2024m. March 29d. 06:42:37

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 1

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,002
· Naujausias narys: Kestutis
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Vėžliai
 Spausdinti temą
Vežliuko snapelis skilineja
gintarina
:help: Sveiki. Nutiko tokia bėda mano augintiniui - nuskilo dalis snapelio iš abiejų pusių Sad. Iš pradžių ta dalis truputi parudavo. Vėžliukas ėda taip pat kaip ir anksčiau, gal kiek sunkiau atplėšia maistą, leidžia tą vietą liest, galbūt neskauda, akys žvalios, šarvas tvirtas. Nenumanau kas galėjo nutikt ir baisu, kad neskiltų toliau link akies. Gal kas nors susidūrėt su panašia problema ir galėtumėt patart? Ačiū :nezin:
 
Richardas
Ar vėžlys gauna mineralų?ir Uv?Manau čia trūkumo pasekmės.Nematant sunku pasakyti, ka dayti konkrečiu atveju.Galiu pavardinti kad šarvo,snapo,nagų lužimo skilimo atvejais ira klijuojama klijais,plombuojama metalais aba šalinama.Stabdomas tolimesnis skilimas pragrežiant skilute suklijujant...Darbai panašus i stomotolo ir baldu restauracijos:laugh:Tik sutvarkius vėžli susimastykit apie priežastį:conf:
Redagavo Richardas 2008-01-29 18:15
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
gintarina
Papildomai duodu su maistu kalcio, nors vėžlys įsigudrinęs apsiuosto ir nėda būtent to, kas juo apiberta, bandau paslėpt, bet irgi nelabai padedaAngry O lemputė, deja, paprasta, reiks būtinai nupirkti tinkamą. Gal galima plačiau sužinot kaip vyksta tas klijavimas, gręžimas? Ar vėžliukui skaudės, o gal jis migdomas šiai procedūrai? Gal galėtumėt parekomenduot gerą smulkių gyvūnėlių veterinarą?:aciu:
 
Richardas
Klausk Kauniečiu....T.Ivanausko muziejuje ira 2 aukšte Vilmantas jis daug žino:yes:Čia kaip pas dantista skaudės arba ne--Bet vėžlys tau šito nepaskys. Nenuskausmina:no:
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Saulius
Norėčiau Richarda pataisyti, dabar jau 3 aukšteWink
 
Richardas
Ačiu Sauliau--Gėda buvau Kaune draugo neaplankiau:naiv: tik Arturo mini zoo
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
gintarina
Labai aciu uz pagalba, reiks kuo greiciau nuvezt vargseli Sad
 
Klaipeda
Na, kai aš Vilmanto šito klausiau, jis nieko apie tai nežinojo. Maniškės snapelio skilinėjimas man nelabai patinka, bet smarkiai neskyla. Tik apacia nukrenta ir viskas, tuo pačiu ji visa dabar lupasi, žvyneliai krenta, atsinaujina, paaugo :yes: Gal tas snapelis taip pat ir atsinaujina :nezin: Neradau info apie tai :nezin: Kaip kiautas paauga tiesiog aiškiai matosi, atsiranda baltos rievės, kurios kurį laiką pamažu platėja, o po kiek laiko pagelsta ir lieka kaulo spalvos :naiv: Viskas vyksta vienu metu, todėl manau, kad tai gali būti natūralu :read:
 
Richardas
Sakiau gi kad nematant sunku spresti kas ten tam vėžliui:nezin:.Vilmanta minėjau todėl kad jis Kaunietis, lengvai randamas, ir turi žinoti kas Kaune gydo roplius.To Klaipėda Cool snapelio skilinėjimas ,snapelio skilinėjimui nelygu -ar tai šiek tiek ar tai jau bėda reikalaujanti tvarkimoGrinead:Sakau mes to vėžlio nematėm sunku spresti:nezin:
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Klaipeda
As suprantu ir nieko nenoriu pulti, tik savo nuomone issakiau, kuri, beje, sutampa su jusiske Cool Neaisku ir kokia kryptimi tas skilimas vyksta, maniskei, kaip manau, nieko rimta, nors siek tiek erzina, kai nezinau tiksliai... Taciau auga, eda, judri, tai tikriausiai nieko, manau viskas turetu susitvarkyti. Wink
Beje, ropliu zaizdoms labai tinka saltalankio aliejus :conf:
 
Richardas
o ne žaizdas vėžliams klijuoja bf klijais ,tvirtina viela,arba plombuoja,ir kartais pritaiso inplantus,arba netekus galūnės -proteza ratuko pavidaluWinkPs Klaipėda nesijaučiau puolamas Grin jaučiaus nesuprastas teisingaiCool
Redagavo Richardas 2008-01-29 19:06
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
gintarina
Kaip tik siandien skambinau Vilmantui, sake del viso pikto nuvezt pas veterinara. Ten pakolkas vezliukui manau nera labai rimta, tiesiog baisu, kad nenukristu daugiau snapelio. Auginu ja jau apie 13 metu ir niekada nieko panasaus nebuvo nutike :nezin: O kuo geriausiai tept sarva? Frown As patepu alyvuogiu aliejum, nieko geriau neturiu ir nerandu Grinisap:
 
Klaipeda
Richardas parašė:
o ne žaizdas vėžliams klijuoja bf klijais ,tvirtina viela,arba plombuoja,ir kartais pritaiso inplantus,arba netekus galūnės -proteza ratuko pavidaluWinkPs Klaipėda nesijaučiau puolamas Grin jaučiaus nesuprastas teisingaiCool


dėl klijavimo nesiginčiju, o žaizdas tepa šaltalankiu, jį ir sau kartais naudoju :yes:
O dėl klijų tai ačiū, tikriausiai teks pasinaudoti. Kažkada rašiau, kad šlapiuoja iš šarvo, tai jau seniai pagijo, bet prieš mėnesį nubyrėjo raginė plokštelė toje vietoje, tai bijau, kad koks užkratas neįsimestų, kaulas toj vietoj paskilęs, manau geriau būtų paklijuoti. Beje, kur tų klijų gauti gal žinot? :shy:
 
Klaipeda
gintarina, o gal gali foto įmesti, būtų aiškiau, apie ką kalbama :yes:
 
Richardas
Būdavo Bf klijų vet vaistinėse.
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Klaipeda
O kam jie dar skirti, jei vaistininkė manęs nesuprastų? Tai gal panašūs į biologinius klijus, kur chirurgai žaizdoms naudoja?
Dar galvoju apie purškiamus pleistrus, bet abejoju, kad jie kiek nors laikytų...
 
Richardas
:nezin:klausk viresniu vetu
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Klaipeda
Aišku, dėkui Smile Nustosiu pagaliau drebėt dėl to šarvo Wink
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8241
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36150390 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma