2024m. March 28d. 11:01:04

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 7

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,002
· Naujausias narys: Kestutis
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Driežai
 Spausdinti temą
Lietuvos driežų veisėjai
Locust
rIMA EKSPERTE ROPLIU, MAN BUVO BAISIAI JUOKINGA KAI GAVUSI VANDENS AGAMA KISO PO KALDRA KAD SUSILTU, O VILMANTAS SAKO TAI GAL GERIAU LEMPA IJUNK. VA TAU IR ZINO FIZIOLOGIJA ROPLIU.Smile
 
Klaipeda
Locust parašė:
rIMA EKSPERTE ROPLIU, MAN BUVO BAISIAI JUOKINGA KAI GAVUSI VANDENS AGAMA KISO PO KALDRA KAD SUSILTU, O VILMANTAS SAKO TAI GAL GERIAU LEMPA IJUNK. VA TAU IR ZINO FIZIOLOGIJA ROPLIU.Smile


Shock Cia rimtai? Shock
 
Locust
Nu man papasakojo taip. As jos nepeikiu ir pats nedaug snekos turejau, bet
roplius gydyti cia sudetingas dalykas, as dar galiu pasiulyti Laura (Veterinarijos vaistine prie TV boksto) kas nezinot, gal brangiau kainuotu, bet jei ligos stadija dar puse velnio tai verta bandyti. Viena iguana tai gerai sugyde. O karta is Arturo nupirkau pigiai dvi Hydrodynastes gigas (Brazilijos vandens zaltys) tai viena buvo nukirsta uodega ir buvo pradejus gangrenuoti ant odos buvo infekciniai puliniai tai amputavo uodegos dali, kazko susvirkste apvyniojo bintu paeme70lt gyvaciokas siaip matesi, kad pasmerktas ale del idomumo pagalvojau retas gyvis pigiai gavau verta pabandyti pagydyti bet aisku ji nudvese. Reikia paciam jausti ar verta prasideti su gydymu ar uz 20lt paprasyti uzmigdyti. Jei Rima kam isgyde rimtai sergancius roplius tai super. Bet kiek teko kalbetis tai supratau kad del kuklumo trukumo jinai nesusirgs. Vienas zmogelis norejo iguana nusipirkt bet zaliuju iguanu neturejom tai pasiuliau Ctenosaura quinquecarinata (Meksikine dygliauodege iguana) ka tuo metu turejom. Jis sako pasitarsiu su tokia Rima. Paskambino bando paaiskint ka siulau, jam nesiseka nes klaikiai sunku pavadinima jam istart ir morfologija apibudint, tai sako snekek tu. Na tai aiskinu kaip vadinas kaip atrodo, tai pertraukia sako tokios neturiu ir aiskina kokias ziaurias galingas iguanas augina ji as cia ta Rima kur daznai per telika rodo ir laikrasciai raso, kur viska gydo, bendrauja su auksciausio lygio mokslininkais ne tik is LT bet ir uzsienio, tokiu pakeltu tonu sakau zinau kas tu nu ir ka galvoju, suspigt man is dziaugsmo soktelt i ora ir supllot rankytem. Nu tai ikisau zmogeliui iguana o jis nuleke pas Rima deretis del pamainymo ant zalios, nes Rima anos labai uzsinorejo. Kas liecia entuziazma siam puikiam hobiui ir jo populiarinima tai ja uz tai gerbiu, bet tik ne uz tai kaip ji save pateikia ir ar sugeba tai ka sako sugebanti.
 
Loona
Labai nepatinka man tokie "veisejai":

2007-09-09 temoje "Lietuvos driežų veisėjai" matis parašė:
veisiu gyvavedzius driezus kitais metais jau tureciau tureti kazkur 40-50.
:conf::hap::jeee:


O štai kodėl:

2007-08-15 temoje "Lietuviski driezai" matis parašė:
kaip juos auginti ka jie lavgo ir ka jie megsta aisku kalbu apie gyvavedy drieza.


2007-09-09 temoje "Lietuviski driezai" matis parašė:
kur buna vikriuju driezu kaune?
kaip atskirti gyvavedy drieza patele nuo patino?


Sorry, bet panašu kad šis "veisejas" nežino kaip atskirti patiną nuo patelės bet kitais metais planuoja turėti gausią vadą. Kiek nekaltų gyvunelių numirs :no:

Žiauru Grinead:
 
yovi
Loona, tam veisejui 10 metu... manau viskas aisku.
 
Klaipeda
Lietuvos driezus pakankamai sunku auginti, kad jam kas nors iseitu... Jei dar tie isgyvens... Grinead:
 
Richardas
----Vaike paleisk driežiukus---būk geras:conf:------Būk vyras nusipirk ką nors ir augink:aciu:
Aš nepiktai aš draugiškai .richardas riškus 1968m. Aš geras kai miegu ir miegu kai geras
 
rytojus13
Noriu paklaustiSmile. Ar Lietuvoy daug kas perka eublefarus? Juos veisti apsimoketu? Ar zmones juos perka pastaruoju metuSmile? Nebuna taip kad atveda eublefariuku ir po to nebuna kur det? Daug lietuvoy yra zmoniu, kurie veisia juosSmile?
 
rimga321
Nemazai cia juos kas veisia, tikrai nemanau, kad apsimoketu.
 
Reptilijz
Aš veisiu bet parduot tikrai sunku per 1m pardaviau tik 5. Šiai nemažai, kaip eublefarus. Smile
PACKMAN, PACKMAN, PACKMAN...
 
weri
o gal kas Chameleonus veisia lietuvoje? Nes net Zoo sode Kaune jų nemačiau. Frown
 
Klaudas
Veisti eublefarus (net ir kitus roplius) bent jau Lietuvoje, tikrai neapsimoka, tai parodo iškreiptos rinkos kainos, kai mažo eublefaro kaina siekia 30-50 lt, kai užsienyje, kur yra žymiai platesnė egzotinių gyv. rinka, žymiai daugiau pirkėjų, tokių kainų tikrai nematysime Smile
 
dumerili
Klaudas parašė:
Veisti eublefarus (net ir kitus roplius) bent jau Lietuvoje, tikrai neapsimoka, tai parodo iškreiptos rinkos kainos, kai mažo eublefaro kaina siekia 30-50 lt, kai užsienyje, kur yra žymiai platesnė egzotinių gyv. rinka, žymiai daugiau pirkėjų, tokių kainų tikrai nematysime Smile


Oi klysti. Šeštadienį kukurūzus Čekijoje teko atiduot po 200 kronų. O dėl Lietuvos tai teisybė, kiaušinių aš jau neinkubuoju, nes elektra brangiau kainuos....
 
Klaudas
dumerili parašė:
Klaudas parašė:
Veisti eublefarus (net ir kitus roplius) bent jau Lietuvoje, tikrai neapsimoka, tai parodo iškreiptos rinkos kainos, kai mažo eublefaro kaina siekia 30-50 lt, kai užsienyje, kur yra žymiai platesnė egzotinių gyv. rinka, žymiai daugiau pirkėjų, tokių kainų tikrai nematysime Smile


Oi klysti. Šeštadienį kukurūzus Čekijoje teko atiduot po 200 kronų. O dėl Lietuvos tai teisybė, kiaušinių aš jau neinkubuoju, nes elektra brangiau kainuos....

Nebūtina taikyt šalių, kuriose gyvūnai sąlyginai pigiausi, būtent į Čekiją ten ir važiuojama, kad NUSIPIRKT / kažkam masiškai parsiduot (ypač aktualu fermoms, didesniems veisėjams), beabejo, dėl vienoje vietoje susirinkusių daug žmonių. Užmetus akį, kad ir į pačią Vokietiją, Ameriką, Didžiąją Britaniją , egzotinių gyvūnų kainos aukštesnės (aišku atsižvelgiant ir į pačio gyvūno rūšį) nei Lietuvoje ar toje pačioje Čekijoje. Kukurūzų ir Lietuvoje pilna, nemanau, kad būtum čia parsidavęs, tiek kiek pardavei ten, todėl geriau gaut kapeiką, nei auginti pastoviai alkanas burnas ir investuoti į jas kiekvieną savaitę dar daugiau Smile
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8236
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36147447 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma