2024m. March 29d. 08:30:25

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 2

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,002
· Naujausias narys: Kestutis
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Žalčiai
 Spausdinti temą
Terariumas laibauodegiui
joryyys
Kokio dydžio terariumo reiktų Elaphe teanura freisei? Radau tik tokį, kur 2-3 žalčiam, o aš noriu augint tik vieną. Gal galit pasakyt apytikslius tokio tero matmenis? Iš anksto ačiū.
Nebook bomzhas! rasheek letooveeshkai!
 
Vygis
bandai surast problemų kur jų nėra... nu, kur teras 2-3 žalčiams puikiai tinka vadinasi ir vienam... daugiau vietos nepakenks... o jei tas teras tau atrodo per didelis tai mažink per pusę bet nemažiau
 
joryyys
Laaabai ačiū.
Nebook bomzhas! rasheek letooveeshkai!
 
maroz
rašau i šia temą, tik dėl to kad nėra panašios. Turiu pora problemų. pries mėnesį nusipirkau taivaną maždaug metų amžiaus ir jis kažko piktas, pradžioj kai budavo susirangęs staigiai paimdavau ant rankų tai nepykdavo, bet kai jis nemiega išvis paimt neina man jau pirštinių gaila... beto nei karto nemačiau jo ant medžio ar pan ta prasme apskritai ka nors veikiantį. Kame replės? valgo puikiai, atrodo sveikas, kad ruoštūsi nertis irgi nepanašu temperatūra irgi tinkama yra pora slėptuvių. Jeigu ka čia foto linkas i terariumo nuotraukas
http://public.fotki.com/maroz/taivan-beauty-terariumas/#media
 
Karry
Taivanai ir šiaip kaip rūšis dažniausiai būna labai agresyvūs, tai visiškai normalu, kad ir taviškis piktas. Kaip ir dauguma kitų egzotikių gyvūnų taip ir taivano laibauodegiai žalčiai yra naktiniai ir karstymosi procedūras atlieka tada kai tu sapnuoji devintą sapną. Kadangi tai ne katinas ir ne šuo perdaug veiksmo iš jo nesitikėk.
 
maroz
pabaltavo akys jau gal pries 4 dienas ir vis dar niekas nevyksta ta prasme nesineria, cia normalu? kazkoks keistas jis man vangus toks, bet piktas kai velnias. Dregmes paduodu kaip reikiant ir siaip atrodo visa kita tinka, o jeigu ji taip stipriau suimt gal apsiramintu? nes tikrai negerai kai bijai sudus surinkt, nes jeigu uzmatys tai paskiepys Smile
 
AndriusN
maroz parašė:
pabaltavo akys jau gal pries 4 dienas ir vis dar niekas nevyksta ta prasme nesineria, cia normalu? kazkoks keistas jis man vangus toks, bet piktas kai velnias. Dregmes paduodu kaip reikiant ir siaip atrodo visa kita tinka, o jeigu ji taip stipriau suimt gal apsiramintu? nes tikrai negerai kai bijai sudus surinkt, nes jeigu uzmatys tai paskiepys Smile


Viskas normalu. Šiuo metu, jis dar piktesnis, nes labiau pažeidžiamas. Plius akys pabaltavę, tai jam visi atrodo kaip priešai. Tokia jau ta gamta. O kam jį stipriau suimt? Kam jį imt į rankas šiuo metu? Tegul ramiai išsineria ir viskas.
"Šalta!" (P. Coelho)
 
maroz
tiesiog galvojau gal taip tipo parodysiu kas bosas ir nebesilaužys Grin skaiciau, kad kažkas panašiai darė ir normaliai, tai pagalvojau ko nepamėgint kol dar maža (1m~)... O sert apsimoka? nes pagal grafika jau kaip ir laikas būtų... ar geriau palaukt tegul išsineria ir tada? beja kaip jūs imat gyvatę? nupasakokit trumpai. Nes aš ją galiu paimti, tik miegančia staigiai pakišant visą saują po ja ir keliant į viršų, bet jeigu pvz šildosi ant "saulės" ji tada sušilus tokia aktyvi būna, tai bėga arba puola.
 
AndriusN
maroz parašė:
tiesiog galvojau gal taip tipo parodysiu kas bosas ir nebesilaužys Grin skaiciau, kad kažkas panašiai darė ir normaliai, tai pagalvojau ko nepamėgint kol dar maža (1m~)... O sert apsimoka? nes pagal grafika jau kaip ir laikas būtų... ar geriau palaukt tegul išsineria ir tada? beja kaip jūs imat gyvatę? nupasakokit trumpai. Nes aš ją galiu paimti, tik miegančia staigiai pakišant visą saują po ja ir keliant į viršų, bet jeigu pvz šildosi ant "saulės" ji tada sušilus tokia aktyvi būna, tai bėga arba puola.


Čia gyvatė, jai bosų nėra. Grin
Pamaitinsi, kai išsiners.
Dėl ėmimo, tai aš imdavau įvairiai. Čiupdavau ir tiek. Kažkokios ypatingos technikos nenaudojau. Grin per ~5 metus man įkando gyvatė tik 1 kart, kai maitinau. ir tai buvo laibauodegis. Grin Kiek žinau ir dabartinį šeimininką jis skiepyja dažnai, bet jam tai problemų nesukelia. Smile
"Šalta!" (P. Coelho)
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8241
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36150661 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma