2024m. April 18d. 09:34:11

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 1

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
Jautrioji mimoza
donatas_s
Gavau šios gėlės sėklų, ant pakelio parašyta, kad galima kambaryje sėti ištisus metus, tačiau norėjau pasiteirauti, jei dabar pasėsiu ar mažam augalui pakaks šviesos per žiemą?
+37060481407
 
http://www.egzotika.info
darkness_lower
turetu pakakt pati ziema sejau tik svarbiausia kad zilumos pakankamai gautu dygimo ir augimo metu pageidautina 25-28 laipsniai....
nera labai smarkiai lepus augalas o jei nori suzinot daugiau paskaityk www.rojaussodai.lt ten yra straipsnis rubrikoje palange....susirask mimoza...arba paciame forume gal ka rasi
make yourselfe happy fuck the sistem and eweryone who make you mad
 
donatas_s
Aišku, labai dėkoju už informacija Pfft.
+37060481407
 
http://www.egzotika.info
Damon
Kur gaut seklu?
 
donatas_s
Aš asmeniškai radau pirkti ūkinių prekių parduotuvėje Kaišiadoryse, pakelis sėklų — 1.50 Lt. Sėklos sufasuotos Lietuvoje, bet neatsimenu kieno gamybos.
+37060481407
 
http://www.egzotika.info
Vladas
O aš galiu papasakoti visiškai priešingą patirtį su ta mimoze, nei parašyta tame straipsnyje Grin . Pas mane jos puikiai augdavo žiemą, o vat vasarą nykdavo ir dažniausiai iki rudens išvis numirdavo ir kažkaip negalėčiau pasakyti, kad tai nelepus augalas, pas mane ji puikiai augdavo tik terariumuose su apšvietimu ir šildym.
Sunkumuose visada slypi galimybės.
Albertas Einšteinas
 
Vladas
va radau youtube fainą nufilmuotą medžiagą su šiom mimozėm Smile
http://www.youtub...re=related
Sunkumuose visada slypi galimybės.
Albertas Einšteinas
 
Richardas
idomus augalas:thumb: o žydi?ir ar gražiai? O tere laikei su kuo?
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Big Party
tos mimozos yra vienamaetis augalas. as ir ju turejau dede is amerikos buvo atsiuntes seklu. ne jos nezydi
 
Vladas
Kaip tai nežydi ? Žydi ir labai gražiais violetiniais žiedais: http://www.jungle...Pudica.jpg
Ir tai yra daugiamečiai augalai, tiesiog dažnai suteikiamos nelabai tinkamos sąlygos, tai vienus metus prasikankina ir ATA.
O dėl tero, tai aš jas vienas laikiau, be jokios gyvasties, tik kiti augalai, tai galbūt net teisingiau vadinti ne terariumu, o orchidariumu Smile . Šeip jų sodinimo (sėklų) būdas įdomus: pasėjus sėklas reik vazoną palaistyti verdančiu vandeniu ... Smile
Redagavo Vladas 2008-01-21 09:56
Sunkumuose visada slypi galimybės.
Albertas Einšteinas
 
Big Party
pas mane tada buvo tikriausiai kita rusis nes buvo ant dezutes parasyta kad vienametis augalas, o del zydejimo tai nezinau tiksliai pas mane bent nezydejo Grin
 
Vladas
tai, kad man rodos visos mimozės daugiametės, o ten ant pakelio turbūt rašant turėjo omeny, kad lauke auga kaip vienmetis, nes žiemą paprasčiausiai iššala Smile taip ir lietuvoj dažnai ant sėklų pakelių parašo :yes: nors žiemą įneštas augalas į namus puikiai žiemoja ir kitamet ne ką blogiau, o dažniausiai ir geriau džiugina savo žiedais Smile
Sunkumuose visada slypi galimybės.
Albertas Einšteinas
 
Big Party
nu kad seklos buvo atsiustos is floridos Smile o ten zeme nelabai isala Smile ir beto pas mane kambary jos augo ir nunyko tiesiog, paskui po kokio pusmecio vel pasodinau ir mazdaug po metu vel nunyko Smile
 
Jadze
Aš ir nusipirkau sita augala, bet skarbonkeje Smile su kinietiška instrukcija Smile Tai atidariau ir pastaciau oprie kompo, bet kzkaip nieks neužauga Grin Jauciu kzka tokio kaip tas verdantis vanduo busiu ir nepadares Sad
 
Vladas
bet jau ir nieko nedaryk, per vėlu... tieisog jei nepalaistysi verdančiu vandeniu dygs žymiai ilgiau, bet jau gali būt,kad jis prasikalė, o tu verdančiu vandeniu jį nužudysi... taigi kantrybės... Grin
Sunkumuose visada slypi galimybės.
Albertas Einšteinas
 
Heksogenas
Reik kaip su paprikom datyti pasėji apvynioji salafanke ir ant pečiasu padedi per kokią nors lentutę ir laikai kol sudygsta.:svilp:
 
Chelsiukas
Sakoma, jog auginant Mimosas (Mimosa Pudica) iš sėklų svarbiausia yra tinkama drėgme, šildymas iš apačios ir tamsa. Nors kaikurie sako, jog išdygsta ir prie šviesos... Beto svarbu neužkasti sėklų per giliai žemėje. :thumb:
 
akvilina
pameginsiu pasodinti taip; viena vazona palaistisiu verdančiu vandeniu, o kita ne. Žiuresim kas gausis:yes:
o ant pakelio parašyta, kad daugiametė....
 
karlas
varysiu ir aš ieškot tų mimozų. Kažkada mamos draugė buvo davusi, bet ir po kike laiko nuvyto Sad turiu toki jausmą kad joms nepatinka tiesioginiai saulės spinduliai Angry
 
akvilina
Galima laisvai jų rast. ''Nojaus sėklos'' parduoda...
na, o visur rašo, kad jom patinka saulėtos ir šviesios vietos.:yes:
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8287
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36244496 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma