2024m. April 18d. 22:05:56

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 1

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Žalčiai
 Spausdinti temą
Graužikas įkando žalčiui
garsas
o aš nušaunu, bet tik žiurkes (nes mušti pats bijau - o jei nepataikysiu gerai?) o vištas triušius duodu gyvus, bet pvz triušį laikau už kojų pats ir kaip jau apvynioja jį ir įsitikinu kad besispardydamas neįdrėks paleidžiu. vištoms kol jos dar spaudžiamos, bet jau nejuda jeigu eina pasiekti nukerpu kojas kad ropliui lengviau būtų prarijus, juk jos vistiek nemaistingos ir kerėpliškos...
 
Mariezas
Del nušovimo buvo kilus mintis,bet perdaug terštis,Vladas rekomendavo duot per kaklą gerai ir sutrupa slankstelis ir moment negyvos,pamegink kada,gal šaudyt nebereiks :-D
 
marius752
o jus cia kokiu ginklu saudot? 9mm koviniu?
 
bagriv
As savo laibauodegiams visada duodu tik gyvas ir neapsvaigintas peles. Ir jie pas mane puikiai jauciasi. Buna kartais, kad grybzteli, bet taip nezymiai, kad jie ir patys nepajunta. Ir nebuna jokio streso, nes seriu mazdaug kas 5-7 dienas po 3-4 suaugusias peles, ir jei pirmoji kiek ir grybzteli, niekada neatsisako suesti kitu ta pacia diena.
 
marius752
ir as taip noriu Smile

tik nuo kada amurui duoti pilnia suauguses peles nes kol jis 7 men tai manau nelabai jis susidorotu kolkas didziausa ir buvo mazdaug 4 savaociu
 
Mariezas
Aš tai amūram duodu geriau žiurkiuku atakusius ir šliaužiančius,nes jie nieko negali padaryti ir gerokai didesni nei peles,tokio dydžio kurios nieko negali padaryt.
 
marius752
šiandien įvyko nelaimė ir aš visas labai persigandęs, žaltys eilinį kartą medžiojo peliuką, ir aš žiūrėjau kaip visada kad nebūtų nelaimių. žaltys čiupo peliukui tiesiai už galvos kad peliukas net nesucypė, tai palikau kad prarytų. prarijus peliuką pasiimu žalty o jam gal 7 cm nuo galvos ant nugaros matosi kandimo žymė ir kraujo lašas, ten kur maitinau dar kokie 4 lašai kraujo nukritę. įkandimas viršutinėje nugaros dalyje. Žaltys Amūro apie 7 mėn amžiaus.

kas nusimatot gal galit patarti ar čia labai blogai? gal man jį pas kokį nusimatantį veterinarą gabent ar užtektų patepti su kuo nors?

herpetologas rašė kad galima patept šaltalankių aliejumi, gal yra dar kokių priemonių? jei ne tai pas mus vaistinėse yra šaltalankių aliejaus?
 
Pao
Kalio permangenatu nuplauk, žaizdų niekas aliejais netepa...
Draugų draugai man nedraugai, nes jie man nedraugai...
 
www.egzotika.info
evalduxx
Na, va visi mano patarimą maitinti negyvu maistu tik išjuokia, o kai atsitinka problema jau būna pervėlu, kitą kartą siūlyčiau susimąstyti visiems. Kuo dažniau tuo daugaiu tokių problemų. :yes:
 
Efka
bent apsvaiginti gali, na bet jei neklausai ir nori kad daugiau suzeistu tavo zalti tai taip ir toliau tesk
 
GiX
Ir aš savo augintinio "kailiu" patyriau. Žiurkė į galvą įkirtus buvo didesniajam BrB. Užgijo po savaitės, gan nemaža žaizda buvo, bet gyvatė nestresavo, antru puolimu pasisotino.
 
www.scorpions.lt
Richardas
Na ikando.Na ir kas ?.Manote jų evoliucijos eigoje ,neigytas atsparumas ikandimams.Ar daug kam nuo to nudvėsė?Jaigu pasitaiko vienetiniai užkrato atvejai ,tai nera priežastis kelti panika.Nes būna ir žmogus susižeidžia(ka visi miršta?) Žinoma tai nėra gerai gyvatei.Bet ne tragedija.Jaigu patys matot kad: graužikas aršus (stiprus) o gyvatė mėmė.Tai padėkite jai -pritrenkite auka ir duokite snukiu i prieki. Va panikuoti neverta užgis ta gyvatė.:aciu: Ps. jai nera kitų nepavojingu antiseptikų, tiks ir šaltalankių aliejus-Tokia ta ir žaizda....Sekmės nepanikuokit, visien šerti gyvu geriau gyvatei:thumb:
Redagavo Richardas 2008-01-06 01:56
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
GiX
Problemos niekas nedaro ir viskas puikiai suprantama, žaizda tikrai buvo nemaža ir tikrai būtu nemalonu, jei dėl tokių kvailų priežasčių mirtų gyvatė. Realiai, dažniausiai žiurkės "kapojasi" extra atvejais. Kad kiti graužikai "paleistų" į darbą dantis paskutinėm akimirkom - nemačiau turbūt.
 
www.scorpions.lt
evalduxx
Hm, na manau, gana Richardai, viskam yra ribos, tačiau tavo tokiems pasisakymams tikrai yra jos, visgi čia auginama ne pliušiniai žalčiai/gyvatės ir t.t. esmė yra viena, jeigu tu nori tai daryk, tačiau tai gali lengvai atsiliepti tavajam augintiniui. Vienetiniai atvejai irgi pasitaiko, būtent nuo to įkandimo ir mirė mano pirmasis augintinis laibauodegis žaltys, todėl ir siūlau daugumai asmenų kurie augina ir nori turėtu normalius, "nesukapotus" augintinius, duoti prieš tau užmuštą grobį, taip pat ir svetur žmonės siūlo tą pati, kam rizikuoti jeigu nėra tam tikslo? Jūs čia maitindami visi gyvu maistu patiriate kokį nors pasitenkinimą? Gyvūnams nuo to geriau? Nemanau. O jau kaip Jūs manote visi čia jau Jūsų problema, yra sąlygos auginimo gamtoje, ir yra nelaisvėje, kam rizikuoti tuo už ką moki pinigus, ir ką nori auginti ilgai ir laimingai. Trumpai tariant taip, jeigu turi pinigų, daug pinigų ir tau nusispjaut į tavo augintinį prašom duok visada gyvą maistą ir žiūrėk kaip jis kovoja, tačiau nematau tikslo to daryti. Pamąstykit kas labiau rūpi ar augintinio saugumas ar Jūsų pasitenkinimas žiūrint į kovojimą už būti? Aišku šiuo atveju vėl gi daugumai neįtiksiu tačiau asmeniškai dzin man. Pasakiau kas yra tiesa, norit žudykit palaipsniui visi savo augintinius ir žalokit juos visada būna pirmas ir paskutinis kartas atminkit tai. Klausykit to kas tai patyrė ir klausykit to kas tik daug šneka, šneka ir šneka.
 
marius752
Ačiū visiems už informacija :aciu: manau viskas bus gerai Smile

maniškis neatrodė labai sustresavęs ir be pykčio leido nuvalyti žaizdą.

na iki žiurkės jam dar toli, gal kai suaugs. kol kas pelės ir žiurkėnai, kol sugis žaizda bandysiu prisvaiginti pelytes. Wink

 
ezhiukas_ruke
Po įkandimo, maniškiam friesei, niekada gyvų nebeduodu, kažkaip persilaužiau ir datrenkiu pacūkus, o žalčius vargšas apkramtyta nosim, lauksim nėrimosi...
www.audiopulsas.lt

0.0.1 Epicrates angulifer
0.0.1 Acrantophis dumerili
0.0.1 Elaphe Teaniura Friesei
0.1.0 Boa Constrictor
1.0.0 Melopsittacus undulatus
0.0.1 Pandinus imperator
0.0.X Tenebrio molitor
 
neo
pritariu evalduxx...nematau prasmes duoti gyva maista ir rizikuoti...tam nera butinybes...
 
Mantas
o pvz duodamas savaitės sulaukes triušiukas, (na truputį atakęs) , nėra pavojaus kad jį sužeis? nes pas triušį tokį naujagimį kaži ar tie dantys jau bus tokie sustiprėję, kaip manot?
Gamta - vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas. (J.V.Gėtė)
 
herpetologas
na triusiukai ypac dar tokio kudikisko amzelio agresija nepasizymi duokit drasiai
su egzotika idomiau
 
marius752
Aš patirties turiu neipatingai daug, žalt laikau tik pusmetis gal.

ir tikrai stresavau kai pelė įkando jam tiek kad kraujas lašėjo iš nugaros.

bet ties ta vieta aš pritariu Ričiardui. visada duosiu gyvą maistą, tik gal pasirinksiu atidžiau dydį.

tiek gyvatė tiek maista yra gamtos dalis. maniškiam jau kokius 3 kart buvo įkandus ir galiu pasakyti kad labai gerai ir greitai žalčiai gyja.

kadangi maistą auginu pats tai nebijau kad jis bus kuom nors užkrėstas.

bet galop čia tik mano nuomonė kam kaip patinka tas taip maitinkit.

aš už gyvą. :aciu:
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8289
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36245203 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma