2024m. May 14d. 20:31:02

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 1

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Vorai
 Spausdinti temą
b.vagans
karolis007
norejau paklausti tu kurie b.vagans augina.ar ir pas jus tokie jie durniukai kaip pas maneSmile labai baigstus.kai bandai ant ranku paimt net stiklu issibegeja lipa pasibaide arba uzsikasa ir neislenda, o siaip nera nei pikti nieko.ar ir pas jus jie taip elgesi?Smile
Redagavo karolis007 2006-05-31 21:58
 
Ravenous
pas mane tai senas patinas, labai piktas iš karto meta stoike ir kerta, šoka į akis, niekur nebėga, atvirkščiai, raunasi, apie paėmimą į rankas nei minties, kai žiebia tai pincetas skamba Smile
You are who you eat... Eat me.
 
http://www.egzotika.info
karolis007
vieni sako kad vagansai labai taikus o kiti kad piktiSmile o pas mane baigstusSmile o kitas is urvo gal 2men neislenda:laugh:
Redagavo karolis007 2006-05-31 22:10
 
Sandra
Vagansai, kaip ir parahybanos, labai "nevienodo" ir permainingo būdo. maniškis buvo ypatingai agresyvus ir piktas.
 
Damon
Vakar maniskis vos nepabego. Galvojau, kad jis ramutis, gerutis, bet klydau. Atidariau banke, o jis ramiai visai neskubedamas priropojo prie krasto ir kad duos gazo per visa stala Shock Gerai kad turejau dugeliams gaudyti tinkliuka, tai greit pagavau.
 
karolis007
megsta ir maniskis greitiSmile
 
Deleted_User
maniskis agresyvus.panasiai kaip pas Ravenous,jau kai ziabia tai net pats teras sujuda.o greitis tai didelis.ir is vis jis kazkoks nervuotas ziauriai.jei tik tera atidarau,jau tas piestu stovi kojas iskeles.apie paemima ant ranku mintys tikrai nekyla...Angry
 
http://basti2web.de
Beprotishkai
va pas mane jinai irgi keistoka :conf: Tuno tuno savo buveinej, pamatysi ja tik per didziasias sventes arba kai pati ja pakybint sugalvoju. o jau kai islenda lauk - tai nesuprasi jos. jei paimi i rankas bet kada gali pradet nervuotis, o kartais buna taiki mergaite.
 
Nema
Mano vagansiukas kolkas ramus,neaisku koks bus kai gerokai paaugs,nes dabar tik maista stveria zaibiskaiSmile
 
voryte
:labas:Mano vagansiuke, irgi labai baiksti :yes: vos pajudini iskarto bega, arba tiesiog sustingsta ir tada jau kokias 3 dienas nei krust :nezin: visa diena guli savo vietelej, o nakty tik laikykis visi terariumo stiklai buna pilni tinklo :laugh: o del greicio tai ji labai greita Shock kai perkelinejau i nauja tera, tai vos spejau pagauti Pfft:hap:
 
mekshrys
o mano b.vagans sertas daugiau nei pries sawaite tame tarpe ir neresi,suprantama kdl newalge is pradziu...bet db jau praejo 5 dienos po nerimosi jis y maista ne neziuri...kokios priezastys gali but? gal kwailas klausimas bet...
Jei sumuštinį sutepti sviestu iš dviejų pusiu, tai nukritęs jis voliosis nuo vieno šono ant kito. (Remiantis Merfio dėsniu)
 
AivarasSt
priezastis kad dar ne metas.. nebijok nenumirs nepaedes.. palauk 10 dienu es kaip geras
 
lumberjack
mano vagansas dar nedidelis... gal kokiu L6(nzn tiksliai)..Grin siaip baugstus... Smiledantu nerodo...Smile lyg ir viskas butu normaliai, bet ne...Wink vos pajudink su bet kuo pirstu teptuku ar dar kokiu velniu reakciaj tapati, kartais net liesti nereikia... Grin atsuka uzpakali ir pradeda darbuotis kojytemis...Grin taigi pasekmes-is toli zibanti plike... Grin pastaraja savaite sedi po kokosu, beveik visa anga uzrauses zememis su voratinkliais...:yes: vakar buvau pakeles kevala.. pasirodo pilvelis nepatamsejas... todel nusprendziau kad nertis nesiruosia...:conf: bet maisto visvien neima....:no:
Chaotic Neutral
 
mekshrys
dawiau wakar wakare drugy snd atsikeliu jis jy kemsa :hap::hap::hap::hap: bet milciu neima Grin
Jei sumuštinį sutepti sviestu iš dviejų pusiu, tai nukritęs jis voliosis nuo vieno šono ant kito. (Remiantis Merfio dėsniu)
 
voryte
mano vagansiuke keista :yes: kai perkeliau i nauja terariuma ir idejau kokoso kevala, tai inai i ji ilindo para pabuvo ir islindo ir daugiau nei nekisa tan nosytes :laugh: tik tupi prie medzio zievesFrown gali buti taip kad jei medis labiau patinka?Frown
 
mekshrys
mano vaganse taip pat y kokosa nelenda...wiena karta kai truputely parodziau krypty ylindo bet siaip wisalaika buna ant tero sienu... AngrySad
 
lumberjack
o mano tai istisai uzsikasa....:kvail: senden atkeliau kokosa... tai perbego i kita, nes sale 2 pastatyti... o dbr jau taspat is kurio "istraukeu" uzklijuotas, tiek tinklu tiek durpem...
Chaotic Neutral
 
voryte
nu jo regis kiekvienas renkasi jam labiau patinkanty nameli :laugh:
myliu voriukus Smile
 
mekshrys
tai wat kad maniske y nama net nelenda :shy:
 
voryte
mekshrys parašė:
tai wat kad maniske y nama net nelenda :shy:

o kur inai tuno?:laugh:
myliu voriukus Smile
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8336
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39614
 
 
  
  36285442 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma