2024m. March 29d. 08:58:15

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 5

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,002
· Naujausias narys: Kestutis
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Vėžliai
 Spausdinti temą
Vėžlius kažką buria
Germiod
Sveiki, mano vežlius pradejo daryt kažka neaiškaus. Jam apie 3 metus ir neseniai (prieš savaitę) mes apgyvendinom su juo patelę, panasaus amžiaus ir veisles. Tai va pries č dienas pastebejau kad jis būgnina i šaką kuri pas ji guli. Las čia jam daros? http://www.youtub..._yYKW0ajDk tikiuosi iš video aišku ką jis ten veikia.Frown
 
vic
Cia tai geras.siusk ji i lietuvos talentus(vezlys bugninikas)tai 10 k euru nurausi Grin .O jei rimciau net neisivaizduoju,ka jis ten isdarineja
 
rimga321
Gal jis taip patele nori suzavet, savo muzikavimo sugebejimais? Grin
 
Loona
Sumaišė šaką su patelės galva. Tu nežinai net elementaraus poravimosi proceso, o su leidai du vėžlius ? Žinai, kad jei nesudarysi tinkamų sąlygų išdėti kiaušinius gali prarasti patelę ?

http://www.youtub...47YXmNCRhM
Redagavo Loona 2010-12-18 18:19
 
Vobleris
Na įdomus stebūklas ,kaip Loona ir rašė Grin Suleido du vėžliukus ir patinėlis "užsijemė" poravimosi "šokiais".Labai sveikintinas patarimas ,prieš suleidžiant skirtingų lyčių atstovus susipažinti su poravimos subtilybėmis ir pasekmėmis.Susiporavus ir atėjus laikui dėti kiaušiniams patelė turi turėti tam tikras sąlygas pritaikytas dėčiai ir jos perinimui http://www.youtub...re=related http://www.youtub...WDxgSCBobs .Kitu atveju ,kaip jau minejo Loona prisidarysit labai didelių problemų - PROBLEM. Skaitykite ir rinkite inforamcija pvz - http://cherepahi.ru/ ir t.t Jaigu nesiruošiate vėžliuku veisti ir inkubuoti kiaušinių geriau to nedarykite.Nestresuokite ir nealinkite bereikalo gyvūnų tiek patino, tiek patelės.Jai patelė ir "išdės" iš neturėjimo kur "dingti" dėtį į vandenį :no: betikslio veisimo geriau nepropoguoti.Taip ir patiems ir gyvūnams geriau.
Redagavo Vobleris 2010-12-18 19:39
 
www.egzotika.info
Germiod
O cia tai labai aciu kad paraset, sokiai aisku smagus bet reik dabar daryt galimybe kur kiausinius det. Toks klausimelis tuomet, as salele jiem darau islendancia is fono ir ji gana stora (apie 5cm) tai gal galima tiesiog salelej ispjaut vieta kur sveliuko pribersiu? Patele gales ten det savo jaunima?Shock
 
Loona
Skaityk skaityk ir dar kartą skaityk. Niekas mano žiniomis, o aš domiuosi daug, Lietuvoje vėžliuku sėkmingai išperėjęs nebuvo. Jei kas žinote tokių atvejų - būtų įdomu sužinot. Dažniausiai tokie bandymai baigiasi tuo, kad vėžlienė išdeda kiaušinius į vandenį, arba nerasdama tinkamos vietos išdėti ji juos užlaiko savo organizme, kur prasideda pūvimo procesas ir panašios bėdos. Tau čia niekas normaliai nepadės, nes niekas patirties neturi. Jei imiesi tokių bandymų - pats turėsi ir kapstytis.
 
rimga321
Kalvariju turguje kai pirkau vezliuka pas moteriske sake, kad pati isperino, vadinos melavo Sad
 
Germiod
Na gal man pasiseks ir busiu pirmas kam pavyko. Labai pasistengsiu db padaryt bent jau vieta kur Matai(patelei) kiausinius padet. Ir taip jau forumo deka suzinojau kad jai oda nerisi, nes galvojau kad mirsta po truputi vezliuke. Bet sokiai tai fainai atrodo=)
 
Vobleris
Bandyk,ruoškis.Aš tokį žmogų pažinojau ir kiaušinukai dar senesniais laikais (dešimties metų tarpe) buvo sėkminai išperinti ir tą faktą aš mačiau,nes tas žmogus buvo giminaitis.Apie kitus girdėti teko taipogi.Viskas įmanoma, reikia tik pasiruošti inkubacijai-dėčiai,nepražiopsoti ir domėtis.Tuos pačius į vandenį išdėtus ir laiku ištrauktus kiaušinius inkubuoja ir jai kiaušiniai nėra pažeisti viskas vyskta normaliai.Tik pati dėjimo "procedūra" pavadinkim netinkama,nenatūrali ir antgamtiška patelė kiaušinius deda krante-žemėje ir tokias sąlygas jai reiktų suteikti tada viskas ,būtų kaip priklauso.Jaigu pasistenksite,pasidomėsite, pasiruošite viskas gali pavykti panagrinėkite rusų puslapį (forumą) rasite informacijos ir apie inkubavimą ir apie dėtį.Sekmės. P.S neriasi netik oda , keičiasi ir šarvo "plokštelės" nenustebkite.
Redagavo Vobleris 2010-12-18 21:05
 
www.egzotika.info
Germiod
Ploksteliu jau pririnkau dar no liuciaus( patinelis) kuris pora menesiu pas mus guvena. Pazystami atidave vezliu nes pabodo jiem, kai maza pirko tai faianas buvo. O mes iskart dideli gavom pamegom) renku kiauto gabaliukus i bonkute)
 
sigitalove
as ir renku bet cia nieko keisto mano buves vezliukas taip pat dare bet tik su slangute jau juokiausi tai labai daug o dabartiniai taip net nedaro nes ir as porele turiu bet is sklebimu ir gal tik 1men:hap: tai ten nieko geroGrin
 
gretarta
Mano vezliuke irgi taip daročbet gyvena viena... kaip tai suprasti??????????
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8241
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36150723 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma