2024m. April 16d. 11:06:15

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 2

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Žalčiai
 Spausdinti temą
Žalčio basic
titana
Neonaz parašė:
o Smile ponulis iš ukmergės... Wink tikrai pagirtina kad iš pradžių pasidomėjai apie visą šitą reikalą. Dėl žalčio tai kitriausia taivano arba laibauodegis žaltys? nes tikriausiai mano iš tos pačios vados... Smile zoo shop, tai antrame aukšte buvai?


Neonaz taivanas ir laibauodegis vienas ir tas pats,pilnas pavadinimas Taivano laibauodegis žaltys.
 
ezhiukas_ruke
Pas P. Antaną mokėjau 70lt už jauniklį elaphe teaniura friesei, p.s. Raguva nuo Ukmergės netoli Cool
www.audiopulsas.lt

0.0.1 Epicrates angulifer
0.0.1 Acrantophis dumerili
0.0.1 Elaphe Teaniura Friesei
0.1.0 Boa Constrictor
1.0.0 Melopsittacus undulatus
0.0.1 Pandinus imperator
0.0.X Tenebrio molitor
 
Markizas Barabasas
Gr. Esmę man regis supratau. Telieka keli klausimai ir pradėsim namo gamybą.
Aš dabar imuosi tero. Išesmės viską jau susižinojau. Bet lieka pora klausimų. Kur galima išsipjauti neitin brangiai stiklus ? vienas 110*70 kitas 60*70 ir dar + ventiliacijis t išlenkimas. Kaip suprantu 5mm yra sočiai. Bet namie radau senus langus, gal su jais būtu galima pamegitni [storio jų nzn, nes jie su rėmais].
Gal kas turite savo priekinio stiklo su atslankamu atidarymu brėžinių, lb norėčiau pasižiūrėti kaip pvz. Nes kažkaip parduotuvėje nenorėjau fotkinti , nei šjp nei taip juk Grin
Sry. jai parašiau ne į temą, man patinka kalbėti :]
 
Mariezas
Aš tai iš senų langų tik akvariumus žiurkems klijuoju,o šiaip be išlinkimų,be nieko pigiai gana išpjauna,ir jei ranka neprityrus geriau ten ir pjaut.
 
Markizas Barabasas
O dar kartą praverčiua forumą, užradau temą, jog kaikurie žalčiai įsigudrina kaip atidaryti stumdoams šonines dureles. Apmąsčiau viską kiek fantazija leido, labiausiai patiko visgi paprastų durų tipo atidarimo stilius, tik nzn ar galima ant stiklo tokį dalyką pasigaminti, nes jis juk ir nemažas. Šjp išvis. Estetiškai juk geriausiai atrodo atidarymas per stogą, bet ar toks varijantas neapsunkins terro priežiūros ? Ech vienos bėdos su tmis durimis...
Sry. jai parašiau ne į temą, man patinka kalbėti :]
 
Mariezas
geriausios yra stumdomos priekines,joms priekaištų neturiu,o jei per virų neužrakinsi ar kokio vyrio nebus šakes...
 
Markizas Barabasas
M, jasna... gal turi brėžinių ? labai norėčiau pasižiūrėti kaip atrodo ta sisetema, nes kaikurių jos vietų nesuprantu Smile
Sry. jai parašiau ne į temą, man patinka kalbėti :]
 
Neonaz
titana parašė:
Neonaz parašė:
o Smile ponulis iš ukmergės... Wink tikrai pagirtina kad iš pradžių pasidomėjai apie visą šitą reikalą. Dėl žalčio tai kitriausia taivano arba laibauodegis žaltys? nes tikriausiai mano iš tos pačios vados... Smile zoo shop, tai antrame aukšte buvai?


Neonaz taivanas ir laibauodegis vienas ir tas pats,pilnas pavadinimas Taivano laibauodegis žaltys.

na tą ir turėjau omeny Smile na bet būna taip, kad vadina taivano altys,arba laibauodegis žaltys. Žmones gali pasimesti... Smile na whatever. Wink
Brachypelma albopilosum
Brachypelma smithi
Elaphe taeniura friesei
www.streetracing.by/forum/images/smiles/spider.gif
 
Markizas Barabasas
Jai tai tavo pirmasis žaltys, tai vertėtu rinktis iš "kukurūzinio" arba "taivanio laibauodegį". Kukurūzas auga iki ~150cm, Laibauodegis auga 200+cm. Gyvena 15~20metų [kiek man pavyko išsiaiškinti. Bet jai jūs ją kankinsit tai tikrai ji ir mėnesio netrauks...]

Kol jūsų gyvačiukas dar jaunas maitinti jį reiktu 2kartus savaitėje mažais "pacukais". Paaugusį užtenka 1 kart per savaite bet pelė galėtu būti stambesnė arba dar geriau būtu žiurkės jauniklis. [prie leidžiant juos į narvą reiktu apsvaiginti, nes jie gali sužalotį žaltį. O to mes visiškai nenorime]. Jai kyla klausimas dėl šaldyto/šviežio maisto. Šviežiame maiste daugiau vitaminų, tad sveikiau šviežias, bet jai duosit atšildytą tai irgi puse bėdos. [kiaulienos ir pnš. jie nevalgo, nors kartais galima duoti vištienos krutinėlės (be skurelės !)

Rekomenduojamas terrariumas yra 100*50*50. Žinoma jis gali būti ir mažesnis, kaikurie naudoja 80*80*70. Čia galimybių klausimas [bet didesni terrai atrodo gražiau, daugiau laisvės kurybai ir jūsų naujam draugui.]
Dauguma augintojų rekomenduoja kurti "šiltają ir vėsiają dalis" santikiu 1/3 Na bet jai to neįvygdysite tai nieko nenutiks. Temperatūra terrariume turėtu būti palaikoma 28'C nakti ir 31'C diena [bet jai ir šito neįvygdysite nieko nenutiks, tai nėra labai reikšmingi dalykai, gal tik gyvunėlio realaus klimato atkurimo klausimai]. Terrariume BUTINOS bent dvi slėptuvės, kuriose galėtu pasislėpti augintinis. Viena vėsiajame, kita šiltajame kampuose [žinoma jai turit. Bet kuo slėptuvių daugiau, tuo geriau]

Šildymas rekomenduojamas kabeliais, bet vėlgi vieni už kabelius kiti už akmenis [šildomas akmuo, šildomas kabelis]. Ginčas be atsakymo, savi + , savi -. Jai norėsit , pasidomėsit ir sužinosit Smile. Patogumo dėlei galima įsigyti temperatūros reguliuoklį, kuris visą laiką palaikys temperatūrą būtent tokią kokios reikia.

"Grindys" terrariume turėtu būti iš kokoso durpių arba iš neutralizuotų lietuviškų durpių, galimi ir kiti varijantai [pasidomėkite prieš dėdami kitokias medžiagas.]. Bet jokiu būdu kedro nedėkit, nes tai lb kenkia žalčiui. Kaikur rasite parašyta [jai ieškosite] , jog laikraštis geriau už durpes. Na tai skonio reikalas ir klausimas be atsakymo.

Gyvi augalai nėra patartini, nes žalčiai mėgsta pasikarstyti, tad juos gali greitai nulaužyti.

Tvarka daroma maždaug kas puse metų [tiksliai niekas jums nepasakys, gal kaikurie išvis jų nevalo, nzn...]. Šeip visas valymas yra karts nuo karto nusiblizginami stiklai ir surenkamos išmatos.

Vos įsigyjus augintinį, leiskite jam bent savaitę apsiprasti naujuose namuose. Tik tada pradėkite jį pratinti prie rankų [stenkitės dažniau, kad priprastu, bet nepersistenkite Wink]

Jai žalčiukas nelenda iš slėptuvių tai turbūt bijo, arba yra kaip dauguma paauglių - naktinis paukštis [dauguma jų tokie]. Bet apsipras ir išlys Wink

Nerimasis nevisada būna periodiškas. Bet prieš neriantis gyvatė pabala, pabala akys. Šiuo laikotarpiu reikai padidinti drėgmę. Po nerimosi ir prieš jį gyvatei gali nebūti apetito. [3savaitės dietos joms nėra neįprasta]

Kiek kartų išsinėrusi gyvatė žymima raide "L" pvz. L5 L6 ir t.t. Patartina gyvates pirkti kuo jaunesnes.

Kainos:
Termokabeliai 30-80lt
Šildomas akmuo ~120lt
Gyvūnų kainos įvairios. Tie patys kukurūziniai žalčiai gali kainuoti nuo kelesdešimt litų iki kelių šimtų, gal net daugiau nei šimtų. Tai labai priklauso nuo spalvos ir rašto retumo.
Terrariumas... Na jų kainų tiesą sakant nežinau. Bet lietuviai auksinių rankų tauta, tad manau nesunkiai galite pasigaminti patys. [straipsnį apie pradėjimą nuo nulio įdėsiu kai pabaigsiu terrą, su foto ir t.t.]



CHAJUT , trinkit visus postus prieštai buvusius. Viską apibendrinau.Jai turite kokių pataisimų tai sakykit, bet pagrindas visas čia yra.
Redagavo Markizas Barabasas 2008-01-21 21:35
Sry. jai parašiau ne į temą, man patinka kalbėti :]
 
evalduxx
Taivano laibauodegis auga virš dviejų metrų, o ne iki metro penkiasdešimt.
 
Markizas Barabasas
aik jau Shock ? o brač... o man sakė taspats kas kukuruznikas, tik spalva kitokia Smile. Nieko , paredaguosiu
Sry. jai parašiau ne į temą, man patinka kalbėti :]
 
Richardas
Mano draugo Taivanio (nors kodėl juos taip vadina-paplite jie labai plačiai net iki Mongolijos :nezin:.) Žaltys jau 2m58cm o maniškio kolkas 2,35:yes:. šildimas gali būti su belekuo(kad ir krosnimi,šildomom grindim,radijatoriais terariume,arba net šildant visa patalpa kurioje terai) kad tik parametrai atitiktu :yes:ir sviravimas diena - naktis.Givi augalai ira imanoma -nes ira laipiojatis žalčiai ir to nedarantys.ira vijokliai samanos,žolė... ant kuriu neužlips,ira dar ir gudrus išdėstimas tam tikrų augalų tam tikrose terasose,balkonėliose.....Ira augalai kuriems gyvatė pakenkti negali pvz vandens,arba itin masyvus augalai (bet tik did. tere).Pagaliau ira daroma iliuzija maišant pasiekiamus plasmasinius su givais nepasiekimais augalais,arba Diarama.Wink
Redagavo Richardas 2008-01-23 00:29
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
neo
kaip terariume darote temperaturos sviravimus (diena-naktis)?
 
Sheepshegeris
Nieko nedarau, manau ir kambaryje naktį apie 1 ar 2 laipsnius mažiau, manau užtenka. Juk realiam gyvenime irgi normali lauko temp nebūna visąlaiką jų optimali temp. Pagal mane reikia mažiau kreipt dėmesį į tuos skaičiukus, bet aišku jum spręst. Mano gyvūnai užgrūdinti bus Grin
[small]
Brachypelma smithi
Lasiodora parahybana
Grammastola rosea
 
Vobleris
neo parašė:
kaip terariume darote temperaturos sviravimus (diena-naktis)?

Tai jai yra termoreguletorius :yes::thumb: jai ne gali tiesiog išjungt šildymo prietaisą(jai aisku pas tave nakty temperatūra yra tinkama kambaryje pvz)o, bet, tačiau mano giliu ysitikinimu neveltui darom šilta ir šalta "kampus" net nakty jis gali pasirinkti kur jam geriau :yes: o saltajame kampe temperatura būna kaip tik + žinoma naktį ji naturaliai ir nukrinta keliais laipsniais:aciu: p.s aišku daug kas ir nuo rušies priklauso visiem gi skirtingai :yes:
Redagavo Vobleris 2008-01-22 11:10
 
www.egzotika.info
Markizas Barabasas
Richardai, nesiginčiju, galima terrą šldyti įvairiai, galų gale galim jį ir ant orkaitės statyti. Bet aš kalbu apie tvarkingesnį varijantą pradedančiaja. Nes radijatoriaus neišjungsi o ir neįjungsi kada tik nori. Ims ir prasidės šalčiai - kaput. Aš kalbu apie papraščiausius varijantus, kurie yra pakankamai patogūs Smile

Bėja, kokio amžiaus tavo taivanis Shock ? Turbūt toks jau biški valgo ir negalvoja Grin
Sry. jai parašiau ne į temą, man patinka kalbėti :]
 
neo
Vobleris parašė:
neo parašė:
kaip terariume darote temperaturos sviravimus (diena-naktis)?

Tai jai yra termoreguletorius :yes::thumb: jai ne gali tiesiog išjungt šildymo prietaisą(jai aisku pas tave nakty temperatūra yra tinkama kambaryje pvz)o, bet, tačiau mano giliu ysitikinimu neveltui darom šilta ir šalta "kampus" net nakty jis gali pasirinkti kur jam geriau :yes: o saltajame kampe temperatura būna kaip tik + žinoma naktį ji naturaliai ir nukrinta keliais laipsniais:aciu: p.s aišku daug kas ir nuo rušies priklauso visiem gi skirtingai :yes:

Na termoreguliatorius yra bet nevisada budamas namie as ji galiu isjungti...diena dar sviecia kaitrine lempute kuri nakti issijungia tai manau turetu irgi siek tiek nukristi temperatura.
 
vic
Barabasai,nepirk sildomo akmens!As pats pradzioj prisiskaites,kaip zalciai megsta pasisildyt ant jo,nusipirkau nir labai nusivyliau,nes akmuo turi automatini termo reguliatoriu ir terariume normali temperature jis paprasciausiai nesildo.Tai mano akmuo metosi spinteleje.Del tero dydzio as manau didesnis geriau,nes maniskis noriai slauzoja netik sakomis,bet ir po tero dugna duodasi.Kukuruzai tikrai judrus zalciai neti nakti.Kas del augalu,jei tau ju negaila tai gali prideti,bet po kazkiek laiko turesi juos pakeisti nes zaltys juos padarys nelabai isvaizdziais:laugh: Kazkas rase reikalingos 4 sleptuves,tikra nesamone,uzteks ir poros,nes zaltys budamas vienas slepyniu nezaidzia:confGrinabar kas liecia maista,serti geriau peliukais,o ne sernais ir kiaulem,augintiniui tai labiau patiks.SEKMES ISIGYJANT ZALCIOKA:alus:
 
Markizas Barabasas
Vic. Dabar jau šitos bėdos mane nebekankina, dbr mąstau aš apie terrą, nes planuotos dvi medinės sienelės, bet čia matau žmonės sako, jog medis net ir lakuotas greit man supus Sad.

Bet didžiausia žemiška problema yra tėvas, o tiksliau jo gan senas požiūris į gyvūnus, jam jai namie, tai katinas... Prisimąsto visokių prikolų, tai jam tas žaltys pabėgs tai dar nunuodis ką :laugh::laugh::laugh:
Sry. jai parašiau ne į temą, man patinka kalbėti :]
 
vic
Pasiskaityk forume apie medinius terariumus.Pas mus UK populiaresni mediniai terariumai,o kainos tai fantastines:trenk: Del tevo nepergyvenk,parsinesi gyvi namo,o tevas pripras,juk nelieps ismest:conf:
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8281
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36242025 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma