2024m. March 28d. 22:30:34

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 1

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,002
· Naujausias narys: Kestutis
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Žalčiai
 Spausdinti temą
žalčio akys
Raimis4422
Žalčiuka turiu tik savaite (75cm), turiu mažai patirties,gal kas galite pasakyti , kodel pas laibauodegi akys pasdare neskaidrios, kaip kokia pleve uzsitraukusios ???

išangsto dekoju už pagalba.:aciu:
Redagavo Raimis4422 2008-01-24 21:46
 
GiX
Tai normalus procesas, tai reiškia, kad tuoj nersis, savaitės pusantros eigoje.
 
www.scorpions.lt
Raimis4422
:hap: ačiu - jau galvojau kažkas blogai, o dabar galima imti i rankas,maitinti ar duoti ramybę.
 
agnulllka
Raimis4422 parašė:
:hap: ačiu - jau galvojau kažkas blogai, o dabar galima imti i rankas,maitinti ar duoti ramybę.

Geriau palik ramybėje, o ėst, kažin ar ės dabar, nes ruošiasi nertis Wink sekmės Smile
Keli faktai:
1. Tu dabar internete
2. Tu dabar egzotika.info
3. Tu skaitai
5. Tu nepastebejai, kad nera 4-to punkto
6. Tu dabar tai patikrinai
7. Tu sypsaisi. Geros dienos!
 
Raimis4422
Labas, na tu kaip visada - pirmoji i pagalbą, ačiu Tau labai už visas pagalbas :shy::thumb:
 
tutisk
Maniske thanomhis sirtalis tai eda kaip pasiutus, tik duok... ir jai visiskai dzin, ar pries nerimasi ar po nerimosi. Per diena sueda po 3 naktinius sliekus, o vakar dvi zuvytes surijo ir dar prase...
BRAZILIAN RAINBOW BOA
 
Markizas Barabasas
Na... puse temų sukurtų forume yra minimos žalčio pabalusios akys. Tiesiog reitku pasiskaityti, gal ir labai skubi, bet tiesiog dėl bendros tvarkos, sekantį kartą pasinaudos search arba šjp pastudijuok forume esančia informaciją :conf:
Sry. jai parašiau ne į temą, man patinka kalbėti :]
 
Raimis4422
aš neprašiau manes mokyti, prašiau patarti, tai nereikia būti pačiu protingiausiu ir laikytis tvarkos :conf:

P.S. o kitiems aciu uz patarimus.
 
Markizas Barabasas
Raimi, o kaip kitaip pasielgti ? forume yra miniumumdar dvi temos apie akis, net ieškoti praktiškai nereikia, nes čia viskas labai tvarkingai visur suskirstyta. Bet jau geriau būti protingu ir laikytis tvarkos nei kelti betvarkę... Galų gale jai tavęs nemokinsim - kesim tavo nemokėjimą. O tai nėra atrakcija. Kitas dalykas, paskutinė tema - "žalčio basic" ten viskas aprašyta išesmės viskas (kartu ir nerimasis). Tad sekantį kartą nedaryk forume betvarkės [nes pats joje gyvensi] ir pasiskaityk prieš rašydamas.
Sry. jai parašiau ne į temą, man patinka kalbėti :]
 
Richardas
Taikos Grin Niekas taves Raimi nemoko tėsiog tau patarė kad jau ira ko paskaityti naujos temos nekuriant. Tikrai neturint patirties iškyla daugybė naturalių klausimu.Mes būtinai tau padėsime
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Markizas Barabasas
Taika visur su manimi Pfft. Aš juk Bob Marley klausau, aš negaliu būti priešiškas, bet aš esu informuojantis visuomenę asmuo :naiv:
Sry. jai parašiau ne į temą, man patinka kalbėti :]
 
neo
Markizas Barabasas parašė:
Taika visur su manimi Pfft. Aš juk Bob Marley klausau, aš negaliu būti priešiškas, bet aš esu informuojantis visuomenę asmuo :naiv:


ar neperjaunas bob marley klausyt? Smile
 
Markizas Barabasas
neo, gal įdomiai nuskambo tavo komentaras Smile)... Bet nieko, tai man suteikia galimybę pasigirti, jog dauguma man duoda ne 16 metų :hap:. O muzika mano perdaug įvairi, kad atitiktu kieno nors amžių Pfft. Aš kernagio net plokštelę esu susišaudęs Pfft. Klausau ar klausiau nuo visokių hiperbolių, scatman john ir t.t. iki žas [senųjų kurie dar grojo sunkią muziką]. Tiek mano muzikos stilių tiek mano kai žmogaus būda čiuju labai paveikė tai , jog visada augau su 10met viresne sese ir 8etais - broliu. Bet dabar jau labai į offtopic nuėjom Smile) . Nors man visvien labiau patinka rock [nuo hard, kaip acdc iki punk kaip offspring Smile]
Redagavo Markizas Barabasas 2008-01-27 13:44
Sry. jai parašiau ne į temą, man patinka kalbėti :]
 
Raimis4422
tutisk parašė:
Maniske thanomhis sirtalis tai eda kaip pasiutus, tik duok... ir jai visiskai dzin, ar pries nerimasi ar po nerimosi. Per diena sueda po 3 naktinius sliekus, o vakar dvi zuvytes surijo ir dar prase...


O čia tai nauiena man :geras:, žalčius galima maitinti sliekais ir žuvimi ?
gal kas galite smulkiau patart :help:kuo maitinti žalčiukus, nes kiek žinau tai tik peliukais :nezin:? turiu laibauodegi ir kukuruzini.

:aciu:
 
evalduxx
Ir nei vienas iš tavo turimų net nežiūrės į sliekus ar į žuvis. Nebent būtų didžiulė išimtis, ten visgi maitina ne laibauodegį ar kukuruzinį.
 
Richardas
Taip naivums giGrinRaimi būk gudrus ivesk kita karta pavadinima i paieškas ir sužinok apie gyvūna.Arba nedaryk to .Tiesiog klausk :Kodel karvė neėda mėsos?Visiem bus labai liksmaGrin Kita vertus lotyniški pavadinimai tau labai padėtu daug sužinotiWink
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
neo
negali ant zmogaus pikt nei ji bart, bet man idomu paties zmogelio mastymas - augina gyvuna ir nezino kaip ji priziuret... kaip taip gali but?
 
Raimis4422
neo parašė:
negali ant zmogaus pikt nei ji bart, bet man idomu paties zmogelio mastymas - augina gyvuna ir nezino kaip ji priziuret... kaip taip gali but?


:labas:Žinau,žinau ir man buvo naujiena, kad kažkas maitina žalčius sliekais ir žuvimi ....galvojau, kad mažai žinau apie žalčius , bet pasirodo nemazi . ir nereikia manes smerkti - aš tik savaite kaip juos isigyjau ir manau mano klausimai yra tik su reikalu, o kas neturite ką veikti galite nerašyti .:aciu:
 
Markizas Barabasas
neo, čia lietuva, čia lietūs lyja. Nepamiršk , kad net YVA per RC apdovanojimus gavo prizą Grin
Sry. jai parašiau ne į temą, man patinka kalbėti :]
 
neo
Raimis4422 parašė:
neo parašė:
negali ant zmogaus pikt nei ji bart, bet man idomu paties zmogelio mastymas - augina gyvuna ir nezino kaip ji priziuret... kaip taip gali but?


:labas:Žinau,žinau ir man buvo naujiena, kad kažkas maitina žalčius sliekais ir žuvimi ....galvojau, kad mažai žinau apie žalčius , bet pasirodo nemazi . ir nereikia manes smerkti - aš tik savaite kaip juos isigyjau ir manau mano klausimai yra tik su reikalu, o kas neturite ką veikti galite nerašyti .:aciu:

atsiprasau Smile pasirodo klydau...
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8240
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36149468 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma