|
žalčio akys
|
| AndriusN |
parašyta 2008-12-18 21:26
|

Narys
Pranešimai: 1487
Įstojo: 2006/03/21 18:11
|
agnulllka parašė:
Andrelis parašė:
Paimk kokią dėžę su skylėm ventiliacijai, ten truputį vandens įpilk ir palik kur nors šiltai.  Ir viskas bus gerai.
O kiek laiko reiktų palikt tam vandeny mirkt gyvačiuką?
Sava nuožiūra. Aš kol kas tokio metodo nebandžiau. Bet įdėja nėra bloga.
"Šalta!" (P. Coelho)
|
| |
|
|
| neo |
parašyta 2008-12-18 21:28
|

Narys
Pranešimai: 494
Įstojo: 2007/05/20 13:15
|
padariau paprasciau...leidau plaukiot duso pade...kaip nekeista mielai tai dare...ir su zmonos makiazui valyt skirtu tamponeliu ( nesakykit jai) mirkiau akis...ir...ualia...atsoko...
Redagavo neo 2008-12-18 21:29
False Water Cobra CB15 female + CB16 male
|
| |
|
|
| Richardas |
parašyta 2008-12-19 16:23
|

Narys
Pranešimai: 1062
Įstojo: 2007/02/16 22:07
|
Darosi tap.. pamirke gyvatę nusausinate ją.Imate lipnią juostą ar pleistra.Kijuojate ant akies ir plėšiat.viskas:hap:....atečiai pravers:aciu:
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
|
| |
|
|
| neo |
parašyta 2008-12-19 18:42
|

Narys
Pranešimai: 494
Įstojo: 2007/05/20 13:15
|
nepergrubiai cia?
False Water Cobra CB15 female + CB16 male
|
| |
|
|
| neo |
parašyta 2010-06-05 08:15
|

Narys
Pranešimai: 494
Įstojo: 2007/05/20 13:15
|
reiktu palaukt kol issiners, bus aiskiau. Gal suzeista seriant gyvais grauzikais, gal kraujosruva...sunku paskyti... |
| |
|
|
| vovocka |
parašyta 2010-08-10 15:56
|

Narys
Pranešimai: 20
Įstojo: 2010/08/08 17:20
|
Durnas klausimas, bet šiek tiek į temą: kiek esu matęs žalčių ir gyvačių nuotraukų, žalčių vyzdžiai būna apvaliūs, o gyvačių - pailgi, kaip katės. Tad klausimas: ar vien pagal akių formą galima atskirti, kuris gyvis yra nuodingas, t.y. gyvatė, o kuris - ne, t.y. žaltys, ar kas iš smauglių...? |
| |
|
|
| neo |
parašyta 2010-08-10 18:20
|

Narys
Pranešimai: 494
Įstojo: 2007/05/20 13:15
|
praktiskai labai logiskas klausimas ir teisingas atsakymas, pagal akis gali pasakyti ar tai zaltis. |
| |
|
|
| Vobleris |
parašyta 2010-08-10 19:27
|

Administratorius
Pranešimai: 925
Įstojo: 2007/06/14 20:32
|
Pantherophis guttatus.Pateikiau ,kelis pavyzdžius.Nuodingos gyvatės ,turi nemažai požymiu ir pagrindiniai tikrai ne akys.Tokias "katės"akis turi nuodingos angys, ir visiškai nenuodingi smaugliai,pitonai...Tuo tarpu fotografijose pateikiau gerai žinomus pvz ir kaip matome iš akių (nežinodamas) nepasakytum ,kad tai nuodingas gyvūnas.Žinoma galima teikti ,kad jie turi tam tikrą "hitrą,žudantį" žvilgsnį.Tačiau tokie gyvūnai yra krupščiai tyrinėjami,analizuojami ir turi sau būdingus bruožus (kaip ir kiti) spalva (pvz mamba) ,"kapišonas" kobros , "barškutis" barškuolės,galvos forma,maskuotė,greitis,nuodingumas ir t.t Iš akių geriausia yra atskirti :naiv: myli,nemyli :laugh: Tai reziumuojan reikia pasakyti ,kad nuomonė ,jog visos nuodingos gyvatės yra atpažystamos iš akių ("katės" yra klaidinga ir neteisinga.Nes pvz: vienos nuodingiausiu ir pavojingiausiu gyvačių Žalioji Mamba ir Karališkoji Kobra turi gražias "teliuko" akytes :laugh: aišku yra pilna išimčių ,bet tai (akys) ne rodiklis.Žinoma Lietuvoje, tuom galima pasinaudoti.Turime Gluodena (drieža panašų į gyvatę ir žaltį ir angį) tačiau jau priartėjus iki "akių nustatymo" geriau nereikia.Mūsuose su tokia "gausa" pakanka ir kitų išorinių požimių iš tolo atskirti kas tai iš "šventos trejybės".
Redagavo Vobleris 2010-08-10 19:56
|
| |
|
|
| Vobleris |
parašyta 2010-08-10 19:28
|

Administratorius
Pranešimai: 925
Įstojo: 2007/06/14 20:32
|
Žalioji Mamba
Redagavo Vobleris 2010-08-10 19:31
|
| |
|
|
| Vobleris |
parašyta 2010-08-10 19:28
|

Administratorius
Pranešimai: 925
Įstojo: 2007/06/14 20:32
|
Karališkoji Kobra
Redagavo Vobleris 2010-08-10 19:32
|
| |
|
|
| Vobleris |
parašyta 2010-08-10 19:29
|

Administratorius
Pranešimai: 925
Įstojo: 2007/06/14 20:32
|
corallus caninus
Redagavo Vobleris 2010-08-10 19:32
|
| |
|
|
| Vobleris |
parašyta 2010-08-10 19:50
|

Administratorius
Pranešimai: 925
Įstojo: 2007/06/14 20:32
|
Vipera berus "Paprastoji Angis"
Redagavo Vobleris 2010-08-10 19:50
|
| |
|
|
| vovocka |
parašyta 2010-08-10 20:41
|

Narys
Pranešimai: 20
Įstojo: 2010/08/08 17:20
|
:aciu: Vot jei būč kada suklydęs... |
| |
|
|
| neo |
parašyta 2010-08-10 20:47
|

Narys
Pranešimai: 494
Įstojo: 2007/05/20 13:15
|
Vobleri, gerai pastebejai, kazkaip neatkreipiau demesio jog ir pas nuodingas buna apvalus lesiai :thumb: |
| |
|