2024m. April 20d. 02:03:21

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 1

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
Terariumo dezinfekacija
lowerpro
aiskuma Smile o as tysiau ji zemyn, tris kart po dusu su skuduru ploviau Grin dar su druskuotu vandeniu Grin ir vel su dusu... reik dezinfekcinio skyscio teram nusipirkt...palengvintu viska Smile
 
Richardas
Vettiekimas veža i vilnių kažkur prekes.Pas juos mačiau purškalą, su pavaizduota iguana-dezifekcini:yes:
Redagavo Richardas 2008-05-15 00:43
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
lowerpro
butinai pasidomesiu! aciu Smile
 
Mikis
Smile) o kas kiek laiko terariumus valyt reikia?Frown
 
Richardas
Mikis parašė:
Smile) o kas kiek laiko terariumus valyt reikia?Frown
Tada kai nešvarūsGrin. Gali vėliau, pagal individuolius stebėjimus ,susidaryti grafiką.Ir pasiskirti super valimo datas.
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
Mikis
supratau Grin
 
JokerPoker
Pvz: laikant skorpioną (Pandinus Imperator) kas kiek laiko reiktų dezinfekuot terariumą? :nezin:

Ir dar toks klausimėlis tarkim išvalai tarariumą, o kaip dėl durpių naujas pirkt dėt ar tik kaityt orkaitėje senas ir vel dėti? Frown
 
Mo-o
Iškaitinus jas, galima vėl dėti į terariumą.
 
AndriusN
Geriausia yra pakeisti naujomis. Wink
"Šalta!" (P. Coelho)
 
Mo-o
O ką manot apie dezinfekavimą kalio permanganato tirpalu? Durpes bandėt taip dezinfekuoti?
 
AndriusN
O ką manot, kas lengviau, nusipirkt briketą durpių ar knistis ilgai ilgai jas dezinfekuojant? Smile
Aš nesivarginčiau tokių nesąmonių daryt ir labai abejoju ar kas nors kitas vargintūsi. Smile Reikia čia Voblerio (jis man kaip popiežius ar kunigas koks, pamokslus sako neblogus), tai išaiškintų apie durpes ir pan. Grin
"Šalta!" (P. Coelho)
 
Mo-o
Durpių iškaitinimas tai nepasakyčiau, kad labai daug laiko atima. Aišku, nesiginčysiu, jog pirkti naujas yra geriau
 
donatas_s
Durpių iškaitinimas neišvalis jų nuo ekskrementų augintinių, maisto įvairių likučių ir pan. Todėl geriausia keisti, tuo labiau, kai gali gauti durpių po 2 lt už briketą.
+37060481407
 
http://www.egzotika.info
Vobleris
Ja Andriukas teisus :yes: nereik užsiiminėt tokiom nesamonėm :no: turi pakeist ir.O jai nenori visokių "draugų" tą reikia daryti dažnai.Nors vėlgi :geek: reikia suprasti ,kad tai yra naturali terpė veistis ir "derėti" visokiems sutvėrimams pvz.erkutėms.Net keičiant durpes dažnai ir šeriant retai (vorus pvz),išrenkant maisto,išmatų likučius (kas liečia stambesnius gyvūnus) jų pasitaiko.Yra specialių prieaparatų naikint erkutes ,bet jie tinka tik stambiesems egzotiniams gyvūnams.Papurški kelios minutės nugaruoja ir "baba'.Elementariai manau galima naudot spirita ,nes šių prieaparatų didžiaja dalį sudaro būtent spirituota veiklioji medžiaga.Tai manau ,kad galima purkšti ir elementarų spiritą , išvėdinti terariumą.Dėja voram šitų metodikų nepritaikysi ,tad belieka kaitinti dekoracijas,keisti durpes,plauti ir t.t.O norint užsitikrint profilaktika ,tai reikia daryti dažnai.Ypač žmonės kurie turite viena ar kelis vorus na tikrai :laugh: skamba galvos sukimas: ką daryt? galima ir kas savaitę keisti.Asmeniškai keičiu ,bent kartą į menesį ir dažniau(vorų ir skorpionų ne veinas) ir tvarka kaip armijoi ir priemonių yra ir vistiek pasitaiko.Su vėjo malūnais kaži kiek nepakovosi....Bet,jai užsileisi tai tada bus :evil: .Reziumuojant ,kad viso to įžvengti reikia dezinfekuoti tearariuma,dekoracijas, pakeisti durpes ir tada problema bus išspresta.Bet, norint to išvengti tai reikia daryti dažnai.O ,kad būna,atsiranda tai yra faktas ir tai yra natūralu.Tik reikia su jomis "kovoti",naudoti profilaktika ir neužsiveisti "fermos".
Redagavo Vobleris 2009-11-06 10:16
 
www.egzotika.info
Vobleris
Parduotuvėse pasirodė http://www.sera.d...pur-w.html (gal ir ankščiau buvo,bet nemačiau) atkreipkite dėmesį kolegos.Aliejų pagrindu pagaminta dezinfekcinė priemonė,nuo parazitų ROPLIAMS.Tinka tiek ropliams tepti,tiek terariumams dezinfekuoti (padarius "mirkala" purkštuvui).Naudojamas paprastas: penki lašiukai į litrą vandens ir tepamas ropliukas ,kuris turi išorinių parazitų.Atkreipkite dėmesį,kas turite problemų su "kraujasiurbėm erkutėm" ir paprastom žinoma.Terariumo dezinfekcijai ,padaromas "užtaisas"purkštuvui.Teko naudoti ir spiritinio "tipo" dezinfekcijos priemones (profilaktikai).Ši labiau "ekonomiška" ir kiek labiau (turbūt,pasirinkimo čia neturime) priainama nei kitos.Vienu žodžiu atkreipkite dėmesį parduotuvėse,gal kur pamatysite.Informuoju išanksto , jog gali praversti,nes pastoviai kyla klausymų kaip ir kuom dezinfekuoti terariumus,išgyditi gyvūnus nuo išorinių parazitų Wink.Informacija išanksto ,gal prevers.
Vobleris prisegti paveiksliukai:
sera.jpg

Redagavo Vobleris 2010-09-19 19:13
 
www.egzotika.info
zippo1
del tu kraujasiurbiu erkuciu norejau suzinot daugiau,nes pirma kart girdziu apie jas.Kur galima rast?
 
Vobleris
Čia jau kita tema skaitykit-Erkės- http://www.egzoti...icle_id=28 ir -parazitai- http://www.egzoti...cle_id=104 plačiau apie "Kraujasiurbes erkutes" http://www.enotes...s_natricis tiesa, jos skirtingai nuo "paprastųjų" neastiranda iš oro.Jomis užsikrečiama tiesiogiai,pvz:gyvūnai iš gamtos (įpatinga,natūraliai turi šių parazitų).... Ir aplamai ropliai būdami vienoje "krūvoje' (vienas nuo kito, užsikrečia jomis) taipogi retai,mažai dezinfekuojamoje,tvarkomoje vietoje-aplinkoje (jai yra užsikrėtes gyvūnas),nenaikinamos plinta erkutės.
Redagavo Vobleris 2010-09-19 22:06
 
www.egzotika.info
zippo1
dekui :thumb:
 
donatas_s
Dowis parašė:
Sveiki, vistiek man neaiškus terariumo valymas. Terariumas pas mane bs įrenginėjamas eublefarui. Tai jeigu pvz yra jūriniai akmenys ( didesni už eublefaro galvą ), tai norint valyt terą reikia visus po vieną išimti,nuplauti, dezinfekuoti, paskui išvalyti terariumo sienas, grindis, nuvalyti,dezinfekuoti augalus ir viskas??
Ar yra kasnors, ką pasakiau neteisingai ir dar ką turėčiau žinot.?:read:

:aciu:


Vobleris parašė:
Labai dažnai valyti terariumo nereikia.Akmenis galima plauti kartu Grin visa kita elementaru ir teisinga.

+37060481407
 
http://www.egzotika.info
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8290
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36247485 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma