2024m. May 15d. 08:48:30

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 4

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Vorai
 Spausdinti temą
Voru kainos
titana
Visom smulkmenom turi rūpintis pirkėjas,o ne pardavėjas,nes jei tu nepirksi,nupirks kas nors kitas.Jei jau reikia prekės,tai nuvažiuok ir pasiimk,o ne aimanuok,kad lauki ir nesulauki.Jei jis važiuoja reikiamu maršrutu tai atveža,bet jei nevažiuoja tai koks tolkas dėl kelis LT kainuojančios prekės vežt ją į reikiamą miestą.
Galiu tik tiek pasakyt,kad dabar gaunasi žmogaus šmeižimas.Visi dabar ant Sauliaus varot,o po kiek laiko vėl apsisukę jam skambinsit ir prašysit,kad ką parvežtų.
 
yovi
Nieks ant jo nevaro!!! Tik matau, kad nesusišnekam.
 
Mariezas
Ko jūs čia varot nepatinka,nepirkit,kiek pačiam teko pas jį varyt,nuvažiuoji pasiemi iš ten ir turi,ir nereike laukt kada atvažiuos,gi pas visus planai pasikeičia. O čia matai vieno ar 2 vorų neatveže,kaip baisu.
 
yovi
yovi parašė:
Nieks ant jo nevaro!!! Tik matau, kad nesusišnekam.
jau pyktis pradeda imt. Nieks nešneka del voru pristatymo iki duru ir tt
 
titana
Kadangi tema yra Vorų kainos , o ne PARDAVĖJŲ APTARIMAS tai malonėkit pereiti prie pirmosios temos,nes ryškiai nukrypot nuo temos.
 
Damon
Labas visiems. Yovi nori Jūms pasakyti, kad jei nėra gyvūno ar negali pristatyti į Kauną, kai už vien važiuoja, tai ir nežadėtų. Čia tas pats, kai gatvėj paklausti kur pvz. koks nors 30 namas ir žmogus nežino, bet vistiek kur nors nurodo, o po to tau tenka paklaidžioti...
 
yovi
titana parašė:
Kadangi tema yra Vorų kainos , o ne PARDAVĖJŲ APTARIMAS tai malonėkit pereiti prie pirmosios temos,nes ryškiai nukrypot nuo temos.

Jus taipat prie to prisidejot. Su jumis diskutuot, tas pats kas su manim pešiotis. Taika.
 
k2
Taigi grižtant prie temos...Kur jūsų manymu geriausiai/pigiausiai/greičiausiai/sąžiningiausiai Vilniuje nusipirkti vorą?Argumentuokite Wink Geriau padiskutuokime apie tai, negu "stumkime" ten ant kažkokio žmogaus
Redagavo k2 2008-02-24 19:17
Playing with bass!!!
 
AivarasSt
na kad reriz geriau negu terra tai tikrai Smile o siaip apsimokiausia yra pirkt pagal skelbimus Smile
Redagavo AivarasSt 2008-02-24 19:23
 
k2
Argumentai...Kuo geriau reriz negu terra? Smile
Playing with bass!!!
 
Vyper
Meskit iš galvos reriz ir terra, nes jei nepastebėsit, kad senas ar sergantis tai įkiš ir nieko nesakys:conf: Tai sakau iš savo patirties
 
AivarasSt
k2 pigiau, bej as kalbu tik apie vorus ir skorpionus
 
AndriusN
Vyperboy parašė:
Meskit iš galvos reriz ir terra, nes jei nepastebėsit, kad senas ar sergantis tai įkiš ir nieko nesakys:conf: Tai sakau iš savo patirties

Bent jau paskaitinėt derėtų kaip tas gyvūnas turėtų atrodyt perkant ir pan. Ir dar kai į vietą pirkt nuvažiuoji ir yra galimybė apžiūrėt. Grin Tai kuo reikia būt, kad pamatęs gyvūną jį nusipirktum, o po to aiškintum, kad sergantį pardavė. :laugh:
O jei nesi tikras, kad gyvūnas jaunas ir ar neserga, tai gal geriau nepirkt.
"Šalta!" (P. Coelho)
 
k2
Tai čia jau kita kalba apie sergančiu pardavima...Ir beje kalba eina apie vorus tai nelabai ir pastebėsi ar ten tarkim L2 sergantis ar ne Grin Pats pastebėjau kad reriz mažesnės kainos...O kaip su užsakymais?Ar kas bandė uzsisakyti koki pageidaujama egzemplioriu terroj ir reriz?Kas greičiau atveža,ar ima už atvežima ir pan? Wink
Playing with bass!!!
 
Damon
k2 parašė:
Tai čia jau kita kalba apie sergančiu pardavima...Ir beje kalba eina apie vorus tai nelabai ir pastebėsi ar ten tarkim L2 sergantis ar ne Grin Pats pastebėjau kad reriz mažesnės kainos...O kaip su užsakymais?Ar kas bandė uzsisakyti koki pageidaujama egzemplioriu terroj ir reriz?Kas greičiau atveža,ar ima už atvežima ir pan? Wink

Kaip suprasti atvezima ar atveza i namus ar uzsakai ir atveza? Grin
 
k2
Ne ne ne :laugh: Ta prasme na tarkim užsisakau aš vora kuris kainuoja 100lt tai ar dar už atvežima ima pinigų?Atvežima ta prasme į parduotuve iš kitos šalies Smile
Playing with bass!!!
 
Loona
Ypač dėl užsakymų man patiko Reriz savininkas Grin Ir telefoną užsirašo, ir žada paskambinti, ir išsiklausinėja kas ir kaip ir t.t. Tik jau kitą savite (ar kiek vėliau po susitarto gyvuno atvežimo laiko) ateini į parduotuvę, o jis tokiom dideliem akim "nieko nežinau, pirmą katr jus matau"

P.S. bent jau mums taip buvo. Pinigus kaip užstatą siūlėm, bet nepaėmė.
 
Richardas
Loona parašė:
Ypač dėl užsakymų man patiko Reriz savininkas Grin Ir telefoną užsirašo, ir žada paskambinti, ir išsiklausinėja kas ir kaip ir t.t. Tik jau kitą savite (ar kiek vėliau po susitarto gyvuno atvežimo laiko) ateini į parduotuvę, o jis tokiom dideliem akim "nieko nežinau, pirmą katr jus matau"

P.S. bent jau mums taip buvo. Pinigus kaip užstatą siūlėm, bet nepaėmė.
Oho , parduotuvėse gi viskas idealu.kaip ten kažkas sakė:Klijentas visada teisus:conf:Tik va kur čia taip:laugh:Man buvo sunku dirbti zooparduotuvėje ,nes valdžia reikalavo meluoti ir meluoti.Nors TV irgi melo fabrikasFrown
Redagavo Richardas 2008-02-25 08:14
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
anzelinute
O pvz parduotuvei b.smithi 200 litu.Patele sake jai 3 metai tai cia normali kaina?
 
fanaRiC
parduotuvei - Taip, Zmoniu parduodami - Ne
2 x Brachypelma albopilisum
P. Irminia
B.boehmei
N.Chromatus
P. Ornata
_______________
E.Guttata Pfft
_______________
Green Iguana Smile
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8337
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39614
 
 
  
  36286630 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma