2024m. April 19d. 14:39:18

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 1

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,003
· Naujausias narys: Alvyda
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Maistas
 Spausdinti temą
Graužikai
Mariezas
Sveiki, noriu jūsų paklaust kokios gali priežastys, kad nesiveisia gerai graužikai arba atsiveda po 1-2vaikus.Nes auginau porele pelių suaugusiu vaiku nebuvo matyt, po to žiurkių porele, na su jomis galvojau viskas gerai,bet kai pradėjo vest po 1-2jauniklius nežinau ką daryt.Gal jūs žinot kodėl šitaip gali būt?Esu girdėjas, kad nutuke graužikai po kelis viakus veda,bet pas mane lyg ir nenutuke.Gal maista reike keist ar ka? Smile Gal ka patarsit del ju veisimo,kad vestu normaliai,o ne po 1-2 jauniklius? Wink
Redagavo Mariezas 2007-01-23 09:11
 
Efka
girdejau kad pastoviai turi tureti geriamo vandens
 
Linius
pas mane su pelėm irgi panašiai, iš pradžių vedė normaliai, o po to vis mažiau ir mažiau...,gali būt, kad nutuko... o jaunikliai laukdami eilės būt suvalgyti,"prisižaidė" ir atsivedė jauniklių gausiai, tad dabar senesnes šeimas naikinsiu, ir pakeisiu jaunomis. Žiurkė pas mane pirmą kart vedė ir turi , berods, 11-12 jauniklių :hap:
...nusišypsok, jei skauda labai...
 
Mariezas
Na geriamo vandens veisiamoms buna visada o neveisiamos gauna karta per diena ir darzoviu,na jei del tukimo tai reikes mazinti maisto dozes truputuka Smile
 
Julius_Spiderling
Gal peles vienos lyties :laugh: o seip gal jau garbaus amziaus tavo grauzikai, juk vidutinis amziaus vidurkis yra 2 metai.
 
Kiaune
Dėl daugelio dalyku taip gali buti - gyvunu amžius, patalpu temperatura, pašarai, gyvunu kiekis viename narvelyje.
Pelės geriau kai būna 2-3 pateles ir vienas patinukas. O šiaip kuo šeri? Parašyk plačiau, galėsiu pakonsultuoti.
dum spiro spero
 
Mariezas
Na peles budavo 2narve,siuo metu auga 12peliu,bet gana dideliame narve seriamos :sunu maisto,mieziu ir kvieciu jei neklystu misinys.O ziurkes tai dar nera senos,pateles auga po 1narvuose tik ileidziamas patinas,patalpos temperatura naktinimis apie 22-24,dienomis 26-30.Ir geriamos vandens siuo metu visalaika joms buna.
 
Kiaune
Na sąlygos kaip ir geros. Jei šunų maistas, o jis buna sūrokas tai vandens reikia pastoviai. Šiaip kadangi pelės ir žiurkės visaėdės i neštumo pabaiga ir žindymo laikotarpiu reiktu ir baltyminio maisto - šiek tiek varškės, virto kiaušinio. Namuką/slėptuvę pasislėpimui turi?
Šiaip pelių produktyvus reprodukcinis laikotarpis apie 1,5 metų. Paprastai pelės pastoja, pagimdo ir vėl po kelių valandu pasiruošusios poruotis. Dažnai buna kad dar nebaigus žindyti viena vada jau gimsta kita.

12 peliukų tai čia vienos pelės jaunikliai ar dviejų? Šiaip tai pas pele buna vidutiniškai apie 8. tai jai 12 tai super:clap:

be je žiurkės ir pelės porų partneriai iš skirtingų šeimų ar iš tos pačios?
dum spiro spero
 
Mariezas
Peles ,12peliu gyvena buryje ten 3-4patinai ir daugiau pateles,sleptuviu yra,pas ziurkes sleptuviu nera ,tokiu dideliu nerandu,patinas ir pateles is skirtingu vadu ziurkiu as patina paauginu tai pas viena tai pas kita o jei abi pastotu tai pas paauglius ziurkius idedu.Na reikes meginti taip ju maista paivairinti varske ir virtu kiausiniu Smile
 
Linius
Aš peles laikau šeimom- 1patinas ir 4-5 patelės, laikau rūsyje, kur temperatūra tik keli laipsniai, šeriu irgi šunų sausu maistu, batonu, kviečiais, vandens yra pastoviai-pas mane automatinės girdyklos. O, kad mažiau ėmė vest, tai tikrai įtariu, kad nutuko bestijos... O žiurkę patelę atskyriau nuo patino prieš pat vedimą, buvau padaręs slėptuvę, bet ji lizdą susisuko atviroj vietoj, o slėptuvę pavertė maisto sandėliu, viską velka ten, net neaišku kiek ten prisisandėliavo Grinisap:, o pacukai (12 št) šiandien jau atako :trenk:
...nusišypsok, jei skauda labai...
 
garsas
patarkit kuo šerti paaugli slieką . dabar sušeriu po 2~3 žiurkes. višos dar per didelės. Viščiukų paaugusių dar nesimato turgui, nupirkau triušį, 1mėn. parsivežiau, atsidariau dėžę - per didelis. kankinsis sliekas kol įveiks. kaimyno katė dar tik laukiasi, uošvienės paršiukai jau taip pat didoki tokiam sliekui... aišku galima ir toliau žiurkėm šerti, bet jau reiks po kokias 3~5 duoti. bet didelė žiurkė gali įkasti, o naujagimis, bet stambesnis grobis nepavojingas.

P.S. įdomios visos nuomonės.
 
evalduxx
garsas, įkąsti? Šerk negyvom, prieš tai lengva labai likviduoti tas žiurkes, ir problemos nebus, ir neįkąs.
 
garsas
likviduoti kaip? elektros kėdė? agrasyvius patinus pavaišindavau atsuktuvo rankena kol prisvaikdavo, bet kraujas iš nosies 90% pasirodo, ko nenorėčiau, bet kitos išeities nėra. beto sliekas nenori net pažiūrėti į negyvą ar pusiau gyvą laimikį.
 
Sarunas_St
Vietoj atsuktuvo naudok GAZEN WAGENGrin
Brachypelma Smithi L11
Poecilotheria Regalis L9
Stromatopelma Calceatum L7
 
Natrix
Kaip tai ''kraujas iš nosies 90% pasirodo, ko nenorėčiau, bet kitos išeities nėra''???Gaila žiurkių neaugink pitono.
Aš pasaulio valdovas.
 
evalduxx
Hm, šiaip kiek teko užmušinėti, tai tik vieną kartą buvo kraujas ištekėjęs, biški ne taip užtaikiau, o šiaip visada gražiai į stalo kampą ties kaklu smugis būna, ir mirtis staigi, jokio kraujo, jokių nešvarumų.
 
Skaja
Del nutukimo cia mitas.
Svarbiausia - pastovus vanduo ir pilnavertis maistas (butinai turi buti saulegrazos ir grudai, kartais sviezios morkos).
Toliau - narvo dydis, jo elementai (pakratai, lizdas, zaislai).
Gyvunu kiekis ir amzius.
Jeigu ka nors domins placiau, rasykit i az (ziurkiu ir peliu veisimas - mano oficialus darbas).
 
Chelsi
Kas parduoda saldytas peles
 
sevenmoons
As irgi ieskau peliuku (naujagimiu) Vilniuje, saldytu arba ne. Patarkite, kur gauti Sad Reriz fauna, taip suprantu, jau uzsilenke.
 
Banys112
Laba diena, Parduodu Peliukus šaldytus ir gyvus įvairaus dydžio. 867095469
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8290
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36246419 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma