2024m. May 15d. 05:12:29

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 2

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Vorai
 Spausdinti temą
Voru kainos
Richardas
kas neužsiima verslu nesuprasFrown
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Sarunas_St
Richardas parašė:
Sarunas_St parašė:
Richardas parašė:
Kadangi Vėžaičiai prie pat trasos Klaipėda-Kaunas.O žmogus jaunas,nepasikėles.Kelias gali nekainuotiWink.Beto Herpetologas kaunietis,tik rezeduoja vėžaičiuose.O tokio egzotikos pasirinkimo neturi Lt niekas


Tik kazkodel kai bandziau is jo nusipirkti 3 vorus vis zadejo kita savaite atgabenti, kol isvis nebekele ragelioGrin:thumb:
Čia tas varijantas kai smulkinėtis nesinori(Jie turi didelių reikalų ir užsakimų .Lekia važiuoja,skrenda........Bet atsakyti Saulius kartais nedrysta(nevisi moka pasakyti NE).Tai nekelia ragelioFrownVisi mes turim savo idų.Ten su juo reikia taip: Atejau pamačiau nupirkau:evil:Neatejai ,nepamatei ,nenupirkai? Jie perdaug, nepergivena(klijentu daug,dirba ir su kitom šalim)Ir kodėl nekėlė priežačių gali būti šimtas(Jie labai veiklūs)....................Va apie tuos pirkėjus Winkpasišnekam mes seniai:conf:tarpusavi:conf::Kažkada išsvajoto gyvūno:gift: nuvažiuodavom bet kur ,kad ir į Maskva,Petrapilį ar vidurio aziją...Va dabar atvešk ir dar idėk į terą,arba irenk:evil:


Richardai, yra toks posakis: klientas visada teisus:conf:
Tuo labiau kad zadejo, zadeeejooo, zadeeeeeejoooooooo....:laugh:
Jei jau esi pardavejas ir kazka parduodi, tai taip negalima.. Kaip pats jaustumeis tokiu atveju? Sakai atejau-pamaciau-nupirkauPfft Nemates pasakiau, kad perku, "susitariau" kada susitiksim, tada vel susitariau, vel, vel..
Brachypelma Smithi L11
Poecilotheria Regalis L9
Stromatopelma Calceatum L7
 
k2
Nu bent žinutę, kad nieko nesigauna galėjo gi gal parašyt... :conf:
Playing with bass!!!
 
Richardas
Išmokau nesiparinti ir jums patariu.:shy:Man daug ka lig šiol žada,na ir kas:naivPfftats suprantu kad imu 3-5vorus :naiv:Tai esu menkas pirkėjas (nors ir draugas).Todėl nesiparinu nes žinau kad jie labai užsiėme rimtais užsakimais ir darbais kurie dega ir ....Nes ten rimta firma.Eksportas ,importas,gamyba,veisimas.O tas visada teisus klijentasSmile.Gali sėdėti namie isižeides.Aš darau taip Pfftaskambinau ira ,paėmiau:hap:
Redagavo Richardas 2008-02-23 08:16
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Richardas
Jis ne verčiasiSmileJis dirba tokioje firmoje kuri verčiasi-.Gerbiu ši žmogu.Ne daukas tiek išmano ir sugeba. Visi mes turim savo idų.Taip ir jis truputi pažadukas.Aukščiau paaiškinau kodėl ir ką daryti
Redagavo Richardas 2008-02-23 08:21
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
AndriusN
Richardas parašė:
Aš darau taip :paskambinau ira ,paėmiau:hap:

Tai gi anksčiau bandėt pateisint dėl ko neatsiliepia jis, o dabar jau ir jūs paskambinat. Grin Juokinga jau čia. :laugh:
"Šalta!" (P. Coelho)
 
Richardas
Jaigu neišvykes iš LT atsiliepia.Toje fermoje dažnai nėra ryšio (žinau tai, nes, ten pats dirbau).Man atsiliepia....
Redagavo Richardas 2008-02-21 20:51
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
k2
Tai tada išvis tegu nesitaria dėl konors...Jei mažai perka tai jau neklientas,nu tai tada reik jam ir pasakyt kad jei mažai perki nieko nebus...
Playing with bass!!!
 
Richardas
Visi nori tos tiesos.Bet ne visi ją patys sako.
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Sarunas_St
Richardas parašė:
Visi nori tos tiesos.Bet ne visi ją patys sako.


Siaip Richardai, manau nera reikalo tau jo teisintiWink
Kiek zinau ne vienintelis tu ji pazisti, bet kiti tyliSmile
Tiesiog kaip buvo-taip:alus: Susidariau as vienokia nuomone apie ji, kiti turi savas..
Jei pats nores- pasiteisins:conf:
Brachypelma Smithi L11
Poecilotheria Regalis L9
Stromatopelma Calceatum L7
 
Loona
Visi megsta būti nuskriaustais pirkėjais.

Įsivaizduokite, kad iš bet kurio jūsų noriu pirkti 3 svirplius, nes jus užsiminėte, kad turite kiek perdaug jų. Bėda tame, kad gyvenu kitame mieste, norėčiau kaip nos gauti tuos svirpliukus beveik su pristatymu į namus ir dar papigiai. Mes 3 kartus susiskambiname, išsiaiškiname kas ir kaip, gal net susitarem, kad jus man su autobusu juos atsiusite. Už 3 svirpliukus sumokėsiu mane tenkinančia kainą (maždaug 50 ct), mane ji labai tenkina, nes tai kiek pigiau nei parduotuvej.

Kaip jums atrodo, ar labai jus stengsites patenkinti visus mano pageidavimus? Kaip jums atrodo, ar aš esu rimtas jūsų klientas?

Žmonės, įsiminkite, kad laikas kainuoja, ir jei jus jo neapmokate, tai nelabai turite teisės reikalauti to laiko...

Čia tik mano nuomonė, nieko asmeniško.

P.S. Su Sauliumi teko pabendrauti, labai įdomus žmogus, bet labai užsiemės. Čia jo pasirinkimas ir aš jį gerbiu.
 
yovi
Bet tai kam tada išviso tartis jam???!!! Pasakytu, kad užsiima tik didmenine prekyba, arba, kad jei perki, turi pirkt nemažiau pvz 20 vorų ir tiek žinių. Ir jam galva mažiau kvaršintu ir kiti tuščių vilčių nedėtu. Argi ne taip Wink?
 
Kaaarolis
Iš dalies, bet jūs kai žiuriu jau nebe apie vorų kainas pastaruoju metu kalbat..GrinGrin
Gal gryžkim prie tėmos.
 
Damon
yovi parašė:
Bet tai kam tada išviso tartis jam???!!! Pasakytu, kad užsiima tik didmenine prekyba, arba, kad jei perki, turi pirkt nemažiau pvz 20 vorų ir tiek žinių. Ir jam galva mažiau kvaršintu ir kiti tuščių vilčių nedėtu. Argi ne taip Wink?


Nudegei?
 
yovi
Na, nevisai. Tiesiog butent man nieko ir nezadejo Wink aš čia bendrai.
 
titana
Pritariu Loonai. Visiems lengviausia yra teisti nepabuvus teisiamojo vietoje. Aš pati iš Sauliaus laukiau ilgokai pitoniuko,bet tuo nesiskundžiu,nes jis labai užimtas žmogus. Man didelė garbė,kad teko galimybė su juo susipažinti ir pabendrauti,labai geras,protingas ir visada padedantis žmogus. Esu jam dėkinga už gražų pitoniuką ir už pagalbą gydant žalčiuką. Kiek kartų skambinau konsultuotis visada geranoriškai padėdavo.
Tad visi baikit skūstis ir pagaliau supraskit,kad kai važiuoja į Kauną visada pristato norimą gyvūną,o jei ir kada atidedama kelionė,tai ne jis kaltas ir nėra reikalo pulti žmogų. Beto,jei jau taip labai norit gyvūno patys nuvažiuokit ir pasiimkit,jis neprivalo pristatynėti į norimą miestą.
Ne maži vaikai esat,tad pagarbos šiam žmogui.
Redagavo titana 2008-02-23 16:10
 
Kaaarolis
:thumb::thumb:
 
yovi
Nieks nesako, kad jis blogas žmogus, ar tuo labiau nesmerkia jo. BET JEI NEGALI TAI KAM ŽADETI?? Pilnai suprantu nėr laiko smulkmėms ir tt. Bet tai kokio velnio pagal Loonos palyginima reik rasyt, kad gali parduot tris svirplius, jei zinai, kad neturesi laiko dėl tokiu nieku ir kad pradedi šneket tik nuo šimto vienetų?
 
Loona
Tesiu savo pavyzdį. Žmogus duda skelbimą "Turiu svirplių perteklių. Dalį galiu parduoti. Nebrangiai". Pirkėjas skambina i klausia "ar parduodate sirplius", būtent šis kalusimas būna pirmas. Tada diskusijos metu paaiškėja visokios kitokios smulkmenos. Visi mes žmonės ir nekiekvienas sugeba pasakyti NE, kai jau pasakė TAIP.
 
yovi
Loona parašė:
Tesiu savo pavyzdį. Žmogus duda skelbimą "Turiu svirplių perteklių. Dalį galiu parduoti. Nebrangiai". Pirkėjas skambina i klausia "ar parduodate sirplius", būtent šis kalusimas būna pirmas. Tada diskusijos metu paaiškėja visokios kitokios smulkmenos. Visi mes žmonės ir nekiekvienas sugeba pasakyti NE, kai jau pasakė TAIP.

Na bet sutik, jei pvz kalba apie vorus, tai nesitiki žmones, kad jis parases tikis, kad urmu juos ims? Tai tokiu atžvilgiu reiktu prirašyt iš anksto pardavimo sąlygas.Jam ir pačiam ramiau būtu, negi ne Wink?
Redagavo yovi 2008-02-23 19:20
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8336
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39614
 
 
  
  36286297 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma