2019m. November 15d. 11:49:19

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA

Naujausia foto
Musė
Musė
2018/06/17 01:29

Atsitiktinė foto

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 2

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 7,907
· Naujausias narys: iridutuvuha

Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Žalčiai
 Spausdinti temą
žalčio akys
Richardas
Aš atejes pas pvz.kompjuteristus irgi kartais kai paklausiu ka nors (rimtu veidu)tai jie ilgai :laugh:.ir dar tyčiojasi (bjaurybės) .Kartais reikia mokėt ir iš saves :laugh:.Jai labai nesinori ,tada būk gudrutis:geekPfftasinaudok kokia wikipedija ir rėžk klausima...:hap:
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras

Raimis4422
bet malonu būtu, jei normaliai atsakyti į tavo klausimus ir laiko susitaupytu :conf:
P.S. nereikia būti už save protingesniu,tuo labiau tau Richardai(jau ne 14m. esi) Wink

dreigonas
gal zinot kas parduoda kukruza

Indreaja
tam yra skelbimų skiltys

vic
VYGIS PARDUODA KUKURUZA.

Vygis
vic parašė:
VYGIS PARDUODA KUKURUZA.

Kokį dar kukurūzą? :laugh: Apsirikai gerbiamasis.... Wink

vic
Atsiprasau,Vygi.|Kukuruza Broodas parduoda

beta
Sveiki as esu nauja nare tai noriu truputi koncultacijos. Iskarto sakau nepykit jei kas ne taip. Tai va mano zalciuko akys baltos tai tikriausiai kad nersis bet ar gerai kad jis 2 dienas neislenda is savo baseinelio pilno vandens? Man jau baisu...:help:

Vygis
Viskas gerai. Mirksta vandenyje, kad būtų daugiau drėgmės....

vic
Mano zalciai ir be nerimosi daznai mirksta vandenyje,kartais visa nakti ismiega baseine iskele tik galva.Taip kad gali nesijaudint:trenk:

beta
Ačiū nuraminot:aciu:

Ega
mano irgi neislindo is sleptuves ,o paskui radau isnara ant medzio. jau antra diena aktyvus,bet needa :no: jau bus greit trys savaites,o i peliuka net neziuri.Sad
amūro žaltys

Richardas
Ega parašė:
mano irgi neislindo is sleptuves ,o paskui radau isnara ant medzio. jau antra diena aktyvus,bet needa :no: jau bus greit trys savaites,o i peliuka net neziuri.Sad
Nepanikuok bado streikai dažnai būna be pasekmių
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras

Ega
:aciu: Richardai,dabr sedi rami mano uzantyje ir sildosi :yes:, nors kambaryje ne maziau 25,o i pavakare net 30.Smile, gal zinai kur Klp galima gauti saldyto maisto Frown, ,,maximoje,, ,,kikoje,, sake gavo pasiulymo bukletus,bet niekaip negauna saldytu peliuku.:no:
ar butinai terariume turi buti durpes,gal galima istiesti popieriu?Grinisap:,nesusiduriau niekad su tokiais gyvunais,tai klausimu iskyla daug Frown,jau be amuriuko auginu peterbold sfinksa ir 2 pinceriukus.:hug:
aciu visiems uz kantrybe :aciu:
amūro žaltys

Richardas
Ega parašė:
:aciu: Richardai,dabr sedi rami mano uzantyje ir sildosi :yes:, nors kambaryje ne maziau 25,o i pavakare net 30.Smile, gal zinai kur Klp galima gauti saldyto maisto Frown, ,,maximoje,, ,,kikoje,, sake gavo pasiulymo bukletus,bet niekaip negauna saldytu peliuku.:no:
ar butinai terariume turi buti durpes,gal galima istiesti popieriu?Grinisap:,nesusiduriau niekad su tokiais gyvunais,tai klausimu iskyla daug Frown,jau be amuriuko auginu peterbold sfinksa ir 2 pinceriukus.:hug:
aciu visiems uz kantrybe :aciu:
Su gyvais galiu padėt:yes: su šaldytais ne:no:Būnu Vingio 14 zooparduotuvėje.

neo
Nenoriu kurt naujos temos tai parasysiu cia. Zodziu mazas laibauodegis, 2.5 men, vakar issinere, bet ant akiu liko isnaros gabaliukai. Kokie veiksmai? Daryt "voneles" ar laukt kito nerimosi???
Black Mexican King Snake CB13
California Banded King Snake CB11
Desert King Snake CB 11
Bull Snake CB15
False Water Cobra CB15

AndriusN
neo parašė:
Nenoriu kurt naujos temos tai parasysiu cia. Zodziu mazas laibauodegis, 2.5 men, vakar issinere, bet ant akiu liko isnaros gabaliukai. Kokie veiksmai? Daryt "voneles" ar laukt kito nerimosi???

Voneles daryt butinai. Ir bandyt atsargiai pašalint tuos likučius.
"Šalta!" (P. Coelho)

neo
supratau, reiks niurkyt...kazkas man ir minejo jog laibauodegiams problematiskas nerimasis buna.
Black Mexican King Snake CB13
California Banded King Snake CB11
Desert King Snake CB 11
Bull Snake CB15
False Water Cobra CB15

AndriusN
Paimk kokią dėžę su skylėm ventiliacijai, ten truputį vandens įpilk ir palik kur nors šiltai. Smile Ir viskas bus gerai.
"Šalta!" (P. Coelho)

agnulllka
Andrelis parašė:
Paimk kokią dėžę su skylėm ventiliacijai, ten truputį vandens įpilk ir palik kur nors šiltai. Smile Ir viskas bus gerai.

O kiek laiko reiktų palikt tam vandeny mirkt gyvačiuką?
Keli faktai:
1. Tu dabar internete
2. Tu dabar egzotika.info
3. Tu skaitai
5. Tu nepastebejai, kad nera 4-to punkto
6. Tu dabar tai patikrinai
7. Tu sypsaisi. Geros dienos!

Peršokti į forumą:

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis

Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.

Shoutbox
You must login to post a message.

2019-11-05 20:04
sveiki, kas turit peliu ir siuncet i kitus miestus, reiktu 25-30g (40vnt) su kaina i pm aciu

2019-11-03 23:34
Galiu drąsiai Smile

2019-10-29 10:16
Gal kas P. Murinus siblingą parduot turit ir netingit atsiųst į Dubajų? Smile

2019-10-28 16:41
Turėtu veikti, bet gal yra kokia klaidelė Smile

2019-10-20 16:38
foto pateikimas neveikia?

2019-10-01 15:27
Nupirkčiau 30 zofobusų Kaune.

2019-09-30 23:38
Andriau, neišduok paslapčių, sakyk, labai negerai Grin Tuoj vėl visi pradės čia lankytis ir trukdyt rimtį Grin

2019-09-30 21:14
Gerai. Grin

2019-09-30 11:15
Sveiki. Kas naujo? kaip laikotės jūs ar jūsų gyvūnėliai. Wink

2019-09-20 03:02
Gal kas nors turi pardavime idomesnio morpho skiauteretaji gekona? PM

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

Jau yra:
Narių: 8061
Naujienų: 703
Straipsnių: 191
Nuotraukų: 7801
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232