2024m. May 14d. 23:30:42

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 2

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Žalčiai
 Spausdinti temą
Kukurūzinis žaltys
neo
rizika yra nemenka seriant gyvais, o ir gyvates sugebejimai medzioti skirtingi, vienas is mano guttatu visiskai nemoka teisingai griebti pele, o eda tik gyvas, tad tenka apsvaiginti pele ir teisingu kampu ja paduoti, kiti du zalciai eda tiek gyvus tiek saldytus ir medziotojo instinktas atrodo stipresnis... Smile
False Water Cobra CB15 female + CB16 male
 
AndriusN
fanaRiC parašė:
nors teko pilnai gyva duot tai jau labai greit ta gyva uzsmaugia Smile


Viskas priklauso nuo gyvūno medžiojimo instinkto. Kiek žinau, taviškio (fanaRiC) jis ypač stiprus, bet tai nereiškia, kad visas peles jis taip "padės į vietą". Gali būt visokių problemų. Jau kaip ir sakiau, didžiausia naujokų klaida yra maitinimas gyvu maistu. Po to kyla tokios problemos kaip gyvūno bado streikai, ko pasekoje gali ištikt ir mirtis.
Kol kas esu susidūręs su nedaug gyvačių maitinimu. Galiu pasakyt, kad, pavyzdžiui, tigrinis pitonas ir apkandžiotas ne ką prasčiau maitinasi, o koks kukurūzas ar kitas žalčiukas gali taip sustresuot, kad niekaip neįsiūlysi pelės.
Šie mano pamąstymai buvo skirti visiems naujokams gyvačių auginime. Nedarykit klaidų. :thumb:
"Šalta!" (P. Coelho)
 
fanaRiC
jo maniskis harakteri turi... Smile na kai jau nieks nebelieka kaip maitint, visada yra priverstinis maitinimas :thumb:
na gamtoje juk pritrektu peliu nevalgo Grin gyvus gaudoPfft
na o mum tenka tik savo gyvunelius apsaugot geriausi maitint pritrenktai svezius peliukus, na arba saldytus... kekvienas pagal save Smile
2 x Brachypelma albopilisum
P. Irminia
B.boehmei
N.Chromatus
P. Ornata
_______________
E.Guttata Pfft
_______________
Green Iguana Smile
 
AndriusN
na kai jau nieks nebelieka kaip maitint, visada yra priverstinis maitinimas

Tai nėra išeitis. Visą laiką taip juk nemaitinsi. Todėl, geriau apsisaugoti nuo to priverstinio maitinimo.
"Šalta!" (P. Coelho)
 
titana
fanaRiC parašė:
jo maniskis harakteri turi... Smile na kai jau nieks nebelieka kaip maitint, visada yra priverstinis maitinimas :thumb:
na gamtoje juk pritrektu peliu nevalgo Grin gyvus gaudoPfft
na o mum tenka tik savo gyvunelius apsaugot geriausi maitint pritrenktai svezius peliukus, na arba saldytus... kekvienas pagal save Smile


Priverstinis maitinimas nėra labai lengva užduotis, yra tekę tai daryti ir teko nemažai paprakaituoti. Priverstinis maitinimas dar daugiau sukelia stresą ir neaišku ar tai dar labiau nepakenktų. Reikia dar nepamiršti, kad priverstinai maitinant reikia ir pačiam, dažniausiai, nustumti maistą iki skrandžio, nes būna tokių, kurie net neryja.
O gamtos ir nelaisvės sąlygų geriau nė nelyginti. Reikia nepamiršti, kad yra posakis "Išgyvena tik stipriausi". Gamtoje vyksta kova už būvį ir labai didelė atranka, kurios metu išgyvena tik stipriausi, o silpniausi žuva arba tampa kieno nors maistu.
Tad geriausia nedaryti klaidų maitinant ir rinktis tik tai, kas yra saugu, o šiuo atveju saugiausia maitinti apsvaigintu arba šaldytu grobiu.
 
vic
Sutinku su visais kurie sako maitinti tik pridauztais grauzikais.As pats savo zalciams ir smaugliukams pradejau duot mazus gyvus peliukus.Viskas tvarkoi visi buvo pasmaugti ir praryti,po tokiu uzkandziu i saldytus net ziuret nebenorejo.Kai gerai pasiseke su mazais sekanti serima daviau jau didesnius pelius ir taip didinau kol vienas pelius truputi grypstelejo zalti.Po to incidento zaltys i lakstancius net nebeziuri,ima tik pridaustus ir vel pradejo est saldytus.Zalcius pasimoke,o as vistiek kitiems gyvus duodavau kol ziurkiukas(jau nebe pele) gerai ikabino kitam zalciui,net zaizdos matesi.Dabar jau niekad nebeduosiu gyvu,nes gaila savo sliekiuku.Pasimokykit is mano klaidu ir patys ju nekartokit,nes gali baigtis blogiau nei man.
 
Artchi
Gal kas parduoda kukuruzini zalti vilniuje arba kaune? Frown Vilniui per visas parduotuves apskambinau nera, turiu terariuma visa iranga, o zalcio ner, jai kas susidomejo parasykit man i skype: misanthrophe
 
vic
susisiek su vobleriu.pas ji yra nesenai issirite zalciukai
 
Ungis
Manau, ir aš kreipsiuos į jį, nes taip pat noriu įsigyti kukurūzinį ž. Prieš tai, aišku įsirengsiu terą. Tikuosi teras su pina įranga tilps į 800 Lt... Grinisap:
 
AndriusN
Ungis parašė:
Tikuosi teras su pina įranga tilps į 800 Lt... Grinisap:


Shock Į kiek tilps? Į 800? Čia skaičiai teisingi? Čia jau koks D&G terariumas bus. Grin Manau, kad apsieisi ir su dvigubai mažesne suma. Smile
"Šalta!" (P. Coelho)
 
Ungis
Nudžiuginai :hap: vadinas tikslas dar realesnis patapo, juolab patį terariumą pažįstami stiklininkai paruoštų.
 
neo
AndriusN parašė:
Ungis parašė:
Tikuosi teras su pina įranga tilps į 800 Lt... Grinisap:


Shock Į kiek tilps? Į 800? Čia skaičiai teisingi? Čia jau koks D&G terariumas bus. Grin Manau, kad apsieisi ir su dvigubai mažesne suma. Smile


Mano teras su iranga isejo kazkur 600lt. Vien padoresnis termostatas kainuoja 200lt jau nekalbu apie gerus sildomus kabelius, spec lempas ir t.t....taip kad suma susidaro nemenka...
False Water Cobra CB15 female + CB16 male
 
Ungis
Na, ir nuo talpos kaina priklauso. Tada ir įranga atitinkama turės būti juk. Planuoju terariumą - 80x30x80.
 
fanaRiC
daryk auksta terariuma, kukuruziniai zalciai megejai karstytis, laipiot sakom ir .t.t dar megejai viska isvartyt Grin
2 x Brachypelma albopilisum
P. Irminia
B.boehmei
N.Chromatus
P. Ornata
_______________
E.Guttata Pfft
_______________
Green Iguana Smile
 
Ungis
Na aukštesnį neturiu problemų pasidaryt. Sunkiau bus katinui užšokti. Pastarąjį labai domino kelias dienas turėtas ir vakar paleistas natrixas.
 
AndriusN
neo parašė:
AndriusN parašė:
Ungis parašė:
Tikuosi teras su pina įranga tilps į 800 Lt... Grinisap:


Shock Į kiek tilps? Į 800? Čia skaičiai teisingi? Čia jau koks D&G terariumas bus. Grin Manau, kad apsieisi ir su dvigubai mažesne suma. Smile


Mano teras su iranga isejo kazkur 600lt. Vien padoresnis termostatas kainuoja 200lt jau nekalbu apie gerus sildomus kabelius, spec lempas ir t.t....taip kad suma susidaro nemenka...


PRODAC'o kabelis kainuoja apie 70-80lt, tiksliai jau ir nepamenu. Lempos, tik apšvietimui reikalingos, daugiau neapsimoka kas nors ir kišt. Na dar termometras. :yes: Viskas. :thumb: Nes tikrai nereikia ten prikišt visko, kas naudos neturėtų jokios. Kad man kas 800Lt, tai aš dar du terariumus pasidaryčiau tokius kaip pitono. Grin :laugh: Su apšvietimu, šildymu. Grin
"Šalta!" (P. Coelho)
 
Ungis
Matai, kodėl galvojau, kad brangu bus viskas, nes Kikoj mačiau terą už 500 Lt norimo dydžio. bet kaip suprantu pirkti iš tokios kaip Kikos gatavą neapsimoka.
 
Stakta
Iš kikos tikrai ne kaip ir terros terus pirkt Smile rašyk ratui gausi geriausia Smile
 
http://staktosvoras.lt
Ungis
Ačiū už INFO. Kai apturėsiu, pasigirsiu Wink
 
Artchi
Per viena firma uzsakiau zalti, sake kita menesi, praejo tas kitas menesis ir kitas dar tuoj praeis ir vis dar nera Angry :nezin:
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8336
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39614
 
 
  
  36285736 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma