2024m. March 29d. 11:11:08

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 4

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,002
· Naujausias narys: Kestutis
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Vėžliai
 Spausdinti temą
vezliai vandens
parpelis
dėl odos lupimosi tai taip būna kai vėžlys auga, mano vėžliui sparčiausio didėjimo metu (nuo 5 iki 10cm kiauto) visada buvo bespalvių odeliu aplink galvą.
o ramus būna tai kad neapsiprato dar naujoj vietoj, arba šviesos mažai.
mano vėžlys aktyviausias būna vakare, kai mano žmones. Smile o dieną daugiau laiko plūduriuoja tingiai.
 
parpelis
Sveiki. Mano vėžlio kiauto viena "kaladėlė" atstojo. kitos kelios irgi pradeda panašiai darytis man atrodo. ar čia taip turi būt? ar truksta ko?
vėžlio kiauto ilgis apie 12cm. amžius - 1,5metų.
dabar šeriu vėžliams skirtomis granulėmis. yra ubv lempa.

dar vienas faktas, budavo lemputė įsukta 40w, prie jos labai retai šildydavosi. neseniai perdegė ir įsukau 60w, tai dabar sėdi daugiau nei plaukioja. gal tai turi įtakos?
parpelis prisegti paveiksliukai:
1_19.jpg
 
parpelis
jau viskas gerai atrodo. atstojo daugiau ir nulupiau. kažkaip anksčiau tai tai tik labai mažytės kaladėlės nusilupdavo, tai nesupratau ar dabar viskas gerai Smile
 
parpelis
Noriu vėl sužinot informacijos. Sveiki.
užsakinėsiu vandens vėžliui (patinui) didesnį akvariumą 96cm x 66cm, aukštis 75cm. iš gamintojų sulaukiau pasiūlymų stoklo storiui nuo 8 iki 12mm.
norėjau pasitart, ką pasakysit, ką patarsit. kainos atitinkamai nuo 650 iki 1100LT.
kokie jūsų patarimai būtų, kokį stiklo storį pasirinkt? Reikia atsižvelgt kad akvariumas nebus pilnas vandens, tai gal 12mm neverta? vandens manau apytiksliai gali būtų 55cm.
ir dar vienas dalykas. Gal kaune yra kas tuo užsiima? nes kiek radau firmų tai pagrinde vilniuj, tai dar pristatymas nuo 60 ik 250 lt kainuoja Angry
 
shtulas
Sveikas. Norint sužinot stiklo storį, tai elementariai parašyk gamintojams matmenis 96x66x55, o ne ant 75, nes jei vandens lygis bus tik 55 cm, tai automatiškai tau ir stiklo storis bus mažesnis, gamintojas matyt skaičiavo pilną vandens lygį, todėl ir stiklą parinko tokį. Kažin ar dar ir tuos 55 cm pripilsi, bus turbūt koks 45 cm realus vandens stulpas.
Pas mane dabar akvariumas 140x60x60, tai dugną dariausi iš 12 mm. stiklo, o kraštines iš 10 mm. (vandens lygis apie 15-20 cm.) Dariausi iš storesnio stiklo, nes mėgstu atsargą, tai kad nebūtų staigmenų tiesiog dariau storesnį, laiko puikiai net ir pripiltas beveik pilnas (beje, nėra jokių tvirtinančių briaunų, tik aliuminio kampuotis ant kampų iš išorės, kad nenudaužyt kraštinių). Tai tau siūlyčiau darytis dugną 12 mm. stiklo, o kraštines iš 10 mm. stiklo, miegosi sau ramiai ir nesuksi galvos, kad ryte gali išlipt į balą.
Kas liečia transportavimą, dažnai važiuoju į Kauną, tai manau už 50 litukų galėčiau atgabent į vietą saugiai, nereiks mokėt 250 Lt.
Beje, akvariumas čia kaip suprantu su dangčiu tokia kaina?
 
shtulas
P.S. Niekada nelaupyk vėžliams nieko! Palik viską ramybėj, nukris pačios tos plokštelės.
 
parpelis
čia kainos tik akvariumo, be dangčio. na manau gali tekt padėt atgabent tą akvariumą. Kaune 10mm storio radau kas padarytų už 900lt, žodžiu tokie reikalai Smile susisieksiu su tavim per asmenines žinutes kai žinosiu kažką maždaug.
o kol kas - ačiū.
 
shtulas
Hmz... Sakyčiau brangoka kaip už akvariumą be dangčio Shock Aš sau kai gaminausi, tai man 140x60x60 akvariumas su visais silikonais, kampukais, kampų suveržėjais, netgi stiklo pakėlėjais gavosi apie 350 Lt. Nu aišku darbas nekainavo, bet manau už darbą ne daugiau 200 Lt. būtų paėmę. O čia mažesnis akva ir tokia kaina... Įdomiai kažkaip. Na, žiūrėk, jei ką rašyk, pagelbėsim tikrai.
 
Vobleris
Pažiurėk čia http://www.odisej... tačiau akvariumas pagal užsakymą Lietuvoje, kainuos brangiau nei lenkiškas su dangčiu iš karto.Galima isigyti lenkišką akvariumą už 400 (plius minus) su dangčiu ir dar filtras ir sala išeis pridejus ir kainuos pigiau nei Jūsų nurodytas (labai brangus) tuščias akvariumas.Nepamirškite ,kad vėžliui nereikia superinio akvariumo,nes jam nereikia nei labai daug vandens ,dekoraciju augalu.Praktiškai lempa,sala,sildytuvas,akmenukai,filtras,svarbiauisa plotas.Jie labai puikiai "tvarkosi" kaip jiem patinka Smile tiesiog patarimas būtų neskubėti ir pažiūrėti akonomiškesni varijantą ir daugiau investuoti į salą,filtravimą ir pan.Nes mokėti tokius pinigus už stiklą tikrai neverta...
Redagavo Vobleris 2012-11-01 12:40
 
www.egzotika.info
parpelis
akvariumui yra padaryta vieta spinoj, todėl jis turėtų būt reikiamo išmatavimo. panašių išmatavimų atrodys neestetiškai arba netilps.
filtrą turiu, nuo mažesnio akvariumo (Pirkau su rezervu didesniam akvariumui)
tik dėl salos dar nesugalvojau ką daryt.
o dekoracijų daug nebus..
 
shtulas
Tai faktas, kad reikės pagal užsakymą darytis akvą, jei yra numatyta vieta. Bet 900 Lt. už tokio dydžio be dangčio... Apiplėšimas vidury dienos...
Dėl salos minčių gali būt daug, bet paprasčiausia bus nusipirkt, ir vargo nebus ir pinigų panašiai išeis ir laiko gaišt nereiks. Arba komplektuot iš akmenų. Pas mane kol kas pirktinė, bet jau matau, kad jie abu nebetelpa ant vienos, tai darysiu užsakymą pas molininkus, na, kur iš molio lipdo visokius daiktus, nes kitko nesugalvojau kaip jiems patogiau būtų. Norėjau pirkt, bet nepatinka man dizainas ir nėra vietos pasislėpt, o perdarinėt tingiu Smile
 
viktorija4
Sveiki, aš turiu vandens vėžliuką girdėjau kad jų kiautui yra kažkoks tepalas kuriuo galima tepti aš vis alieju patepdavau bet sužinojau kad negalima tai gal kas žino koks ten tas tepaliukas :nezin: jai dar pasakytumet kur nusipirkti tai butu labai didelis ačiū :aciu:
 
Mantedz
Sveiki, turiu du raudonausiu vežliukus apie 1,5 metų amžiaus (Pas mane jie 1 metai ir 3 mėnesiai, atkeliavo dydžio kaip 5 litų moneta). Dabar dydžio maždaug po 12cm.

Vežliukai gyverna 126litrų akvoj, vandens apie 60-70litru, sildytuvas palaiko 28 laipsnius šilumos, yra repti glo 5 lempa.

Norėjau pasidomėt kiek tokio amžiaus vėžliukai turi valgyti?
Nes patelė besotė, kad ir kiek duočiau vis maža. Buvo gruntas akmenukai tai juos valgyt pradėjo, teko pakeist gruntą į kvarcinį smėlį. Dabar būna bando įkast patinėliui į šarvą. Pvz duodu abiems 5 kubelius šaldyto maisto specialiai vėžliukam, tai kitą diena patelės jau išbando įkast visur kas tik pasitaiko Grin

Ir dar ar neperanksti dar jiems poruotis? nes patinėlis vis bando šokt poravimosi šokį, tik patelė nekreipia į jį dėmesio.
 
ovitaly
Gavau dovanu 2 vezliukus, noreciau suzinot kokios rusies jie, jokios informacijos apie juos neturiu
[img]http://s22.postimg.org/yx5hq9qz1/DSC02154.jpg[/img] is not a valid Image.
[img]http://s10.postimg.org/577cz10d1/DSC02156.jpg[/img] is not a valid Image.
[img]http://s13.postimg.org/43aqsplxv/DSC02160.jpg[/img] is not a valid Image.
[img]http://s15.postimg.org/q18tipj87/DSC02162.jpg[/img] is not a valid Image.

aciu uz atsakymus
 
berta
Geltonausis vėžlys Chrysemys scripta scripta ir jei neklystu auginat pateles
Redagavo berta 2013-09-25 14:56
 
ovitaly
Aisku, dekui uz atsakyma Wink o antro vezliuko rusis gal zinot kokia ?
 
berta
Abi jos geltonausės
 
ovitaly
aciu
 
Karry
Kas supranta rusiškai turėtų būti smagu pasižiūrėti, kaip parduodami vandens vėžliukai turgaus prieigose. Pirkėjas - herpetologas ir puikiai apsimeta nieko nesuprantančiu, tuo tarpu pardavėja tiesiog žiba neišmanymu.

https://www.youtu...8s6Rc#t=75
 
Paulitras
Isigijom geltonpilvi vandens vezly. Aquaterariumas gan didelis vezliui 5metai, neimanoma miegot duodasi kaip pasiutes ka daryt? Ar cia normalu? O jie isvis miwga kadanors?
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8241
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36151223 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma