2024m. March 29d. 00:14:00

Navigacija
· Pradžia
· Straipsniai
· Galerija
· Forumas
· Komentarai
· Anekdotai
· Kontaktai
Naujokams
· Taisyklės
· DUK
· ŽODYNAS
· Paieška
Naudinga
· Konkursai, siurprizai
· Video
· Nuorodos
· Siųstis
· PARAMA
 
 

Naujausia foto
Naujas šeimos narys :))
Naujas šeimos narys...
2023/03/25 11:16

 
 

Atsitiktinė foto

 
 

Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 5

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 8,002
· Naujausias narys: Kestutis
 
 
Peržiūrėti temą
Egzotika.Info » Ektotermai » Vorai
 Spausdinti temą
Dėl voro elgesio
GerdaJo
Sveiki, išilo problemėlė su mano mažyliu... Įsigydama voriuką galvojau, kad šis bus ramaus būdo ir charakterio, kadangi esu naujokė norisi kažko prie ko galėčiau priprasti. Vorų niekada nebijojau ir nebijau, bet panašu, kad šis vers mane išsigastiSad
Esmė tokia, kad aš negaliu atidaryti jo indelio (kolkas laikau indelyje) nes jis bėga iškart... pradžioje galėjau laikyti atidarytą ir grožėtis o dabar jis vis bando pasprukti... Praėjo daugiau nei dvi savaitės kaip jis pas mane, o dar nesinėrė... galvoju gal kažkas negerai, bet maitinasi noriai ir nelindi kokiame urve ar slėptuvėje. Visada ant kokoso sėdi ir tarsi laukia kada atidarysiu indelį, kad galėtų pasprukti...
Tikiuosi sulaukti supratingų patarimų kaip elgtis galų gale kaip ateity perkelti į didesnį indelį kai jis toks smarkuolis...FrownFrownFrown
P.S voras bent jau turėtų būti Brachypelma angustum
 
Jokotau
salygos gal netinkamos, per didele dregme ar per karsta jam ten, tai ir bando istrukt.
p.s. cia tik aklas spejimas, dar gali but, kad paprasciausiai jo charakteris toks, kuris augant keiciasi (nors ir butu labai neiprasta brachypelmom nes jos is esmes vieni is baiksciausiu voru). pas mane avicularijos irgi kol mazos budavo tik atidarius bandydavo pabegt, bet paugejo ir atidarius nejuda ne is vietos, pirstu gali pastumt, vos vos tik pasitraukia nenoriai.
p.s.s kaip suprantu jis mazas, tai, kad kol kas nesikasa urvo nereiskia, kad to nedarys ir ateity, turetum iskart nusiteikt, kad pries issinerima, ne tik kad urva issikas, bet ir uzsikas jame ir nematysi koki menesi visai jo. tik kai jau buna gana dideli pradeda pavirsiuj, o ne uzsikase durpese, nertis.
p.s.s.s. nelabai suprantu kokia cia problema del perkelimo matai, jei jis pats lipa is indo tai jau padaro puse darbo uz tave.
Redagavo Jokotau 2014-09-15 13:51
 
GerdaJo
Ačiū už pastebėjimusSmile na jis jau kitą dieną išsikasė tris urvus, kartais palįsdavo po kokosu... dabar visada paviršiuje ir jis nesveikai judrusGrin toks gudrutis, nes bėga į vieną pusę tada apsisuka arba pasuka į kitą pusę ir šiaušia ten...
Nė karto neatsisakė maisto net pirmą diena kai jį gavau... Aš ko tikiuosi, kad auginu būtęnt tą vorą, kurio norėjau... Nes man jis kolkas per judrus...
 
Jokotau
is to ka katik parasei parasei, panasu, kad per karsta jam ten. siulyciau atsisakyt kabeliu ar kilimeliu ar kuom tu ten ji sildai, jei indelis per mazas ar del kokiu kitokiu priezasciu negali pamatuot temperaturos viduj.
 
D31v1d45
Sveiki, ką tik pastebėjau kad pas mane voriukas (B.Smithi) pradėjo užsistatyti savo urvą, tai reiškia kad jis ruošiasi nertis ar kaip??? FrownFrownFrown
 
Vygis
Greičiausiai.
 
normantas
Jei užsikasė, tai dabar reiks kantrybės. Pas mane smitas jau ketvirta savaitė sėdi užsikąsęs......
 
SharXan
Auginant vorą galima pastebėti, jog jo charakteris keičiasi vos ne su kiekvienu išsinėrimu... Aš savo kolekcijoje turiu labai agresyvę B. vagans ir visiškai ramaus būdo H. maculata... Užvakar G. rosea puolė mano pincetą, kai šalinau maisto likučius iš terariumo, tai kad vorai yra vorai, jie ne kačiukai. Iš esmės jie visi yra plėšrūnai, todėl jeigu tikitės iš jų meilumo, ne tą gyvūną auginat.
Tebūnie taip.
 
Tegoras
Sveiki nenorejau kurti temos tai bandau parasyti cia. Gal kas pamatysit ir galesit atsakyti i mano klausima. Taigi jau vesu ir kambario temperatura nukrenta iki 18 laipsniu kazkur. Tai mano Brachypelma Emilijai jau per vesu, todel sugalvojau pastatyti per atstuma toki vejeli kuris pucia silta ora. Kaip ir viskas gerai per atstuma jis apsildo terariuma iki kazkur 28 temp. Max uzkile buvo iki 30 bet tada pastumiau ji toliau. Viena puse stiklo i kuria pucia yra karstoka, bet nemanau kad tai labai blogai nes karstoji vieta yra dureles ir tai siaura vieta. Bet cia as ne del to. Iskilo klausimas ar nieko baisaus, kad tas vejelis uzia siektiek. Panasus garsas lyg ijungtas biski pakaites kompiuteris ar arbatinukas svelniai uztu. Labai dziugu butu gauti atsakyma. Vejelis stovi nuo terariumo kazkur puse metro
 
normantas
manau garsas nėra problema, pas mane dabar voriukai gyvena ant akvariumo, kur gali jaustis vibracija, bet jokių negerų požymių nėra jau puse metų. Vienintelė problema dėl vėjelio gali būti, kad per sausas oras pučiamas, gali tekti dažniau drėkinti gruntą. O šiaip pagalvojus turbūt įsigijus šildomą laidą elektros sąnaudos būtų mažesnės negu ventiliatoriaus....
Redagavo normantas 2014-10-10 15:14
 
Jadze
Gal galima butu nedideli zidinuka uzkurt salia ir gal tada nebutu to uzimo. Ar orkaite uzstatyt ant maziausios padeties ir laikyt joje :nezin: Nu aisku galima nusipirkt ir kabeli bet butu per daug sudetinga turbutGrin
Redagavo Jadze 2014-10-10 23:26
 
AndriusN
Jadze parašė:
Gal galima butu nedideli zidinuka uzkurt salia ir gal tada nebutu to uzimo. Ar orkaite uzstatyt ant maziausios padeties ir laikyt joje :nezin: Nu aisku galima nusipirkt ir kabeli bet butu per daug sudetinga turbutGrin


+100 :laugh: Teisingai čia.:thumb:
"Šalta!" (P. Coelho)
 
grantas
Sveiki, reiktų pagalbos dėl voro elgesio. Manau, kad voro rūšis yra 'Grammostola porteri'. Dar esu naujokė šioje srityje, tai pirmas mano egzotiškas gyvūnas :read: Pirkau šį voriuką ,,Kikos'' parduotuvėje, jau praėjo 3 savaitės, kaip nieko nevalgo. Nuo maisto bėga. Dažnai būna savo urvelyje, tačiau jau visą dieną tupi ant jo viršaus ir nejuda. Kartais kasosi pilvą, plotais jis yra praplikęs. Ką daryti, ar tai normalu?:help:
 
BOSTON
Labas,

Reikalingos nuotraukos amziaus ir lyties nustatymui.
 
Peršokti į forumą:
 
 

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
 
 

Shoutbox
You must login to post a message.

2024-01-05 20:47
Kaip surasti savo įkeltas foto?

2023-10-17 02:27
Hey ho, Nenoriu post'o kurti. Gal kas agamiukus parduoda?

2023-10-16 16:55
Kitais metais egzotika.info bus pilnametė. Grin kiek pamenu, tai nuo 2006 metų gyvuoja. Wink

2023-09-17 12:57
Dėl to puslapis ir laikomas ir dar gyvas Smile

2023-09-13 13:49
Kaip gaila.. kiek čia informacijos pasisemta..

2023-09-02 17:51
Visos iniciatyvos palaikomos Smile

2023-08-06 15:41
Tai davai prikeliam! aš pats čia nebuvau kokius 15 metų xD

2023-07-22 16:51
Dabar pas daugumą namuose jau verda gyvenimai Grin

2023-07-12 22:30
Kazkada cia virė gyvenimas Smile

2023-07-10 12:14
Aš taip pat seniai buvau, krista, kad dar neištrynė Grin

 
 

Draugai, kolegos

Tarantulas.ru

Šinšilų ola

Egzotinių gyvūnų parduotuvė

D. Liekio gamtos tyrimai ir stebėjimai

Norit draugauti?
 
 

Naujausios nuorodos
Egzotiniu gyvūnų parduotuvė GERIAU...
  Geriausia specializuota elektorinė egzotinių ...

Trixie
  Produktai Jūsų augintiniams

Spidersonline.pl
  Elektroninė voragyvių parduotuvė. Į užklau...

Lampropertis šeimos gyvatės
  Lampropertis šeimos gyvatės

Cichlasoma.lt
  Puslapis apie ciklidus ir akvariumus

 
 
Jau yra:
Narių: 8240
Naujienų: 703
Straipsnių: 190
Nuotraukų: 7794
Video: 83
Failų: 25
Anekdotų: 232
Pranešimų: 39611
 
 
  
  36149683 aplankė mus
Draugai: Baidarių nuoma