2024m. March 29d. 11:00:19

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 4

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,002
· Naujausias narys: Kestutis
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Varliagyviai
 Spausdinti temą
Ambystoma mexicanum
pacukutis
:help: Aksolotli auginu jau pusantrų metų. Akvriumas 22 l, gruntas stambūs apvalūs akmenys, temperatūra iki 20, turi filtrą su burbuliatoriumi ir keramikinę slėptuvę. maitinu iš pinceto uodo trūklio lervomis arba sliekais. Galvoju, kad patelė. Iki šiol nebuvo jokių problemų. Bet dabar nebevalgo, net nesivaiko piršto nuo kovo 24 d. Vežiau pas roplių veterinarą, padarė rentgeną, svetimkūnių nerado. Tada padarė vandens testą, rado per daug nitratų. Davė antibiotikų tabletę ir žolelių. Pakeičiau vandenį, vaistus sudėjau pagal instrukciją balandžio 8 d., bet iki šiol nieko nevalgo, o veterinarė nebežino ką dar galima padaryti.
Gal kas esate susidūrę su tokia problema ir galite patarti?
Redagavo pacukutis 2012-04-12 07:40
 
ReMaX
Nežinau kaip su tuo gyvunu, bet akvariumo vandens parametrus reikia kontrolioti ( visada ipilu chemijos (žalingų medžiagų naikinimo priemonė) + nuo dumblo augimo ir viskas čiki
 
pacukutis
Mano aksolotlė pradėjo valgyt, lygiai po 4 savaičių bado. Nežinau, ar pati pasveiko ar visi tie gydomieji tirpalai padėjo.
 
valke159
Sveiki , visada maniau , kad turiu patelę , bet vistiek noriu eksperto pagalbos , tad klausiu tai patelė ar patinas , nors vis dar manau , kad tai patelė :yes:
valke159 prisegti paveiksliukai:
patele.jpg

Redagavo valke159 2012-10-14 18:58
One Ambystoma Mexicanum Changed My Life , And I`m Pride Of Him Smile
 
Malus
Sveiki, noriu, Jūsų mieli aksolotlių augintojai, paklausti, kiek jūs saviškiams duodate ėst? Nes maniškis - tai kaip amžiais alkanas būtų, duodu kas antra dieną po kubelį lervų, bet tai toks vaizdas, kad jam mažai, nes viską akvariume baigia apkramtyt ir nuolat ieško maisto. Kokia būtų norma, kad jo neperšerti? Ar gal šiaip kokių dar pastebėjimų turit. Dėkingas už dėmesį.
 
that
ar kas veisia juos ? :flag:
 
HorusEye
Sveiki, gal galetumet pasakyti kur galeciau nusipirkti Aksolotli? Mazdaug pries 3 metus laikiau zuveles ir Vilniuje, (dabar nepamenu kurioje) parduotuveje "KIKA" maciau Aksolotlius. Kainavo berods 15Lt :conf: . Ir is karto jie patrauke mano demesi, bet tada apie juos dar nieko nezinojau, todel nesiryzau pirkti, taciau dabar jau viska zinau ir turiu galimybe auginti ^_^ . Taigi, zuvyciu jau nebeturiu, bet labai noriu Aksolotlio, akvariumas dar likes, bet nezinau kur galeciau isigyti si nuostabu padariuka :nezin: . Padekit :help:
 
BaBooKaz
Vilniuje akvariumai.lt tikrai mačiau pirkti. Internete galima pažiūrėti arba tiesiog pasiskambintiWink Kaina buvo apie 25 Lt. Dar tiesa Kalvarijų turguje mačiau prieš kelias dienas, tik ten jie dar jauni tokie man pasirodė..
 
HorusEye
Dekoju. :aciu:
 
aistuliukas123
Sveiki, turiu problemėlę su aksolotliu... Man atrodo, kad ji ( Stefanija) išsilaužė koją, ar kažkas atsitiko, nes pradžioje ji jos nejudino, vakar nusinėrė nuo kojos oda, tai šiandien liko tik kauliukai... Kas galėjo būti?Gal čia kokia bakterija? Šiuo metu ją atskyriau nuo kito, įkėliau į 15ltr akvą ( žinau, kad mažas).
 
trochanter
Greičiausiai bus kitas aksolotlis pagriebęs už kojos. Kokio dydžio akvariume abu laikei? Kokio amžiaus abu aksolotliai?
 
rimga321
autaugs
 
aistuliukas123
Tikiuos Smile Kiap kovojat su šiltu akvariumo vandeniu? Aš įmetu butelį su sušaldytu vandeniu, bet nieko jis nepadedaGrinisap: Akvas 130ltr
 
Dilma
Sveiki,
įsigijom ir mes šitą padarėlį. Klausimas kilo, gal ir juokingas - kaip atrodo aksolotlio kakučiai Grin. Porą kartų radau tokius nemažus darinius, kaip maišelius... Bet kažkur skaičiau, kad tai iš skrandžio... Šeriam kas natrą dieną, ėda nedaug, maždaug pusę kubelio šaldyto įveikia... Suaugęs, sakė, maždaug metų jau...:help:
 
pacukutis
Sveiki, mano aksolotlei ant leteneles atsirado toks kaip puku kamuoliukas, panasus i pelesi. Kaip galeciau ja pagydyti?:help:
pacukutis prisegti paveiksliukai:
10687192_10202399897598904_625778733325536726_n.jpg

Redagavo pacukutis 2015-01-11 17:46
 
sadone
Sveiki , gal žinot kur galima nusipirkt aksolotlį Šiaulių pusėje? DėkuiSmileSmile:help:
 
RFox
isigijau visia nediduka pries tris dienas. Ir zinoma nepagalvojau,nespiklausiau ir parduotuveje nepasake,jog gruntas turetu buti didesnis,jog negaletu priryti. Beda jau nutko, matau bent keturis jau dvi dienas jo pilve akmenukus.
Kas gresia ir ka daryti???
 
pegas
gal ka domina aksolotliai.. parduodu aiksinį ir juodą. mexicanum, o taip pat andersoni.
860279098 http://www.skelbiu.lt/skelbimai/parduodu-aksalotlius-mexicanum-ir-andersoni-kita-26940939.html
Redagavo pegas 2016-12-31 15:30
 
Janis
Labas, gal kas galėtų man išsamesnės info suteiktė dėl jų dauginimosi. Man šeštadienį patelė išneršė ikrus. Suaugusius atskyriau nuo ikrų, kad nesuvalgytų. Tai žinau reikia laukti apie 15d. Ir kas toliau? Ar tikrai subres tie ikrai ar reik dar ką daryti. Ar subrendę išgyvens, nes kiek girdėjau tai nėra lengva
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8241
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36151195 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma