|
Kuo skiriasi pitonas nuo smauglio?
|
| einorius |
parašyta 2007-11-13 12:44
|

Narys
Pranešimai: 2
Įstojo: 2007/11/13 12:15
|
Noriu pirkt smauglį ar pitoną. kuo jie skiriasi gal žinot? ir kokios kainos? kurie didesni uzauga.vieni ir kiti savo grobį pasmaugia, po to suvalgo. nesuprantu skirtumo tarp jų :help:
Redagavo mildaster 2008-01-05 11:39
|
| |
|
|
| GiX |
parašyta 2007-11-13 15:53
|

Narys
Pranešimai: 507
Įstojo: 2006/04/04 10:48
|
Skaityk čia
Kiek tau metų?
Yra foto galerija, čia ir pilna foto įmesta.....tik nebandyk galvot apie jų auginimą, nes dar kepalėlis nedirba taip, kaip turėtų.
Smaugliams priklauso anakonda, ji - viena didžiausių žemės gyvačių, o šiaip pitonų nemažai yra, kurie užauga dideli.
Redagavo mildaster 2008-01-05 11:42
|
| |
|
|
| einorius |
parašyta 2007-11-13 18:31
|

Narys
Pranešimai: 2
Įstojo: 2007/11/13 12:15
|
dėkui labai už informaciją. tai va ir domiuosi po biškį, kad žinočiau.
Redagavo mildaster 2008-01-05 11:44
|
| |
|
|
| Ravenous |
parašyta 2007-11-13 19:09
|

Vyr. administratorius
Pranešimai: 540
Įstojo: 2006/02/07 16:41
|
skaityk:
http://www.sandie...ython.html
http://www.reptic...85830.html
http://www.reptic...44808.html
http://www.petqna...etqna.html
http://malaysia.a...947AAWcp0l
http://redtailboa...lqa.php#q9
http://www.qeok.c...-qeok.html
Sėkmės
You are who you eat... Eat me.
|
| |
|
|
| Richardas |
parašyta 2007-11-14 17:02
|

Narys
Pranešimai: 1062
Įstojo: 2007/02/16 22:07
|
reikia kaip nors paaiškinti
Pitonai - senojo pasaulio gyvatės (afrika azija), o smaugliai - naujojo (amerika, salos).
Tik tai irgi subtilu, nes pasauliai kažkada jungėsi. fiziologija jų irgi skiriasi (kaukolės, kaulai); be to, pitonai ,,peri ''kiaušinius, o smaugliai - ne.
tai tiek keliais žodžiais o smaugia visos nenuodingos gyvatės (beveik), taip kad :laugh:
O paskaityti visada į naudą :aciu: sėkmės
Redagavo mildaster 2008-01-05 11:49
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
|
| |
|
|
| KMI008 |
parašyta 2010-11-21 15:33
|

Narys
Pranešimai: 9
Įstojo: 2008/10/24 21:09
|
Sveiki, neseniai buvau zoo sode ir teko kalbetis su ten dirbanciais zmoniem priziurinciais saltakraujus. Ir man garantavo ,kad iki 3 metu su pitonu nekils jokiu problemu, bet praejus trims metams, visi be isimties pitonai tampa agresyvus.O smaugliam sis bruozas nebudingas. isap:
Noreciau suzinoti auginanciu ir turinciu patirties zmoniu nuomone, ka apie tai manote?  |
| |
|
|
| AndriusN |
parašyta 2010-11-21 15:52
|

Narys
Pranešimai: 1487
Įstojo: 2006/03/21 18:11
|
KMI008 parašė:
<...>
Noreciau suzinoti auginanciu ir turinciu patirties zmoniu nuomone, ka apie tai manote? 
Parašysiu vienu žodžiu: Skiedalai!
"Šalta!" (P. Coelho)
|
| |
|
|
| Egluz |
parašyta 2010-11-23 09:27
|

Narys
Pranešimai: 37
Įstojo: 2008/06/21 15:57
|
Tai gal neismaitina xD Siaip tai tikrai nesamone,kalbant apie konkriacias rusis galima teigti apie ju buda, o ne taip abstrakciai |
| |
|