2024m. May 14d. 20:51:35

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 2

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Vorai
 Spausdinti temą
b.vagans
audioDIY
Aš ir jau turiu Vagan'zį :hap: Ačiū pelytei už šaunų voriuką :aciu: Jis dar visai mažas, panašiai L3, bet urvus iš pirmos nakties rausia kaip kurmis. Plikoj vietoj į gylį lenda Smile Tik kai naktį bandau jį stebėti tai išsigasta net ir mėlynos lempos.
Redagavo audioDIY 2008-03-04 00:30
 
www.audiodiy.lt
arsinoja

per kiek laiko vagansiukai užauga?
turiu mažiukas dar, gal 1,5cm dydžio ne didesnis, per kiek laiko užaugs iki delno dydzio?
 
fanaRiC
per pora metu Smile :laugh:
2 x Brachypelma albopilisum
P. Irminia
B.boehmei
N.Chromatus
P. Ornata
_______________
E.Guttata Pfft
_______________
Green Iguana Smile
 
klebarietis
pas mane tai isaj visada namie sedi yslenda tiktais kai radiatoriu pajungiu nes pas mane akvariumas prie radiatoriaus Grin kaip signalizacija isaj mane , kada mama peciu ijungia Grin
 
KTP
mano tai islenda tik nakty jau kai miegu dziko nupyzdyt Angry diena tik per plysiuka matau Grinisap: maciau jy visa tik pirma d kai ydejau y terariuma db tik daly viena kita matau jo Angry
 
KTP
tiesa o is ko atskirti kada jis nersis beto kad nevalgo
 
urtica
mano vagansas tai dar mazas, is pradziu buvo labai ramus ir bijojo judeti , visas dienas praleisdavo sustinges , bet dabar labai isdrasejes ir beprotiskai vikrus, labai laukiu kol uzaugs. :clap:
 
duhallow
maniskis maziukas labai baigstus pastoviai bega sleptis, o kartais tiesiog prikimba prie stiklo gali barskint nesitraukia is vietos. siaip tai labai baikstus jis netgi seneu begdavo nuo dziko ishsigandes, turbut neveltui dabar jiems kersyja kad pastoviai puola kapoti ju :yes: :hap:
 
LNKNPRK
na ir kokia mazdauk kaina b.vagans ? na aisku tarkim maziuko,nedielio,kokia L2 dydzio
[ Mylėk širdim, o ne akim, nes akys ieško grožio, o širdis - širdies ]
 
urtica
am... as jau susirupinau.. Maniskis nevalgo 2,5 savaites.. ir atrodo kazkoks issigandes.. nesuprantu kas jam galetu buti. Vorai gali susirgti kazokiom ligom? Sad :help:
 
duhallow
mano maziukas vaganiukas vapse urve pratupejo kelias dienas nelindo be to nevalge kokias 3savaites minimum po kiek laiko ymeciau dzika ir suvalge...nebijok ne durnas kai nores ir suvalgys Smile o ten kazkas kur kainos maziuko klause tai as l2 pirkau uz 15lt berods
 
urtica
Ačiū už nuraminimo žodžius.. belieka palaukti. :aciu:
 
Gintaras
Ar gali būti taip, kad vagansiukas neislenda diena, nes jam šviesa per ryški? Na aš jį apšvietęs lyg ir nelabai ryškiai (su dienos šviesos lempa 11w) bet jis sėdi ištisai urve ir tik užgesinus šviesą vakare išlenda pašmyrinėti... Smile beje jis išsinėrė prieš savaitę tai gal todėl? Kaip manot?
:aciu: už atsakymus Wink
 
Kaaarolis
Tai vorai nelaksto kiaurą parą po terariumą, tu to nesitikėk. Bet galimas daiktas, kad vorą trikdo ta tavo šviesa, šiaip vorui nereikia papildomo apšvietimo užtenka ir dienos metu esančios saulės šviesos, reikia, kad voras žinotų kada diena ir kada naktis. Ir dėl išsinėrimo gali jis nevaikščiot, nes vorai išsinėrę mėgsta ilsėtis, nejudėti ir t.t.
 
Gintaras
Na aš žinau, kad jis kiaura parą nelakstys, o apšvietimą naudoju butent tam, kad jis skirtų dieną nuo nakties...rašo, kad taip reikia, tai ir nežinau ka daryt... Frown
 
Mantas
nebenaudok lempos, natūraliai tegul viskas vyksta (diena, naktis)
Gamta - vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas. (J.V.Gėtė)
 
Gintaras
Na gerai Smile dėkui už patarimus :yes:
 
Kenguriukas
:labas: ar Vagan'sams reikia erdvaus terariumo? Nes planuoju pasidaryti terariumą 15x15x10 maniškis yra apie L9-L10 Kaip manot? nebus per mažas? Nes dabar jis gyvena salotų indelyje :shy:
 
Voriukstis
Sveikas, as tai tavo vietoj daryciau 30x30x30 tai jau jis ten galetu gyventi visa laika Smile Bet jaj nori gali kolkas daryt 15x15x10 bet po to reiks tikrai didesnio :laugh:
 
www.PSP-LT.com
Kenguriukas
Ir ką tu manai... Pasidariau tera, įdėjau 3cm kokoso drožlių ir po 2 dienų visas radau prilipintas prie sienos vienoje pusėje... O dar šiandien įdėjau kokoso slėptuvę, tai iš vis mažą vietos... Reik naują braižytis ir šį kartą iš stiklo Smile

O dabar klausimas toks kilo, ar galėjo būti per daug drožlių??? Ir reikia kaip nors apdoroti kokosą?
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8336
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39614
 
 
  
  36285452 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma