2024m. March 29d. 17:50:28

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 7

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,002
· Naujausias narys: Kestutis
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Egzotika.Info » Egzotika.Info
 Spausdinti temą
Paroda
givalapis
sveiki, man gimė tokia mintis gal ir nepati idialiause bet jeigu surengus egzotiniu gyvūnu paroda lietuvoja? kurnors usakyti kokias patalpas kat ir zmones galetu paziureti (aisku neusdyka) ir poto steikti kaskokius prizus ar kaska panasaus manau butu labai idomu tik reiktu usijimanciu zmoniu.prasau nerasyti blogu komentaru:aciu:
 
Reptilis
Jei neklystu, tai Kaune tokios jau vyko, tik nežinau ar dar vyksta.
Tiliqua sp.
 
givalapis
vyko bet neyksta ir tenais nebuvo tokios labai jau viesinamos ir seip o as manau kat galima butu padaryti ganetinai didele ir kurnos visiem prieinamoja vietoja
 
Reptilis
Manau, kad labiau prieinamoje vietoje patalpos žiauriai brangios būtu.
Todėl reiktu nemažai už įėjimą prašyt susimokėt žmonių...
Tiliqua sp.
 
givalapis
na istikruju tai taip bet gal atsirastu remeju kokiu? butu geri jei butu zmoniu rimtai usijimanciu se tema
 
donatas_s
Kas nori tas nedideliai auditorijai organizuoja. Organizuoti masines neverta - nebent norite iš savo kišenės jas apmokėti. Sunku rasti remėju, nebent ištaikius kokiais nors progai gerai.
O vat Žiežmarių gimnazijoje praeitą ketvirtadieni buvo nedidelė mano egzotinių bestuburių parodėlė.
+37060481407
 
http://www.egzotika.info
birdy
Žinau, kad Vilmantas minejo, jog butu smagu surengti paroda..ir lyg ir pradejo dėliotis darbus - tokiu atveju tas pats botanikos sodas galėtų pagelbėt. Nesu tikras, kokio lygio paroda norėtųsi daryt ir kiek norinčių eksponuot gyvūnus, tačiau tikiu, kad galėčiau suorganizuot patalpas PC Mega.. kitaip tariant susiduriam su tuo pačiu klausimu - kas dalyvauti ir kaip stipriai norėtų pasirodyt Smile (kalbu apie erdves kaune)
 
Necrofear
Givalapi, idėja gera, bet nu blyn... Nepyk bet šlykštu skaityti tokius tavo pranešimus su gerokai ribotom tavo gramatinėm žiniom. Jei nemoki parašyt pranešimo, kaip padarysi parodą?
[img]http://img10.imageshack.us/img10/7722/necro.jpg[/img] is not a valid Image.
 
Vyper
Realiai labiausiai suinteresuoti rėmėjai turėtų būti egzotinių gyvūnų parduotuvės. Jiems reklama, nes dauguma žmonių kurie nori pradėti auginti egzotinius augintinius juos įsigyja ne iš mūsų forumo narių, o iš parduotuvių.
 
Reptilis
Iš dalie tiesa, bet nemanau, kad kelis šimtus litu aukos dėl kelių (gal) klientų.
Redagavo Reptilis 2012-11-25 21:03
Tiliqua sp.
 
donatas_s
Vyper parašė:
Realiai labiausiai suinteresuoti rėmėjai turėtų būti egzotinių gyvūnų parduotuvės. Jiems reklama, nes dauguma žmonių kurie nori pradėti auginti egzotinius augintinius juos įsigyja ne iš mūsų forumo narių, o iš parduotuvių.


O koks tikslas jiems remti konkurentus? Jie kai nori sėkmingai organizuoja parodas, kurias netgi iš užsienio pakviečia...
+37060481407
 
http://www.egzotika.info
birdy
Kokio konkrečiai rėmimo reikia, kokioms veikloms/priemonėms ir kokios pinigų sumos?
 
shrnz
Manau, Mega galėtų ir nemokamai patalpas duoti už tai kad renginys pritrauktų lankytojų į PC. Kitas dalykas paroda turėtų būti pakankamai įdomi ir didelė, nes plotas ten palyginus nemažas.
0.0.1 Acanthoscurria Geniculata
0.0.1 Avicularia Avicularia
0.0.3 Avicularia Versicolor
1.0.4 Brachypelma Albopilosum
0.0.1 Brachypelma Boehmei
0.0.1 Brachypelma Epicureanum
0.1.0 Brachypelma Smithi
0.0.2 Brachypelma Vagans
0.0.2 Chilobrachys Discolus
1.0.2 Grammostola Rosea
0.0.1 Haplopelma Lividum
0.0.1 Lasiodora Parahybana
0.0.1 Poecilotheria Regalis
0.0.1 Psalmopoeus Cambridgei
0.0.1 Psalmopoeus Irminia
0.1.0 Pterinochilus Murinus
1.0.0 Theraphosa Blondi
 
http://forumas.tik.lt
Vobleris
Jau tokių temų per visą puslapio gyvavimo istorija būta nnn. O kodėl, jos liko tik temomis spręskite patys Smile tema manau nemažai diskutuota ir iš diskutuota. Aš irgi nieko prieš, tiesiog yra realybė ir yra utopija.Aš kaip ir Dainius mėgstu realybę.O šiaip turėdami pinigų didieji prekybos centrai parodas pasikviečia iš užsienio.Pvz: Ozo PC buvusi roplių paroda buvo labai įspūdinga ir graži.PC reikia masių ir vaizdo ,kad pritraukti lankytoju.Pvz; du stalai ir du vorai , dėžutėse tokiame plote jiems nepadarysi jokio efekto.Muges užsienyje vykdomos komercijos principu tai yra biznis. Lietuveleje iš to verslo- biznio nepadarysi....Nei Čekijoje,Lenkijoje,Vokietijoje ir t.t parodos rengiamos ne labdaros tikslais.Yra kas perka, yra kas dalyvauja.Kalbant ekonomiškai pasiūla atitinka paklausa.O pas mus ? jau turbūt pasiūlos daugiau, nei realios paklausos.Ar tai būtu ežiukas,driežiukas,gyvate ir pan egzotika.Apie Hamma yra net filmas sukurtas ne iš gyvūnų mylėtojų-augintojų pusės o iš verslo pusės tai yra kokiomis priemonėmis ir kaip yra uždirbami pinigai iš gyvūnų.Skamba gal ir baisiai, bet taip yra ir yra visur kur yra pinigai.Niekas netampys, nevažiuos per "puse Lietuvos" nerizikuos savo gyvūnais dėl "pramogos".Aš dalyvavau vieną kartą iš solidarumo mugėje iš solidarumo ir ji nepasiteisino Smile nebent pasiteisino dalinai pati pirma kartą , nes iš solidarumo atvaževo keli žmonės iš egzotikos kitaip būtų Sad ir manau buvo sekančius bandymus (tą jau esu minėjas ankščiau) ir jeigu aš ten pardaviau viena ar du kukurūzinius žalčius važiavau iš Radviliškio į Kauna tai jokios ekonomikos ten nebuvo tik solidarumas ,bet juo vien gyvas nebūsi.Dabar pvz: kas mugėjė Lietuvoje iš Dainiaus įsigytų pvz:coxi ar vienarage ? už joms būdinga kaina niekas.Ir isigyti nelabai yra kam.Pažiurėkime netgi virtualiai Smile argi yra labai daug skelbimų su išveistais parduodamais gyvūnais ,kad net teoriškai galima būtų padaryti ,bent šiokia tokia muge ? Lietuvoje veisti egzotinį gyvūną su siekiu čia jį realizuoti yra utopija.O kalbant apie paroda dar kartą pasikartosiu reikia daug ir gražiai.O padaryt ,bet ka ir bet, kur susibėgę Smile tai jgalit padaryt ,bet kur ir bet kada tarpusavi.Kam tai aktualu.
Redagavo Vobleris 2012-11-26 12:48
 
www.egzotika.info
donatas_s
Vat būtent, kaip minjau, aš dažnai sutinku pademontruoti egzotinius savo bestuburius mokykloms, ar panašioms įstaigoms, bet į didesnes parodas ar muges taip pat tikrai nežadu vykti ir vežioti gyvūnu. Man tikrai nereikia platesnio viešumo ir pan. Nes iš tokių parodų nematau didesnės edukacinės prasmės. Mokyklose vyksta mano organizuojamos parodos metu atitinkamos pamokos, susijusios tiesiogiai su demonstruojamais gyvūnais. O kas iš to, kad milžiniškame prekybos centre ateis žmonės, kuriems ten ta pasakojama info mažiausiai idomi, pažiūrės tam kartui, paaikščios, kaip gražu, o greičiau priešingai, kokie bjaurus ir kaip jūs juos galit dar imti į rankas... Tai kokia prasmė to???
Užsienyje suprantu, draugijos didelės, vyksta parodos, jų metu susitikimai, paskaitos skaitomos, metiniai pranešimai ir pan...
+37060481407
 
http://www.egzotika.info
Ievutea
donatas_s parašė:
Kas nori tas nedideliai auditorijai organizuoja. Organizuoti masines neverta - nebent norite iš savo kišenės jas apmokėti. Sunku rasti remėju, nebent ištaikius kokiais nors progai gerai.
O vat Žiežmarių gimnazijoje praeitą ketvirtadieni buvo nedidelė mano egzotinių bestuburių parodėlė.


Na kad ir maža, bet susilaukė tikrai nemažo dėmesio Smile

Šeip manau viską gerai suorganizavus, galima sulaukt pasisekimo, bet aišku, kaip jau kažkas ir minėjo vis tai atsiliepia į pinigus... Smile
Redagavo Ievutea 2012-11-27 10:39
 
D31v1d45
Sveiki, GALBŪT būtų norinčiu surengti mini paroda Radviliškį, o tiksliau tai Radviliškio Jaunimo erdvėje, pristatytumėte radviliškio jaunimui egzotinius gyvunua, bei papasakotumėte apie juos. Jeigu būtų norinčiu bent kiek prisidėti į a.ž.
Pagarbiai Deividas
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8241
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36152767 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma