2024m. March 28d. 20:46:53

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 5

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,002
· Naujausias narys: Kestutis
 
 
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
Terariumo dezinfekacija
neo
Uzsienio forumuose nemazai raso apie terariumo dezinfekacija. Naudoja kvarco lempas, aisku pries tai gerai isvalo visa tera. Ar kasnors praktikuoja kazka panasaus? Apskritai kaip valote savo terus? Labiau domina atsakymai tu kurie augina zalcius. Kokiu pavidalu buna ju ismatos?
 
giriniss
pavidalas nuo mitybos ir sveikatos Smile bet visvien valymo nemazai, jai su gera kvarcine lempa daznai dezinfekuosi org. stiklo terariuma subyres jis.
 
Richardas
išmok klausimą užduoti vieną
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
neo
Richardas parašė:
išmok klausimą užduoti vieną


per sudetingi klausimai?
 
lowerpro
gal kas parasys, kaip dezinfekuoti terus? (uzdaviau viena klausima)
 
neo
lowerpro parašė:
gal kas parasys, kaip dezinfekuoti terus? (uzdaviau viena klausima)

pabendraves su keliais saltakrauju augintojais jie tik pasijuoke kai uzdaviau si klausima...nzn ar tai ju neisprusimas ar tai tiesiog nebutinumas...apie dezinfekacija labai rimtai kalbama rusu forumuose...pas mus cia atvirksciai...keista
 
Mantas
Nejau sunku žmogui atsakyti, nebūtina tyčiotis :kvail: . Išimk substrata (kad būtu tuščias teras), išplauk su sodos ar druskos tirpalu, iššveisk visą, (dar galima ūkišką muilą naudot) m išplauni gerai išskalauji kelis kartus , išsausini švariu rankšluoščiu, ir baigta Smile
Gamta - vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas. (J.V.Gėtė)
 
lowerpro
aciu tau remix Wink
 
Richardas
Rusų forumuoseCoolLabiau patyre ir draugiškesni žmonės:yesPffts Nemoku greit rašyti :naiv:Todėl po viena klausyma,atsakau:laughShock jaigu rimtai tai vienas klausimas ira vertas temos:yes:Apie dezinfekcija atsakiau Až.Bet tai rimta tema:geras:Kas iš jos juokiasi ira neišpruseliai.Grinead:Ira spec priemoniu terariumo dezinfekcijai(mačiau LT vettiekimo vaistiniu tinkle-pavaizduota iguana-Tinka visiems roplių ter.)Jaigu nerandate,tiks soda,kalio permanganatas,druska,spiritas.Darote tirpala ir plaunate.Arba karšti garai,virinimas,kaitinimas-orkaite,mikrobange(dekoracijoms).UV Lempa taipat dezinfekuoja .Bet ja pasitikėti negalima.bruda reikia laiku valyti.Ipač vengti vandens rugimo.Itin svarbu atsižvelgti i dubens,dekoracijų dezifekavimo patoguma.prieš jas dedant:conf:Nenaudokite dubens (baseinėlio)kuris blogai išsiplauna pvz nedengto molio ar....
Redagavo Richardas 2008-04-03 03:56
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
AndriusN
Richardas parašė:
Rusų forumuoseCoolLabiau patyre ir draugiškesni žmonės:yesPffts Nemoku greit rašyti :naiv:Todėl po viena klausyma,atsakau:laughShock jaigu rimtai tai vienas klausimas ira vertas temos:yes:Apie dezinfekcija atsakiau Až.Bet tai rimta tema:geras:Kas iš jos juokiasi ira neišpruseliai.Grinead:Ira spec priemoniu terariumo dezinfekcijai(mačiau LT vettiekimo vaistiniu tinkle-pavaizduota iguana-Tinka visiems roplių ter.)Jaigu nerandate,tiks soda,kalio permanganatas,druska,spiritas.Darote tirpala ir plaunate.Arba karšti garai,virinimas,kaitinimas-orkaite,mikrobange(dekoracijoms).UV Lempa taipat dezinfekuoja .Bet ja pasitikėti negalima.bruda reikia laiku valyti.Ipač vengti vandens rugimo.Itin svarbu atsižvelgti i dubens,dekoracijų dezifekavimo patoguma.prieš jas dedant:conf:Nenaudokite dubens (baseinėlio)kuris blogai išsiplauna pvz nedengto molio ar....

Netikiu, kad kas žaistų su UV lempa, nes ji naudojama pagrinde patalpoms dezinfekuot.
Manyčiau, patikimiausios priemonės yra kalio permanganatas ir soda.
Beja, sodos lengviausia nusipirkt, o kalio permanganatui reikia recepto (kiek esu girdėjęs).
"Šalta!" (P. Coelho)
 
donatas_s
Negali būti, kalio permanganatui tikrai recepto nereikia, pats pirkau buteliuką praeitą savaitę.
+37060481407
 
http://www.egzotika.info
Limosa
Andrelis parašė:
Manyčiau, patikimiausios priemonės yra kalio permanganatas ir soda.
Beja, sodos lengviausia nusipirkt, o kalio permanganatui reikia recepto (kiek esu girdėjęs).

Tikrai nereik Wink
 
neo
Richardas parašė:
Rusų forumuoseCoolLabiau patyre ir draugiškesni žmonės:yesPffts Nemoku greit rašyti :naiv:Todėl po viena klausyma,atsakau:laughShock jaigu rimtai tai vienas klausimas ira vertas temos:yes:Apie dezinfekcija atsakiau Až.Bet tai rimta tema:geras:Kas iš jos juokiasi ira neišpruseliai.Grinead:Ira spec priemoniu terariumo dezinfekcijai(mačiau LT vettiekimo vaistiniu tinkle-pavaizduota iguana-Tinka visiems roplių ter.)Jaigu nerandate,tiks soda,kalio permanganatas,druska,spiritas.Darote tirpala ir plaunate.Arba karšti garai,virinimas,kaitinimas-orkaite,mikrobange(dekoracijoms).UV Lempa taipat dezinfekuoja .Bet ja pasitikėti negalima.bruda reikia laiku valyti.Ipač vengti vandens rugimo.Itin svarbu atsižvelgti i dubens,dekoracijų dezifekavimo patoguma.prieš jas dedant:conf:Nenaudokite dubens (baseinėlio)kuris blogai išsiplauna pvz nedengto molio ar....


del dubenelio tai gerai kad pasakei pas mane jis butent nedengto molio...reiks pakeist...:aciu:
 
AndriusN
Limosa parašė:
Andrelis parašė:
Manyčiau, patikimiausios priemonės yra kalio permanganatas ir soda.
Beja, sodos lengviausia nusipirkt, o kalio permanganatui reikia recepto (kiek esu girdėjęs).

Tikrai nereik Wink

Prieš metus maždaug kažkas norėjo nusipirkt ir man sakė, kad jau reikia. :shy:
Na bet nesiginčysiu, nes pačiam neteko jo pirkt. Smile
"Šalta!" (P. Coelho)
 
kruopa
o kas kiek laiko jus dezinfekuojate savo terariumus?
 
Richardas
kruopa parašė:
o kas kiek laiko jus dezinfekuojate savo terariumus?
Keistas klausimas:nezin:Tai kaip generaliai tvarkomes ,tada jau būtinai ir dezinfekuojame.Žinoma galima ir grafika susidaryti:read:
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
audioDIY
Vaistinėse parduodamas purškiamas rankų dezinfektorius. Mano mergina naudojo jį kai mokinosi infekcinej ligoninėj. Gal ir čia eitų pritaikyti? Reikėtų pasidomėti, nes gali būti, kad jis žudo tik bakterijas, o gal tik virusus ir nieko nepadarys sporom.
Kitas mano hobis http://www.audiodiy.lt
 
www.audiodiy.lt
lowerpro
as turiu klausimeli del tero valymo ir dezinfekcijos. kaip jus plaunat savo didziuosius terus? nes maniskis yra antrame aukste, o plaut riek nest i pirma auksta. po to i virsu atgal...labai nepatogu. :nezin:
 
AndriusN
lowerpro parašė:
as turiu klausimeli del tero valymo ir dezinfekcijos. kaip jus plaunat savo didziuosius terus? nes maniskis yra antrame aukste, o plaut riek nest i pirma auksta. po to i virsu atgal...labai nepatogu. :nezin:

Tai vietoj ir plaunam. Atsinešam drėgną skudurą ir išvalom kaip reikiant. Smile
"Šalta!" (P. Coelho)
 
Richardas
ira dar ivairios žarnos-šlangai .Tėsiog nusiperki tiek m. kiek reikiaWink
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8240
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36148901 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma