20:36
|

Narys
Pranešimai: 1062
Įstojo: 2007/02/16 22:07
|
:laugh:Tai tavo Regius iš uodegos
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
|
| |
|
|
| tutisk |
parašyta 2008-01-31 21:16
|

Narys
Pranešimai: 13
Įstojo: 2007/12/05 09:33
|
nu cia ne sliekas, tarp dantu neperbraugsi...:trenk:
BRAZILIAN RAINBOW BOA
|
| |
|
|
| Richardas |
parašyta 2008-02-01 00:25
|

Narys
Pranešimai: 1062
Įstojo: 2007/02/16 22:07
|
kaikurios gyvatės (kol mažos):conf: tikrinamos itin greit ir lengvai tėsiog paspaudus tam tikroje vietoje.Patinams išlenda dvigubas genipenisas -patelėms ne:naiv:Kai paugėja gyvatė šito nebepadarysi:no lieka zonduoti) Pitonai turi nagučius kurie patinėliu ilgesni.Ira gyvačių kuriu udegu ilgiai ,storiai skirtingi.Tiksliausiu išlieka zondavimas:yes:
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
|
| |
|
|
| Markizas Barabasas |
parašyta 2008-02-01 15:45
|

Narys
Pranešimai: 44
Įstojo: 2008/01/19 21:06
|
Yra dar pora metodų.. bet jie kiek brangesni ir sudetingesni.
1. Tai meginti suleisti dar vieną patinėlį ir patelę itada jau žiūrėk.
2. Skrodimas. [neparačiau]
Sry. jai parašiau ne į temą, man patinka kalbėti :]
|
| |
|