2024m. March 28d. 23:20:12

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 3

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,002
· Naujausias narys: Kestutis
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Vėžliai
 Spausdinti temą
vezliai vandens
Natrix
Hm,kazkada seniai norejau auginti ... Kaina suviliojo .Mazas vezliukas dektuku dezutes dydzio ~ 30 lt.Bet po to kai suzinojau kokiu salygu jiems reikia,nusivyliau.Isvis vienam vamndens vezliui 300 l. talpos akvaterariumo reikia Grinisap:> Mano nuomone,geriau sausumos vezlys.:hug:
Aš pasaulio valdovas.
 
Forget_me_not
Sausumos - jėga :yes: , bet vandens irgi lb fauni.. Draugė turi raudonausiuką, bet man jo gaila Grinisap: vėžlys užima gal pusę akvos - pasisukt vos gali...
Redagavo Forget_me_not 2006-06-21 18:02
 
berta
as turiu viena bet mazas pas mane 3men nusipirkaub kikoj du bet vienas mire akmeni prarijo ir numire o kitas buvo bailus o dabar tik bruzina terariuma tai paimu priprato ispindejo pradzioj valge daug kai nusipirkau o dabar mazai teko maistuka keist tai pripirkom visokiu sausumos noriu bet bijau nnes vieno netekau teko menesi kankintis veterinarai vitaminu dave vaistu sake turi pageret bet nevalge spausdavom morku obuoliu kopustu sultis bet...tai buvo pirmas vezliukas mano gyvenime verke visa seima nes kas laiko turedavo tas maitindavo...beto jie brangus labai uz maza sumokejau 250lt o dabar dar brangesni turbut
 
Vladas
aš turiu trioniksą ir didelį raudonausį iš kikos... aš jį nepirkau, bet tiesiog jis išaugo, daug valgė ir nieks jo pirktis nenorėjo... žodžiu kika norėjo jo atsikratyti ir ruošėsi paleisti į Nerį Grinisap: ... aš nežinau per kur per ką per kaip,bet mano krikštamotė atvežė tą vėžlį man kuri ruošėsi paleisti į Nerį... ir dabar jis jau metus gyvena pas mane Smile fainas vėžlys :yes: ir aš neįsivaizduoju kaip jiems galėjo pasikelti ranką užmušti tokį padariuką Grinisap: kadangi paleidimas į upę yra tolygus vėžlio nužudimui....
Sunkumuose visada slypi galimybės.
Albertas Einšteinas
 
berta
parduok man Vladai
 
berta
as turiu patineli Napoleona Bismarka (napas)
 
berta
tiesa tu vilnietis as kikoj ir pirkau pries 3men bet noriu antro gal zzlogijos sode parduotu bet kazin
 
steu
tai lukterk siek tiek, kika vel atisvesh ir nusipirksi toki pati vezliuka.. as prisidedant prie sios temos, turiu balini vezli.. nei su maistu problemu nebuvo niekad nieko.. tik mazas.. auga letokai.. shiap labai smagus gyvuniukas.. ir sakyciau gana intelektualus.. atplaukia visad kai pamato zmogu.. kol mazas tai akvaruime gyvena.. bet kai uzaugs teka jauciu su Antanu bendrauti ir meginti veisti ten pas ji.. kokiame aptvare gyventi perkelti..

-
 
berta
bet as labai labai nooriu jam vienam vargsui nuobodu.
 
berta
jo tetes paprasysiu nupirks akvariuma bet nzn del poravimo o jai du patinus tureciau...mano vezlys tinginys kazin ar gaudytu jam turi viskas but paduota prie pat sausumoje o i vandeni nusinesa o ar sunku butu vezli prasivest i Anglija?
 
reginiukas
gal kas parduodat sausumos vezliuka,labai noreciau laikyti :yes:mes
 
Deleted_User
Berta,koks pas tave vandens vezliukas uz 250Lt?Turiu 3 vandeninius:hap:
1 Muskusinis,2 geografiniai.Zinau kur Vilniuje yra geografiniu.Jie idomesni nei raudonausiai,su kupromis ir labai dideli neauga,be to nelepus prieziurai.
This user has been deleted!
 
http://basti2web.de
berta
nzn koks pas mane su kuprele sarvas zalias o oda zaliais dryziais...:naiv:
 
aladnas
draugas dowanu seeniai gawo pora degtuko dezutes dydzio wezliu.... dabar jie dydzio su lyg keptuwem... wos beapsisuka abu akwariume.... bet riebus ir atrodo laimingi GrinGrinGrin
Redagavo aladnas 2006-08-09 21:20
 
aladnas
gali pilnai tajp gali but... ten wietos tiek kad jei wienas sildosi sausumoi tai kitas wandeny pasimerkes.. arba wienas ant kito... bet seip tai maitinasi neblogai ir tokie riebuiliai Grin
 
Deleted_User
Berta,gal turi foto?
This user has been deleted!
 
http://basti2web.de
aladnas
wezliam butinas sportas Grin nepagalwociau niekad Grin
 
berta
nea neturiu visu turiu iskyrus Napuko.pas kita buvo raudoni zandukai o pas sita ne gal atsiras va tokia nuotrauka kaip svetainej www.*****.lt virsui prie pavadinimo lygiai toks pas mane ir mazas kaip degtuku dezute tikiuos didelis neaugs...paziurek ir parasyk kaip vadinas ok?:naiv:
Redagavo Pao 2006-08-10 22:05
 
Deleted_User
Berta,foto labai maza,bet jei neapsirinku tai kaip pas mane Graptemys kohni-Geografiniai vezliai.Per pusmeti paaugo daugiau nei dvigubai,bet domejausi,kad auga nuo 16 iki 25cm.Pats nenorejau dideliu.
This user has been deleted!
 
http://basti2web.de
berta
bet mokejau nedaug apie 50 lt sake nereiklus as duodu dika ar gerai kuo pats maitini patark nes as dar nesenai turiu neviska zinau beto aciu::naiv:

moderuota: nutrinta krūva smailikų.
Redagavo 2007-04-18 20:51
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8240
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36149547 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma